Hotspot Shield را حذف کنید


آی تی’این امکان وجود دارد که شما دیگر نیازی به Hotspot Shield در دستگاه خود نداشته باشید ، و می خواهید آن را حذف کنید. معمولاً’برای حذف برنامه ای برای Windows ، macOS ، iOS یا Android کاملاً ساده است. با این حال ، بعضی اوقات برنامه ها ممکن است پرونده های ناخواسته را پشت سر بگذارند. به عبارت دیگر ، حذف آنها ممکن است برنامه را از سیستم عامل شما کاملاً تمیز نکند.

اگر که’در این صورت ، باقیمانده های ناخواسته ممکن است با نرم افزارهای مشابه برخورد کنند. برخی از VPN ها چنان حساس هستند که برنده شدند’حتی به شما امکان اتصال به یک سرور را می دهید ، مگر اینکه VPN دیگری که ممکن است در حال اجرا باشد را ترک کنید.

بنابراین ، اجازه دهید’ببینید نحوه نصب Hotspot Shield چگونه پیش می رود.

نحوه حذف Hotspot Shield VPN

قبل از اینکه چگونگی حذف Hotspot Shield VPN را توضیح دهیم ، ما هستیم’d دوست دارم سریع بخاطر داشته باشید که چرا ممکن است بخواهید چنین کاری انجام دهید:

  1. اشتراک یا آزمایش رایگان شما منقضی شده است ، و شما اهدا نمی کنید’می خواهید آن را تمدید کنید.
  2. شما’قبلاً از 5 دستگاه با اشتراک خود استفاده می کنید اما می خواهید از یک دستگاه جدید استفاده کنید. بنابراین ، شما نیاز به حذف یک دستگاه از اشتراک خود و حذف برنامه دارید.
  3. شما’نظر خود را تغییر داده و می خواهید به جای آن از VPN دیگری استفاده کنید. امیدوارم شما’باز هم واجد شرایط دریافت 45 روز ضمانت برگشت پول و برنده شدن هستید’پول خود را گم کن.
  4. چیزی’اشتباه رفته است Hotspot Shield VPN شما نمی کند’درست کار کنید ، و می خواهید دوباره آن را نصب کنید.

تفاوت بین فرآیندهای حذف در سیستم عامل های مختلف وجود دارد. بنابراین ، ما’روشها را برای همه سیستم عاملهای اصلی از جمله Windows ، macOS ، iOS و Android به اشتراک می گذارم.

هرچند یک چیز یکسان است. قبل از اینکه بتوانید Hotspot Shield را حذف کنید ، شما هستید’باید از VPN خارج شوید و برنامه را ببندید. همچنین ، پس از انجام کار با حذف ، شما’d بهتر است دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید.

Hotspot Shield Windows

برای حذف مشتری ویندوز Hotspot Shield ، شما’ابتدا باید باز کنید صفحه کنترل و لیست برنامه های نصب شده مراحل منتهی به آنجا بسته به نسخه سیستم عامل Windows شما متفاوت است.

برای ویندوز 10 و 8 ، را فشار داده و نگه دارید کلید Windows و روی ضربه بزنید “من” کلید. آی تی’باز میکنم تنظیمات Windows صفحه (ویندوز 10) یا صفحه کنترل (ویندوز 8). برای نسخه های قدیمی تر ، گزینه را باز کنید منوی شروع و انتخاب کنید صفحه کنترل.

اکنون ، را انتخاب کنید برنامه ها (ویندوز 10), برنامه را حذف کنید زیر برنامه ها (ویندوز 8) ، یا برنامه ها و ویژگی های (مسن تر). از این نقطه به بعد ، تمام نسخه های ویندوز کم و بیش یکسان هستند.

Hotspot Shield ویندوز را حذف کنید - مرحله 1

در مرحله بعد ، گزینه Hotspot Shield را در لیست پیدا کرده و کلیک کنید.

Hotspot Shield ویندوز را حذف کنید - مرحله 2

فشار دهید دکمه حذف. شما’از شما خواسته می شود تصمیم خود را تأیید کنید (ویندوز 10).

Hotspot Shield ویندوز را حذف کنید - مرحله 3

کلیک حذف نصب کنید از نو.

سپس ، Hotspot سعی خواهد کرد با ارائه زمینه جستجو برای مشکل شما ، مسئله فنی احتمالی شما را حل کند. با این حال ، اگر شما’مجدداً تصمیم گرفتید که با حذف ادامه دهید ، را فشار دهید حذف نصب کنید دکمه برای بار سوم.

Hotspot Shield ویندوز را حذف کنید - مرحله 4

سرانجام ، روند حذف شروع می شود. این ضایعات’طولی نکشید.

Hotspot Shield ویندوز را حذف کنید - مرحله 5

پس از حذف Hotspot Shield ، فقط کلیک کنید پایان.

