12 گزینه برتر ExtraTorrent در سال 2020


ExtraTorrent ، دومین سایت بزرگ تورنت بعد از The Pirate Bay ، که به دلیل شاخص گسترده سرگرمی مشهور است ، اخیراً تعطیل شد. ذهن شما؛ مدیران سایت هیچ هشدار و توضیحی ندادند. کاربران آن در حدس و گمان علت سقوط را ترک کرده اند.

این اتفاق پس از آن رخ داد كه ثبت كننده تصمیم به تعطیل كردن سایت و دامنه های همراه آن به طور كامل گرفت. سایت Torrenting روزی مشهور با ترافیک چشمگیر کاربر دیگر نبود.

کاربرانی که به صفحه اصلی ExtraTorrent دسترسی دارند با یک پیام ساده اما واضح روبرو می شوند و کاربران این تصمیم را به آنها اطلاع می دهند و به آنها توصیه می کنند از کلون های مورد انتظار خودداری کنند..

در حالی که torrentingGet با یکی از بهترین VPN ها برای تورنت آغاز شد ایمن باشید: ExpressVPN

قدرتمندترین VPN موجود در بازار ، تمامی torrent ها را در بر می گیرد’سرعت و نیازهای امنیتی.

NordVPN

نه تنها سریعترین VPN در حال حاضر ، بلکه یکی دیگر از معاملات خوبی برای کاربران دارد.

CyberGhost

ارزان و کاربر پسند - CyberGhost لیستی از سرورهای عالی و قابلیت های خوب P2P را ارائه می دهد.

این یک کار دشوار است که سعی در یافتن جایگزینی برای تورنت زمانی برجسته دارد. با تعطیل غیرقابل پیش بینی سایت های بیشتر ، باید تعجب کنید که چیست’چپ از تورنت خوب است.

با این وجود ، نیازی به وحشت نیست. در این مقاله سعی شده است با ارائه بهترین گزینه های بعدی ExtraTorrent ، این معضل حل شود. ما باید با هدف یافتن سایت تورنت متناسب با شما ، هر سایتی جوانب و منافع خود را با دقت مرور کنیم.

برای این کار ، ما’دوباره قصد داریم این گزینه های ExtraTorrent را به دسته های جداگانه تقسیم کنیم ، از جمله مواردی که به طور خاص برای این موارد ساخته شده است:

این دسته ها عبارتند از:

  • تورنت عمومی
  • فیلم و تلویزیون تورنت
  • تورنت بازی

گزینه های دیگر برای torrenting

اینها بهترین گزینه های ExtraTorrent است که ما در سال 2018 پیدا کردیم که نیازهای عظیم تورنت شما را برآورده می کند.

خلیج دزدان دریایی

بهتر است به صورت کوتاه به عنوان TPB شناخته شود ، این سایت بدنام دارای مجموعه ای از داده های گسترده است.

بررسی سایت تورنت Pirate Bay

جایگزین ایده آل ExtraTorrent ، TPB طیف گسترده ای از صدا ، فیلم ، برنامه ها و بازی ها را از جمله موارد دیگر برای بارگیری ارائه می دهد. به عنوان یک امتیاز ، فایل ها و پیوندهای آهنربای هر تورنت را ارائه می دهد.

این سایت از ترافیک سالم برخوردار است ، به طوری که بسیاری از کاربران بطور مداوم تورنت را غرق می کنند. به همین دلیل ، The Pirate Bay از نسبت بذر به لچر بسیار عالی است و به ما این آزادی را می دهد که بیشترین تورنت را از انواع مختلف بارگیری کنیم.

متأسفانه ، خلیج دزدان دریایی در 28 کشور از جمله سوئد ، ایرلند ، استرالیا و انگلستان مسدود شده است تا نام آنها را ذکر کنیم. اگر اتفاق می افتد که در این کشورها قرار دارید ، سایر گزینه های ExtraTorrent را در زیر در نظر بگیرید یا از VPN برای دور زدن بلوک ها استفاده کنید..

RARBG

RARBG که در سال 2008 تاسیس شد ، یک تورنت سریع در حال رشد فیلم است که فایلهای تورنت و پیوندهای آهنربایی را برای تسهیل اشتراک فایلهای همتا به همتا ارائه می دهد..

بررسی RARBG

وب سایت RARBG به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید فیلم ها ، بازی ها ، موسیقی ، نرم افزار ، نمایش های تلویزیونی و غیره را بارگیری کنید ویژگی ای که این سایت را از سایر سایت ها جدا می کند این است که به کاربر اجازه می دهد تریلر یک فیلم را به صورت آنلاین مشاهده کند و از 10 تورنت برتر هر گروه بازرسی کند..

