کدی چیست؟

از زمان آغاز به کار در سال 2002 ، بدون شک Kodi رشد کرده است. به حدی است که به سختی خود را به عنوان اولین درگاه تماشای طرفداران جریان خانه در جستجوی فروشگاه یک طرفه برای مشاهده رسانه مستقر کرده است.


در بسیاری از سیستم عامل های موجود ، شما قادر به استفاده از این نرم افزار در همه چیز از رایانه شخصی خانگی خود گرفته تا رایانه لوحی یا تلفن Android خود هستید. بنابراین ، آن’مشخص است که چرا بسیاری از افراد برای برطرف کردن سرگرمی خود از Kodi استفاده می کنند.

همراه با این واقعیت که شما می توانید میزبان کاملی از افزونه های Kodi - چه رسمی و چه غیررسمی - را نصب کنید ، این باعث جذابیت بیشتر Kodi می شود. در اصل ، این به شما اجازه می دهد تا Kodi را شخصی سازی کنید و تنظیمات را تنظیم کنید ، بنابراین دقیقاً همانطور که می خواهید اجرا می شود.

خوب به نظر می رسد ، درست است؟ اما ، کدوی چیست؟ چه چیزی کدی را محبوب می کند؟ و آیا حتی قانونی است؟ - اینها برخی از متداول ترین سؤالات هنگام استفاده از Kodi است. بنابراین ، بدون هیچ گونه آداب و رسوم بیشتر ، آن را’وقت شماست که بتوانید پاسخ این سؤالات را بیابید و بیشتر بدانیم که بیشتر به تاریخ کدی و آنچه در آن هستیم ، می پردازیم’همه چیز در مورد.

کدی چیست؟?

آنچه كدی توضیح داد

“کدی چیست؟?”, تو پرسیدی. خوب ،’در اصل نرم افزاری منبع آزاد و آزاد است که قادر به اجرای بر روی سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، Android و Linux است. معروف به XBMP (Xbox Media Player) پس از انتشار در 2002 ، این بزودی به XBMC (Xbox Media Center) تبدیل شد..

در ابتدا Kodi برای اجرای روی کنسول اصلی منسوخ Xbox ایجاد شد. همانطور که نبود’t که به طور رسمی توسط مایکروسافت تأیید شد ، تنها راه نصب نرم افزار روی دستگاه ، هک کردن کنسول یا نصب یک modchip بود. طرفداران modding به زودی در مورد نرم افزار اطلاعاتی یافتند و در کنار بنیانگذار Kodi - بنیاد XBMC - شروع به گسترش آن کردند..

با این حال ، در آگوست سال 2014 میلادی مجدداً یک برند جدید ایجاد شد تا این مارک را ایجاد کند که بسیاری از مردم جهان اکنون آن را می شناسند و دوست دارند - Kodi. در پی این واقعه ، Kodi شروع به افزایش محبوبیت در سراسر جهان کرد. مطمئناً اینطور نیست’به زودی نشانه هایی از کند شدن را نشان دهید!

چه کاری می توانم روی Kodi انجام دهم?

برنامه Kodi بار دیگر عالی است و قابل اجرا است زیرا به شما امکان می دهد محتوای خود را به صورت بی سیم در تمام دستگاه های خود به اشتراک بگذارید - خواه یک فایل صوتی یا ویدیویی باشد. همچنین می توان از کل ویژگی های دیگر نیز استفاده کرد - این شامل مواردی مانند راهنماهای برنامه الکترونیکی ، ضبط زنده تلویزیون و حتی کنترل نرم افزار با یک برنامه رسمی از راه دور موبایل است. این در بازارهای آنلاین مانند فروشگاه Google Play موجود است.

زیبایی کدی این است که وقتی صحبت از شخصی سازی می شود ، امکانات واقعا بی پایان هستند. به عنوان مثال ، شما می توانید تعداد بی شماری افزونه و افزونه را نصب کنید ، از پوست های مختلف Kodi استفاده کنید و از ویژگی هایی مانند پیش بینی هوا استفاده کنید.

