نحوه تماشای مسترچ استرالیا بصورت آنلاین و از هر جای دنیا


همه ساله هزاران نفر مهارت های آشپزی خود را با استرالیا و سایر نقاط جهان به دلیل موقعیت غم انگیز MasterChef استرالیا نشان می دهند. MasterChef Australia یک نسخه استرالیایی از MasterChef بریتانیایی است و به عنوان یک پایه راه اندازی برای مشاغل حرفه ای آشپزی برای شرکت کنندگان و برندگان نمایش در طول سال ها خدمت کرده است.

هزاران نفر به سه هیئت داوران که 50 نفر از آنها در مرحله نیمه نهایی انتخاب می شوند ، شرکت می کنند. از طریق احساسات ، تنش و فشار ، برنده ای که می تواند کتاب آشپزی را منتشر کند و 250،000 دلار برنده شود ، ظاهر می شود. MasterChef استرالیا برای اولین بار در سال 2009 پخش شد و مورد علاقه طرفداران در سراسر جهان قرار گرفت. شبکه ده دارای حق انحصاری در نمایش است و طرفداران استرالیا می توانند قسمتهای زنده نمایش را از یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته مشاهده کنند. Ten Play شریک ویدئویی در صورت تقاضا از MasterChef استرالیا است. با این حال ، Ten Play فقط از بینندگان داخل استرالیا قابل دسترسی است.

وقتی طرفداران خارج از استرالیا سعی می کنند در ده بازی به MasterChef Australia دسترسی پیدا کنند ، یک پیام خطایی دریافت می کنند که می خواند, “این ویدیو در حال حاضر در این جغرافیا موجود نیست”. این پیام خطا به وجود می آید زیرا الگوریتم های ده بازی متوجه می شوند که آدرس IP شما از استرالیا نیست ، بنابراین ، آن پیام خطایی را مطرح می کنید.

ما اعتقاد داریم که هر کس باید بدون توجه به موقعیت مکانی خود به سرگرمی های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد ، اما حقوق توزیع MasterChef استرالیا در غیر این صورت می گوید. با این حال ، ما روشهایی را تدوین کرده ایم که بدون توجه به جایی که هستید می توانید نمایش را پخش کنید.

نحوه تماشای MasterChef Australia به صورت آنلاین و خارج از استرالیا

ما قبلاً تأسیس کرده ایم که Ten Play یک کانال آنلاین است که در آن استرالیایی ها می توانند MasterChef Australia را بصورت آنلاین تماشا کنند. اکنون می خواهیم ویژگی هایی را در مورد چگونگی پخش هواداران خارج از استرالیا در پخش مستقیم قسمت های برتر نمایش آشپزی استرالیا به اشتراک بگذاریم.

محدودیت جغرافیایی افراد دارای آدرس IP خارجی از دسترسی به محتوا از قسمتهای خاصی از جهان جلوگیری می کند ، و این می تواند از محتوای سرگرمی گرفته تا مطالعه مطالب باشد. با داشتن VPN ، می توانید آدرس IP خود را به کشوری تغییر دهید که دسترسی مجاز باشد. VPN ها برای رسیدن به این هدف چندین آدرس IP و سرور را در اختیار کاربران قرار می دهند.

پس از مشخص شدن اینکه می توانید آدرس IP دستگاه خود را با یک VPN به یک آدرس IP استرالیا تغییر دهید ، ما اکنون برخی از VPN ها را برای انجام این کار برای شما آورده ایم. توجه داشته باشید که اگرچه در حال حاضر تعداد زیادی VPN در بازار وجود دارد ، اما آنها در کارهایی مانند انسداد محتوای ده Play مؤثر نیستند. با دردسر ، ما این VPN ها را پیدا کردیم ، و شما دسترسی بی وقفه به نمایش های مورد علاقه خود را در ده بازی از هر نقطه دنیا تضمین می کنید..

1. BulletVPN

آرم سرویس BulletVPN از BulletVPN بازدید کنید

BulletVPN به سرورهای کاربران در حدود 19 کشور ارائه می دهد. BulletVPN مستقر در استونی ، سرورهایی در کشورهایی مانند استرالیا ، برزیل ، ایالات متحده ، آلمان و فرانسه دارد. همچنین کاربران BulletVPN پهنای باند نامحدود را تضمین می کنند. BulletVPN پروتکل های استاندارد مانند OpenVPN که دارای امنیت پیشرفته و خصوصیات امنیتی است را در اختیار کاربران خود قرار می دهد..

