بهترین سایت های تورنت برای مک در سال 2020


به دنبال بهترین سایت های تورنت مک هستید؟ ما’برای کمک به اینجا هستید سایت های تورنت خدماتی هستند که باعث می شوند پرونده ها با سرعت بیشتری به اشتراک گذاشته شوند ، با تقسیم آن به a ‘ازدحام’ از قطعات کوچک است که می تواند در چندین کامپیوتر به طور همزمان به اشتراک گذاشته شود.

تورنت را می توان برای بسیاری از اهداف استفاده کرد - قانونی و ‘کمتر مشروع است’! به طور معمول ، کاربران آنها را برای به اشتراک گذاشتن موسیقی ، فیلم و سایر پرونده هایی که دارای حق چاپ هستند ، انتخاب می کنند. نظرات شما در مورد به اشتراک گذاری مطالب حق چاپ هرچه باشد ، واقعیت این است که تورنت ها وجود دارند و می توانند برای هر نوع اشتراک فایل استفاده شوند.

در حالی که torrentingGet با یکی از بهترین VPN ها برای تورنت آغاز شد ایمن باشید: ExpressVPN

قدرتمندترین VPN موجود در بازار ، تمامی torrent ها را در بر می گیرد’سرعت و نیازهای امنیتی.

NordVPN

نه تنها سریعترین VPN در حال حاضر ، بلکه یکی دیگر از معاملات خوبی برای کاربران دارد.

CyberGhost

ارزان و کاربر پسند - CyberGhost لیستی از سرورهای عالی و قابلیت های خوب P2P را ارائه می دهد.

سرویس های مختلف تورنت مک در دسترس است ، اما ارائه دهندگان تمام وقت تغییر می کنند. واقعاً خوب وب سایت های تورنت مک می توانند به طور ناگهانی تعطیل شوند و تعداد زیادی از این کارها یا تغییر در سه سال گذشته انجام شده است.

با این حال ، ما کار سخت را برای شما انجام داده ایم! زیر شما’لیست ما از تورنت های پر کارآمد مک را پیدا کنید که قابل اعتماد و مطمئن باشند.

هرکدام مجموعه ای از ویژگی های خاص خود را دارند که باید قبل از استفاده از آنها تحقیق کنید تا بررسی کنید که مناسب نیازهای شما است. بنابراین ، مجهز به یک VPN با کیفیت بالا برای Mac برای ناشناس کردن IP در هنگام torrent ، اجازه دهید’پرش به سمت راست - تو’از سرعت ، حریم خصوصی و کیفیت امروز خوشحال خواهید شد’پیشنهادات تورنت ، به خصوص اگر پناهنده نیستید’تی یک بار استفاده کرد.

خلیج دزدان دریایی

 • میانگین سرعت بارگیری 3.2 مگابایت:
 • این جهان است’محبوب ترین ردیاب تورنت است و موفق شده است از یک سری طولانی مدت از بلوک ها و تلاش های خاموش کردن جلوگیری کند. به لطف استفاده از برچسب های کاربر قابل اعتماد یا VIP ، می توانید به راحتی ببینید که کدام تورنت ها ایمن و قانونی هستند.
 • Pirate Bay یک وب سایت تورنت دارای رتبه برتر است و دارای میلیون ها تورنت متنوع ، همراه با پشتیبانی از لینک آهنربا است. حتی بهتر ، رابط کاربری برای مبتدیان بسیار ساده و ایده آل است.
 • فقط توجه داشته باشید که دامنه مرتباً تغییر می کند و ممکن است متوجه شوید که وب سایت گاه به گاه آفلاین می شود. با این حال ، این فناوری همیشه آنلاین است - و همچنین می توانید یک وب سایت پراکسی را بصورت آنلاین جستجو کنید. یا می توانید گزینه های Pirate Bay را نیز امتحان کنید.
 • ما به خصوص دوست داریم:
  واقعیت این است که شما به راحتی می توانید تورنت های ایمن ، قابل اعتماد و قانونی را ببینید و رابط کاربر پسند که استفاده از آن آسان است.

