آیا Hotspot Shield کار نمی کند زیرا چیزی پیش آمده است؟


Hotspot Shield یکی از محبوب ترین خدمات VPN در جهان است که بیش از 650 میلیون کاربر فعال دارد. در این مقاله ، ما’وقتی به شما می گویند Hotspot Shield کار نمی کند ، به شما توصیه می کنم.

کاربر بودن یک VPN محبوب بسیار عالی است زیرا وقتی چیزی پیش می رود ، تعداد زیادی نفر دیگر نیز همین مسئله را تجربه می کنند. با این وجود ، گاهی اوقات تنها راه حل مسئله تغییر به یک VPN است که بدون نقص در محل شما و با ISP شما کار می کند. یکی از این موارد می تواند NordVPN باشد.

در این مقاله ، ما’سعی خواهم کرد تا محبوب ترین ها را حل کنید “چیزی پیش آمد” با بیان بهترین روش ها برای اتصال اتصال Hotspot Shield VPN برای دستگاه های Windows و Mac ، این مسئله را حل کنید.

Hotspot Shield “مشکلی پیش آمد” خطا

پشتیبانی مشتری از این مسئله آگاهی دارد و یک راهنمای عیب یابی مرحله به مرحله در وب سایت Hotspot Shield ارسال شده است. این خطا معمولاً هنگام تلاش برای اتصال به یک سرور Hotspot Shield اتفاق می افتد. در زیر راه حل های رسمی برای کاربران ویندوز و مک ارائه شده است.

راه حل رسمی از Hotspot Shield (ویندوز)

راه حل رسمی از Hotspot Shield (ویندوز)

 1. باز کن مدیر وظیفه و روی آن کلیک کنید جزئیات برگه
 2. پیدا کردن cmw_srv.exe در ستون Name
 3. روی آن راست کلیک کرده و را انتخاب کنید پایان کار
 4. وقتی پیام تأیید ظاهر می شود ، کلیک کنید پایان روند
 5. بررسی کنید که Hotspot Shield به هم وصل شده است یا خیر

در صورت امکان چه کاری انجام دهید’cmw_srv.exe را در لیست پیدا کنید?

در این حالت ، برای اطمینان از بسته بودن Hotspot Shield ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. باز کن مدیر وظیفه و روی آن کلیک کنید روند برگه
 2. پیدا کردن هات اسپات شیلد و روی آن راست کلیک کنید پایان کار. اگر این’آنجا نیست ، به این معنی است’در حال حاضر بسته شده است
 3. کلیک کنید روی خدمات جدول را مرتب کنید و مرتب کنید نام
 4. جستجوی یک سرویس به نام هشلد
 5. راست کلیک کنید هشلد و انتخاب کنید متوقف کردن. سپس دوباره کلیک راست کرده و را انتخاب کنید شروع کنید.
 6. بررسی کنید که آیا ستون وضعیت می گوید در حال دویدن
 7. Hotspot Shield را راه اندازی کنید

نمی توان ایستادن برق متوقف شد؟ به NordVPN بروید - سرویس قابل اطمینان ترین ناوگان سرور. NordVPN دریافت کنید

راه حل رسمی از Hotspot Shield (مک)

راه حل رسمی از Hotspot Shield (مک)

در حالی که وجود دارد’نه “مشکلی پیش آمد” مقاله پشتیبانی از مک ، ما یک راهنمای گام به گام از پشتیبانی مشتری دریافت کردیم.

 1. برنامه Hotspot Shield را کنار بگذارید
 2. قابل اعتماد و متخصص یاب و باز کنید برنامه های کاربردی پوشه
 3. به دنبال پوشه Utilities بروید و پایانه
 4. دستور را وارد کنید پیش فرض حذف com.anchorfree.hss-mac و بزن وارد
 5. دوباره Hotspot Shield را باز کنید. به نظر می رسد اولین باری که آن را نصب کرده اید
 6. کلیک کنید روی ایکس در گوشه بالا سمت راست برای دور زدن محاکمه 7 روزه
 7. کلیک کنید روی دنده فوقانی راست و انتخاب کنید حساب
 8. اعتبار خود را وارد کنید و کلیک کنید ورود

اگر این مراحل انجام نشد’منجر به ایجاد موفقیت آمیز در ارتباط شوید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید زیرا شانس این است که مسئله شما چنین جنبه ای ندارد.