در مقایسه با سایت های تورنت دیگر ، RARBG دسترسی بیشتری را ارائه می دهد. بریتانیا ، دانمارک ، ایرلند و پرتغال چهار در میان تنها نه کشوری هستند که بلوک های ISP فعلی را برای این سایت در اختیار دارند.

1337x

ساده و جالب در طراحی و غنی از قابلیت های مختلف ، 1337X یکی دیگر از گزینه های ایده آل برای ExtraTorrent است.

بررسی سایت تورنت 1337x

هرچند آن’در این بخش جذاب ترین نیست ، این سایت جایگزین ExtraTorrent دارای کلیه داده هایی است که ExtraTorrent یک بار ارائه کرده است.

این مجموعه از هشت دسته تشکیل شده است. فیلم ، تلویزیون ، بازی ، موسیقی ، برنامه های کاربردی ، انیمه ، فیلم های مستند ، دیگر و XXX. ما می توانیم بذرها ، زالوها ، اندازه و سن بارگیری را در هر پرونده مطابق شکل زیر مشاهده کنیم.

1337x

چی’علاوه بر این ، 1337X پرونده ها را با توجه به محبوبیت و 100 لیست برتر در هر ماه طبقه بندی کرده است. همچنین ، سایت پیوندهایی به سایتهای جایگزین دیگر می دهد که در آن می توانید همان پرونده را پیدا کنید.
1337X ISP خود را تنها در چهار کشور - استرالیا ، ایرلند ، انگلیس و اتریش مسدود کرده است.

اگر دامنه اصلی را مسدود کردید ، می توانید هم اکنون از دو دامنه دیگر که 1337x.la یا 1337x.to — هستند استفاده کنید. گزینه دیگر دور زدن بلوک ها با استفاده از VPN است.

LimeTorrents

LimeTorrents یک سایت مستقر است که بیش از پنج سال وجود دارد.

بررسی LimeTorrents

به عنوان یک قدیمی ، سایت سازگار با ارائه طیف گسترده ای از تورنت برای بارگیری است. همچنین می توانیم از صفحه اصلی به راحتی به تورنتهای بالا و اخیر دسترسی پیدا کنیم. اپراتورهای سایت torrent cache iTorrents را نیز اجرا می کنند که توسط چندین موتور جستجوی تورنت دیگر نیز استفاده می شود.

این سایت جایگزین ExtraTorrent به کاربر امکان می دهد فیلم ، برنامه های تلویزیونی ، موسیقی ، برنامه ها و غیره را بارگیری کند و این سایت را به صورت تورنت گرد ایجاد کند. برای هر پرونده ، تورنت ها مطابق با روز آپلود ، اندازه ، اندازه ، بذر ، لشکر و سلامت ذکر شده است در زیر.

آهک تورنت 2

در حالی که سایت اکثر پرونده های خود را بصورت قانونی توزیع می کند ، برخی از پرونده ها حاوی محتوای دارای حق چاپ هستند. Limetorrents نمی کند’فایلهای میزبان. با این حال این امر تحت نظارت دقیق قانونی از دارندگان حق چاپ قرار گرفته است.

بنابراین ، این سایت را در کشورهایی از جمله انگلستان ، استرالیا ، هند و ایالات متحده مسدود خواهید کرد. همچنین به دلیل مشکلات مداوم آن با دامنه ها و هاستینگ ، گاهی اوقات به خاطر سپردن دامنه سطح بالا که برای رسیدن به سایت لازم است ، دشوار است.

گزینه های دیگر برای تورنت فیلم و تلویزیون

تورنتینگ برای طاقچه های نمایش فیلم و تلویزیون بیشترین محبوبیت را دارد ، و اگر بهترین گزینه باشد ExtraTorrent’شما چه هستید’دوباره بعد از.

MKVCage

وقتی صحبت از فیلم و برنامه های تلویزیونی می شود ، MKVCage یک گزینه جایگزین ExtraTorrent است که باید از آن بازدید کنیم.

سایت تورنت MKVCage

MKVCage طیف گسترده ای از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. آنها به طور مرتب سایت های خود را به روز می کنند تا از به روز بودن فیلم یا نمایش های موجود اطمینان حاصل کنند. طبقه بندی فیلم ها و نمایش ها بستگی به نوع rip (DVDrip ، BluRay) و کیفیت (1080p ، 720p ، 480p) در بین اشکال دیگر دارد.