سایر ویژگی های قابل توجه BulletVPN شامل سازگاری آن با دستگاه هایی است که توسط سیستم عامل های مختلف کار می کنند. این سیستم عامل ها شامل Android ، Mac ، iOS و Windows هستند. BulletVPN همچنین خط مشی عدم ورود دارد. این سرویس VPN که در استونی مستقر است یکی از بهترین سیستم های قیمت گذاری در بازار را ارائه می دهد که شامل 30 روز ارائه ضمانت برگشت پول است..

2. Astrill VPN

آرم سرویس آستریل VPN از Astrill VPN بازدید کنید

Astrill VPN دارای سرورهایی در 320+ کشور جهان است و امکان اتصال به اینترنت پر سرعت و همچنین ویژگی های امنیتی مانند سوئیچ kill را به کاربران ارائه می دهد. سوئیچ kill یک ویژگی ضروری است که توسط VPN های برتر برای اطمینان از کاربران ارائه می شود’ فعالیت ها هرگز در معرض از بین رفتن قرار نمی گیرند.
Astrill VPN دارای 320+ سرور است و کاربران می توانند همزمان به پنج دستگاه وصل شوند.

این نرم افزار همچنین با انواع سیستم عامل های مختلف سازگار است و از طریق LiveChat ، تلفن ، ایمیل و اسکایپ پشتیبانی مشتری آماده به کار دارد. Astrill VPN پروتکل هایی مانند OpenVPN و OpenWeb را در بین دیگران ارائه می دهد.

جدای از باز کردن محدودیت های جغرافیایی در محتوای Ten Play ، Astrill VPN به کاربران امکان دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی در Netflix را نیز می دهد. کاربران Astrill VPN می توانند همزمان 5 دستگاه را به هم وصل کنند. Astrill VPN حتی با دور زدن فایروال بزرگ چین رمزنگاری عالی می کند.

3. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

NordVPN ویژگیهایی را ارائه می دهد که می توانند خیلی صادق باشند که درست باشند. این ویژگی ها شامل یک سوئیچ kill است که یک ویژگی امنیتی ضروری است که تنها بهترین VPN ها ارائه می دهند. این VPN همچنین برخی از بهترین پروتکل ها مانند OpenVPN و IPSec را ارائه می دهد. NordVPN همچنین به کاربران بیش از 5700 سرور ارائه می دهد که در 58+ کشور پخش شده اند.

همچنین لازم به ذکر است که NordVPN سکوهای قابل توجه مانند Netflix را مسدود می کند و امکان اتصال هر شش دستگاه را به طور همزمان فراهم می کند. کاربران NordVPN همچنین از پشتیبانی 24/7 مشتری و سهولت استفاده آن قدردانی کرده اند. همچنین می توان NordVPN را بر روی دستگاههایی با سیستم عامل های مختلف ، از تلویزیون های هوشمند گرفته تا تلفن های هوشمند Android اجرا کرد. همچنین لازم به ذکر است که NordVPN کاربران خود را نگه می دارد’ فعالیتهای کاملاً ناشناس با خط مشی عدم ثبت آن. سیستم قیمت گذاری NordVPN نیز چشمگیر است ، یکی از بهترین ها در بازار.

افکار نهایی

برای جابجایی MasterChef استرالیا از خارج از استرالیا ، به یک VPN به همان اندازه هر سه مورد ذکر شده در بالا نیاز دارید. باید تأیید کنید که یک VPN قادر به انسداد ده محتوای Play Play قبل از ایجاد اشتراک است.

پس از عضویت در VPN ، از ده سرور استرالیایی به ده بازی مراجعه کنید. VPN ها معمولاً چندین سرور در یک کشور خاص دارند. اگر شما’دوباره از بهترین سرور استرالیایی VPN مطمئن نیستید ، می توانید از تیم خدمات مشتری سؤال کنید. برخی از سرورها می توانند بطور ویژه در سیستم عامل های خاصی سازگار باشند. به محض بازدید از ده بازی با سرور استرالیا ، می توانید قسمت های زنده MasterChef Australia را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

به طور خلاصه ، چه شما یک مهاجر استرالیا باشید و چه شخصی که سرگرمی های استرالیا را بسیار جذاب می داند ، برای تماشای MasterChef استرالیا به یک VPN احتیاج دارید. ما برخی از بهترین VPN را که می تواند به این منظور خدمت کند ، برجسته کردیم.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 26