چگونه گرفتار تورنت نشویم


دریافت فیلم و موسیقی مورد علاقه خود به صورت رایگان بسیار عالی است ، اما آخرین چیزی که شما می خواهید این است که خود را در طرف اشتباه قانون بیابید. در ادامه مطلب بخوانید تا درمورد مراحل مورد نیاز برای انجام دادن اطلاعات خود مطلع شوید’گرفتار تورنت می شوید.

تورنت به سادگی به معنی بارگیری فایل ها است با استفاده از یک پروتکل انتقال پرونده که تکه های بزرگی از پرونده های مشترک را به قطعات کوچکتر تقسیم می کند. این کلمه اغلب با بارگیری پرونده های دارای حق چاپ مانند موسیقی و فیلم همراه است که در بسیاری از کشورها غیرقانونی است.

در این مقاله ، ما ابزارهایی را برجسته می کنیم که می توانید از آنها برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده کنید و گرفتار تورنت در محتوای دارای حق چاپ نشوید. ما به روش هایی که می توانید در آن ها گرفتار شوید و چگونه از آنها جلوگیری می کنید ، روشنگری می کنیم. ما همچنین در مورد شانس گرفتاری و اینکه در صورت انجام چه اتفاقی می افتد صحبت خواهیم کرد.

در حالی که torrentingGet با یکی از بهترین VPN ها برای تورنت آغاز شد ایمن باشید: ExpressVPN

قدرتمندترین VPN موجود در بازار ، تمامی torrent ها را در بر می گیرد’سرعت و نیازهای امنیتی.

NordVPN

نه تنها سریعترین VPN در حال حاضر ، بلکه یکی دیگر از معاملات خوبی برای کاربران دارد.

CyberGhost

ارزان و کاربر پسند - CyberGhost لیستی از سرورهای عالی و قابلیت های خوب P2P را ارائه می دهد.

چه اتفاقی می افتد اگر گرفتار تورنت شوید

چه اتفاقی می افتد اگر شما گرفتار torrent کردن فایلهای دارای حق چاپ باشید؟ پیگرد قانونی به اصطلاح “تورنت” حداقل بوده است با این حال ، هنوز هم احتمال مراجعه به دادگاه یا پرداخت جریمه وجود دارد. در برخی موارد ، این جریمه ها بسیار بالا بوده است. میزان دارندگان کپی رایت شکایت torrenters برای دزدی دریایی در اوایل قرن 21 افزایش یافته است. برخی از بارگیری ها جریمه شدند ، اما بیشتر پرونده ها در خارج از دادگاه حل و فصل شدند. دعاوی مستقیم این روزها چندان مرسوم نیست ، اما کارزار مبارزه علیه تورنت غیرقانونی ادامه دارد.

بهترین راه برای جلوگیری از گرفتاری گرفتن تورنت استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است

VPN دو راه حل ارائه می دهد. اول ، آن را فعالیتهای اینترنتی خود را از طریق سرور در محلی که شما انتخاب می کنید تغییر مسیر می دهد هنگام تنظیم اتصال VPN. این اراده آدرس IP خود را تغییر دهید به یک آدرس IP که توسط صدها یا حتی هزاران نفر دیگر استفاده شده است. این می افزاید: a سایه ناشناس بودن اقدامات خود را ، و ردیابی فعالیت شما برای هر کسی دشوار می کند. دوم ، یک VPN تمام فعالیتهای شما را رمزگذاری می کند. این کار پیگیری فعالیتهای شما را برای دیگران دشوار می کند.

چرا باید قبل از شروع بارگیری تورنت ، VPN را نصب کنید

برای استفاده از تورنت vpn را نصب کنید

هنگام تورنت بدون VPN ، احتمال گرفتار شدن نسبت به زمانی که از VPN استفاده می کنید نسبتاً زیاد است. دلیل این است که شما ISP نظارت بر تمام فعالیت های شما. بدون VPN ، آنها نه تنها می توانند تمام فعالیتهای شما را ببینند آن فعالیت ها را در پایگاه داده خود وارد کنید. این سوابق زمانی قابل دسترسی است که شما به مظنون شدن به غیرقانونی مشکوک هستید و منجر به گرفتاری شما می شود. سوابق ممکن است در یک روند قانونی استفاده شود.

مواردی که باید هنگام انتخاب VPN در نظر بگیرید

به دلیل معرفی VPN ها ، پرونده های گرفتار شدن در پرونده های غیرقانونی گرفتار کاهش یافته است. VPN ها ابزار سریع و ایمن برای torrenting با یک ابزار رمزنگاری قدرتمند هستند که به کاربران امکان می دهد فعالیتهای مرور خود را از طریق ISP مخفی کنند. این باعث می شود گرفتار شدن بسیار بعید باشد.

