چگونه جغرافیایی خود را جعلی کنیم؟


وقتی در وب گشت و گذار می کنید ، شما’دائماً تحت نظارت و طبقه بندی قرار می گیرید. هر قدمی که برمی دارید ثبت می شود ، تا مکان دقیق شما. چرا؟ آی تی’بسیار ساده است شرکت هایی که محصولات را به صورت آنلاین می فروشند و یا محتوای جریان ارائه می دهند ، دوست دارند مخاطبان خود را برای اهداف بازاریابی تقسیم کنند. هنگامی که آنها این کار را انجام دهند ، اغلب می توانید خود را از جریان فیلم یا تلویزیون که پیدا کرده اید ، مسدود کنید’d می خواهم به دسترسی (در مورد سایتهایی مانند Hulu یا Netflix) دسترسی پیدا کنید. یا ممکن است شما نتوانید بهترین معاملات ممکن را پیدا کنید (مانند بسیاری از سایت های رزرو پرواز). هیچ یک از اینها بدون فناوری به نام جغرافیایی امکان پذیر نیست.

همانطور که از نام آن پیداست ، موقعیت جغرافیایی کاربران وب را قادر می سازد تا شناسایی شوند و در آن قرار بگیرند.

پس اگر شما’دوباره به یک سرور Netflix آلمانی از برزیل دسترسی پیدا کرد ، آن را به سادگی برد’ممکن است خوشبختانه ، روشهایی در اطراف منطقه جابجایی وجود دارد ، بنابراین اجازه دهید’درباره تحقیقات بیشتر و ارائه برخی از راه حلها برای کمک به شما در دستیابی به مطالب موردنیاز خود استفاده کنید.

منطقه جغرافیایی چیست و چگونه کار می کند?

جغرافیایی برای یافتن کاربران وب به آدرسهای IP متکی است. هر رایانه ای که به اینترنت متصل است ، دارای یک آدرس IP و آن است حاوی اطلاعات مرتبط زیادی است که هویت شما را بدون دردسر زیاد به شما می دهد.

برای انجام این کار, سایتها آدرس شما را گرفته و آن را با لیست های IP منطقه ای مقایسه می کنند (یا ثبت های منطقه ای اینترنتی). این اولین گام در تلاش برای جابجایی IP شما است. بعد از RIR ها ، ابزار آنها بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد و تجزیه و تحلیل مواردی مانند سوابق سایت هواشناسی ، داده های ISP ها و طیف وسیعی از بانکهای اطلاعاتی به راحتی در دسترس فعالیت آنلاین.

همه این موارد را می توان با آدرس IP خود بررسی کرد ، و اطلاعات فوری مانند کد پستی ، ایالت ، کشور ، طول و عرض جغرافیایی ، طول و منطقه زمانی خود را خواند..

بنابراین با شروع از یک آدرس موقعیت یابی IP ، خدمات جغرافیایی ساده می توانند خیلی سریع مکان خود را پیدا کنید. آی تی’همیشه همیشه 100٪ دقیق نیست ، اما در مورد شرکتهای پخش کننده و خرده فروشان ، این کار را انجام می دهد ، و معمولاً در صورت عدم استفاده کاربران را در شبکه خود جذب می کند.’احتیاط کنید.

چرا می خواهید جغرافیایی خود را جعلی کنید?

آی تی’انجام یک تغییر مکان جابجایی دستی بسیار ساده است و به شما امکان می دهد مکانی را که توسط سایت هایی که بازدید می کنید مشاهده کنید جعلی کنید. چرا این کار را می کردی؟ خوب ، دلایل زیادی وجود دارد.

همانطور که قبلاً گفتیم ، بسیاری از سایت ها محتوای خود را براساس منطقه یا کشور فیلتر می کنند.

اگر وانمود می کنید که از مناطق خاصی هستید ، ممکن است انتخاب گسترده تری برای مصرف داشته باشید.

این امر به همان اندازه در مورد پخش کنندگان ورزشی به اندازه سایتهای پخش فیلم اعمال می شود و هرچه پخش دیجیتالی محبوب تر شود ، آن را افزایش می دهد’مهمتر شدن است.

بسیاری از سایت های رزرواسیون برای مواردی مانند کرایه اتومبیل ، هتل ها و پروازها نیز از منطقه جابجایی برای ارائه قیمت و معاملات استفاده می کنند. به عنوان مثال ، ممکن است از یک سایتی برای رزرو پرواز از سان فرانسیسکو به جاکارتا استفاده کنید و در صورت جستجو از کالیفرنیا یا اندونزی ، قیمت های کاملاً متفاوتی پیدا کنید. با جعل موقعیت مکانی ، می توانید پروازهای ارزانتر را در همان مسیر رزرو کنید - یک راه حل شسته و رفته برای ضرب و شتم دستکاری شرکت ها.

