چگونه تور را سریعتر انجام دهیم؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه تور را سریعتر انجام دهید؟ شما در آنجا تنها نیستید. راه هایی برای سرعت بخشیدن به تور وجود دارد ، و ما در این راهنما بحث خواهیم کرد. اما اول ، اجازه دهید’برخی از اصول اولیه Tor را دریافت می کنید.


Tor که به عنوان پروژه Tor شناخته می شود ، است نرم افزاری که به کاربران امکان می دهد ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنند. کلمه Tor یک کلمه اختصاری است ‘روتر پیاز’ که از پیاز مسیریابی وام گرفته می شود ، تکنیک ارتباط آنلاین.

اصولاً مسیریابی پیاز روش ارتباط ناشناس از طریق شبکه پیاز است. در یک شبکه پیاز ، لایه های بیشماری از رمزگذاری وجود دارد که شبیه لایه های یک لامپ پیاز است. داده ها از طریق روترهای پیاز منتقل می شوند و این لایه ها توسط یک سری گره های شبکه لایه برداری می شوند. هر بار که یک روتر پیاز از لایه خارج شود ، داده ها را کشف می کند’مقصد بعدی این فرایند است که به فرستنده اجازه می دهد ناشناس بماند. این امر به این دلیل است که هر واسطه فقط با موقعیت ایده آل گره های قبلی آشنا می شود.

جنبه دیگر این روش این است که داده ها از طریق یک شبکه overlay هدایت می شوند ، که یک شبکه رایانه ای است که بر روی شبکه رایانه دیگری ساخته شده است. در این شبکه روکش ، هزاران رله (بیش از 7000) وجود دارد که همگی در جلوگیری از کشف شبکه تحلیل کاربر ، نقش ایفا می کنند.’محل سکونت بنابراین ، ردیابی یا نظارت بر یک کاربر برای یک سرویس آنلاین نیز دشوار است’فعالیت اینترنتی در حالی که آنها پیام های فوری ارسال می کنند ، پست های آنلاین را به اشتراک می گذارند یا از وب سایت بازدید می کنند.

چرا تور خیلی کند است?

چرا تور خیلی کند است؟

یکی از دلایل اصلی کند بودن تور این است این برنامه برای اشتراک گذاری به همسالان طراحی نشده است. این’نوع کارهایی است که uTorrent و Bit Torrent برای انجام آن ساخته شده اند. این مستقیماً توسط کاربرانی تحت تأثیر قرار می گیرد که وقت زیادی را در دایرکتوری بارگیری شبکه خود صرف می کنند بدون اینکه سهم عادلانه ای از سهم خود قرار دهند.

علاوه بر این ، شبکه Tor کوچک است. دقیقاً به همان دلیلی که اکثر کاربران همیشه در تلاش برای دور زدن امنیت و سانسور هستند ، کاربران در یک روز معمولی سعی در بارگیری یا بارگذاری پرونده های سنگین دارند که در غیر این صورت نمی توانستند! اگر آنها مایل به دسترسی به سایتهای محدود از طریق Tor باشند ، حجم داده های موجود در روترهای پیاز بیشتر از چیزی است که انتظار می رود به هر حال اداره کند..

عملکرد روترهای پیاز به گونه ای است که ، داده ها از افراد دور می شوند’رایانه ها این افراد صرفاً به معنای واقعی داوطلب هستند زیرا هیچ کس در ذهن صحیح خود نمی خواهد داده های ناشناس را در هر کجای کامپیوتر خود بخواهد. اما به دلیل آنچه مخفف تور است ، بیشتر افراد با تمایل در این پروژه آنلاین شرکت می کنند. تأخیر شبکه و برخی از تنگناها را که مستقیماً بر سرعت داده اینترنت تأثیر می گذارند ، اضافه کنید و شما یک مشکل واقعی روی دستان خود دارید.

پس چرا تور خیلی کند است? کند نیست. فقط این است که با تعداد زیادی کاربر سعی در انتقال فله به جای مرور وب ساده ، تراکم دارد.

سرعت تور

سرعت تور

بدیهی است که افرادی که از Tor استفاده می کنند ، فقط به دنبال ناشناس ماندن نیستند. در غیر این صورت آنها می توانند خدمات یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) سرمایه گذاری کرده و به کار گیرند و همان نتایج را به همراه داشته باشند و همچنین بسیار ایمن است. این واقعیت که استفاده از آن رایگان است ، بیشتر افراد سعی می کنند زمان خود را بر روی نرم افزار به حداکثر برسانند و جای تعجب نیست که آنها به این نتیجه برسند که مرورگر Tor را کند کند..

