چگونه برای پیدا کردن زیرنویس در Kodi


آی تی’مطمئناً می توان گفت كه Kodi یكی از پرکاربردترین سیستم عامل های رسانه ای در جهان است ، و این به یقین نیست’به نظر می رسد به زودی تغییر می کند. با توجه به این موضوع ، ممکن است فقط بدانید که چگونه می توانید تجربه مشاهده Kodi خود را ارتقا دهید. اگر که’شما چیزی هستید’دوباره می خواهید انجام دهید ، پس شما’خوشحالم که می دانید نصب سرویس زیرنویس اغلب راه پیش رو است.

دلایل زیادی برای مایل به استفاده از زیرنویس ها هنگام مشاهده همه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود از طریق Kodi وجود دارد. آیا این’به دلیل تلاش برای شنیدن گفتگو به دلیل کیفیت پایین صدا ، تماشای عنوان به زبان خارجی یا اگر فقط از مشکلات شنوایی رنج می برید ، ممکن است تازه متوجه شوید که نمی خواهید’قادر به شنیدن صوتی در هنگام استفاده از Kodi به وضوح هستید. اگر این چیزی است که شما باید با آن سر و کار داشته باشید ، گرفتن زیرنویس و اجرای آن بر روی سیستم ممکن است جواب دعاهای شما باشد.

بنابراین ، بدون هر گونه تاخیر بیشتر ، اجازه دهید’همه اطلاعات ضروری راجع به دریافت زیرنویس و اجرای برنامه راه اندازی Kodi شما را پوشش می دهد.

شروع شدن

قبل از شروع نصب سرویس زیرنویس در Kodi ، شما’ابتدا باید به منوی تنظیمات Kodi بروید تا چند گزینه مختلف را طی کنید. مراحل زیر دستورالعمل نحوه انجام این کار را ارائه می دهد:

  • کدی را باز کنید > کلیک کنید بر روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت چپ برای باز کردن منوی تنظیمات > روی پخش کننده کلیک کنید.
  • در نوار کناری سمت چپ ، به سادگی بر روی زبان کلیک کنید ، پس از آن طیف وسیعی از گزینه ها نمایش داده می شوند.
  • کلیک کنید روی خدمات بارگیری بخش > کلیک کنید زبانها برای دانلود زیرنویس ها برای, پس از آن می توانید زبانهایی را که می خواهید بارگیری کنید تنظیم کنید.
  • کلیک کنید سرویس پیش نمایش تلویزیون > اطلاعات بیشتری کسب کنید… > سپس به شما امکان می دهد لیستی از خدمات زیرنویس موجود را انتخاب کنید.

Opensubtitles.org بدون شک یکی از محبوب ترین سرویس های موجود در حال حاضر است. بنابراین ، آن’یکی از مواردی است که توصیه می کنیم از آن استفاده کنید. به سادگی بر روی این سرویس خاص کلیک کنید و سپس می توانید در هنگام استفاده از آن استفاده کنید’d دوست دارم زیرنویس های فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را که در Kodi تماشا می کنید بارگیری کنید.

نصب OpenSubtitles.org روی Kodi

OpenSubtitles.org یکی از پرکاربردترین سرویس های زیرنویس است که در Kodi استفاده می شود. بنابراین ، آن’با اطمینان می توان گفت که این گزینه برای اکثر کاربران پلت فرم Kodi گزینه ای مناسب خواهد بود.

اکنون که مراحل راه اندازی اولیه را که قبلاً تحت پوشش قرار دادید ، دنبال کرده اید. اگر به دنبال اضافه کردن زیرنویس ها به Kodi هستید ، باید برای حساب جدید در OpenSubtitles.org ثبت نام کنید. برای این کار دقیقاً کافی است به وب سایت رسمی Opensubtitles.org بروید و در آنجا می توانید جزئیات خود را وارد سیستم آنها (ایمیل ، رمز عبور و غیره) کنید..

وقتی کلیک کردید ثبت نام, روی پیوند ارائه شده در ایمیل تأیید کلیک کنید. پس از این مرحله ، به برنامه OpenSubtitles وارد برنامه Kodi شوید که از قبل روی سیستم شما نصب شده است. برای دسترسی به سرویس ، کافی است Kodi را باز کنید ، روی آن کلیک کنید مواد افزودنی, افزودنیهای من در منوی سمت چپ ، سپس بر روی کلیک کنید زیرنویس. در اینجا ، می توانید بر روی کلیک کنید افزودنی Opensubtitles و کلیک کنید پیکربندی کنید برای وارد کردن اعتبار خود.

فعال کردن زیرنویس ها در Kodi

تا این مرحله ، Opensubtitles باید در راه اندازی Kodi شما در حال اجرا باشد. اما ، برای استفاده از این سرویس هنگام تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی ، باید چند مرحله نهایی را دنبال کنید. خوشبختانه ، این چیزی است که این بخش درباره آن وجود دارد. برای نهایی کردن مراحل راه اندازی ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

  • ویدیوی خود را بر روی Kodi باز کنید - یا از طریق یک جریان یا یک ویدیوی ذخیره شده محلی.
  • کلیک کنید زیرنویس در گوشه سمت راست پایین وقتی ویدیو شروع به پخش می کند.
  • کلیک کنید دانلود پس از آن ، افزودنی OpenSubtitles کتابخانه خود را برای زیرنویس های آن فیلم خاص اسکن می کند.
  • سپس OpenSubtitles به صورت خودکار زیرنویس های مربوطه بارگیری می شود. یا اگر می توانستید این کار را به صورت دستی انجام دهید’d ترجیح می دهم - فقط بر روی کلیک کنید رشته جستجو دستی دکمه را وارد کرده و نام برنامه تلویزیونی یا فیلم را وارد کرده و با کلیک روی آنها ، زیرنویس های موجود به طور خودکار بارگیری می شود.

نتیجه

این راهنمای کامل ما برای نصب زیرنویس ها در Kodi نتیجه گیری می کند. شما با پیروی از دستورالعملهایی که در این مقاله بیان کردیم ، شما هستیم’به زودی راه خود را برای لذت بردن از همه رسانه های مورد علاقه خود با زیر نویس های کامل در اختیار شما قرار می دهیم. پیش بروید و آن را برای خودتان امتحان کنید!

قرائتهای توصیه شده:

بهترین VPN برای Kodi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2