سپس حریم خصوصی است. جعل موقعیت مکانی شما یک مرحله برای رسیدن به آن است ناشناس بودن آنلاین, که می تواند یک ماده از زندگی و مرگ در حوزه های قضایی سرکوبگر باشد. اما حتی در دموکراسی ها ، آژانس های نظارتی می توانند به مکان شما و کارهایی که انجام می دهند ، توجه کنند. چرا آنها را به راحتی در زندگی شما اجازه می دهیم?

همه این دلایل باعث می شود بدانیم چگونه جغرافیایی IP خود را جعلی کنید. روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد ، از جمله تکنیک های جداگانه برای مرورگرهای مختلف وب ، بنابراین اجازه دهید’اکنون با آنها سر و کار داشته باشید تا به شما در یافتن ناشناس ماندن آنلاین کمک کنید.

جغرافیایی خود را در Google Chrome انجام دهید

اگر شما’دوباره طرفدار گوگل باشید’مرورگر وجود ندارد’هر مشکلی در زمینه جعل موقعیت مکانی شما وجود دارد.

در مرحله اول ، کاربران دسکتاپ به سادگی می توانند ردیابی مکان را خاموش کنید از طریق مرورگر Chrome شما می توانید این کار را انجام دهید بر اساس سایت با انتخاب عدم دسترسی به موقعیت مکانی خود از طریق ردیابی کوکی ها هنگام بازدید از هر سایت. این ممکن است به شما امکان دسترسی به بسیاری از سایتهای مسدود شده را بدهد ، اگرچه بسیار نادر با سایتهای پخش شده مبتنی بر اشتراک مانند Netflix کار می کند.

اگر هنوز هم با سایتهایی که مکان شما را ردیابی می کنند با مشکل روبرو می شوید ، گزینه های دیگری دارید. در مرحله اول ، شما می توانید یک تغییر جغرافیایی دستی هر بار که مرورگر را آتش می کنید. اینجا’آن را نشان می دهد’انجام شده است:

 1. سر به سمت “ابزارهای برنامه نویس” بخش Google+ را با فشار دادن Ctrl + Shift + I فشار دهید.
 2. دکمه منو را در پایین سمت چپ در کادر سمت راست انتخاب کنید.
 3. انتخاب کنید “سنسورها” سپس “مکان سفارشی” گزینه.
 4. اکنون جعبه زیر آن را پیدا کنید “جغرافیایی” و هر مجموعه ای از اندازه گیری طول و عرض جغرافیایی (جدا از مکان فعلی شما) را تایپ کنید.
 5. فشار دهید “بارگیری مجدد” دکمه ای در صفحه وب که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید. مکان شما باید به عنوان مختصات جعلی که قبلاً وارد شده بود ، ثبت شود.

شما می توانید با استفاده از این فرآیند کمی پیچیده تر شوید افزونه تغییر مکان Chrome. اگر شما’دوست دارید ایده همه مراحل را هر بار که بخواهید geoblockers را بزنید دوست دارید ، استفاده از یک مکان جعلی جعلی Chrome احتمالاً راه صحیح است..

می توانید یک افزونه تغییر مکان ساده Chrome را در این صفحه فروشگاه وب Google بارگیری کنید.

با این حال ، دو روش جایگزین برای این فرآیند وجود دارد ، و آنها ممکن است مؤثرتر باشند.

 1. در مرحله اول ، می توانید از پروکسی بعنوان پسوند مکان جعلی Chrome استفاده کنید. ابزارهایی مانند GeoProxy ترافیک وب خود را از طریق سرورها در سراسر جهان مسیریابی کنید, برای شناسایی موقعیت مکانی ، آن را لمس می کنید.
 2. گزینه دیگر استفاده از یک شبکه خصوصی Virtual (VPN) است. ما’در پایان درباره آن کمی بیشتر صحبت خواهیم کرد و چرا؟’احتمالاً بهترین گزینه برای انتخاب است.

نحوه جابجایی جعلی در Firefox

اگر می خواهید یک مکان جعلی ایجاد کنید ، Firefox یک راه حل بسیار ساده نیز ارائه می دهد ، بنابراین تقریباً سرگردان جهان نیست.’دور از دسترس نیست.

