چگونه آدرس IP torrent خود را بررسی کنید


آیا قصد استفاده از تورنت را دارید؟ شما’شما باید آدرس IP را به عنوان بخشی از موارد مورد نیاز خود تهیه کنید “ردپای دیجیتال.” سیستم های تورنت به منظور دسترسی شما به فیلم ها ، موسیقی و کتابهای دیجیتالی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، به آدرس IP شما احتیاج دارند و همسالان کاربر شما نیز می توانند برای به اشتراک گذاشتن مطالب ، آن را مشاهده کنند..

در حالی که torrentingGet با یکی از بهترین VPN ها برای تورنت آغاز شد ایمن باشید: ExpressVPN

قدرتمندترین VPN موجود در بازار ، تمامی torrent ها را در بر می گیرد’سرعت و نیازهای امنیتی.

NordVPN

نه تنها سریعترین VPN در حال حاضر ، بلکه یکی دیگر از معاملات خوبی برای کاربران دارد.

CyberGhost

ارزان و کاربر پسند - CyberGhost لیستی از سرورهای عالی و قابلیت های خوب P2P را ارائه می دهد.

ارائه - سپس ماسک

پس از ارائه ، می توانید از سرویس VPN برای نقاب کردن IP استفاده کنید. چرا؟ زیرا مشتریان BitTorrent می توانند’گمنامی بودن خود را هنگام تورنت تضمین می کنید. پس از نقاب زدن IP ، می توانید آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سرویس VPN شما به درستی کار می کند و اینکه آدرس IP واقعی شما به دلیل ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی آنلاین شما پنهان شده است.

با این حساب ، برای راهنمای ما در ادامه بخوانید:

 1. چگونه آدرس IP torrent خود را به سرعت و به راحتی بررسی کنید
 2. چگونه می توان آن را با استفاده از سرویس VPN خود مخفی کرد.

دیدگاه ما در مورد تورنت

به یاد داشته باشید ، ما’برای پشتیبانی از فعالیت های غیرقانونی آنلاین اینجا نیستید. اگرچه تورنت در برخی زمینه ها کاملاً قانونی است ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که باعث نقض قوانین حق چاپ می شود. قبل از شروع به استفاده از وب سایت تورنت ، اطمینان حاصل کنید که در مورد آنچه انجام می دهید و در کجا می ایستید ، شفاف هستید.

آدرس IP چیست؟?

آدرس IP شما از یک شماره منحصر به فرد برای شناسایی خط مکان خاص شما استفاده می کند. آی تی’معادل دیجیتال یک آدرس پستی ، و آن’توسط ISP شما به عنوان کاربر اینترنت اختصاص داده شده است. آدرس IP شما در هر دستگاهی که در شبکه خانگی شما به اتصال متصل است ، به اشتراک گذاشته می شود.

نکته مهم این است که بدانید اینجاست که می توانید آدرس IP شما را به صورت عمومی مشاهده کنید ، و به احتمال زیاد شما می خواهید در هنگام تورنت ناشناس بودن خود را حفظ کنید. این بدان معنی است که هر یک از همکاران در یک وب سایت تورنت - و صاحبان وب سایت - می توانند آدرس IP شما را ببینند. البته آنها برای ردیابی داده به دستگاه شما باید این کار را انجام دهند. با این حال ، اگر شما یک کاربر تورنت هستید ، آن را’مهم است که IP خود را با VPN ماسک کنید.

IP خود را ماسک کنید

شبکه خصوصی مجازی منتخب شما ، یا VPN ، به شما امکان می دهد آدرس IP خود را با تغییر از یک پیش فرض عمومی قابل مشاهده خود ، به یک سرور ناشناس تغییر دهید. این خدمات به طور مؤثر واسطه ای را ارائه می دهد.

هر وب سایتی که شما را ردیابی کند - مانند فیس بوک یا گوگل و سایر کاربران تورنت ، سپس فقط IP IP را که VPN شما ارائه می دهد مشاهده کنید ، نه یک نسخه واقعی که از طریق ISP اختصاص داده شده است..

نحوه بررسی آدرس های IP torrent

خبر خوب این است که شما می توانید IP torrent خود را به سادگی و به سرعت بررسی کنید تا ببینید که آیا سرویس ماسک شما در محل کار است یا خیر. با این کار ، شما’قادر خواهید بود یک بررسی سریع را انجام دهید که سرویس VPN شما مطابق آنچه باید و بدون مشکل کار می کند ، انجام شود.

شما تورنت خود را در وب سایت بررسی می کنید که یک لینک مگنت کوچک را به سرویس تورنت موردعلاقه شما اضافه می کند. از آنجا فقط می توانید یک کلیک سریع برای تأیید آدرس IP torrent خود انجام دهید.

برای انجام این:

 1. به یک وب سایت بررسی IP بروید (انتخاب های ما در زیر است)
  برای بررسی آدرسهای IP torrent ، به وب سایتی مانند IP Magnet یا DOILeak بروید. IPMagnet سریعترین سرویس بررسی IP است اما DOILeak بیشترین جزئیات را ارائه می دهد.
 2. به دنبال لینک Magnet بوده و بر روی آن کلیک کنید تا بارگیری شود. سپس ، آن را با سرویس تورنت انتخاب شده خود باز کنید.
 3. چند ثانیه صبر کنید و سپس آدرس IP تورنت و همچنین مرورگر خود را بررسی کنید’آدرس IP این به شما امکان می دهد تا تأیید کنید که آیا همه چیز مطابق آنچه انتظار داشتید کار می کند یا خیر.
 4. برای اینکه به راحتی IP torrent خود را در آینده بررسی کنید ، وب سایت ردیابی IP مورد نظر خود را به لیست بارگیری خود اضافه کنید و سپس فقط انتخاب کنید ‘ردیاب’ برای یک نشانک سریع برای آن.

