Hotspot Shield برای Chrome


آخرین بروزرسانی: 10.15.2019

اگر فقط تعداد کاربران را در نظر بگیریم ، Hotspot Shield احتمالاً موفق ترین VPN در بازار است. این ارائه دهنده VPN دارای 650 میلیون کاربر باورنکردنی است.

برنامه های دسک تاپ برای Hotspot برای جابجایی اساسی و جاسوسی IP نسبتاً ایمن هستند. شما حتی می توانید Netflix را با اشتراک حق بیمه پخش کنید. با این وجود ، Hotspot Shield برای Chrome ممکن است امن ترین انتخاب شما به عنوان یک VPN مستقل نباشد. اجازه دهید’اطلاعات بیشتری در مورد این برنامه و آنچه می تواند برای آن خوب باشد کسب کنید.

چرا از VPN برای Chrome استفاده می کنید

چندین دلیل اصلی برای استفاده شما از VPN برای Chrome وجود دارد. برای مبتدیان ، این یکی از کم امنیت ترین مرورگرها در هنگام حفظ حریم خصوصی است. اگر در کشوری دوستانه سانسور مانند چین ، ایران یا امارات زندگی می کنید ، قطعاً می خواهید در زیر رادار بمانید. اما اگر شما هم همینطور باشید’مسافر یا روزنامه نگاری هستید که به خارج از کشور می روید. ممکن است شما نیاز به دسترسی به وب سایت هایی داشته باشید که به سادگی ممنوع یا مسدود شده در محل شما هستند.

این زمانی است که می توانید’ارتباطات آنلاین خود را ایمن کنید و حریم شخصی خود را بدون VPN برای Chrome محافظت کنید. و به همین دلیل ما هستیم’برای معرفی برنامه پروکسی Hotspot Shield Chrome VPN ، اینجا را کلیک کنید.

به طور کلی ، می توانید از افزونه Hotspot Shield Chrome برای:

 • مرور بدون تبلیغات
 • امنیت: رمزگذاری تمام داده های شما هنگام مرور
 • حریم خصوصی: آدرس IP شما جعلی است
 • امن و امان فای عمومی ارتباط
 • دور زدن سانسور

نحوه نصب Hotspot Shield برای Chrome

شما دو گزینه دارید. یا بازدید کنید فروشگاه وب Chrome مستقیماً جستجو کنید و Hotspot Shield Elite VPN Proxy را جستجو کنید. یا به وب سایت رسمی بروید, انتخاب کنید منوی محصولات, و روی دکمه Chrome کلیک کنید برای هدایت مجدد به صفحه بارگیری سپس ، را فشار دهید از Hotspot Shield استفاده کنید دکمه. این شما را به همان صفحه فروشگاه وب Chrome هدایت می کند.

اگر کلیک کنید به Chrome اضافه کنید دکمه ، شما’پنجره معمول را با مجوزهایی که خواهید دید ، مشاهده خواهید کرد’دوباره در مورد اعطای.

Hostpot Shield برای نصب Chrome

ما به شما توصیه می کنیم که آن را با دقت بخوانید ، و فقط کلیک کنید برنامه افزودنی را اضافه کنید اگر شما’با آنچه که پسوند می تواند بخواند و تغییر کند کاملاً خوب است.

آی تی’همچنین لازم به ذکر است که جدا از اشتراک حق بیمه ، شما دو انتخاب دیگر نیز دارید. ابتدا ممکن است بخواهید حق بیمه را آزمایش کنید محاکمه رایگان 7 روزه نسخه دوم ، می توانید از این VPN استفاده کنید رایگان. البته محدودیت هایی وجود خواهد داشت ، مانند فقط چند سرور خارجی برای استفاده از آنها (به تصویر زیر مراجعه کنید).

Hotspot Shield برای لیست سرورهای Chrome

آی تی’از فهرست تنظیمات پاک است فقط آلمان ، هلند ، کانادا و روسیه سرورها با حساب رایگان در دسترس هستند.

البته اگر نسخه رایگان را انتخاب می کنید ، شما’برای خرید حق بیمه VPN یا نسخه دسک تاپ ، اغلب از طریق بازشوها و تغییر مسیر مرورگر مطلع می شوید.

Hotspot Shield مشتری رومیزی را ارائه می دهد

Hotspot Shield برای ویژگی های Chrome

با کمال تعجب ، برنامه Hotspot Shield برای Chrome است بسته بندی شده با ویژگی های به ظاهر مفید. اگر کلیک کنید پیکربندی آیکون در گوشه بالا سمت راست ، این همان چیزی است که شما می کنید’پیدا می کنم:

پیکربندی کانون

اجازه دهید هر ویژگی را برای وضوح توضیح دهیم:

 • شمشیر: فعالیتهای وب جعلی را برای ردیابی فعالیت وب واقعی خود ذخیره کنید
 • مسدود کننده ردیاب: ردیاب های تحلیلی را فعال یا غیرفعال کنید
 • مسدود کننده آگهی: مسدود کردن آگهی را فعال یا غیرفعال کنید
 • مسدود کننده نرم افزارهای مخرب: مسدود کننده بدافزار تبلیغاتی را فعال یا غیرفعال کنید
 • مسدود کننده کوکی: کوکی های وب را فعال یا غیرفعال کنید
 • دور زدن شبکه محلی: برای دور زدن منابع محلی ، مانند شبکه داخلی ، localhost و غیره.
 • مسدود کننده WebRTC: برای جلوگیری از نشت IP

البته اینها فقط در جلسات Hotspot Shield VPN شما ، یعنی در حالی که شما هستند ، عملکرد دارند’دوباره به یک مکان VPN وصل شده اید.