پس از کلیک بر روی دکمه بارگیری در زیر هر پرونده ، سایت جزئیات بیشتری در مورد پرونده و لینک های بارگیری موجود در شکل زیر به شما می دهد.

صفحه بارگیری تورنت MKVCage

به عنوان سایت’نام s نشان می دهد ، قالب بندی فیلم ها و فایلهای تورنت نمایش تلویزیونی با فرمت .mkv است. بنابراین ، قبل از شروع بارگیری ، باید اطمینان حاصل کنیم که یک دستگاه پخش رسانه ای یا تلویزیون هوشمند داریم که از این قالب پشتیبانی می کند.

YTS

این سایت جایگزین ExtraTorrent در سراسر جهان به عنوان بهترین منبع برای بارگیری تورنت فیلم YIFY شناخته شده است.

مروری بر سایت تورنت YTS (YIFY)

این وب سایت امکان بارگیری تورنتهای YIFY را با کیفیت 720p ، 1080p و 3D فراهم می کند. برای کسانی از ما که با اصطلاح YIFY آشنا نیستیم ، یک آپلودکننده معروف فیلم با کیفیت بالا با اندازه پرونده های کوچکتر در حدود 700 مگابایت است ، اندازه یک دیسک جمع و جور.

YTS از طراحی وب سایت بی نظیر و تمیز برخوردار است. پس از کلیک بر روی یک لینک ، سایت بلافاصله برای بارگیری سریع روی مشتری BitTorrent مورد علاقه ما ، پیوند آهنربا را بارگیری می کند. هر پرونده با توجه به ژانر ، نمره IMDb و رتبه بندی مخاطبان مطابق شکل زیر طبقه بندی می شود. همچنین می توانید اندازه و کیفیت پرونده را انتخاب کنید:

گزینه های بارگیری YTS (YIFY)

ساماندهی تورنتهای فیلم درجه یک است. ما می توانیم نظرات کاربر در مورد یک فیلم خاص را به همراه نقشه و سایر جزئیات پرونده مشاهده کنیم. با وجود تغییر نام URL به YTS.AM ، سایت YTS هنوز هم مانند گذشته ویژگی های مشابه را ارائه می دهد.

صاحب اصلی سایت به عنوان Yiftach توسط مقامات نیوزلند در معرض مسدود شدن سایت در سایر کشورها مانند انگلیس ، فنلاند ، اندونزی ، استرالیا ، سنگاپور و سایر کشورها قرار گرفت..

EZTV

وقتی صحبت از گزینه جایگزینی ExtraTorrent می شود که آخرین نمایش های تلویزیونی را براساس فصل و فصل انجام می دهد ، EZTV فقط همین است.

مروری بر سایت تورنت EZTV

وب سایت EZTV مانند سایر دسته های سایت های تورنت از نظر چشم جذاب نیست. با این حال ، این لیست را با یک لیست بی پایان از فایل های تورنت تلویزیون موجود می سازد. پرونده های تورنت به دو یا چند برابر هستند.

گزینه های موجود برای هر نمایش تلویزیونی با توجه به اندازه ، زمان انتشار ، و بذرپردازها مطابق شکل زیر ذکر شده است.

جزئیات پرونده EZTV

فایلهای تورنت از آنجا که سایت همیشه فعال است سرعت چشمگیر دارد. از آخرین تحقیقات ، ممنوعیت سایت در ده کشور از جمله انگلیس ، استرالیا ، ترکیه ، نروژ و هلند رخ داده است.

زمان پاپ کورن

Popcorn Time با رابط کاربری که iTunes و Netflix را رقیب می کند ، یک سرویس دهنده و رسانه پخش کننده BitTorrent یکپارچه را فراهم می کند..

صفحه اصلی زمان Popcorn

به دور از یک وب سایت torrenting معمولی ، این گزینه جایگزین ExtraTorrent بیشتر یک سرویس استریم با استفاده از پروتکل های P2P برای دریافت محتوا از سایت های تورنت است. در دسترس برای رایانه های شخصی ، مک و لینوکس ، همه کاربران باید انجام دهند این است که به وب سایت رفته و آخرین نسخه را بارگیری کنند.

Popcorn Time دارای یک طراحی منحصر به فرد و یک رابط کاربر پسند است و به ما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را با کیفیت HD و SD پخش کنیم و هیچ گونه بافر یا تاخیری در آن ایجاد نشود. مراحل زیر به روشنی در سایت توضیح داده شده است که در زیر آمده است.

مراحل زمان پاپ کورن

سالهاست که چندین دولت تلاش کرده اند سایت را خراب کنند. این امر باعث مسدود شدن این سایت در بسیاری از کشورها شده است. با این حال ، شما هنوز هم می توانید بلوک های ISP را دور بزنید و با استفاده از Popcorn Time VPN دسترسی پیدا کنید.

با وجود تمام جوانب مثبت ، تنها نتیجه آن وجود دارد که هیچ گزینه بارگیری در دسترس نیست ، اما برای پخش محتوای آن نیاز به دانلود مشتری Popcorn Time دارید..

گزینه های دیگر برای تورنتهای بازی

اگر شما’این سایتهای تورنت بازی گزینه های فوق العاده ExtraTorrent هستند.

CroTorrents

CroTorrents یک سایت جایگزین ExtraTorrent برای بارگیری تورنت های رایگان بازی PC است.

بررسی سایت تورنت بازی ها ، CroTorrents

از وب سایت CroTorrents می توانید جدیدترین به روزرسانی ها ، ویژگی ها و مشخصات بازی را دریافت کنید. این سایت دارای یک رابط کاربر پسند و سر راست است که انتخاب گسترده ای از بازی های رایگان را برای بارگیری ارائه می دهد.

طبقه بندی بازی ها به سهولت جستجو بستگی دارد. چی’علاوه بر این ، سایت CroTorrents یک گزینه FAQ برای کمک به ما در درک بهتر نحوه حرکت از طریق سایت به ما کمک می کند.

پس از کلیک بر روی بازی مورد نظر ، سایت دستورالعمل های خاصی را برای بازی ارائه می دهد که کاربر قبل از کلیک بر روی دکمه بارگیری تورنت همانطور که در شکل زیر مشاهده می شود باید از طریق آن بگذرد..

دستورالعمل های CroTorrents

GazelleGames

به سادگی ، این گزینه جایگزین ExtraTorrent یک ردیاب تورنت خصوصی برای بازی ها است.

مروری بر GazelleGames

تنها گرفتن این است که ما قبل از دستیابی به همه بازی ها باید مراحل ثبت نام را طی کنیم. وقتی این اتفاق بیفتد ، دیگر بازگشتی نخواهد بود. سایت GazelleGames دارای بیش از 60،000 تورنت بازی با دقت در ژانرهای مختلف است.

پیمایش در سایت ثابت می کند که در ابتدا وظیفه دارد ، اما وقتی به آن عادت کردیم ، این کار را انجام می دهد’مثل کودک است’بازی طیف گسترده ای از بازی ها با اندازه ، بذرها ، لشکرها و زمان بارگذاری هر بازی نمایش داده شده در سمت راست لیست بندی شده است که در شکل زیر نشان داده شده است..

عمق بازی های Gazelle

دانلود بازی تورنت

هنگامی که نوبت به انجام علاقه های بازی ما می رسد ، پاسخ بازی Download Torrents را می دهد.

بررسی بازی های تورنت را مرور کنید

این سایت جایگزین ExtraTorrent به ما امکان می دهد بازی های آنلاین را فوراً در دستگاه های مختلف انجام دهیم. اگر ما’دوباره به دنبال یک بازی خاص هستیم ، می توانیم روی دکمه جستجو کلیک کرده و بازی را تایپ کنیم. در غیر این صورت ، طیف گسترده ای از بازی ها برای انتخاب وجود دارد.

پس از کلیک بر روی فیلم مورد نظر ، صفحه جدیدی با خلاصه ای از بازی ، فیلم کوتاه بازی و a باز می شود ‘اکنون بارگیری کن’ دکمه در پایین صفحه.

درست از نام آن ، Download Games Torrents یک سایت ساده و فوق العاده کاربر پسند است که امکان نظرات و بررسی های کاربران را فراهم می کند. علاوه بر این ، نیازی به ثبت نام حساب کاربری برای دسترسی به بازی ها ندارید ، همانطور که در مورد GazelleGames وجود دارد.

بارگیری بازی های رایانه ای

بارگیری های بازی های رایانه ای ، همانطور که در صفحه اصلی آن به وضوح نمایش داده می شود ، فیلم های A-Z است.

PCGames-بررسی بررسی

همانطور که از نام این سایت پیداست ، این سایت به طور خاص روی تورنتهای بازیهای رایانه ای متمرکز است. جالب اینجاست که ما می توانیم فایل های تورنت بازی مورد نظر را بدون دردسر بارگیری کنیم. این گزینه جایگزین ExtraTorrent یک نعمت در پوشاندن بی نیاز از نیازهای بازی کاربران تورنت است.

با استفاده از این سایت می توانیم بازی های مختلف را در هر زمان بارگیری و نصب کنیم. رابط کاربری مانند همیشه جذاب و به راحتی قابل حرکت است. پس از کلیک بر روی یک بازی انتخابی ، یک راهنمای کشویی بارگذاری و اطلاعات بازی به همراه برخی از تصاویر بازی و پیوندهای بارگیری مشاهده می شود.

یک مزیت قابل توجه این سایت: کلیه پیوندها قابل تعویض هستند ، به این معنی که می توانید قسمت های مختلف را از هاست های مختلف بگیرید و بارگیری آنها را همزمان شروع کنید.

ظهور و سقوط ExtraTorrent

تأسیس ExtraTorrent که در سال 2006 تاسیس شد ، در زمانی که سایتهایی مانند Mininova و TorrentSpy در صحنه تورنت مسلط بودند ، از این نمودار صعود کردند تا به دومین سایت تورنت بزرگ تبدیل شوند و فقط پشت سر Pirate Bay قرار گرفتند..

ExtraTorrent همیشه مصمم بود مخاطب خود را توسعه دهد. با این حال ، افزایش محبوبیت آن با فشارهای منظم از سرویس نام دامنه و شرکت های میزبان برای انجام اقدامات صورت گرفت. این آغاز پایان بود.

نوامبر 2015 ، ExtraTorrent هر سه دامنه (extratorrent.cc ، extratorrent.one و extra.to) مورد استفاده خود را برای آینه ها از دست داد. با این وجود ، سرپرستان به جای آنها جایگزین جدید شدند و سایت دوباره به بهره برداری رسید.

مارس 2017 آخرین نی بود که سایت’نام دامنه s توسط رجیستر خود بسته شد و بیشترین حدس و گمان ها با اشاره به فشار قانونی به عنوان اصلی ترین عامل از بین رفتن آن. ExtraTorrent اکنون به غول های افتاده BitTorrent مانند KickassTorrents و TorrentHound پیوسته است.

همه ExtraTorrent’دامنه ها به همان پیام هدایت می شوند: “ExtraTorrent کاملاً خاموش شده است” و توصیه به کاربران برای دوری از وب سایت های جعلی ExtraTorrent. با وجود شایعات مداوم ، هیچ علامتی مبنی بر بازگشت سایت وجود ندارد.

علاوه بر تعطیل شدن ، گروه اصلی انتشار آن ، ETRG نیز انجام می شود. از طرف دیگر Ettv و Etd برای تأمین هزینه ها به کمکهای اهداکننده تکیه می کنند.

ایمنی در هنگام استفاده از تورنت

قبل از صعود بر روی باند تورنت ، ابتدا عاقلانه است که خطرات ناشی از بارگیری تورنت را درک کنید. خطرات احتمالی شامل مشکلات حقوقی و نرم افزارهای جاسوسی ، آسیب پذیری و ایمنی داده ها در معرض خطر است.

VPN (شبکه خصوصی مجازی) روشی برای اتصال است که یک اتصال ایمن و رمزگذاری شده را به شبکه های خصوصی و عمومی ایجاد می کند. برای کاربر معتاد به اثربخشی تورنت ، به VPN نیاز دارید تا دسترسی ایمن به سایت های تورنت داشته باشد.

اکثر VPN ها امنیت را افزایش می دهند اما سرعت را کند می کنند. شخصی و مخفی کردن VPN های IP من با این حال استثناء این واقعیت هستند. این دو به ترتیب دارای سرعت دانلود 125.58 و 81.61 Mbps هستند که سرعت سرور آنها نسبتاً قوی است.

از بین گزینه های اضافی ExtraTorrent که مورد بحث قرار گرفته است ، سایت GazelleGames با توجه به ویژگی حریم خصوصی ، امن ترین است..

GazelleGames گزینه برتر ما ExtraTorrent است زیرا آن را انتخاب می کند’امن ترین.

ثبت یک حساب کاربری به ایمن نگه داشتن جزئیات کمک می کند. بهترین VPN فراگیر برای torrenting ، ExpressVPN با رمزگذاری قوی و طیف گسترده ای از پروتکل های VPN است..

بنابراین ، کدام یک از گزینه های ExtraTorrent ذکر شده در اینجا ، شما در سال 2020 استفاده می کنید؟ آیا موارد اصلی وجود دارد که ما هستیم’دلم تنگ شده?

قرائتهای توصیه شده:

بهترین سایت های تورنت

چگونه تورنت ها را با خیال راحت بارگیری کنید?

نحوه سرعت بخشیدن به تورنت?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1