VPN ها در توابع ، پشتیبانی سیستم و ویژگی ها متفاوت هستند. بنابراین ، انتخاب VPN مهمترین قسمت سفر تورنت است. مواردی که باید در نظر بگیرید شامل می شود درپوش داده ها ، سطح امنیت و سرعت بارگیری. جنبه های دیگر برای مشاهده یک VPN است’خط مشی ورود به سیستم ، محدوده پهنای باند و IP های مشترک.

از VPN های رایگان خودداری کنید

هرچه وسوسه انگیز باشد ، باید از استفاده از VPN های رایگان اجتناب کنید. بزرگترین مشکل این است که VPN های رایگان در حال حاضر نیست’همانطور که پرداخت می شود امن است. مسئله دیگر Torrenters این است که بسیاری از VPN های رایگان دارای داده های دارای اطلاعات هستند محدود کردن چقدر می توانید بارگیری کنید.

برخی از VPN های رایگان در حقیقت به جای افزایش آن با تزریق کوکی ردیابی به مرورگر وب ، باعث کاهش حریم خصوصی شما می شوند

این سابقه فعالیتهای شما را حفظ می کند ، تبلیغات را در صفحات وب قرار می دهد یا حتی ممکن است بدافزار را حمل کند.

بهترین VPN ها برای تورنت

VPN های ذکر شده در اینجا بر اساس عواملی مانند موارد زیر انتخاب شده اند تعداد مکان های سرور ، آدرس های IP پویا و اختصاصی ، نرم افزار مشتری ، امنیت ، درپوش های پهنای باند ، ورود به سیستم ، قیمت و پشتیبانی مشتری.

ارائه دهندگان VPN مانند NordVPN ، StrongVPN ، IPvanishVPN ، ExpressVPN و HideMyAss VPN بهترین ارائه دهنده های VPN در خارج هستند که با فاکتورهای ذکر شده در بالا متناسب هستند ، که برای تورنترها ضروری هستند. این ارائه دهندگان از ناشناس بودن کاربران اطمینان حاصل کنید. انها همچنین سرعت بارگیری سریع با رمزگذاری AES درجه نظامی را ارائه می دهید. آنها از ردیابی غیرمجاز جلوگیری می کنند ، بنابراین حریم خصوصی شما ایمن است. سرانجام ، این VPN ها نیز شامل سوئیچ kill برای جلوگیری از نشت اطلاعات.

1. StrongVPN

آرم خدمات StrongVPN از StrongVPN بازدید کنید

StrongVPN در سال 1995 تاسیس شد ، و آن را به یکی از آن تبدیل کرد قدیمی ترین VPN های موجود در بازار. این VPN مقرون به صرفه به کاربران امکان دسترسی به Netflix و همچنین امکان بارگیری از سرورهای P2P را می دهد. StrongVPN نیز فراهم می کند آدرس های IP اختصاصی (برای استفاده از این ویژگی باید با پشتیبانی خدمات مشتری خود تماس بگیرید).

StrongVPN یک سیاست عدم ورود به سیستم بسیار مؤثر را تضمین می کند. با این حال ، موقعیت آن در ایالات متحده نگران کننده است ، زیرا این امر آنها را تحت اختیار آژانس اطلاعاتی پنج چشم قرار می دهد.

2. ExpressVPN

آرم سرویس ExpressVPN از ExpressVPN بازدید کنید

ExpressVPN ارائه می دهد سرعت بارگیری بالا, رمزگذاری درجه نظامی AES 256 بیتی, پروتکل OpenVPN و رازداری کامل رو به جلو در بیش از 94 کشور جهان است. این امر باعث می شود Express VPN با سرورهای بسیار کارآمد در طیف گسترده ای از مکان ها ، گزینه ای بسیار مطمئن و ایمن باشد. ExpressVPN با داشتن چنین پارک عظیم سرور ، دسترسی به بهترین و سریعترین سرورهای نزدیک به آنها را برای تقریباً آسان می کند..

در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است, ExpressVPN یک تجربه مرور کاملاً ناشناس را ارائه می دهد. آن ها ادامه دادند هیچ سابقه ای از فعالیت های شما نیست, و تحت صلاحیت هیچ اتحاد قابل توجه اطلاعاتی نیستند.

3. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

NordVPN بیشترین تعداد اتصال چندین اتصال را نسبت به رقبای خود ارائه می دهد و به کاربران VPN اجازه می دهد تا به شش دستگاه به طور همزمان از طریق سرورهای خود NordVPN’این شبکه شامل 5،700 سرور در 60 کشور جهان است’بیشتر از هر ارائه دهنده دیگر. اگر می خواهید فعالیت های اینترنتی خود را به طور کامل پاک کنید ، بهترین گزینه برای انتخاب یک شرکت VPN است که دارای بیشترین سرور است. به همین دلیل ، NordVPN کاملاً واضح است و بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد. NordVPN نیز ارائه می دهد آی پی اختصاصی به کسانی که مایل به طیف متفاوتی از اتصال VPN هستند.

