نحوه نصب پالس روی Kodi


به روز رسانی: ساخت Pulse CCM Kodi متوقف شده است.

اگر شما’شما در حال خواندن این مقاله هستید ، شما’احتمالاً به دنبال راهی هستید که بتوانید Kodi خود را به یک دستگاه جریان کاملاً برجسته تبدیل کنید. خوب ، به لطف پالس ، شما می توانید این کار را در چند دقیقه انجام دهید - اما شما’به یک راهنمای قابل اعتماد احتیاج دارید.

در صورتی که نکردید’می دانم ، نبض نیست’یک افزودنی معمولی Kodi. در عوض ، این ساختاری است که ، پس از نصب ، به نظر می رسد که Kodi شما چگونه به نظر می رسد و چگونه رفتار می کند. به عبارت دیگر ، پالس به طور خودکار Kodi را جمع می کند’کتابخانه با مجموعه ای از مواد افزودنی و همچنین یک رنگ تازه به ارمغان می آورد.

اگر شما’شما به دنبال راهنمایی در مورد نحوه نصب پالس در Kodi هستید ، شما’به جای مناسب آمده اید ما علاوه بر ارائه راهنمای نصب گام به گام ، ما’همچنین در مورد آنچه ایجاد می شود صحبت خواهیم کرد ، چرا باید آنها را نصب کنید ، واقعاً چه کاری انجام می دهند و موارد دیگر.

بنابراین ، بدون هیچ گونه آگهی بیشتر ، اجازه دهید’شروع به صحبت در مورد افزودنی پالس برای Kodi. اول ما’اصول اولیه ساخت این Kodi را توضیح خواهم داد.

معرفی - ساخت پالس کدی

ما’مطمئن باشید که سوالات زیادی درباره Pulse دارید. به همین دلیل است که ما’قبل از رسیدن به روش نصب ، ابتدا چند مورد در مورد آن را به شما آموزش می دهم.

مهمترین اطلاعات در مورد پالس این است که ما’دوباره در مورد ساخت Kodi صحبت می کنیم. در اصل ، سه نوع ایجاد نرم افزار شخص ثالث برای Kodi وجود دارد ، بنابراین اجازه دهید’یک لحظه برای صحبت کردن در مورد آنها.

  • افزودنیهای Kodi: ما’مطمئن باشید که شما’قبلاً درباره افزودنیهای Kodi شنیده اید. می توانید از اینها برای اضافه کردن منابع جریان خارجی به Kodi استفاده کنید ، که به نوبه خود به شما امکان می دهد تا برنامه های تلویزیونی ، فیلم ، موسیقی و تقریباً هر چیز دیگری را پخش کنید..
  • پوسته های Kodi: به تنهایی ، Kodi یک رابط کاربری زیبا و طراحی شده بسیار بصری (رابط کاربری) ارائه می دهد. با این وجود صدها پوسته وجود دارد که می توانید نصب کنید. اینها می توانند ظاهر Kodi شما را تغییر دهند ، انواع جدیدی از فهرست ها را بیاورند و موارد دیگر.
  • برای Kodi می سازد: آخر اینکه ، ما به ساختن می آییم. می توانید از این موارد به عنوان ترکیبی از پوسته و مواد افزودنی فکر کنید. هنگامی که ساختمانی را نصب می کنید ، پوست کاملاً جدید به دست خواهید رسید - Kodi خود را بچرخانید’ظاهر به چیز دیگری. و بالاتر از آن ، شما’ده ها مورد افزودنی را از قبل نصب کرده و آماده استفاده خواهید کرد.

همانطور که گفته شد ، پالس ساختاری است. بنابراین ، باید تعجب کنید که چگونه پالس Kodi شما را تغییر می دهد’ظاهر و چه نوع افزودنی هایی به همراه دارد؟ اجازه دهید’فهمیدم.

پالس چه نوع ظاهری را به وجود می آورد?

پالس مبتنی بر پوست بسیار پر طرفدار شخص ثالث Kodi با نام Xonfluence است. شما می توانید آن را از طریق منوی اصلی افقی برجسته ، آثار هنری بزرگ و کنترل های لمسی تشخیص دهید.

هنگام نصب پالس روی Kodi ، یک نوار منو افقی مشاهده خواهید کرد که می توانید بین دسته بندی محتوا جابجا شوید. همینطور که می کنید ، زیر گروه ها را مشاهده می کنید. و در پایین صفحه ، افزونه های از قبل نصب شده را مشاهده خواهید کرد.

اگر لحظه ای روی هر یک از دسته بندی های موجود (در داخل منوی اصلی) متوقف شوید ، پوسترهای فیلم با طراحی زیبا را مشاهده خواهید کرد. آنها در بالای Kodi قرار دارند’رابط کاربر ، بنابراین شما به سرعت به عنوان خاصی پرش می کنید و شروع به جریان می کنید.

از آنجا که Xonfluence پیمایش بسیار روان و مجهز به آیکون های کنترل بزرگ را دارد ، در دستگاه های صفحه لمسی بسیار کار می کند. با این وجود ، این نرم افزار بر روی هر دستگاهی ، از جمله تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ شما ، روان کار خواهد کرد.

با پالس برای Kodi چه کاری می توانید انجام دهید?

ما قول می دهیم که پس از نصب پالس روی Kodi ، شما’از آنچه ارائه می دهد متحیر می شوید. این ساخت و ساز شامل تعداد زیادی از افزودنیهای فردی است که تعداد زیادی از محتوا را به ارمغان می آورد. بنابراین ، برای اینکه این موضوع کمی واضح تر شود ، ما هستیم’نگاهی به برخی از مقولات محتوای موجود در پالس می اندازیم.

