نحوه دریافت آدرس IP ایالات متحده


ایالات متحده در صدر توسعه اینترنت قرار دارد. بسیاری از شرکت های مبتنی بر وب در ایالات متحده یافت می شوند. حتی آنهایی که در آنجا یافت نمی شوند مطمئناً خدمات خود را در ایالات متحده ارائه می دهند. سرویس هایی مانند HBO GO ، Crackle و غیره همه فقط در ایالات متحده هستند ، به این معنی که در صورت داشتن آدرس IP ایالات متحده فقط به آنها دسترسی پیدا خواهید کرد.

حتی وب سایت ها و خدماتی که در خارج از آمریکا مانند Netflix در دسترس هستند ، ممکن است به دلیل قوانین خاص حق چاپ ، کتابخانه ای کامل از مطالب را برای کاربران خارجی ارائه ندهند. بنابراین ، برای دسترسی کامل به وب سایت هایی مانند Netflix ، به یک آدرس IP ایالات متحده نیاز دارید.

بعضی اوقات ، محتوا جغرافیایی مسدود شده است ، به معنی آنها’بر اساس یک کاربر محدود شده است’موقعیت جغرافیایی. با تغییر آدرس IP خود ، می توانید مکان خود را مخفی کنید و از طریق مکان مورد نظر خود ترافیک را مسیریابی کنید. این می تواند به شما امکان دسترسی به مطالبی را بدهد که در غیر این صورت در دسترس شما نیست.

نحوه دریافت آدرس IP ایالات متحده

در اینجا مراحلی که می توانید برای دستیابی به آدرس IP ایالات متحده در رایانه ویندوز بردارید ، آورده شده است.

  1. یک VPN را بارگیری کنید و با دنبال کردن مجموعه دستورالعمل های داده شده در راه اندازی ، آن را نصب کنید.
  2. پس از نصب ، برنامه را باز کنید. این درخواست برای ورود به اعتبارنامه شما است.
  3. پس از ورود به سیستم ، لیستی از سرورها و نقشه را نشان می دهد که موقعیت آنها را روی آن نشان می دهد. می توانید بر روی پین قرار داده شده در نقشه در آمریکا کلیک کنید یا سرور ایالات متحده را از این لیست انتخاب کنید.
  4. پس از انتخاب ، پین روی ایالات متحده سبز می شود.
  5. پنجره برنامه را ببندید. آدرس IP شما به یک آدرس IP ایالات متحده تغییر یافته است.

بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP ایالات متحده

بیشتر VPN ها با چند تغییر دارای یک فرآیند یکسان هستند. اگرچه بسیاری از خدمات VPN در دسترس هستند ، برخی از آنها بهتر از سایرین هستند. اکنون می خواهیم برخی از بهترین VPN ها را که می خواهید از آنها استفاده کنید اگر می خواهید موقعیت مکانی خود را فریب دهید و به نظر می رسد که از ایالات متحده متصل هستید ، به شما منتقل کنیم..

1. ExpressVPN

آرم سرویس ExpressVPN از ExpressVPN بازدید کنید

ExpressVPN یکی از بهترین خدمات VPN است زیرا عملکرد کلی را در کلیه کارهایی که یک VPN باید انجام دهد مانند امنیت ، عملکرد ، پشتیبانی و ویژگی های آن فراهم می کند. این بخاطر امنیت آن در کل جامعه VPN مورد ستایش قرار گرفته است.

Express VPN همچنین در کلیه سیستم های عامل اصلی از جمله macOS ، Windows ، Android ، iOS و Linux موجود است. آنها همچنین 24/7 پشتیبانی چت زنده و پشتیبانی عالی از Netflix و همچنین تورنت دارند. با این حال ، همه این قدرتها با یک اشکال همراه هستند: آن’هزینه بر است ، از 8.32 $ / ماه شروع می شود و تا ماه 12.95 $ حرکت می کند.

2. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

NordVPN شاید بهترین امنیت را در صنعت داشته باشد ، هرچند که در مقایسه با ExpressVPN سرعت کمی دارد. این سرویس دهنده در 58 کشور جهان ، از جمله ایالات متحده ، و از همه سیستم عامل ها و دستگاه های اصلی پشتیبانی می کند.

NordVPN همچنین 24/7 پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. مانند ExpressVPN ، همچنین دسترسی به کتابخانه Netflix که برای آدرس های IP ایالات متحده در دسترس است فراهم می کند. همچنین به شما امکان می دهد به سایر خدمات مستقر در آمریکا مانند Hulu دسترسی پیدا کنید. NordVPN همچنین قیمت های بسیار خوبی دارد و از 3.49 دلار در ماه شروع می شود.

3. IPVanish

آرم سرویس IPVanish از IPVanish بازدید کنید

IPVanish یک کیف مخلوط است. این ویژگی از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است ، اما همچنین دارای چند مسئله است که با توجه به قیمت گذاری VPN می تواند بسیار مشکل ساز باشد. مشکلی که IPVanish با آن سروکار دارد این واقعیت است که اگرچه از گزینه های امنیتی ، سرعت و سفارشی سازی خوبی برخوردار است ، اما توسط NordVPN یا ExpressVPN در هر یک از این بخش ها پیشی گرفته است..

ما نمی گوییم این یک سرویس VPN بد است. آی تی’در واقع عالی است. اما توصیه می کنیم با ExpressVPN یا NordVPN چسبیده باشید. همچنین ، لازم به یادآوری است که IPVanish پشتیبانی خوبی از چین نمی کند ، بنابراین اگر قصد استفاده از آن را دارید برای جلوگیری از سانسور اینترنت چینی ، از خود دور شوید..

4. TorGuard

آرم خدمات TorGuard از TorGuard بازدید کنید

TorGuard همچنین یک سرویس عالی VPN است. این نرم افزار دارای برخی از بهترین ویژگی های امنیتی از جمله فناوری رمزگذاری بسیار قوی ، سوئیچ kill و سایر مواردی است که از یک کیفیت عالی VPN انتظار دارید.

این همچنین یک VPN عالی برای مردم چین است زیرا می تواند از فایروال بزرگ چین دور بزند. برنامه های قیمت گذاری آنها بسیار گیج کننده است. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، برنامه های آنها از 4.17 دلار در ماه به 9.99 دلار در ماه متغیر است و آنها را کاملاً رقابتی می کند.

5- PrivateVPN

آرم خدمات PrivateVPN از PrivateVPN بازدید کنید

PrivateVPN از سایر VPN های موجود در لیست کوچکتر است اما همچنین در برخی از ویژگی های موجود در ExpressVPN یا NordVPN وجود ندارد. این پروتکل های امنیتی مناسب و رمزگذاری مناسب دارد. ممکن است سریعترین VPN خارج از کشور نباشد ، اما کاملاً قابل استفاده است.

با این وجود ، این کشور در سوئد مستقر است ، جایی که ایده آل برای نقض حق نسخه برداری موضع گیری مناسبی برای سرویس VPN نمی کند. با این حال ، می تواند برای دسترسی به Netflix US مورد استفاده قرار گیرد و تمام مطالب موجود در آنجا باشد.

دلیل اصلی این که PrivateVPN از آن متمایز است ، قیمت گذاری آن است. بسیار ارزان است ، از 3.82 دلار در ماه شروع می شود و ماهانه به 7.67 دلار می رود. این یک معامله خوب برای افرادی است که اهدا می کنند’به امنیت سطح بالایی احتیاج دارید اما برای کارهایی مانند دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده و سایر خدمات جغرافیایی موقعیت مکانی ، به VPN احتیاج دارید..

و آن’آن را! با استفاده از آدرس IP ایالات متحده با استفاده از یکی از این VPN های شگفت انگیز که در بالا ذکر شده است ، می توانید از همه چیزهایی که مردم ایالات متحده می توانند لذت ببرید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − = 61