نحوه نصب Specto بر روی Kodi


شما’احتمالاً از چقدر محبوب سیستم عامل Kodi آگاه هستید. با استفاده از طراحی مناسب و آسان برای پیمایش در رابط کاربری ، مشخص است که چرا بسیاری از افراد از این قطعه نرم افزار خاص برای ذخیره مجموعه رسانه خود استفاده می کنند.

این واقعیت که می توانید نرم افزار را بر روی دستگاههای مختلفی نصب کنید ، جذابیت Kodi را بیشتر می کند. از جعبه اندرویدی گرفته تا تلویزیون هوشمند شما ، امکانات Kodi واقعاً بی پایان است وقتی می توان بستر مناسبی را برای برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، تلویزیون زنده و موارد دیگر فراهم کرد..

با این وجود روشی وجود دارد که می توانید تجربه Kodi خود را به سطح بعدی ببرید - و این نصب یکی از بسیاری از افزودنیهای شخص ثالث در اختیار شماست. یکی از این افزودنی ها دقیقاً اتفاق می افتد که Specto است - یک افزودنی غیر رسمی غیر رسمی کدی که بسیاری از افراد برای مشاهده همه چیز از آخرین قسمت های نمایش تلویزیونی گرفته تا فیلم هایی که اخیراً در سینماها در سراسر جهان منتشر شده اند استفاده می کنند..

Specto با استفاده از یک رابط کاربری دوستانه که باعث می شود یافتن انواع محتوا به یک فرآیند عاری از استرس برسد ، از استفاده کامل از پلت فرم Kodi با کاربرد آسان. با این حساب ، اینطور نیست’جای تعجب است که می بینید که بسیاری از افراد نصب Specto را بر روی Kodi انتخاب می کنند.

بنابراین ، اگر شما از این افزودنی خاص شیفته شده اید و دوست دارید نحوه نصب Specto را بر روی Kodi پیدا کنید ، مطمئناً به جای مناسب خود رسیده اید.

راهنمای کامل ما دقیقاً آنچه را که می توانید از این افزونه خاص انتظار داشته باشید ، بررسی می کند و دستورالعمل های گام به گام مفصلی را ارائه می دهد که شما را در روند اضافه کردن Specto در Kodi راهنمایی می کند. بنابراین ، بدون هیچ گونه آداب و رسوم بیشتر ، آن را’وقت شماست تا همه چیزهایی را که باید بدانید پیدا کنید.

نحوه نصب افزونه Specto بر روی Kodi

قبل از اینکه بتوانیم به بررسی Specto در Kodi بپردازیم ، ما هستیم’ابتدا باید مطمئن شویم که Kodi می تواند افزودنیهای منبع ناشناخته را بپذیرد.

برای انجام این کار ، ابتدا باید به سمت آن برویم تنظیمات که می توانید در صفحه اصلی پیدا کنید:

راه اندازی Kodi 1 - نماد چرخ دنده را انتخاب کنید

از آنجا فقط کلیک کنید تنظیمات سیستم:

راه اندازی Kodi 2 - نحوه تبدیل سایر منابع در Kodi

حالا تو’باید کلیک کنید مواد افزودنی و روشن کنید منابع ناشناخته گزینه.

مرحله 3 - منابع ناشناخته را روشن کنید

با انجام این کار ، ما’اکنون آماده نصب Specto روی Kodi هستیم. شما’باید برگردید و کلیک کنید مدیر پرونده.

راه اندازی Kodi 4 - به مدیر پرونده بروید

سپس فقط کلیک کنید منبع را اضافه کنید:

راه اندازی Kodi 5 - منبع را اضافه کنید

اکنون این بخش مهم است. در اینجا ، شما’باید URL مخزنی را که حاوی افزودنیهای Specto on Kodi است وارد کنید. روی جایی که می گوید کلیک کنید [هیچ یک] و سپس http://androidaba.com/addons/ را تایپ کنید

پس از آن ، شما’لازم است این را در نسخه Kodi خود نامگذاری کنید. تصمیم گرفتیم اسم خود را بگذاریم “aba - Specto.” سپس ، فشار دهید خوب.

Kodi setup 6 - نصب کدها را بر روی Kodi

به صفحه اصلی برگردید و کلیک کنید مواد افزودنی.

Kodi set 7 - افزودنیهای آن را انتخاب کنید

پس از آن ، شما’در گوشه بالا سمت چپ باید روی نماد کادر کلیک کنید.

راه اندازی Kodi 9 - نماد جعبه باز را انتخاب کنید

در این مرحله ، ما’باید پرونده های مخزن را باز کنید. این’چرا قدم بعدی ما هستیم’باید کلیک کنید از پرونده zip نصب کنید:

راه اندازی Kodi 10 - از پرونده zip نصب کنید

..و بعد ما’باید نام مخزن مورد نظر خود را پیدا کنیم. نام ما است “aba - Specto,” بنابراین ما’کلیک کنید.

kodi setup 11 - نصب اسپکت روی Kodi

ما’روی پوشه ای بنامید کلیک کنید مخزن:

kodi setup 12 - نصب کد بر روی Kodi

…و سپس فایل zip را به نام پیدا کنید “مخزن.kodil”:

kodi setup 13 - نصب کدها را بر روی Kodi

پس از آن ، شما’باید منتظر بمانید تا پیام موفقیت آمیز دریافت کنید که می گوید مخزن Kodil نصب شده است.

Kodil با موفقیت نصب شد

سپس بر روی کلیک کنید از مخزن نصب کنید.

راه اندازی Kodi 14 - از مخزن نصب کنید

و روی آن یکی کلیک کنید مخزن Kodil

kodi setup 15 - repoisitory را انتخاب کنید

…و سرانجام در افزودنیهای ویدیویی:

Kodi راه اندازی 16 - افزودنیهای ویدئویی را انتخاب کنید

حالا تو’لیست بسیار بزرگی از تمام افزودنیهای موجود در مخزن Kodil را مشاهده خواهید کرد (سعی کنید گم نشوید). اما از آنجا که ما’دوباره به دنبال چگونگی نصب Specto در Kodi هستید ، به راحتی جستجو کنید اسپکتو در لیست کلیک کنید و روی آن کلیک کنید.

kodi setup 17 - طیف کد را انتخاب کنید

پس از آن ، شما’فقط کافی است کلیک کنید نصب برای به دست آوردن Specto در Kodi:

kodi setup 18 - نصب کدها را بر روی Kodi

و آن’آن را! شما’اکنون Specto را در لیست افزودنیهای خود در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد. این نیست’نصب Specto روی Kodi بسیار دشوار است ، و می توانید به راحتی همین مراحل را با سایر افزودنی های موجود از مخزن Kodil تکرار کنید.

افزودنی Specto چیست؟?

Specto یک افزودنی بسیار محبوب در بین طرفداران Kodi است. مدتی است که در صحنه است و به جرات می توان گفت که قطعاً چنین نیست’به زودی علائم ناپدید شدن را نشان دهید. مطمئناً درست است که با افزودنیهای مشابه مانند Exodus ، Elysium و نمکها در هنگام استفاده از افزودنیهای پرکاربرد Kodi ، بسیار مناسب است..

Specto مجموعه ای از لینک های با کیفیت بالا به برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، کودکان را ارائه می دهد’سرگرمی و ورزش. یافتن همه این محتوا نمی تواند’با یک رابط کاربری که به خوبی طراحی شده باشد ، فرایند ساده تر خواهد بود - خواه در حال مرور محتوا از طریق دسته بندی باشید یا یک جستجو را انجام دهید.

به همین دلیل ، این کار را نمی کند’با کمال تعجب می بینم که بسیاری از افراد نصب Specto را روی Kodi نصب می کنند.