Hotspot Shield ویندوز را حذف کنید - مرحله 6

Hotpot Shield برنده شد’حذف نصب کنید

به طور معمول ، مراحل فوق برای حذف Hotspot Shield از ویندوز کافی است. با این حال ، ما چندین باقیمانده را کشف کردیم که تازه برنده شدند’حذف نصب کنید.

قبل از حرکت ، باید سیستم خود را مجدداً راه اندازی کنید پس از پایان نصب.

سلب مسئولیت: بانک اطلاعاتی رجیستری ویندوز را ویرایش نکنید مگر اینکه بدانید چه چیزی هستید’دوباره انجام می دهی حذف کلیدها به اشتباه ممکن است باعث خرابی سیستم شود.

برای تمیز کردن سیستم باقیمانده ناخواسته خود ، باید خود را باز کنید ویرایشگر رجیستری ویندوز و به طور دستی تمام کلیدهای رجیستری مربوطه را حذف کنید.

را فشار داده و نگه دارید کلید Windows و به “س” کلید. تایپ کنید “regedit” در قسمت جستجو و ضربه بزنید وارد. ویرایشگر رجیستری نمایش داده می شود. اکنون ، فشار دهید Ctrl + F برای یافتن پنجره Find. تایپ کنید “هات اسپات شیلد” در قسمت جستجو و ضربه بزنید وارد.

Hotspot Shield ویندوز را حذف کنید - باید ویرایشگر رجیستری ویندوز خود را باز کنید و همه کلیدهای رجیستری مرتبط را به صورت دستی حذف کنید

هنگامی که بازدید می کنید ، به سادگی کلیدهای رجیستری مربوطه را انتخاب کنید و بزن دل برای حذف آنها از پایگاه داده رجیستری. اکنون ، فشار دهید F3 برای جستجوی همان کلمه کلیدی ادامه دهید.

یک بار شما’همه موارد Hotspot Shield را از رجیستری حذف کرده اید ، می توانید دوباره سیستم خود را مجدداً راه اندازی کنید.

Hotspot Shield Mac

آی تی’بسیار ساده تر برای حذف Hotspot Shield برای Mac. باز کن پوشه برنامه ها و VPN خود را پیدا کنید.

Hotspot Shield Mac را حذف کنید

اکنون شما دو انتخاب دارید. اگر ماوس دارید, کلیک راست در برنامه و را انتخاب کنید انتقال به سطل زباله از فهرست بازشو گزینه دیگر این است که برنامه را بکشید و رها کنید به درون سطل آشغال.

در واقع ، که’همه وجود دارد به آن است. اکنون Mac شما باید از Hotspot رایگان باشد. با این حال ، بسته به macOS ، آن را’ممکن است که این VPN هنگام نصب آن نمایه ایجاد کند. با حذف برنامه ممکن است این نمایه از بین نرود. بنابراین ، شما’باید آن را به صورت دستی پاک کنید.

برای حذف نمایه Hotspot از Mac خود ، گزینه را باز کنید تنظیمات سیستم پنجره انتخاب کنید پروفایل ها. روی کلیک کنید هات اسپات شیلد مشخصات را فشار داده و “-” دکمه در پایین.

Hotspot Shield Android

احتمالاً Android یکی از ساده ترین مشتری های VPN برای حذف آن است. برو به منوی برنامه ها و برنامه Hotspot Shield را پیدا کنید. روی نماد آن ضربه بزنید و نگه دارید.

Hotspot Shield Android را حذف کنید

وقتی که حذف نصب کنید گزینه در بالا ظاهر می شود ، نماد را به سطل بکشید. اکنون دستگاه شما از شما می خواهد تا حرکت خود را تأیید کنید.

Hotspot Shield Android را حذف کنید

ضربه زدن خوب. در عرض چند ثانیه ، شما’Hotspot Shield را حذف خواهم کرد.

Hotspot Shield iOS

مشابه با مشتری Android ، باید نماد برنامه را در تلفن همراه خود بیابید’صفحه نمایش روی ضربه بزنید و نگه دارید کانون تا زمانی که آیکون های برنامه شروع به jiggling کنند ، نماد را باز کنید. اکنون ، لمس کنید “ایکس” علامتی که در گوشه سمت چپ بالای نماد ظاهر می شود.

Hotspot Shield iOS را حذف کنید

یک کادر محاوره ای برای تأیید انتخاب شما ارائه می شود. دست زدن به حذف برای حذف برنامه Hotspot Shield iOS VPN iOS. تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید برای اطمینان از اینکه نمایه مرتبط کاملاً حذف شده است.

اگر شما’دوباره مردد هستم…

اگر شما’فکر دیگری در مورد حذف Hotspot Shield دارید ، ممکن است بخواهید نقد و بررسی Hotspot Shield ما را بخوانید یا به صفحه نام تجاری Hotspot Shield ما مراجعه کنید. هر دو می توانند به شما در شکل گیری ذهن کمک کنند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 85 = 87