3 روش برای پنهان کردن فعالیت اینترنت شما از ISP های فروش داده


آخرین بروزرسانی: 05.31.2019

باور کنید یا نه ، ISP شما مجاز است تمام داده های جمع آوری شده در مورد شما را بفروشد. این بدان معناست که همه کارهایی که در اینترنت انجام می دهید - تمام سایتهایی که بازدید می کنید ، چیزهایی را که جستجو می کنید ، ایمیل هایی که می فرستید و می خوانید - قابل جمع آوری و فروش به شرکت های دیگر هستند.

ISP ها مجاز به انجام موارد زیر هستند:

  • محتوای فعالیت های اینترنتی خود را به اشتراک بگذارید (اما فقط با دولت ها)
  • فروش داده های ناشناس در مورد فعالیت های آنلاین خود را به هر کسی بفروشید
  • بین 6 ماه تا 2 سال آن اطلاعات را حفظ کنید

برای برخی از افراد ، این کاملاً خوب است. آنها’عادت کرده ام که داده های خود را توسط شرکت هایی مانند Facebook ، Google و موارد دیگر جمع آوری و به فروش برسانیم. اما برای کسانی که می دانند مردم با ابرداده شما چه کاری می توانند انجام دهند یا دولتهایی که می توانند درمورد آنها از مطالبی که هر روز از آنها لذت می برند بدانند ، این یک مشکل جدی است.

این’چرا امروز ما’قصد داریم به 3 روش نگاه کنید که می توانید تمام فعالیت های اینترنتی خود را از ISP مخفی کنید.

3 راه برای پنهان کردن فعالیت اینترنت

همه این روش ها به شما کمک می کنند تا به نتیجه پنهان کردن فعالیت های آنلاین خود یا مرور تاریخ از هر کسی ، از جمله ISP خود برسید. با این حال ، آنها به سطوح مختلف تلاش ، قیمت و اثربخشی نیاز دارند. فراتر از آن ، آنها’دوباره منحصر به فرد نیست - می توانید همزمان از یک یا چندین گزینه استفاده کنید. برای هر یک ، ما’جوانب مثبت و منفی را لیست می کنم.

1. از VPN استفاده کنید

  • طرفداران: ساده ترین راه اندازی؛ کاربر پسند؛ امنیت درجه نظامی؛ کل اتصال را رمزگذاری می کند
  • منفی: به اشتراک ماهانه احتیاج دارید

نحوه انسداد وب سایت ها در مدرسه

مهم نیست که سطح فنی شما چیست ، استفاده از VPN ایده خوبی است. بهترین VPN ها ، مانند ExpressVPN یا NordVPN ، دارای رمزگذاری درجه نظامی هستند که داده های شما را تقلا می کنند ، به طوری که هیچ کس نمی تواند شما را ببیند’دوباره انجام می دهید آنلاین. حتی بهتر ، VPN ترافیک شما را از طریق سرور خود هدایت می کند ، بنابراین ارتباطات شما می توانند’در IP واقعی شما ردیابی شود.

با این کار ، تنها چیزی که ISP شما مشاهده خواهد کرد اینست که دستگاه شما به یک سرور خاص متصل است و آن’آن را تنها “عیب” خودتی’برای بهترین VPN ها باید ماهانه هزینه پرداخت کنید. ExpressVPN می تواند کمی گران قیمت باشد ، اما انتخاب برتر دیگر ما ، NordVPN ، به کمترین نرخ 3.49 دلار در ماه می رسد.

حفظ حریم خصوصی کامل آنلاین?

حریم خصوصی و امنیتی درجه نظامی با یکی از کمترین قیمت های موجود ، از درجه درجه بالا برخوردار شوید.

از NordVPN Visit بازدید کنید

2. از Tor استفاده کنید

  • طرفداران: امنیت و ناشناس بودن اضافی. نسبتاً آسان برای استفاده. رایگان برای استفاده
  • منفی: آسیب پذیری های احتمالی؛ می تواند توجه ناخواسته را به خود جلب کند. فقط فعالیتهای مرورگر را رمزگذاری می کند

3 روش برای پنهان کردن فعالیت اینترنت شما از ISP های فروش داده

Tor یا همان روتر پیاز یکی از راه حل های برتر برای پنهان کردن فعالیت آنلاین خود از هر کسی است. مشابه یک VPN ، Tor از لایه های رمزگذاری برای بسته بندی داده استفاده می کند و این لایه ها هستند “پوست کنده شد” با بسته شدن صفحات در وب. از این رو نام با رسیدن زمان رسیدن داده به مقصد ، همه لایه ها به همراه هر گونه اطلاعاتی درمورد این که از کجا آمده و چه کسی آن را ارسال کرده است حذف شده اند.