بررسی وب سایت های IP برای استفاده

اینها برخی از وب سایت های مورد علاقه IP torrent check ما هستند:

 • PMagnet Torrent Check Check - سریعترین وب سایت های جستجوگر آی پی تورنت و بسیار ساده برای استفاده با اطلاعات زیادی در مورد پیشنهادات کاربران. این مکان IP شما ، سرور DNS ، مرورگر و موارد دیگر را نشان می دهد.
 • DOILEAK - این وب سایت بهینه سازی شده موبایل با یک ظاهر طراحی مسطح ساده و یک رابط کاربری ساده است. از آن استفاده کنید تا دریابید که آیا به طور سهواً داده های حساس را هنگام مرور به اشتراک می گذارید. این نوع نشت داده ها اساساً هر نوع اطلاعاتی است که می تواند برای ردیابی شما و کشف هویت شما استفاده شود. سیستم برای بررسی هرگونه نشت منظم ، یک بررسی محل آدرس IP را انجام می دهد. این همچنین می تواند هر گونه نشت IP در تورنت شما را بررسی کند. این که آیا از پروکسی یا VPN استفاده می کنید ، مفید است.
 • CBCDN - این ابزار IPMagnet را دوباره با یک رابط بصری و امکان یافتن آدرس IP ، سرور ، مرورگر و موقعیت مکانی شما و همچنین پرچم گذاری هر گونه نشت اطلاعات احتمالی که می تواند هویت شما را آشکار کند ارائه می دهد..
 • AirVPN IPLeak - این یک وب سایت بسیار محکم است و به ارزیابی امنیت و ایمنی شبکه های اینترنتی کمک می کند. آی تی’یک سیستم منبع باز نیست اما اطلاعات زیادی در مورد خدماتی که برای تست IP در دسترس هستند ، از تست های نشت DNS یا IP گرفته تا حساب های Mime ، Plugins و Google+ نشان می دهد..

…و یکی که احتمالاً از آن جلوگیری می کند?

ما کمتر علاقه مندیم TorGuard را توصیه کنیم زیرا تبلیغات بسیار خوبی دارد و نمی خواهد’تاریخچه IP خود را فاش کنید.

نحوه استفاده از وب سایتهای بررسی IP

برای بررسی آدرسهای IP torrent ، کافی است لینک بارگیری را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید تا در سرور torrent شما باز شود. (IPLeak و IPMagnet پیوندهای آهنربا را مستقیماً به شما پیشنهاد می دهند.) از آنجا که تورنت IP شما را کنترل می کند ، هرگز آهنربا را بارگیری نمی کند. سپس ، می توانید از مشتری برای دیدن IP خود استفاده کنید یا همچنان که از وب سایت استفاده می کنید ، بر آن نظارت کنید.

مزیت نظارت بر وب سایت

وقتی IP torrent خود را بررسی می کنید ، می توانید تاریخچه IP خود را نیز مورد توجه قرار دهید. در صورت مشاهده هرگونه مسئله به سرعت پرچم دار می شود ، یا اختلافات احتمالی وجود دارد که ممکن است بخواهید در ادامه بررسی کنید. علاوه بر این ، اگر VPN شما به هر دلیلی کاملاً کار را متوقف کند ، به شما اطلاع می دهد. آخر اینکه ، می توانید مشتری تورنت خود را شناسایی کنید.

چگونه IP تورنت خود را مخفی کنید

یک بار شما’شما IP خود را شناسایی کردید که می توانید با پنهان کردن امنیت خود را ارتقا دهید. آی تی’ارزش انتخاب سیستم VPN برای محتوای تورنت را دارد ، زیرا این امر به شما در محافظت از شما در برابر مسائل امنیتی مختلفی که می تواند کمک کند ، کمک می کند..

به عنوان مثال ، شما می توانید استفاده از torrent خود را از ISP مخفی کنید و ناشناس بودن خود را بصورت آنلاین با VPN حفظ کنید. البته ، شما باید مطمئن شوید که آدرس IP شما پنهان است زیرا محتوا را آنلاین بارگیری می کنید ، بنابراین باید با استفاده از ارائه دهنده BitTorrent مورد علاقه خود ، مرتباً IP خود را مورد توجه قرار دهید..

در نتیجه

ابزارهای مختلفی وجود دارد که به میلیونها کاربر تورنت کمک می کند تا اتصال VPN یا پروکسی خود را بررسی و حفظ کنند و از ناشناس بودن و امنیت آنها هنگام آنلاین محافظت کنند. توانایی شما در خصوص خصوصی ماندن در هنگام تورنت مهم است و مطمئناً ارزش آن را دارد که به طور فعال حفظ کنید.

به یاد داشته باشید با انتخاب بهترین سرویس VPN که از torrenting پشتیبانی می کند ، در وب سایت های تورنت ایمن باقی بمانید. چیزی که ما در یک راهنمای مرتبط دیگر به طور گسترده تحت پوشش قرار داده ایم تا به شما کمک کند از تجربه تورنت ایمن و خصوصی خود استفاده کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1