از آنجا که Kodi مبتنی بر نرم افزار منبع باز است ، این به توسعه دهندگان امکان می دهد افزونه های شخص ثالث ایجاد کنند که به راحتی به پلت فرم Kodi اضافه شوند. با این وجود ، لازم به ذکر است که تعداد زیادی از این افزونه ها متفرقه نیستند’t به هر طریق توسط Kodi تایید شده است. این امر به این دلیل است که هر یک از آنها دسترسی رایگان به مطالب دارای حق چاپ مانند نمایش های تلویزیونی و فیلم ها را دارند. در بخش بعدی این مورد بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. بنابراین ، به خواندن خود ادامه دهید’همه چیزهایی را که باید بدانید پیدا خواهید کرد.

آیا کدی قانونی است?

کدی

با توجه به اینکه شما توانایی اضافه کردن شماره های غیر رسمی شخص ثالث را دارید ، بسیاری از افراد معتقدند که Kodi غیرقانونی است. از این گذشته ، افزونه‌هایی مانند Specto ، Exodus و Mobdro به شما این امکان را می دهند که به یک میزبان کامل برنامه های تلویزیونی ، فیلم و پخش مستقیم تلویزیون دسترسی داشته باشید.

با این حال ، افزونه های فوق و سایر گزینه های مشابه به سادگی از بین نمی روند’تأیید شده توسط بنیانگذاران Kodi - بنیاد XBMC. خود نرم افزار Kodi کاملاً قانونی است - هدف اصلی آن این است که به شما امکان تماشای مطالبی را بدهید که قبلاً در اختیار دارید.

اما ، هنگامی که شروع به استفاده از افزونه‌هایی از قبیل مواردی که قبلاً ذکر شد ، دارید خطرات ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) یا دولت را که از فعالیت اینترنت خود سوء استفاده کرده است ، در معرض خطر قرار می دهید. اگر مشخص شد که بدون اجازه قبلی به مواد دارای حق چاپ دسترسی دارید ، این می تواند منجر به دریافت نامه هشدار دهنده ، جریمه یا حتی پیگرد قانونی شود.

خوشبختانه ، این کار نمی کند’باید اینگونه باشد تمام آنچه شما باید برای محافظت از خود انجام دهید سرمایه گذاری در یک VPN محکم برای Kodi است. اگر فقط آن را انجام دهید ، شما’در حالی که فعالیت اینترنتی خود را به دور از هرگونه چشم کنجکاو می توانید از Kodi بهترین استفاده را ببرید. در عین حال ، می توانید از مرور ایمن و ناشناس لذت ببرید - حتی در شبکه های عمومی محافظت نشده!

نتیجه

خوب ، این راهنمای کامل ما برای Kodi نتیجه گیری می کند! آی تی’روشن است که می بینیم یکی از جهان است’محبوب ترین برنامه های رسانه ای. ارائه رابط کاربری آسان ، گزینه های عالی برای سفارشی سازی و موارد دیگر بسیار آسان ، بدون شک می گوید Kodi از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و همین امر باعث محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربر وفادار آن می شود.

با این حال ، به راحتی می توان گفت که Kodi به دلایل اشتباه در چند سال گذشته به عناوین خبری رسیده است. دلیل این امر این است که شما توانایی دسترسی به مطالب دارای حق چاپ را از طریق افزونه های غیر رسمی شخص ثالث روی سیستم عامل دارید. اگر شما’با استفاده از VPN همانطور که در قسمت آخر آن را پوشش داده ایم ، می توانید اقدامات دقیقی را انجام دهید..

البته خود نرم افزار Kodi کاملاً قانونی است. پس اگر شما’مجدداً از نسخه سهام برنامه استفاده شده است که فقط افزونه های رسمی نصب شده است ، باید هیچ نگرانی برای شما ایجاد نکند.

به طور کلی می توان گفت که Kodi نمی کند’به زودی علائم ناپدید شدن را نشان دهید. مدتهاست به دلایل ذکر شده در این مقاله یکی از راه حلهای رسانه ای انتخاب اول برای بسیاری بوده است. بنابراین ، ارزش آن را دارد که بررسی کنید اگر پناه ندارید’قبلاً انجام داده ام!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map