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 شیوه های حریم خصوصی بی عیب و نقص ، ویژگی های امنیتی پیشرفته ، و قابلیت های مطمئن محاصره جغرافیایی ، NordVPN را به عنوان رهبر صنعت بلامنازع تبدیل می کند. هر آنچه که نیازهای شما باشد ، این VPN را پوشش داده اید - همه اینها فقط از 3.49 دلار در ماه شروع می شود.

  • امنیت عالی
  • لیست سرورهای عالی
  • عالی برای Netflix
  • خوب برای تورنت
  • بسیار آسان برای استفاده
  • قیمت های مقرون به صرفه

بنابراین ، سؤال اصلی هنوز وجود ندارد - چگونه سریعتر تور را انجام دهیم?

برای سرعت بخشیدن به تور ، مهمترین چیز و مهمترین چیز است برای شناسایی نقاط ضعف یا نقصی که باعث کاهش اثربخشی آن می شود. از آنجا که توسعه دهندگان بیشتری در اصلاح و به روزرسانی Tor مشغول فعالیت هستند ، واضح ترین دلایلی که مانع کارآیی مطلوب آن شده است ، راه حلهایی دارد که به آرامی برای بهبود آن یکپارچه می شوند..

به عنوان مثال ، افرادی که پهنای باند کم در مودم و تلفن های خود دارند ، مرورگر Tor را کند می کنند ، زیرا به عنوان بخشی از چرخه رله ، دستگاه های آنها برای لایه برداری از گره های شبکه کند می شوند. متأسفانه ، کاربران زیادی وجود دارند که پهنای باند آنها کم است. این در نهایت باعث افزایش مدت زمانی می شود که داده ها از رایانه خود خاموش می شوند.

یک پیشنهاد ساده ، که ممکن است پیچیده به نظر برسد ، است تعادل بین رله ها با ایجاد تناسب بر اساس سهم پهنای باند آنها. استدلال به گونه ای است که اگر قرار است از هر بایت داده استفاده شود ، باید ظرفیت داده ها متناسب وزن شود. تا کنون ، این چیزی است که نرم افزار’الگوریتم s نتوانسته است انجام شود ، و به عنوان یک شروع ممکن در اصلاح برخی از نرم افزارها برجسته شده است’اشکالات.

این هنوز هم یک پروژه در آثار است زیرا با الگوریتم مطرح می شود یک مانع است. هنوز کاملاً مشخص نیست که چه پهنای باند برای رله لازم است.

افکار نهایی

افکار نهایی

شکی نیست که Tor به دلیل مسیریابی پیاز بسیار کند است ، اما مانند سایر نرم افزارهای رایگان ، توسعه دهندگان مستقل بی شماری نیز وجود دارند که سعی در بهبود آن دارند. آنها می دانند چگونه Tor را سریعتر و قابل اعتماد تر جلوه دهند تا تجربه کاربری کاملی را به همه ارائه دهند در حالی که ضریب نام گمنامی را حفظ می کنند که آن را به خوبی شناخته شده است.

در اکثر تالارها ، بحث در مورد چگونگی تعادل بین عملکرد آن و همچنین مسدود کردن مقاومت در برابر نرم افزار توسط بازیکنان اصلی در صنعت آنلاین است ، همه در حالی که برای توسعه بیشتر آن سرمایه گذاری می کنند. افزایش تعداد کاربران بار زیادی بر روی نرم افزار قرار داده است ، زیرا روند گسترده ای از سانسور وجود دارد که دائماً سعی در تضعیف نرم افزار دارد.’قابلیت استفاده در اکثر سایتهای برجسته. این چیزی است که برنامه نویسان اصلی را محروم می کند ، داده های حیاتی که برای اصلاح هرگونه اشکال در نرم افزار استفاده می شود ، زیرا بیشتر وب سایت ها به دلایل ایمنی سعی در ناشناس کردن بازدیدکنندگان در سایت خود دارند..

از جمله فراخوان به عمل برای افراد داوطلب است به خصوص اگر مجموعه مهارت خاصی دارید که می توانید در نرم افزار استفاده کنید’توسعه از طرف دیگر ، یک کمک مالی کوچک می تواند به تأمین هزینه تحقیق کمک کند یا می توانید مثلاً یک اسپانسر پیدا کنید. یک آژانس دولتی که ممکن است به خدمات Tor نیاز داشته باشد. با چنین مواردی بزرگ و افراد مشتاق کمک به ، به نظر می رسد که تور از این عقب افتادگی جزئی عقب می رود.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − = 75