آیا Hotspot Shield بی خطر است؟

AnchorFree’Hotspot Shield یکی از پرکاربردترین شبکه های خصوصی مجازی (VPN) است که در اطراف آن استفاده می شود.


هنگامی که خیزش های بهار عربی در سالهای 2010 تا 2011 اتفاق افتاد ، Hotspot Shield به عنوان یک جشن گرفته شد سلاح برای دموکراسی, به معترضین اجازه می دهد که سانسور دولت را دور بزنند و مقاومت را سامان دهند.

اکنون ، VPN بیش از 650 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. با وجود این محبوبیت ، سؤالاتی در مورد میزان ایمن Hotspot Shield برای کاربران روزمره وجود دارد. به همین دلیل ، ما’نظرسنجی دقیقاً چقدر از امنیت Hotspot Shield درست کرده ایم.

Hotspot Shield چه ویژگیهای امنیتی را ارائه می دهد?

هنگام پاسخ به این سؤال که آیا Hotspot Shield بی خطر است ، اولین جایی که باید در VPN مشاهده کنید’لیست مشخصات. ما بردیم’قطعاً در آنجا متوقف شوید ، اما این یک پایه مناسب برای درک HotSpot Shield است’ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی. بنابراین در اینجا’خلاصه سریع.

بدون ورود به سیستم

هات اسپات شیلد’اطلاعات بازاریابی به طور واضح بیان می کند که VPN هیچ سیاستی برای ورود به سیستم ندارد و هیچ گونه سابقه ای از سایت هایی که بازدید می کنید ، ندارد..

کلید کشتار

سوئیچ killsp Hotspot Shield ابزاری اساسی است که در صورت قطع اتصال از سرور VPN ، اتصال اینترنت شما را خاموش می کند. از این طریق می توانید خطر نشت آدرس IP را به حداقل برسانید و ناشناس بودن خود را حفظ کنید.

رمزگذاری درجه نظامی

Hotspot Shield isn نیست’دقیقاً از چه سبکی برای رمزگذاری استفاده می کنید ، اما این احتمالاً به رمزگذاری AES 256 بیتی اشاره دارد - استاندارد طلایی برای VPN های روزمره.

محافظت در برابر نشت

Hotspot Shield doesn’فقط رمزگذاری داده ها ، آن را نیز فعالانه از نشت آدرس IP از طریق مرورگر جلوگیری می کند’عملکرد ارتباط وب در زمان واقعی (WebRTC).

اینها همه ویژگیهای امنیتی مفیدی هستند ، اما آنها اینکار را نمی کنند’Hotspot Shield را به عنوان فوق العاده ایمن علامت گذاری کنید. و ممکن است در بعضی موارد نگران کننده باشند و متعادل شوند.

مشکلات بالقوه مرتبط با Hotspot Shield

Hotspot Shield یک VPN مستقر در ایالات متحده است

ایالات متحده قوانین سخت افزاری در مورد حق چاپ دارد ، که ممکن است باعث شود تورنت قبل از امتحان کردن این VPN دو بار فکر کند. و دانش NSA’قابلیت های نظارت ممکن است افرادی که بالاترین استانداردهای حریم خصوصی را شکار می کنند ، خاموش شود.

Hotspot Shield doesn’پرداخت های ناشناس را ارائه دهید

این معاملات به طور فزاینده ای در بین طرفداران VPN رواج پیدا می کند ، زیرا تقریباً کاملاً ناشناس هستند. با استفاده از HotSpot Shield گزینه های شما هستند محدود به کارتهای اعتباری پی پال و جریان اصلی.

بدتر از این ، اتهاماتی مبنی بر نسخه موبایل Hotspot Shield وجود داشته است فعالیت کاربر را هنگام فعال بودن VPN دنبال می کند. به عنوان استرالیا’s سازمان تحقیقات علمی و صنعتی مشترک المنافع در سال 2017 گزارش داد ، برنامه Hotspot Shield Android جاوا اسکریپت را به صفحات بازدید شده توسط کاربران تزریق می کند در تلاش برای هدایت ترافیک به شرکای تجاری خود هستند. این’یک VPN بزرگ نیست ، و باید باعث شود کاربران قبل از نصب Hotspot Shield روی هر دستگاه دوباره فکر کنند..

ذکر این نکته حائز اهمیت است که Hotspot Shield هرگونه کار اشتباهی را رد کرده است. همچنین ، طبق گزارشات ، شیوه های سایه بان محدود به آندروید VPN رایگان است که توسط تبلیغات تأمین می شود.