در مورد Firefox می توانید از افزونه ای به نام Guard Guard [/ url] استفاده کنید. این افزودنی مفید آدرس IP جعلی را به وب سایت ها ارائه می دهد و همچنین می افزاید “سر و صدای سفید” داخل مخلوط, استفاده از روشهای جغرافیایی استاندارد برای سایتها دشوار است. اینجا’نحوه اطمینان از صحت اجرای گارد موقعیت مکانی:

 1. برای به دست آوردن برنامه افزودنی ، به سایت مربوط به بالا بروید و دستورالعملهای نصب ارائه شده را دنبال کنید.
 2. در این مرحله ممکن است متوجه شوید که نصب فایرفاکس شما به بروزرسانی نیاز دارد. این امر به دلایل زیادی توصیه می شود و در صورت تمایل به کار در زمین های جغرافیایی ضروری است.
 3. وقتی که’با مراقبت از ، مجدداً Firefox و موقعیت مکانی Guard را به برنامه های افزودنی شما اضافه کنید. باید نمادی شبیه به یک بادکنک کوچک خاکستری با یک نوار کنار آن را ببینید. روی نماد کلیک کنید.
 4. در منو ، به صفحه بروید “گزینه ها” تنظیمات. در سمت چپ ، دکمه را فشار دهید “مکان ثابت” برگه اکنون پین مکان را به مکان جدید خود بکشید.
 5. در برگه افزودنی ، گزینه را انتخاب کنید “مکان ثابت استفاده شده” گزینه. حداقل باید در بعضی از سایتها به عنوان مکان جغرافیایی IP شما ثبت شود.

مانند Chrome ، استفاده از یک مکان جعلی افزونه Firefox به خودی خود بهترین راه حل نیست. برای دستیابی به سایتهایی مانند Netflix و اطمینان از ناشناسی بودن کل ، آنها باید با VPN ترکیب شوند.

جغرافیایی و VPN: مسابقه ایده آل است?

VPN ها برای ارائه درجه ای بی نظیر از حریم خصوصی طراحی شده اند ، نه اینکه در اطراف Netflix کار کنند’فیلترهای جغرافیایی. با این حال ، در چند سال گذشته به نظر می رسد که این ابزارهای امنیتی راه حل ایده آل برای سیستم های مسدود کننده هستند.

نکته مهمی که باید در اینجا بدانیم این است که VPN ها به تنهایی کاملاً مؤثر نیستند. آنها باید با ابزارهای انسداد ترکیب شود ما’در مورد اینکه آیا آنها می توانند ردیابی کوکی ها و geoblocks را شکست دهند ، قبلاً بحث کرده ایم.

چرا این هست؟ همه چیز به HTML5 می رسد.

هر سایتی که از HTML5 استفاده می کند قادر است مکان شما را تشخیص دهد حتی اگر VPN در حال اجرا باشد.

اما آنها برنده شدند’اگر بتوانید قادر به انجام این کار هستید از افزودنیها یا جغرافیایی دستی استفاده کنید به روش های ما’توضیح دادم.

برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن است لازم باشد که از این افزونه ها کمی متفاوت استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر از FireVox با ExpressVPN استفاده می کنید و مکان گارد را نصب می کنید ، شما هستید’می خواهید پین موقعیت مکانی را تا جایی که ممکن است به سرور VPN خود نزدیک کنید.

مهمتر از همه ، وقتی که’قبل از بارگیری Firefox ، Microsoft Edge یا Google Chrome ، VPN را نصب کنید ، مطمئن شوید که آن را بارگیری کرده و وارد سیستم شوید. اگر شما’حفاظت از جغرافیایی شما تقریباً بی فایده خواهد بود.

اما اگر VPN ها را با جغرافیایی دستی و افزودنی ها ترکیب کنید ، نتایج می تواند دیدنی باشد. معلوم است که geoblockers نیستند’آنقدر قدرتمند که به نظر می رسد. بله ، آنها پیچیده هستند (به طور فزاینده ای) ، اما در مقابل کاربرانی که می توانند آدرس IP خود را با مهارت محافظت کنند ، آسیب پذیر هستند. و آن’دقیقاً آنچه VPN به شما امکان می دهد انجام دهید.

پس چرا فیلم های مورد علاقه خود یا بهترین معاملات پرواز را از دست ندهید؟ با ابزار مناسب ، جعل مکان جابجایی شما به راحتی قابل دستیابی است و به شما امکان می دهد از هر شرکت دیواری دیجیتالی جهش کنید..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 7 = 10