NordVPN دارای برنامه هایی برای طیف گسترده ای از سیستم عامل ها ، از جمله Windows ، macOS ، Linux ، Android ، iOS و Android TV. NordVPN’بهترین برنامه قیمت گذاری برنامه اشتراک 3 ساله آنها با قیمت 3.49 دلار در ماه است. گزینه های پرداخت شامل Cryptocur ارز است ، به این معنی که می توانید یک حساب کاملاً ناشناس داشته باشید. علاوه بر این ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

4. IPVanish

آرم سرویس IPVanish از IPVanish بازدید کنید

ویژگی منحصر به فرد IPVanish این است که آنها پشتیبانی Kodi را ارائه می دهند. IPVanish با 6.49 دلار در ماه شروع می کند و یکی از مقرون به صرفه ترین VPN های موجود در بازار است. آنها یک سیاست بازپرداخت جامع ارائه می دهند ، اما فقط ارائه می دهند دوره بازگشت 7 روزه پول, به جای صنعت استاندارد 30 روز.

IPVanish اجازه می دهد تا پنج اتصال همزمان. آنها یک ارتباط برقرار می کنند کلید کشتار ویژگی ، که برای ناشناس بودن بسیار مهم است. IPVanish طیف وسیعی از گزینه های ارتباط با سرورها را در بیش از 50 کشور جهان ارائه می دهد.

5. PureVPN

آرم خدمات PureVPN از PureVPN بازدید کنید

PureVPN از سرعت بارگیری قابل توجهی بالا برخوردار است. با این حال ، در مورد حفظ حریم خصوصی و مشتریانی که درخواست بازپرداخت دارند ، چند مورد بوجود آمده است. شرکت در ثبت شده است هنگ کنگ, قرار دادن آن خارج از صلاحیت پنج چشم یا سایر اتحادهای اطلاعاتی.

اشتراک ماهانه با قیمت 10.95 دلار قیمت مناسب است ، اما شما’با برنامه 2 ساله خود پول زیادی پس انداز خواهید کرد. هزینه آن فقط 1.32 دلار در ماه است.

خدمات اضافی موجود است مانند حمل و نقل پورت ، IP اختصاصی و محافظت از P2P. ما توصیه می کنیم تورنترها برای محافظت از P2P با 1.99 دلار اضافی در هر ماه انتخاب کنند.

6. HideMyAss

آرم سرویس HideMyAss به HideMyAss مراجعه کنید

نام وحشتناک کنار ، HideMyAss VPN دارای یک شبکه بسیار مؤثر با پروتکل های جامع است. آنها خط مشی حریم خصوصی کتبی گسترده ای دارند ، و به اتصالات P2P اجازه می دهند. HideMyAss از طیف متنوعی از دستگاهها پشتیبانی می کند که حتی شامل کنسول های بازی نیز می باشد.

اگرچه آنها به مدت سه ماه آدرس IP شما را وارد می کنند ، اما آنها نمی دانند’ترافیک و نمایش داده شدگان DNS خود را کنترل کنید. HideMyAss دیگر برنامه های ماهانه را در ایالات متحده ارائه نمی دهد ، اما اشتراک سالانه آنها با قیمت 5.99 دلار در ماه کاملاً رقابتی است ، با توجه به این واقعیت که با پنج اتصال همزمان همراه است.

7. CyberGhost

آرم سرویس CyberGhost

CyberGhost یکی از ارزانترین VPN های موجود در بازار است که با بودجه آن را برای خریداران جذاب می کند. این شرکت یک برنامه سه ساله را با قیمت 2.75 دلار در ماه ارائه می دهد.

شرکت است مستقر در رومانی. این امر آنها را خارج از صلاحیت هر اتحاد اطلاعاتی قرار می دهد. از ویژگی های امنیتی CyberGhost می توان به رمزگذاری درجه نظامی ، سوئیچ kill و… اشاره کرد جلوگیری از نشت IPv6 و WebRTC.

VPN دارای پارک سرور عظیم و گسترده ای است 5،700+ سرور در 90+ کشور. آی تی’مناسب برای خانواده های دارای دستگاه های چندگانه است زیرا امکان اتصال هفت اتصال همزمان را فراهم می کند.

خط انتهایی به torrenting مخفیکاری

نکته اصلی در اینجا این است که در صورت تورنت در پرونده های دارای حق چاپ ، باید از حریم شخصی خود محافظت کرده و هویت خود را پنهان کنید. این خصوصاً در مورد شما صادق است’در کشورهایی که عضو یک اتحاد اطلاعاتی هستند واقع شده اند. در انتخاب بهترین VPN برای اهداف خود فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، اما هر کاری که انجام می دهید از VPN رایگان استفاده نکنید زیرا این موارد دارای نقص امنیتی قابل توجهی هستند..

همراه با پشتیبانی P2P ، باید به دنبال VPN هایی باشید که از امنیت بالایی برخوردار باشند تا هویت شما از بین نرود’قابل ردیابی ، خط مشی بدون ثبت و سوئیچ kill. تورنت مبارک!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 60