در اوایل سال 2019 ، ما پیدا کردیم نشت جدی WebRTC هنگام آزمایش افزونه Hotspot Chrome با مسدود کننده WebRTC روشن شد. با این حال ، از اکتبر سال 2019 ، به نظر می رسد که نشت متوقف شده است. در هر صورت ، شما ممکن است بخواهید که در مورد آن ضامن مراقب باشید.

دو ویژگی دیگر که می توانید در صفحه اصلی در زیر اطلاعات مکان پیدا کنید:

نقاط مهم لیست سیاه و سفید Chrome

 • محافظت خودکار: هنگام خاموش شدن Hotspot Shield ، وب سایتهایی را که می خواهید تأمین کنید اضافه کنید
 • دور زدن وب سایت ها: وب سایتهایی را که مایل به دور زدن امنیت Hotspot Shield هنگام آن هستید اضافه کنید’فرزند پسر

نحوه استفاده از Hotspot Shield برای Chrome

بعد از کلیک بر روی نماد Hotspot Shield در نوار ابزار مرورگر ، یک صفحه آبی بسیار ساده ظاهر می شود.

کانون مهم برای صفحه اصلی Chrome

اگر کلیک کنید قدرت دکمه ، شما’به سرور پیش فرض متصل می شوید ، که ممکن است یکی از نزدیک ترین ها به شما یا هر کدام مطلوب ترین باشد. اما ، اگر می خواهید محلی را انتخاب کنید ، باید روی آن کلیک کنید منوی پیکربندی نماد در گوشه سمت راست بالای پنجره برنامه. اول شما’می بینم حالت اتصال گزینه ها ، اما بیشتر پایین ، شما’مکان سرور را پیدا خواهید کرد.

سرورهای Hotspot Chrome

پس از انتخاب یک دکمه رادیویی برای مکان انتخابی خود ، باید آن را ببندید پیکربندی برای اتصال ، روی دکمه روشن / خاموش کلیک کنید. این کمی عجیب و آزار دهنده است.

غیر از آن ، آن’یک برنامه افزودنی ساده و ساده Chrome است.

متأسفانه ، حتی اگر نسخه حق بیمه را خریداری می کنید ، شما’فقط خواهم داشت نه کشور برای اتصال به.

منوی تنظیمات بسیار ناامیدکننده است با کلیک بر روی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید منو نماد در گوشه سمت چپ بالای برنامه.

منوی Hotspot Chrome

اکنون ، را انتخاب کنید تنظیمات, و اینجا’شما چه هستید’خواهید دید:

Hotspot Chrome تعدادی تنظیمات دارد

خوب ، نه نوع بهشت ​​سفارشی سازی که ممکن است در مورد آن آرزو کنید.

در حالی که از این Hotspot Shield برای پروکسی Chrome VPN استفاده می کنید ، ممکن است یک پنجره هشدار اتصال مشاهده کنید تا شما را به سمت دانلود نسخه دسک تاپ سوق دهد. به بیان صریح ، ما اعتقاد داریم که می توان از این دو با هم مطمئن تر استفاده کرد.

Hotspot Shield Chrome در مقابل مشتری Windows

دو تفاوت عمده بین مشتریان Hotspot Shield Chrome و Windows وجود دارد: تعداد مکان های سرور موجود و گزینه های پیکربندی. Hotspot دارای 3200 سرور در 70+ کشور است که پوشش جهانی خوبی محسوب می شود. با این وجود ، فقط با برنامه های دسک تاپ می توانید به همه این کشورها متصل شوید - پسوند Chrome به شما امکان می دهد فقط از نه کشور دارای حساب حق بیمه استفاده کنید..

نتیجه

Hotspot Shield از پروتکل اختصاصی خود به نام Catapult Hydra استفاده می کند ، که ظاهراً ایمن تر و سریع تر از OpenVPN خود است..

برنامه Hotspot Shield Chrome از همان ویژگی های امنیتی نسخه های دسک تاپ استفاده می کند. اگر شما’با استفاده از مسدود کننده WebRTC دقت کنید ، ممکن است بتوانید IP خود را مخفی کنید و به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید ، Netflix شامل.

Hotspot Shield یکی از بهترین خدمات VPN رایگان برای Chrome است, اما آنهایی که ابتدا درباره حریم شخصی و ناشناس بودن خود فکر می کنند باید به جای دیگری نگاه کنند ، به ویژه به دلیل اینکه یک مرورگر به تنهایی نمی تواند از یک اتصال اینترنتی محافظت کند.

توصیه شده:

بررسی Hotspot Shield

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 58