آیا Hotspot Shield اطلاعات را حفظ می کند؟


در این مقاله ، ما’قصد داریم یک VPN بسیار مشهور با نام Hotspot Shield را بازرسی کنید. این VPN به شدت سیاست خط مشی های خود را تبلیغ می کند و ادعا می کند که هیچ کس قادر به یافتن محل آنلاین شما نیست. و از آنجا که 650 میلیون کاربر از آن استفاده می کنند ، این ادعاها باید درست باشد ، درست است؟ خوب ، اجازه دهید’فهمیدم!

صلاحیت و قوانین قابل اجرا

اجازه دهید’با اصول شروع می کنیم. هنگام انتخاب سرویس VPN ، آن را انتخاب می کنید’ضروری است که بدانیم از کجا نشات می گیرد. این پیامدهای بیشتری دارد ، زیرا VPN ها باید قوانین کشورهای خود را رعایت کنند. این همچنین شامل قوانینی در رابطه با ورود به سیستم و نگهداری اطلاعات است.

Hotspot Shield در ردوود سیتی ، کالیفرنیا مستقر است. احتمالاً قبلاً در مورد ایالات متحده و این کشور می دانید’نظارت گسترده. همانطور که توسط ادوارد اسنودن فاش شده است ، این کشور در گذشته بسیار سرزده بوده و داده ها را به صورت گسترده و گسترده جمع آوری کرده است. این روزها ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت و اپراتورهای مخابراتی بیش از این مایل هستند که داده های خود را با دولت آمریکا به اشتراک بگذارند.

از نظر VPN ، ایالات متحده قوانین سختگیرانه نگهداری داده را دارد. در صورت تحقیقات جنایی ، اشخاص تجاری موظف و غالباً مجبور به تحویل داده ها می شوند. این نمیخواد’Hotspot Shield را در موقعیت خوبی قرار دهید ، و آن را’طبیعی است که تعجب کنید که آیا سیاهههای مربوط را نگه می دارد یا خیر.

بنابراین ، آیا Hotspot Shield قادر است از ورود اطلاعات جلوگیری کند ، حتی اگر از ایالات متحده آمریکا آمده باشد؟ برای پاسخ به این سوال ، ما’نگاهی خوب و سخت به سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط خدمات آن انداخته اید. بنابراین ، برای خواندن بیشتر به خواندن ادامه دهید.

هات اسپات شیلد’خط مشی رازداری و سرویس بهداشتی

Hotspot Shield با گفتن این موضوع ، خط مشی رازداری را شروع می کند’متعهد به حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربر. آنها ارادت خود را به شفافیت و توضیح آنچه جمع آوری ، استفاده می کنند ، و با آنها به اشتراک می گذارد انواع مختلف داده ها را برجسته می کند.

از نظر VPN ، سه نوع داده قابل ذخیره است. این امر در مورد اقدامات خاص شما هنگام خرید اشتراک ، استفاده از VPN انتخاب شده و بازدید از وب سایت آن برای اهداف پشتیبانی مشتری صدق می کند. با این گفته ، ما’بیش از هر سه نوع این داده ها را مرور می کنم.

اطلاعات جمع آوری شده از طریق ثبت نام

شما هنگام ثبت نام در Hotspot Shield ، شما’اطلاعات پرداخت خود را از شما خواسته می شود. این شامل نام و نام خانوادگی ، شماره کارت پرداخت ، آدرس ایمیل و موارد دیگر می باشد. هنگام پرداخت می توانید کارتهای اعتباری یا پی پال را انتخاب کنید.

Hotspot Shield doesn’شما را مجبور به ثبت حساب خود می کنید. و هنگامی که نوبت به پرداخت می رسد ، آنها توسط اشخاص ثالث و نه توسط Hotspot Shield پردازش می شوند.

در اینجا ، سوال این است - آیا کسی می داند که شما’هزینه اشتراک VPN را پرداخت می کنید؟ بله ، کسی می تواند آن اطلاعات را پیدا کند ، اما این’چیزی نیست که VPN ها بتوانند آن را پنهان کنند (مگر اینکه از طریق بیت کوین ، پول نقد یا کارتهای هدیه پرداخت کنید). می توان نتیجه گرفت که Hotspot Shield isn نیست’انجام کارهای مشکوک از این جنبه ، اما این نیز نیست’با ارائه گزینه های پرداخت ناشناس ، بهترین تلاش خود را انجام دهید.

اطلاعات جمع آوری شده از طریق استفاده

هر بار که Hotspot Shield را راه اندازی می کنید (حتی قبل از اتصال به یک سرور) ، اطلاعات زیادی جمع آوری می شود. این شامل اطلاعات مربوط به سخت افزار ، مانند شناسه منحصر به فرد ، نسخه سیستم عامل ، زبان ، اطلاعات شبکه ، مکان و موارد دیگر می شود.