اگر این مراحل انجام نشد’منجر به ایجاد موفقیت آمیز در ارتباط شوید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید زیرا شانس این است که مسئله شما چنین جنبه ای ندارد. و در حالی که شما’منتظر جواب هستید ، این راه حل های ممکن دیگر را برای Hotspot Shield بررسی کنید “مشکلی پیش آمد” خطا.

اجرای ابزار Hotspot Shield Fix Me (ویندوز)

در حالی که این ابزار هر زمان که مشکلی پیش آمد به طور خودکار شروع می شود ، گاهی اوقات این کار را نمی کند’t خود را شروع کند و به شما احتیاج دارد که از شما طاقت فرسا کند. برای پرش از ابزار Hotspot Shield Fix Me ، به محلی که VPN نصب شده است بروید. برای کاربران ویندوز ، چیزی شبیه به سطل C: \ Program Files (x86) \ Hotspot Shield \ bin خواهد بود. پرونده hssfixme.exe را اجرا کنید - باید اتصال شما را برطرف کرده و VPN را بطور خودکار راه اندازی کند.

رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید

رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید

در صورت عدم موفقیت ، راه اندازی مجدد رایانه قدیمی خوب فقط ممکن است این ترفند را انجام دهد. گاهی اوقات امتحان کردن این گزینه ابتدا بیشترین وقت را برای شما صرفه جویی می کند ، مگر اینکه موضوع در حال تکرار باشد. در مورد Hotspot Shield “مشکلی پیش آمد” با شروع خطا ، راه اندازی مجدد در واقع می تواند نتیجه ای مشابه گزینه اول داشته باشد.

نصب مجدد Hotspot Shield

نصب مجدد Hotspot Shield

نصب مجدد VPN نیز ممکن است این ترفند را انجام دهد. بله ، زمان لازم است ، اما ممکن است سریعتر از دریافت پاسخ از پشتیبانی ، به ویژه اگر شما باشد ، سریعتر باشد’دوباره یک کاربر رایگان هستید این نیز می تواند زمان خوبی برای بررسی اینکه آیا شما نمی دانید’VPN های دیگری نصب شده اند که ممکن است درگیری بین سرویس ها باشد.

فایروال و ضد ویروس خود را غیرفعال کنید

فایروال و ضد ویروس خود را غیرفعال کنید

در بعضی موارد ، Hotspot Shield نمی تواند شروع شود زیرا در آنجا وجود دارد’فایروال روی رایانه یا روتر شما است. سپس شما باید یک قانون را ایجاد کنید که Hotspot Shield از آن عبور کند. در مورد نرم افزار ضد ویروس شما نیز همین اتفاق می افتد - اگر این کار را نکنید’VPN خود را در لیست سفید قرار داده اید ، به احتمال زیاد ، این به عنوان یک اقدام امنیتی پیشگیرانه مسدود خواهد شد.

تغییر به Safari (Mac)

تغییر به Safari (Mac)

برای برخی از کاربران Mac ، مرورگرهای Google و Firefox ممکن است باعث ایجاد مشکلات اتصال شوند. ظاهراً به صفری کمک کرده تا مسئله را حل کند ، بنابراین اگر خودتان هستید’کاربر Mac باشید و همه چیز دیگر شکست بخورد ، مرورگر پیش فرض Apple را امتحان کنید و به بهترین ها امیدوار باشید.

این نکات باید برای حل Hotspot Shield کافی باشد “مشکلی پیش آمد” خطا اگر هنوز نمی توانید اتصال برقرار کنید ، ما پیشنهاد می کنیم اگر پناه ندارید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید’قبلاً انجام داده ام از طرف دیگر ، می توانید با ارسال مشکل خود در Reddit یا برخی پلتفرم دیگر ، به دنبال راه حل در وب باشید. همچنین ، در صورت تمایل نظر خود را به ما رها کنید - چه کسی می داند ، شاید برخی از خوانندگان ما همان مسئله شما را داشته باشند?

قرائتهای توصیه شده:

بررسی Hotspot Shield

آیا Hotspot Shield بی خطر است

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =