آیا TorGuard برای تورنت خوب است؟


BitTorrent نوعی انقلاب در اشتراک گذاری پرونده ها بوده است ، و این امکان را می دهد که پرونده های بزرگ هر روز توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شود. البته ، از آنجا که بسیاری از مطالب به اشتراک گذاشته شده در مورد torrent ، قانون کپی رایت را نقض می کنند ، افزایش میزان اتهاماتی علیه کاربرانی که مطالب دارای حق چاپ هستند نیز افزایش یافته است..

هشدار!

تورنت بدون VPN مشکل است

در حالی که تورنت در اکثر کشورها قانونی است ، بارگیری محتوای دارای حق نسخه برداری مجاز نیست. دان’گرفتار این کار شوید - از یک VPN استفاده کنید!

دریافت TorGuard Now Get

برای محافظت از torrenting خود ، تعداد بیشتری از کاربران در تلاش هستند تا از ترافیک و فعالیت های torrent خود در برابر چشمان کنیز ، به سمت شبکه های خصوصی مجازی (VPN) روی آورند. TorGuard یکی از گزینه های محبوب تر ، که صریحاً بر محافظت از سرویس های تورنت متمرکز است ، TorGuard است.

آیا TorGuard برای تورنت خوب است؟ برای پاسخگویی به این سؤال ، چند معیار اساسی وجود دارد که باید آنها را از نزدیک بررسی کنیم. یعنی ، TorGuard چگونه هویت و ترافیک کاربران خود را محافظت می کند ، اطلاعاتی در مورد کاربران آن درج می کند و چقدر سریع TorGuard هنگام استفاده از تورنت?

چیزهایی که باید هنگام torrent با TorGuard در نظر بگیرید

آرم TorGuard

سؤالات ما’در بالا خواسته می شود به یک دسته از جزئیات کوچک تقسیم شده است ، بنابراین اجازه دهید’با مطالب مهم شروع می کنیم. مهمترین چیزی که کاربران می خواهند از TorGuard بدانند سرعت است. چقدر سریع است؟ آیا می توانید در حالی که به آن متصل هستید ، چیزهایی را با سرعت مناسب و عادی بارگیری کنید?

TorGuard به طور خاص طراحی شده است که برای ترافیک تورنت مناسب است. بر این اساس ، آنها بیش از 3000 سرور در بیش از 50 کشور جهان دارند که امکان سرعت و تطبیق پذیری بالایی را فراهم می کنند. TorGuard به ویژه با توجه به ویژگی های امنیتی موجود در آن ، یکی از سریعترین ابزارها برای محافظت از ترافیک تورنت محسوب می شود. سرعت اتصال فقط در هنگام استفاده از سرور مناسب سرعت کمترین سرعت را تجربه می کند و استفاده از VPN در واقع می تواند به مقابله با ISP کمک کند ، همچنین می تواند سرعت تورنت شما را افزایش دهد..

در این یادداشت ، TorGuard از رمزگذاری بیت AES-256 استفاده می کند و انواع پروتکل تونل سازی از جمله OpenVPN ، WireGuard ، SSTP ، IKEv2 و L2TP / IPSec را ارائه می دهد. دسته کوچک موسیقی جاز AES-256 + OpenVPN یک استاندارد صنعتی است و بسیار ایمن به حساب می آید. با طیف گسترده ای از گزینه های پروتکل در دسترس برای راه اندازی ، جای تعجب نیست که TorGuard از چنین محبوبیتی در بازار VPN برخوردار است..

یکی از ویژگی های مهمی که باید در این امر جستجو کنیم ، سوئیچ kill است. یک ویژگی سوئیچ kill باعث می شود که در صورت خرابی VPN ، ترافیک شما قطع شود و این امر باعث ادامه ارتباط شما از آشکار شدن ترافیک شما می شود. خوشبختانه ، TorGuard از یک ویژگی سوئیچ kill kill استفاده می کند ، بنابراین IP و ترافیک شما در صورت ناگهان VPN متوقف نمی شوند..

TorGuard همچنین عملکردی برای دور زدن Deep Packet Inspection دارد ، به این معنی که احتمالاً توسط افرادی که مایل به تورنت از چین هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از ویژگی های جالب طیف گسترده ای از پشتیبانی دستگاه است که شامل ویندوز ، macOS ، Linux ، iOS ، اندروید و از همه مهمتر روترهایی است که برای استفاده از TorGuard پیکربندی شده اند. پشتیبانی روتر واقعاً خوب است ، مخصوصاً برای افرادی که داده های زیادی را از طریق تورنت به اشتراک می گذارند.

آخرین موردی که می خواهیم از نظر استفاده از TorGuard برای تورنت ها به آن بپردازیم ، مطالب قانونی است.

چه نوع حقوقی را باید نگران کنیم?

Torguard محاکمه رایگان 7 روزه را ارائه می دهد

با هر VPN ، تعدادی از موارد قانونی که باید در نظر داشته باشید وجود دارد ، خصوصاً اگر قصد استفاده از تورنت را دارید. سوال اول صلاحیت است. اگر سرویس VPN در کشوری مستقر شده باشد كه قوانین سختگیرانه ای راجع به حریم خصوصی اینترنت داشته باشد یا بخشی از اتحاد اطلاعاتی گسترده (مانند اتحاد پنج چشم) باشد ، آنگاه’خبر بد.

متأسفانه ، سرویس TorGuard در ایالات متحده مستقر است. این یک صلاحیت صحیح است که یک سرویس VPN در آن مستقر شود ، زیرا یکی از اعضای موسس پنج چشم است ، و همچنین از نظر امنیت سایبری ضعیف است. گفته می شود ، این شرکت دارای سیاست سختگیری بدون ورود به سیستم است ، و فقط مقادیر کمی از داده ها را برای پیگیری حساب های کاربر نگه می دارد. آنها هرگونه اطلاعاتی را که شما به آنها می دهید با میل خود وارد می شوند ، تا آنجا که ممکن است کم کاری کنید.

در حالی که TorGuard ممکن است توسط نیروی انتظامی مجبور شود داده های داده را تحویل دهد ، در آنجا پیروز شد’در این پرونده های اطلاعاتی وجود دارد که هرگونه کاربر جرم را در بر می گیرد ، آنها را کمتر شناسایی می کنند (مگر اینکه چنین اطلاعاتی با اراده ارائه شده باشد). در حالی که این ممکن است برای افرادی که واقعاً به حریم خصوصی شدید (مانند پناهجویان سیاسی) احتیاج دارند نگران کننده باشد ، کاربرانی که به سادگی با TorGuard torrent می شوند ، در صورت تمایل باید کم و بیش خوب باشند.’دوباره مراقب باشید.

جوانب مثبت و منفی TorGuard برای تورنت

بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید ، در مورد TorGuard چیزهای زیادی وجود دارد ، خصوصاً برای کاربرانی که قصد استفاده از آن را برای تورنت دارند. از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و در ضمن استفاده از اقدامات اساسی برای اطمینان از ایمنی کاربران ، از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و فقط در مورد خصوصیات جزئی مربوط به حریم خصوصی است. خلاصه آنچه که ما هستیم’گذشت ، بگذار’نگاهی به برخی از جوانب مثبت و منفی TorGuard:

جوانب مثبت

جوانب مثبت

  • امنیت عالی. ترکیبی از رمزگذاری قوی و پروتکل های متنوع ، TorGuard را به یکی از مطمئن ترین راه حل های VPN در بازار تبدیل می کند.
  • سرعتهای عالی. پوشش سرور در بیش از 50 کشور جهان و قابلیت تنظیم دقیق تورنت باعث می شود این VPN بسیار سریع انجام شود و برای تورنت مناسب است.
  • سیاست قابل اعتماد عدم ورود به سیستم. وقتی شرکتهای دیگر زبان چاپی خود را در چاپ زیبا پنهان می کنند ، TorGuard به نظر می رسد مشروعیت دارد ، زیرا آنها این کار را نمی کنند’اطلاعات مربوط به کاربر را نگه دارید ، و همچنین اجازه می دهد تا torrent در ToS خود را ایجاد کنید.
  • برای کاربران چین مناسب است. امکان دور زدن بازرسی Deep Packet ، این گزینه را برای کاربرانی که می خواهند رسانه های داخل چین را torrent کنند ، گزینه مناسبی می کند.
  • ساخته شده برای تورنت. این مشتری برای ترافیک تورنت ساخته شده است. اگر شما’دوباره به دنبال یک VPN خوب برای تورنت هستید ، به دنبال TorGuard نیست.

منفی

منفی

  • حریم خصوصی. برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد حساب های کاربری و روش های پرداخت وجود دارد ، اما هیچ چیز مهم دیگری نیست.
  • صلاحیت قضایی. این سرویس در ایالات متحده ، یک کشور اتحاد پنج چشم مستقر است.

بدیهی است که در اینجا چند مورد وجود دارد که برخی از نگرانی های جزئی را ایجاد می کند ، اما تصویر کلی برای TorGuard بسیار خوش بینانه به نظر می رسد.

پس چه’حکم؟ آیا TorGuard برای تورنت خوب است?

صادقانه بگویم ، از آنجا که این مشتری دارای ویژگی های امنیتی است که پسران بزرگ در صنعت را رقیب می کند (مانند NordVPN یا ExpressVPN) ،’آسان TorGuard VPN را برای تورنت توصیه می کند. سرعت و سیاست حفظ حریم خصوصی قابل اعتماد فقط گیلاس در بالای پای هستند. اگر شما’برای محافظت از ترافیک تورنت ، به دنبال یک VPN خوب هستید ، به دنبال TorGuard باشید.

قرائتهای توصیه شده:

بررسی TorGuard

بهترین VPN برای تورنت

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 58 =

map