خط مشی رازداری Hotspot Shield را بررسی کنید

شاید نگاهی سریع به شرکت داشته باشیم’سیاست حفظ حریم خصوصی به ما کمک خواهد کرد که به این سوال پاسخ دهیم, “Hotspot Shield VPN امن است?” از این گذشته ، VPN ها باید از این خط مشی ها استفاده کنند تا نحوه استفاده از داده های مشتری را مشخص کنند. بنابراین هرگونه مشکل در مورد ورود به سیستم یا تبلیغات بسیار آسان خواهد بود.

HotSpot Shield در اینجا کاملاً واضح است و بیان می کند هر گونه اطلاعات IP بلافاصله پس از جلسات VPN پاک می شود, و صفر فعالیت های آنلاین را حفظ می کند.

ارائه دهنده تأیید می كند كه هنگام اتصال رایانه یا تلفن های همراه به VPN باید اطلاعات شخصی را جمع آوری كند ، اما این اطلاعات محدود به اطلاعاتی از قبیل نوع دستگاه و سیستم عامل مورد استفاده یا شناسه منحصر به فرد موبایل است. به طوری که’هیچ چیز خیلی جدی نیست علاوه بر این ، VPN همچنین اذعان می کند که داده های شخصی به طور مرتب با تبلیغ کنندگان به اشتراک گذاشته می شود (هر چند که این کار چندانی ندارد’t برای کاربران Premium اعمال شود).

همه این اطلاعات نیست’دقیقاً شواهدی وجود دارد که نشان می دهد Hotspot Shield ناامن است. اما آن’با این وجود کمی نگران کننده است ، و آن را’مطمئناً هنگام مقایسه VPN با رقبا ، باید در ذهن داشته باشید.

آیا Hotspot Shield در نظارت دولت نقش داشته است?

می دانیم که Hotspot Shield به شیوه های به اشتراک گذاری اطلاعات سایه دار متهم شده است ، اما آیا این امر با دولت های سراسر جهان مرتبط بوده است؟ با توجه به VPN این امر طنزآمیز خواهد بود’رکورد قابل تحسین در طول بهار عربی. و وجود ندارد’شواهد زیادی مبنی بر اینکه VPN اطلاعات را با دولت ها به اشتراک می گذارد.

مجدداً تکرار کنید: اتهامات علیه Hotspot Shield که توسط CSIRO و مرکز دموکراسی مستقر در آمریکا مستقر شده است & فناوری با سیستم هایی که اطلاعاتی را جمع آوری می کنند که سپس به تبلیغ کنندگان فروخته می شود ، معامله می کند.

با این حال ،’VPN را روشن كنيد كه دولت ها در آن نگران هستند. به عنوان CDT’s میشل د مووی در سال 2017 گفت, “آنها اطلاعات حساس را با تبلیغ کنندگان شخص ثالث به اشتراک می گذارند و کاربران را در معرض نمایش قرار می دهند’ داده ها برای نشت یا حملات بیرونی.”

و آن’مطمئناً خط اصلی هنگام پرسیدن Hotspot Shield امن است؟ همانطور که CDT شکایت دارد ، نسخه رایگان Hotspot Shield شامل پنج کتابخانه ردیابی شخص ثالث جداگانه است ضمن افشای اطلاعاتی مانند شماره IMEI ، آدرس های MAC و هویت شبکه SSID / BSSID.

اگر دولتی می خواست این اطلاعات را که به همه تبلیغ کنندگان شخص ثالث ارائه می شود ، برداشت کند ، آن را نمی خواست’خیلی سخت است.

نتیجه گیری: آیا Hotspot Shield VPN بی خطر است ، یا باید در جای دیگری جستجو کنید?

Hotspot Shield یک ارائه دهنده VPN بسیار موفق است ، اما از زمان اعتراض بهار عربی ، شهرت آن رنج می برد. اکنون تعداد معدودی از مردم آن را چراغ پیشرفت و باز بودن می دانند. در حقیقت ، بسیاری از کارشناسان استدلال می کنند که نسخه رایگان بیشتر از خیر آسیب می زند.

این کار نمی کند’تا آنجا که می دانیم روی بسته های Premium اعمال می شود. مانند بسیاری از VPN ها ، پاسخ به “Hotspot Shield VPN امن است?” بسته به نوع استفاده شما متفاوت است. اما وقتی یک نسخه به طرز فجیعی به خطر می افتد ، تمایل دارد که بقیه یک شرکت را لکه دار کند’محصولات.

خوانده شده توصیه می شود:

نقد و بررسی Hotspot Shield

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 59 =