هنگامی که به یک سرور VPN وصل می شوید ، آدرس IP شما جمع آوری می شود. با این حال ، Hotspot Shield ادعا می کند که این اطلاعات پس از قطع اتصال رمزگذاری و حذف می شوند. آی تی’برای VPN غیرفعال است که آدرس IP واقعی خود را وارد کنید ، که بدون شک مشکوک است. Hotspot Shield می گوید که برای یادگیری مکان تقریبی شما و این کار را انجام می دهد “خدمات بهتری به شما ارائه می دهیم.”

Hotspot Shield همچنین می تواند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد. این نسخه از VPN توسط تبلیغات پشتیبانی می شود ، این بدان معنی است که شما’تبلیغات ارائه شده توسط این VPN را مشاهده خواهید کرد’حامیان مالی برای این اتفاق ، آدرس IP شما به همراه دستگاه شما جمع آوری می شود’شناسه تبلیغاتی ، IMEI ، آدرس MAC ، شرکت مخابراتی بی سیم ، مکان و موارد دیگر.

چی’نگران کننده این است که تبلیغ کنندگان می توانند آدرس IP شما را حتی اگر شما بخوانند’دوباره به یکی از Hotspot Shield وصل نشده اید’سرورها خوشبختانه ، می توانید Hotspot Shield را به صورت رایگان و با استفاده از یک برنامه ردیاب مسدود کننده تبلیغات ادامه دهید.

اطلاعات جمع آوری شده از طریق Hotspot’وب سایت

هربار بازدید از Hotspot Shield’وب سایت ، این سرویس VPN طیف گسترده ای از اطلاعات را جمع آوری می کند. این کار با قرار دادن کوکی ها ، چراغها و فناوری های مشابه انجام می شود. آدرس IP شما به همراه اطلاعات خاص دستگاه ، مکان ، نسخه سیستم عامل ، نوع مرورگر وب ، زبان ، نام ISP و نام شبکه تلفن همراه شما وارد شده است.

Hotspot Shield ادعا می کند که هرگونه اطلاعات جمع آوری شده هرگز با حساب شما یا استفاده آنلاین مرتبط نیست ، مهم نیست که اتصال VPN را فعال کرده اید یا نه.

اتهامات مربوط به حریم خصوصی

در سال 2017 ، مرکز دموکراسی & فناوری گزارشی را ارائه داد که منجر به تحقیقات کمیسیون تجارت فدرال شد. در این اطلاعیه اتهامات متعددی علیه Hotspot Shield ، با هدف VPN ارائه شده است’ادعا می کند داده های شما را جمع نمی کند.

طبق این گزارش ، Hotspot Shield به طور جدی کاربران را رصد می کند’ عادات مرور علاوه بر این ، این VPN متهم به تهیه (و احتمالاً فروش) کاربران آنها شده است’ داده ها به تبلیغ کنندگان ، قول می دهد به کاربرانی که مرتباً بازدید می کنند ، اشاره کنند “وب سایت های مسافرتی ، خرده فروشی ، تجاری و مالی.”

چی’نگران کننده ترین این است که Hotspot Shield به تزریق قطعه کد JavaScript متهم شد. اینها برای درج تبلیغات استفاده می شود اما می تواند برای اهداف مخرب مختلف نیز استفاده شود. در حقیقت ، این VPN برای یافتن کد به هر وب سایتی که بازدیدکنندگان خود باز می کنند ، پیدا شده است ، که به نظر می رسد کاملاً مزاحم و بسیار مشکل ساز است..

خط پایین

آی تی’مطمئناً می توان گفت Hotspot Shield به دور از VPN که نمی تواند باشد’جمع آوری داده ها. در بهترین حالت ، از داده های ایجاد شده توسط مشتریان خود برای برقراری ارتباط تجاری با تبلیغ کنندگان استفاده می کند. پس از نگاهی دقیق به سیاست حفظ حریم خصوصی آن ، آن را بررسی کنید’روشن است که اطلاعات زیادی جمع آوری شده است. با این حال ، وجود دارد’هیچ راهی برای دانستن اینکه دقیقاً چه نوع داده ای بدست آمده است و تا چه حد ممکن است.

در پایان ، آن را’اگر شما تماس بگیرید’به Hotspot Shield اعتماد خواهید کرد’ادعا می کند یا نه. با این حال ، توصیه جدی ما این است که به گزینه های VPN بیشتر برای حفظ حریم خصوصی نگاهی بیندازید. شما از قبل می دانید که داده های خصوصی شما از بالاترین ارزش امروز برخوردار است’دنیای دیجیتال ، بنابراین دان’آن را به عنوان اعطا کنید.

قرائتهای توصیه شده:

نقد و بررسی Hotspot Shield

آیا Hotspot Shield بی خطر است?

Hotspot Shield برای تورنت

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − = 73