اگرچه آن ناشناس بودن بسیار شگفت انگیز را ارائه می دهد ، اما این کار را نمی کند’بدون اشکال آن آمده است. نکته مهم این است که با استفاده از Tor ، ممکن است توجه شما را از اجرای قانون ، مانند NSA جلب کند. همچنین در مورد Tor سوالاتی وجود دارد’هدف واقعی: برخی معتقدند که از زمان ایجاد این دولت توسط دولت آمریکا ، ممکن است آنها هنوز هم گره های خروج را کنترل کنند.

Tor همچنین دارای برخی از موارد آسیب پذیری بوده است. یک حادثه در سال 2014 اتفاق افتاد ، در حالی که هکرها رله هایی را در شبکه راه اندازی کردند و به این ترتیب امکان عبور و مرور از طریق آن سرورها فراهم شد تا بتوانند کاربران را شناسایی کنند. البته برای جبران این آسیب پذیری می توانید از ترکیبی از Tor و VPN استفاده کنید ، یک ویژگی موجود با ExpressVPN’خدمات.

آرم ExpressVPN

ExpressVPN

رتبه بندی VPNpro: 9.6 / 10

از ExpressVPN Visit بازدید کنید

3. از HTTPS در همه جا استفاده کنید

  • طرفداران: ساده در نصب و اجرا؛ رایگان
  • منفی: نمیشه’تمام وقت کار کنید. فقط فعالیتهای مرورگر را رمزگذاری می کند

3 روش برای پنهان کردن فعالیت اینترنت شما از ISP های فروش داده

در آخر ، می توانید از افزونه های Firefox ، Chrome و Opera موسوم به HTTPS Everywhere استفاده کنید. این برنامه افزودنی به شما امکان می دهد تا به جای HTTP رمزگذاری نشده ، از نسخه های رمزگذاری شده HTTPS وب سایت ها بازدید کنید. با استفاده از HTTPS در همه جا ، شما’می توانید محتوای وب سایت هایی که بازدید می کنید رمزگذاری کنید.

با این حال ، این برنامه افزودنی فقط برای وب سایتهایی که از HTTPS پشتیبانی می کنند ، کار می کند و ممکن است شما هم قادر به بازدید از آن سایت ها نباشید و یا مجبور شوید از آنها رمزگذاری نشده استفاده کنید. فراتر از این ، این برنامه افزودنی فقط فعالیت مرورگر شما را رمزگذاری می کند. این یعنی چیزهای دیگری که اهدا نمی کنند’به مرورگرهایی نیاز دارید ، مانند torrenting ، هنوز توسط ISP شما دیده می شود.

هر بار که آنلاین می شوید خصوصی و ایمن باشید

تمام این 3 روش ذکر شده در بالا به شما کمک می کند تا در زمان خصوصی شدن ، خصوصی تر شوید’دوباره آنلاین. با این حال ، اگر شما’در مورد حریم شخصی و امنیت واقعی نگران هستید ، ما به شما توصیه می کنیم VPN بگیرید. این’در کل بهترین گزینه است ، زیرا از کل اتصال اینترنتی شما ، نه فقط فعالیت مرور شما محافظت می کند.

این’چرا ما’d دوباره با NordVPN بروید ، زیرا دارای ویژگی Tor Over VPN است که به شما امکان می دهد بهترین های هر دو جهان را ترکیب کنید ، به علاوه یک قیمت غیر قابل باور.

آرم NordVPN

NordVPN 9.5 / 10

NordVPN برای بهترین حفظ حریم خصوصی و امنیت موجود ، از VPN دارای امتیاز بالا استفاده کنید’برای شما یک بازو و یک پا هزینه دارد.

در بررسی NordVPN ما اطلاعات بیشتری کسب کنید

از NordVPN Visit بازدید کنید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − = 48