نحوه تماشای قانون و نظم: SVU بصورت آنلاین


Law and Order: SVU نمایشی NBC است که از سال 1999 به تلويزيون می پردازد. با حدود 450 قسمت ، این درام دادرسی ، قانونی و درام قانونی پلیس آمریكا در حال حاضر در بیستمین فصل خود است. هر قسمت 40 تا 44 دقیقه اجرا می شود و کارآگاهان NYPD را دنبال می کنند ، زیرا در شهر نیویورک جرایم را حل می کنند. کارآگاهان بخشی از شعبه 16 ساختگی وزارت پلیس شهر نیویورک هستند. جرائم حل شده توسط کارآگاهان شامل کودک آزاری ، جرائم جنسی و جرایم علیه سالمندان است ، از این رو این نام وجود دارد “واحد ویژه قربانیان.” جنایات حل شده در قسمت های فعلی تمایل به جنایات غیرقانونی دارد که عناوین اصلی را در دسته جنایاتی قرار می دهد که محور نمایش هستند. قسمت ها نیز بیشتر در شهر نیویورک فیلمبرداری می شوند.

از زمان پخش ، نمایش قانون و نظم: SVU ستایش های بی شماری را از طرفداران و منتقدین دریافت کرده است (با امتیاز IMDB 7.9) و این سریال برنده امی ، گلدن گلوب و مردم شده است’جایزه انتخاب برای فصول گذشته.

محدودیت های جغرافیایی در قانون و نظم: SVU

مردم در ایالات متحده می توانند قانون و نظم را تماشا کنند: SVU در NBC برای افراد در ایالات متحده. آخرین قسمت ها در NBC نیز موجود است’وب سایت و برنامه جهت پخش. با این حال ، برای افراد خارج از ایالات متحده محدودیت های جغرافیایی وجود دارد که مانع از تماشای نمایش مانند همتایان خود در ایالات متحده می شود ، بنابراین ما به اشتراک می گذاریم که چگونه می توانید نمایش را در سیستم عامل هایی مانند Hulu که فصل جاری در آن موجود است ، تماشا کنید. Law and Order: SVU در iTunes و Amazon Video نیز موجود است ، اگرچه برخی از فصل ها ممکن است در دسترس نباشند.

بنابراین Hulu تأسیس ترین منبع قانون و نظم است: قسمت های SVU بصورت آنلاین. با این حال ، این پلتفرم فقط در دسترس کاربران آمریکایی است. Hulu یک پلتفرم مبتنی بر اشتراك آمریكایی است كه محتوای ممتاز را فقط برای کاربران آمریکایی فراهم می كند و فقط برای کاربران خارج از آمریكا محدودیت هایی در مسدود كردن جغرافیایی وجود دارد كه مانع از دسترسی آنها به قانون و نظم می شود: SVU.

اینجا’چگونه محدودیت های جغرافیایی کار می کند. کاربر به دلیل موقعیت مکانی خود به یک وب سایت محدود یا بدون دسترسی می شود. سیستم محدودیت جغرافیایی به محض شناسایی مکان کاربر در خارج از محلی که اجازه دسترسی به وب سایت را دارد ، اعمال می شود. برای هولو ، مکان مجاز ایالات متحده است.

برای تماشای قانون و نظم: SVU ، به ابزاری احتیاج دارید که سکو را باز کند. ما یک VPN را پیشنهاد می کنیم. به دلیل مسدود شدن جغرافیایی اعمال شده در Hulu ، شخص باید به یک VPN معتبر احتیاج داشته باشد تا در صورت عدم حضور در آمریکا ، محدودیت را دور بزند. چنین VPN ها شامل NordVPN ، ExpressVPN ، PrivateVPN و VyprVPN هستند. این VPN ها ویژگی های خاصی را ارائه می دهند که آنها را برای دسترسی به Hulu از هر نقطه از جهان بسیار عالی می کند.

اینجا’چرا باید VPN برای قانون و نظم دریافت کنید: SVU

آنجا’دلیلی ندارد که چرا باید قانون و نظم را از دست بدهید: SVU فقط به این دلیل که در خارج از ایالات متحده هستید. این که آیا شما به طور دائم در خارج از ایالات متحده زندگی می کنید یا برای تعطیلات بیرون رفته اید ، یک VPN به شما کمک می کند تا هر چه بلوکی را ایجاد کرده اید به اطراف بروید.