به روز کردن افزونه Specto چیزی است که لازم است’یک کار دشوار است دلیل این امر این است که این فرآیندی است که معمولاً بطور خودکار انجام می شود. اگرچه ، حتی اگر بخواهید می توانید انتخاب کنید که به روزرسانی های دستی را انجام دهید.

با این حال ، مهم است که بدانیم کدی نمی کند’t به طریقی تأیید کنید ، بنابراین می توان آن را به عنوان یک افزودنی غیر رسمی شخص ثالث توصیف کرد. بیشتر مطالبی که از طریق این افزونه خاص می توانید به آنها دسترسی داشته باشید دارای محتوای حق چاپ است و بنابراین Specto در بسیاری از کشورها ممنوع است.

این شامل امثال انگلستان ، ایالات متحده و استرالیا است. به همین دلیل است اگر شما’شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از Specto هستید’برای محافظت از خود باید از VPN استفاده کنید. بعداً در مقاله با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار می گیرد.

چرا باید از VPN استفاده کنید

اکنون که آموختید که چگونه Specto را بر روی Kodi نصب کنید ، لازم به ذکر است که محافظت از خود در برابر افرادی که قصد دارند اطلاعات خود را محافظت کنند ، ضروری است. این که آیا این ISP است که اینترنت شما را ردیابی می کند یا هکرهایی که قصد سرقت اطلاعات شخصی شما را دارند ، دلایل بیشتری برای شروع استفاده از VPN وجود دارد..

به خصوص هنگام استفاده از افزودنیهای غیررسمی شخص ثالث مانند Specto on Kodi ، بسیاری از مطالبی که برای پخش در دسترس است دارای محتوای دارای حق چاپ است.

بنابراین ، اگر قرار است در جریان چنین محتواهایی قرار گیرید ، احتمالاً انتظار دارید که نامه ای را از ISP یا نهاد دولتی دریافت کنید. برای جلوگیری از این اتفاق ، شما’برای محافظت از خود باید از یک سرویس VPN استفاده کنید.

شما مطمئناً نمی خواهید’از انتخاب گزینه های VPN کوتاه بیایید. خدمات زیادی در اختیار شماست - هم استفاده رایگان و هم هزینه پرداختی. البته کاملاً به بودجه شما و دقیقاً به نیاز شما بستگی دارد. اما ، معمولاً بهتر است به دنبال خدمات پولی باشید زیرا این به معنای خدمات حق بیمه است. در بسیاری از مواقع ، خدمات رایگان اعتماد به نفس کمتری دارند و محدودیت هایی را در مورد میزان دسترسی داده ها به سرویس خود قبل از مجبور به ارتقاء شامل می شوند..

جریان اغلب می تواند از داده های زیادی استفاده کند ، به ویژه اگر این کاری است که شما اغلب انجام می دهید. به عنوان مثال محدودیت ماهانه 10 گیگابایت را در Windscrib بسیار محبوب کنید. اگر می خواستید این گزینه خاص را انتخاب کنید ، ممکن است قبل از پایان ماه ، خود را در حال فاقد داده ها ببینید. بنابراین ، برای کاربران سنگین قطعاً ارتقاء یک سرویس پولی ارزش دارد.

تعداد کل خدمات پرداخت شده در بازار وجود دارد. اما ، برخی از بهترین و مقرون به صرفه ترین آنها شامل امضای NordVPN و IPVanish است. هر یک از این خدمات به صورت اشتراکی ماهانه کار می کنند ، و مزایای انتخاب بیشتر سرورها ، قابلیت اطمینان و ترافیک نامحدود را در اختیار شما قرار می دهند. برای یافتن گزینه های بیشتر ، لیست کاملی از بهترین VPN های کد را بررسی کنید.

در هر گزینه ای که می خواهید به دنبال آن باشید ، باید به یاد داشته باشید که در صورت پخش نکردن مطالب دارای حق چاپ می تواند شما را در آب گرم گرم کند اگر دقت نکنید. بسیار بهتر است از امنیت متاسف باشید ، و به همین دلیل توصیه می شود از VPN استفاده کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 20