RARBG

 • سرعت متوسط ​​بارگیری 2.3 مگابایت
 • این سایت تورنت مک اگر به دنبال تورنت های با کیفیت از جدیدترین مطالب باشد ایده آل است. دائماً به محتوای آن می افزاید و استفاده از آن بسیار آسان است. اکنون محبوبیت آن بدان معنی است که در کشورهایی که شامل انگلیس ، دانمارک و پرتغال می شوند بسیار مسدود شده است.
 • دان’اگرچه نگران باشید: می توانید از یک سرویس VPN برای دور زدن بلوک ها استفاده کنید و بدون مشکل از آن استفاده کنید.
 • ما به خصوص دوست داریم:
  طیف خارق العاده ای از محتوای جدید ، از جمله آخرین فیلم ها و نسخه های موسیقی - با کیفیت بالا در دسترس است.

1337x

 • سرعت متوسط ​​بارگیری 1.9 مگابایت
 • اگر عاشق مرور تورنت ها هستید تا ببینید چه چیزی’جدید و جالب است ، سپس این سرویس با طیف گسترده ای از بازی ها ، برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و موسیقی برای شما آماده شده است. علاوه بر داشتن تنوع در محتوای عالی ، رابط کاربری با اخیراً بازسازی جذاب و آسان است که بتوانید با آن آشنا شوید..
 • اگر شما’مطمئن نیستید که شما به چه محتوایی می خواهید نگاه کنید’خواهید فهمید که این سرویس به راحتی به شما کمک می کند - و آن را به یکی از جهان تبدیل کنید’بزرگترین ردیاب تورنت در سطح جهان. در واقع ،’تقاضا آنقدر زیاد است که Google اقدامات احتیاطی را برای پنهان کردن آن در نتایج SERP انجام داده است.
 • ما به خصوص دوست داریم:
  این واقعیت که می توانید با توجه به ویژگی هایی مانند قسمت های جدید ، نامزدهای اسکار ، کتابخانه ها و موارد دیگر مرور کنید. کارهای اخیر همچنین خطرات امنیتی قابل توجهی را از بین برد و استفاده از آن بسیار ایمن تر است.

TorLock

 • 3.5 مگابایت سرعت متوسط ​​بارگیری در ثانیه است
 • اگر دوست دارید طیف بزرگی از کتابها ، انیمه ها و موسیقی را انتخاب کنید ، این گزینه تورنت عالی مک است. رابط کاربری فاقد درهم و برهم و سریع برای دستیابی به آن است ، و می توانید با مراجعه به لیست Top Picks به راحتی بهترین مطالب موجود را پیدا کنید.
 • بیش از 4.8 میلیون تورنت برای انتخاب وجود دارد ، و شما’همچنین برخی از مطالب غیرمعمول تر را که در سایت های رقیب کمتر در دسترس هستند ، خواهید یافت.
 • ما به خصوص دوست داریم:
  تجربه عالی کاربر ، به ویژه اگر بعد از جدیدترین مطالب خواندن یا سری انیمه ها با کیفیت بالا همراه باشید.

تورنتز2

 • 2.0 مگابایت سرعت متوسط ​​بارگیری در ثانیه است
 • اگر عاشق موسیقی باشید ، با تنوع بسیار زیاد و میلیون ها تورنت در دسترس است ، این یک تورنت عالی مک است. این سیستم از نظر زیبایی بسیار آسان است و توسعه دهندگان از مشخصات کاملاً پایین استفاده می کنند ، که اگر می خواهید یقین کنید ، ایده آل می شود.
 • Torrentz2 جدیدترین نسخه اورجینال بسیار محبوب Torrentz است. باز هم ، تمرکز بسیار روی موسیقی است و رابط کاربری ساده اصلی هنوز هم در کار است. پیوندهای آهنربا کمی تغییر کرده اند اما سرویس هنوز هم قابل اعتماد و سرگرم کننده برای استفاده است. اگر این’به هر دلیلی بارگیری نشود ، torrentz2.cc یا torrentz2.eu را امتحان کنید.
 • ما به خصوص دوست داریم:
  طیف گسترده ای از پرونده ها برای دوستداران موسیقی.