  • برنامه های تلویزیونی: دسته اول شما’خواهید دید مربوط به برنامه های تلویزیونی است. پالس برای این نوع محتوا به افزودنیهای بسیار پر کاربردی مانند Covenant ، Placenta و Neptune Rising تکیه دارد. همچنین می توانید برنامه های تلویزیونی را با ژانر ، تاریخ آپلود ، محبوبیت و موارد دیگر مرور کنید.
  • منطقه کودکان و نوجوانان: در صورت داشتن بچه ، شما’خوشحال خواهم شد بدانید که پالس تقریباً هر کارتون محبوب را به ارمغان می آورد. برای این کار ، می توانید به افزودنی هایی مانند Cartoon8 ، Kids Tube و B99TV اعتماد کنید.
  • ورزش ها: آنجا’به هیچ وجه که چنین ساخت و سازهای مردمی سخت نمی خواهد’یک منطقه ورزشی اختصاصی داشته باشید. در این دسته ، شما’افزودنیهایی مانند Planet MMA ، Hub Sports، Rising Tides، WWE On-Demand و سایر موارد را پیدا خواهید کرد.
  • تلویزیون زنده: بله شما آن را درست خواندید. با تشکر از افزودنیهای غیررسمی مانند Cerebro IPTV ، ساخته شده در کانادا IPTV و FilmOnSimple - می توانید برنامه های تلویزیونی با نام های بزرگ و مبهم را تماشا کنید.

البته ، این نیست’t جایی که پالس’دسته بندی مطالب پایان می یابد. گروههای مربوط به فیلم ، تناسب اندام و موسیقی پیدا خواهید کرد. نیازی به گفتن نیست ، تو’بدون حداقل چند گزینه مناسب به سختی تمام می شوید.

آیا گزینه های دیگری برای پالس وجود دارد?

نمی خواست’انصافاً بگویم که می توانی’گزینه های مناسب برای افزودنی پالس برای Kodi پیدا کنید. تعداد زیادی از توسعه دهندگان در آنجا وجود دارند که ایجاد Kodi می کند ، بنابراین شما گزینه های کاملی در مقابل خود دارید.

در میان محبوب ترین ساخت ها ، موارد زیر را می توان یافت: Titanium، Durex Build، Misfit Mods Lite، BK Nox و BK Link. با این حال ، همه اینها از نظر محتوایی که آورده اند کاملاً مشابه هستند.

از آنجا که می توانید’دو نصب Kodi را به طور هم زمان نصب و اجرا کنید ، باید تصمیم بگیرید که کدام یک هستید’دوست دارم امتحان کنم سپس ، همه دیگران را به عنوان گزینه جایگزین نگه دارید.

آیا نبض در هر کشور مسدود شده است?

از آنجا که این است’یک افزودنی معمولی Kodi ، Pulse در هیچ کشور مسدود نشده است. این بدان معنی است که می توانید بدون هیچگونه مانع ، نبض را روی Kodi نصب کنید. با این حال ، وجود دارد’چیز دیگری است که باید در خاطر داشته باشید.
از آنجا که این ساخت و ساز به بسیاری از افزودنیهای غیر رسمی برای ارائه محتوای آن متکی است ، این افزودنیها ممکن است شما را دچار مشکل کنند. اینها افزودنیهای غیر رسمی است و برخی از آنها ممکن است توسط ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) شما مسدود شوند. علاوه بر این ، استفاده از اکثر آنها به معنای نقض حق چاپ است.

توصیه جدی ما استفاده از یک برنامه VPN برای محافظت از خود است. در حقیقت ، استفاده از VPN این روزها ضروری است و هر کاربر Kodi باید از این امر آگاه باشد.

چرا باید از VPN استفاده کنید?

آی تی’بسیار مهم است که بدانید استفاده از Kodi بدون هیچ گونه محافظت دیجیتالی می تواند شما را به سرعت دچار مشکل کند.

رایج ترین مشکلی که کاربران Kodi با آن روبرو هستند ، نقض حق چاپ است. به عبارت ساده ، آنجا’به هیچ وجه نمی دانید از کدام منبع فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را پخش می کنید ، و بسیاری از آنها پیوندهای مربوط به دزدی دریایی هستند. بنابراین ، شما ISP می بینید که یک فیلم دزد دریایی را پخش می کنید ، و همین’نحوه اخطار نقض حق چاپ را دریافت می کنید.

یکی دیگر از مشکلات رایج مربوط به محتوای مسدود شده جغرافیایی است. اگر شما’شما در یک کشور خاص مانند ایالات متحده یا انگلستان نیستید’تعداد محدودی از پیوندهای کاری را مشاهده خواهید کرد. آنجا’هیچ راهی برای دسترسی به این موارد وجود ندارد مگر اینکه شما یک آدرس IP مربوطه داشته باشید.

یک راه حل بسیار موثر برای همه این مشکلات برنامه های VPN است. اینها به عنوان خدمات اشتراکی به کار می روند و برای مخفی کردن IP واقعی شما ، گرفتن IP مجازی و رمزگذاری ترافیک شما طراحی شده اند. این بدان معنی است که فعالیت آنلاین شما کاملاً ناشناس خواهد شد.

به خودتان لطف بزرگی کنید و همیشه VPN را با Kodi خود ترکیب کنید. از این گذشته ، این تنها راه برای بهره‌برداری بیشتر از این نرم افزار سینمای خانگی است.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − 43 =