نحوه نصب Kodi در Apple TV – راهنمای گام به گام


بدون شک Kodi محبوب ترین نرم افزار سینمای خانگی است. آی تی’s موجود در طیف بسیار گسترده ای از سیستم عامل ها و با یک روش نصب ساده است. با این حال ، اپل’s tvOS فروشگاه App برنده شد’دسترسی به این برنامه و اینجا را بدست آورید’چرا.

آیا نصب Kodi در Apple TV امکان پذیر است؟?

در صورتی که نکردید’می دانید ، اپل هنگامی که برنامه هایی را در شرکت ارائه می دهد کاملاً محدود کننده است’تعداد زیادی فروشگاه برنامه آنها باید یک سری دستورالعملهای دقیق را رعایت کنند که مشکلات عملکرد و مشکلات مربوط به بدافزار را به حداقل می رساند. پس چه’مشکل Kodi است?

خوب ، Kodi یک برنامه بسیار توانمند است. این کاملاً با سیستم عامل های سازگار ادغام می شود ، که این یک مشکل برای اپل است. با این گفته ، آنجا’هیچ راهی برای Kodi نیست’توسعه دهندگان برای از بین بردن ویژگی های متعدد و پشتیبانی از Kodi در آن ایالت استفاده می کنند.

هنوز هم وجود دارد’هیچ چیز برای نگرانی در مورد شما هنوز هم می توانید Kodi را در تلویزیون بدون هیچ مشکلی اجرا کنید - فقط باید راه حل پیدا کنید. بنابراین ، اجازه دهید’صحبت در مورد نحوه نصب Kodi در Apple TV است.

نحوه نصب Kodi در Apple TV 4

آنجا’چند راه برای اجرای Kodi خود در Apple TV 4. شما می توانید از Cydia Impactor یا Apple استفاده کنید’برای این منظور Xcode.

لطفاً توجه داشته باشید که هر دو روش نیاز به داشتن حساب برنامه نویس دارید. یک فرد رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر هفت روز قبل از نصب مجدد نرم افزار ، از Kodi استفاده کنید ، در حالی که یک حساب کاربری پرداخت شده شما را قادر می سازد تا یک سال از Kodi استفاده کنید.

برای ایجاد حساب کاربری خود ، به اپل بروید’وب سایت توسعه دهنده.

نحوه نصب Kodi در Apple TV از طریق Cydia Impactor

ساده ترین روش برای گرفتن Kodi برای اجرای در Apple TV شما از طریق Cydia Impactor است. این یک برنامه ساده است که نمی کند’نیاز به دانش پیشرفته ای دارید به عبارت دیگر ، ما’دوباره بیش از این که مطمئن باشید’بدون هیچ مشکلی مراحل زیر را طی خواهید کرد.

 • ابتدا مطمئن شوید که Cydia Impactor را بارگیری کرده و آن را روی رایانه خود نصب کنید. این برنامه رایگان و رایگان می آید’کاملاً بی خطر برای استفاده است.
 • شما همچنین به یک فایل نصب Kodi احتیاج دارید که در قالب پرونده IPA موجود است. این پرونده نیست’t ارائه شده در Kodi’وب سایت رسمی در عوض ، شما می توانید آن را از KodiIPA.com - جایی که شما هستید ، بارگیری کنید’آخرین نسخه موجود را پیدا خواهید کرد.
 • اکنون با استفاده از کابل USB ، Apple TV خود را به رایانه متصل کنید.
 • Cydia Impactor را راه اندازی کنید.
 • فایل Koda IPA که اخیراً بارگیری شده است را روی Cydia بکشید و رها کنید.
 • در مرحله بعد ، شما باید Apple TV خود را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 • شما’از شما خواسته می شود با استفاده از Apple ID خود وارد سیستم شوید ، بنابراین حتماً این کار را انجام دهید.
 • سرانجام ، Cydia شروع به نصب Kodi خواهد کرد ، و ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا این روند کامل شود.
 • این’آن را! اکنون می توانید Apple TV را از رایانه خود جدا کنید. یک بار دیگر آن را تنظیم کنید ، آن را روشن کنید و Kodi در انتظار برنامه های نصب شده است.

نحوه نصب Kodi از طریق اپل’Xcod

در مرحله بعد می خواهیم روش دیگری را به شما نشان دهیم که شامل اپل نیز می شود’ابزار توسعه نرم افزار به نام Xcode. شما به عنوان یک توسعه دهنده که برنامه ای دارد که باید آزمایش شود ، عمل خواهید کرد. اجازه دهید’بررسی کنید که چگونه این کار انجام شده است.