YTS

 • 2.2 مگابایت سرعت متوسط ​​بارگیری دوم
 • اگر عاشق فیلم ها باشید - هر دو جدید و قدیمی ، این انتخاب تور مک است. این طبقه بندی ساده را ارائه می دهد و از موتور جستجوی عالی برخوردار است و تنها تمرکز فیلم ها را دارد. طیف گسترده ای از عناوین ، همراه با طرح آسان برای استفاده ، استفاده از آن را بسیار لذت بخش می کند.
 • حتی بهتر از این ، تورنت ها نمی دانند’پهنای باند خود را استرس دهید. اگر از بین نرفت مطلقاً مطلوب خواهد بود’برای این واقعیت که YTS فقط فیلم ارائه می دهد.
 • ما به خصوص دوست داریم:
  رابط کاربری فوق العاده و این واقعیت که در صورت داشتن پهنای باند محدود ، این سرویس ایده آل است.

EZTV

 • 2.0 مگابایت در ثانیه سرعت دانلود
 • اگر شما’دوباره معتاد تلویزیون باشید و سپس EZTV اولین انتخاب مطلق شماست. پیش از این یک سری موضوعات را پشت سر گذاشته بود اما امروزه بسیار محبوب بوده و تعداد زیادی کاربر فعال دارد.
 • شما’آخرین نمایشهای واقعیت تلویزیونی ، مستندها ، نمایش ها ، ورزش ها ، نمایش های اواخر شب و موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد. رابط کاربری کمی به نظر می رسد اما استفاده از آن بسیار ساده است.
 • ما به خصوص دوست داریم:
  ساعات تماشای تلویزیون قبل از شما است!

اما چرا aren’همه تورنتهای مک قابل دسترسی است

برخی از وب سایت های تورنت خاموش شده اند ، مانند TorrentProject و Kickass Torrents. برخی مجبور به بستن و برخی دیگر تحت فشار نصب شده بودند.

به عنوان مثال ، Google دیگر تورنت را در نتایج جستجوی خود ذکر نمی کند و Chrome Adblocks را اعمال کرده است. برخی از بزرگترین سایت های تورنت به دلیل مشکلات حق چاپ در بعضی از کشورها به طور کامل مسدود شده اند.

چگونه می توان مسئله انسداد را حل کرد

خبر خوب این است که شما هنوز هم می توانید با استفاده از VPN به تورنتهای مسدود شده مک دسترسی پیدا کنید. این همچنین به شما امکان می دهد تا در حین انجام این کار ناشناس بمانید ، و سرویس VPN شما را همزمان و ایمن نگه می دارد.

NordVPN گزینه خوبی برای VPN است که به شما امکان می دهد به طور ناشناس به یک تورنت مسدود شده دسترسی پیدا کنید. این سرویس بسیار ایمن بوده و اتصالات سریع دارد. همچنین ترافیک نامحدودی در چند هزار سرور ارائه می دهد.

به یاد داشته باشید که بارگیری مطالبی که مشمول حق چاپ است ، نیست’حقوقی - اگرچه در اکثر کشورها ، تورنت قانونی است. قانونی بودن کارهایی را که می خواهید در برابر آزادی انتخاب و دسترسی به محتوا انجام دهید ، در نظر بگیرید.

اگر یک سایت تورنت مک نیازهای شما را برآورده می کند ، از راهنمای ما برای شروع کار خود استفاده کنید و سپس موارد مورد علاقه خود را بررسی کنید تا به بهترین نحو پاسخگوی نیاز شما باشد. این سایت ها سریع و آسان برای استفاده و شما هستند’در هر زمان محتوا را که می خواهید پیدا کنید.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 + = 81

map