علاوه بر این ، یک VPN به پنهان کردن آدرس IP شما کمک می کند تا از این طریق از فعالیت های اینترنتی شما در برابر هکرها یا دولت های غافلگیر محافظت کنید. در بسیاری از کشورهای جهان تورنت غیرقانونی است و متأسفانه بیشتر موارد خوب از طریق تورنت موجود است.

با استفاده از VPN ، می توانید اطلاعات خصوصی خود را از آسیب نبینید’راه در اینجا برخی خدمات ارائه شده است که می توانند به شما کمک کنند.

1. ExpressVPN

آرم سرویس ExpressVPN از ExpressVPN بازدید کنید

ExpressVPN یک سرویس پروکسی Smart DNS دارد که آن را به یک گزینه عالی برای رفع انسداد Hulu و همچنین سایر سیستم عاملهای جریان مانند Netflix تبدیل می کند. یکی همچنین از اتصال پر سرعت با این VPN که دارای سرورهای بی شماری در سراسر ایالات متحده است اطمینان یافت. با این حال ، باید توجه داشت که Hulu فقط با استفاده از نسخه پرداخت شده ExpressVPN قابل انسداد شدن است.

با حدود 15000 سرور در حدود 100 مکان و خط مشی عدم ورود ، به کاربران ExpressVPN از حریم شخصی اطمینان داده می شود. ExpressVPN همچنین دارای سوئیچ kill است و به بیت کوین به عنوان روش پرداخت اجازه می دهد.

2. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

با استفاده از NordVPN ، می توانید قانون و نظم را تماشا کنید: SVU در Hulu صرف نظر از موقعیت مکانی آنها. NordVPN دارای سرورهای VPN است که به کاربران امکان انسداد Hulu را می دهد. NordVPN همچنین با سیستم عامل های مختلف سازگار است و امکان اتصال حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان را فراهم می کند. کاربران با NordVPN از امنیت عالی برخوردار می شوند و می توانند با استراحت بدانند که حریم شخصی آنها همیشه با رمزگذاری درجه نظامی و خط مشی صفر محافظت می شود..

NordVPN در پاناما مستقر است و دارای شبکه ای در حدود 5700 سرور است که در 60 کشور جهان پخش شده است. این سرویس VPN همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

3. VyprVPN

آرم سرویس VyprVPN از VyprVPN بازدید کنید

VyprVPN یک VPN عالی برای رفع انسداد Hulu و سایر سیستم عامل ها ، مانند Netflix US است. این VPN ویژگی های امنیتی پیشرفته ترین ، بخصوص پروتکل Chameleon را ارائه می دهد. VyprVPN در سوئیس مستقر است و حدود 200000 آدرس IP را در اختیار کاربران قرار می دهد و این یکی از جذاب ترین ویژگی های این VPN است. VPN گزارش فعالیتهای کاربر خود را حفظ نمی کند و 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

در مورد بحث در مورد راه های دور زدن سیستم های پرداخت ، راهنمایی در مورد چگونگی تماشای قانون و نظم: SVU آنلاین کامل نخواهد بود. از آنجا که هولو PayPal و کارتهای اعتباری ایالات متحده را می پذیرد ، باید وسایل دور زدن آن مانع را در نظر گرفت و یک راه برای انجام آن استفاده از کارت های هدیه است.

اینجا’نحوه تماشای قانون و سفارش با پرداخت اشتراک هولو با کارت هدیه:

  • یک کارت هدیه را بصورت آنلاین و ترجیحاً از یک منبع بدون محدودیت خریداری کنید
  • در Hulu با VPN انتخابی خود ثبت نام کنید
  • کد کارت هدیه را در صفحه بازخرید کارت هدیه وارد کرده و NBC را اضافه کنید

تا زمانی که VPN مؤثر را برای رفع انسداد Hulu انتخاب کنید ، همانطور که در بالا ذکر شد ، باید به NBC دسترسی پیدا کنید’قانون و نظم: SVU.

به طور خلاصه ، می توانید Law and Order: SVU را در Hulu تماشا کنید که تمام قسمت ها در دسترس هستند. با این حال ، هولو محدود به کاربران آمریکایی است و افراد خارج از ایالات متحده برای دسترسی به Hulu و تماشای تمام قسمت های موجود در قانون و نظم: SVU به یک VPN و همچنین کارت هدیه احتیاج دارند. مطمئن باشید که از VPN های تست شده و قابل اعتماد استفاده می کنید ، بنابراین می توانید یک تجربه بهینه را بدست آورید و ما اطمینان داریم که موارد توصیه شده در بالا به شما این نتیجه را می دهند..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 8 =