 • ابتدا باید Xcode را در Mac خود بارگیری کرده و آن را نصب کنید. خیلی زود ، تو’به Kodi هم احتیاج دارم’پرونده DEB از وب سایت رسمی خود (انتخاب کنید “iOS” در آن صفحه ، و فایل DEB را بارگیری کنید). و در آخر ، برنامه ای به نام iOS App Signer را بارگیری کنید.
 • در حال حاضر ، ما’از Xcode استفاده خواهم کرد. بنابراین ، برنامه را راه اندازی کنید.
 • ابتدا باید یک پروژه جدید ایجاد کنید. در سمت چپ “خوش آمدی” صفحه را انتخاب کنید ‘tvOS > کاربرد.’
 • در سمت راست ، را انتخاب کنید ‘برنامه نمایش تک.’
 • کلیک ‘بعد,’ و شما’از شما خواسته می شود برخی از اطلاعات را وارد کنید. شما می توانید در هر مورد تایپ کنید ‘نام محصول’ و ‘نام سازمان’ زمینه های. سپس وارد کنید ‘com.codingexplorer’ برای ‘شناسه سازمان’ و ‘com.arcade.kodiappletv’ برای ‘شناسه بسته نرم افزاری’.
 • قبل از اینکه بتوانیم اقدام کنیم ، باید انتخاب کنید ‘سریع’ و زبان برنامه نویسی ارجح است. سپس را انتخاب کنید ‘جهانی’ وقتی از دستگاهی که می خواهید استفاده کنید سؤال شد.
 • بعد از بارگیری کامل Xcode ، ممکن است پیامی را مشاهده کنید که می گوید آنجا است’خطایی است می توانید بر روی دکمه ای کلیک کنید که می گوید: ‘رفع شماره.’
 • شما’از شما خواسته می شود Apple ID خود را وارد کنید ، بنابراین حتماً این کار را انجام دهید. هنگامی که Xcode خطاها را برطرف کرد ، شما’به صفحه اصلی باز خواهید گشت.
 • اکنون Signer App iOS را در Mac خود راه اندازی کنید. پرونده Kodi DEB خود را درون آن قرار دهید ‘فایل ورودی’ فیلد ، و شما می توانید مقادیر پیش فرض برای زمینه های دیگر استفاده کنید. در پایین ، تایپ کنید ‘کدی’ در ‘نام نمایش برنامه’ رشته. کلیک کنید ‘شروع کنید.’
 • پس از ثبت نام برنامه های iOS ، به Xcode بازگردید.
 • اطمینان حاصل کنید که Apple TV شما به Mac شما متصل شده است و آن را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید. بر روی Apple TV خود کلیک کنید ، و سپس بر روی آن کلیک کنید ‘+’ دکمه در سمت راست صفحه نمایش.
 • فایل Kodi را که اخیراً استخراج کرده اید تهیه کنید و Xcode آن را به تلویزیون Apple شما ارسال می کند.
 • این’آن را! Apple TV خود را روشن کنید و Kodi منتظر شما خواهد بود.

همانطور که مشاهده می کنید ، این روش به دانش خاصی نیاز دارد و مراحل بسیاری را طی می کند. بنابراین ، ما اکیداً توصیه می کنیم ابتدا Cydia Impactor را امتحان کنید. با این حال ،’همیشه خوب است که یک جایگزین داشته باشید.

نحوه نصب Kodi در Apple TV 3

متأسفانه ، خبرهای بدی برای کسانی که از Apple TV 3. استفاده می کنند ، داریم. این دستگاه بسیار محدودتر از سایر نسل های اپل تی وی است ، و این کار را نمی کند’t به شما امکان نصب می دهد ‘غیرمجاز’ برنامه ها این بدان معنی است که شما می توانید’حداقل Kodi را بر روی Apple TV 3 نصب کنید ، حداقل نه به طور مستقیم.

با این وجود ، ما می خواهیم راه حلی مناسب ارائه دهیم. در صورت داشتن مک ، شما’دوباره شانس داشته باشید زیرا می توانید Kodi را در Mac خود نصب کنید ، و سپس کامپیوتر خود را آینه کنید’صفحه این به Apple TV 3. شما می توانید از طریق AirPlay (که به صورت داخلی ساخته می شود) انجام دهید - اما راه حل های ساده تری برای آینه کاری روی صفحه وجود دارد.

AirParrot شاید تواناترین برنامه آینه کاری صفحه باشد که می تواند یک برنامه واحد را آینه کاری کند. به عبارت دیگر ، می توانید هنگام استفاده از برنامه های دیگر در Mac ، Kodi را به Apple TV 3 خود آینه کنید. شما می توانید AirParrot را بطور رایگان امتحان کنید ، و سپس شما’برای باز کردن برنامه به طور کامل باید 12/99 دلار بپردازید.

عاقل باش & از کلیه فعالیتهای مرتبط با Kodi خود محافظت کنید

سرانجام ، ما می خواهیم یک نکته دیگر به شما ارائه دهیم. ما اکیداً توصیه می کنیم که از Kodi بدون VPN قادر استفاده نکنید. این’به دلیل افزودنیهای مختلف Kodi به منابع پرونده دزدان دریایی مشکل دار تکیه می کنند ، این چیزی است که می تواند شما را به سرعت دچار مشکل کند.

لیست بهترین بهترین VPN های اپل تی وی را ببینید

VPN که’بهینه سازی شده برای Kodi اطمینان حاصل خواهد کرد که شما’دوباره محافظت آنلاین. هیچ کس (از جمله ISP) شما آنچه را انجام می دهید آنلاین یا انواع فایلهای رسانه ای را پخش نمی کند. و از همه مهمتر ، Kodi برنده شد’از مشکلات بافر یا مربوط به عملکرد رنج می برید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 61