ثبت نام Windsli برای Netflix

حداقل 30٪ از کاربران VPN Netflix را تماشا می کنند ، محبوب ترین سیستم عامل های جریان. مشکل آن جغرافیایی مسدود کردن است که نبرد با آن سخت تر و سخت تر می شود. آیا Windscrib با Netflix کار می کند؟ اجازه دهید’فهمیدم.


آزمایش میدانی

ما آزمایش های خود را از اروپا انجام دادیم ، با سرعت پایه 240 مگابیت در ثانیه مطابق وب سایت Fast.com متعلق به Netflix. ما از همان تست سرعت استفاده کردیم تا کشورهای منتخب را با روشن بودن Windscrib VPN بررسی کنیم. اگر تست Fast.com در دسترس نبود ، از Ookla استفاده کردیم’در عوض SpeedTest.com. کیفیت فیلم Netflix ما تنظیم شده است بالا.

براساس وب سایت Netflix ، سرعت بارگیری برای بهترین تجربه در جریان باید به شرح زیر باشد:

  • 3 مگابیت در ثانیه برای کیفیت SD
  • 5 مگابیت در ثانیه برای کیفیت HD
  • 25 مگابیت در ثانیه با کیفیت Ultra HD (4K)

مثل همیشه ، لطفاً در نظر داشته باشید که نتایج ما می تواند به شدت متفاوت از مواردی باشد که به دلیل موقعیت مکانی متفاوت ، ISP ، سخت افزار و نرم افزار ممکن است بدست آورید..

Windscrib و Netflix ایالات متحده

ایالات متحده ، نیویورک ، 73 مگابیت در ثانیه

تست سرعت Netflix

اولین تلاش ما نیویورک بود و ناموفق بود. حیف بود زیرا سرعت اسمی شکسته و می شد’به ما این امکان را می دهد که به راحتی در UHD (4K) جریان داشته باشیم.

ایالات متحده ، لس آنجلس ، 58 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت Netflix ایالات متحده

نزدیکتر شدن به هالیوود نیست’ما را برای دسترسی به طاق های گنج خود نزدیک تر می کند. ما ایستاده بودیم UHD آماده با خاموش کردن درب درست در مقابل ما. چه ضربه گیر.

ایالات متحده ، WINDFLIX US ، 131 Mbps

نتایج آزمایش سرعت WINDFLIX ایالات متحده را Windscrib کنید

آدرس IP این سرور ویژه Netflix در جایی بین نیویورک و دلاور قرار داشت. ما نتوانستیم تست Fast.com را روی آن اجرا کنیم ، اما Ookla’نتایج s مطابق با نتایج تست سرعت بررسی ما در Windscrib بود ، که عالی بودند. با کمال تعجب ، آن را بی وقفه در UHD کار کرد ، با حداقل بارگیری و بدون لکنت.

یک چیز شما باید در نظر داشته باشید که Windscrib سرور WINDFLIX را رمزگذاری نمی کند’ترافیک, معنیش’برای پخش و چیز دیگری - پس از پایان نمایش ، باید دوباره به یک سرور مناسب وصل شوید. استفاده نکردن از رمزگذاری سرعت بیشتری را به شما می دهد ، که مطمئناً توسط کسانی که از طرف دیگر جهان متصل می شوند قدردانی می کنند.

Windscrib و کتابخانه های Netflix غیر آمریکایی

کانادا ، مونترال ، 21 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت کانادا

اندکی کمتر از حداقل مورد نیاز برای جریان UHD (4K) ، اما حدس می زنیم’ممکن است آن را در روز خوبی که Windscrib می تواند Netflix را در کانادا مسدود کند ، کنار بکشیم. در حال حاضر ، اجازه دهید’منتظر این روز هستم.

استرالیا ، سیدنی ، 18 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت استرالیا را ثبت کنید

با در نظر گرفتن هزاران مایل که ما و استرالیا را از هم جدا می کند خیلی شیطانی نیست. متأسفانه ، ما کار نکردیم’ببینید آنها چه می بینند زیرا نتفلیکس ما را مانند یقه کک مسدود کرده بود که شماری از ورودی کک های کوچک ریز و درشت را مسدود می کند.

ژاپن ، توکیو ، 69 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت سرور ژاپن Windscrib

با توجه به شماره کانادا و استرالیا سرعت بسیار خوب بود. و همچنین کار کرد! اینجا’اثبات زیر:

عکس Godzilla Planet of the Monsters

جریان کره مانند کره صاف بود ، و بارگذاری فقط دو یا دو ثانیه طول می کشد - ما به سختی متوجه شدیم که دایره ای با درصد در وسط صفحه مشاهده می شود ، البته این را هم نمی گفتیم.’وقتی در حال مشاهده نمایش در عکس بالا بودیم ، ظاهر شد. صحبت از نمایش ، آن را نمی کند’t اثبات اینکه کارهای Windscrib در ژاپن (حتی اگر این کار را هم انجام دهد) اثبات می شود زیرا این تکرار گودزیلا در سایر کشورها نیز موجود است. این فقط نشان می دهد که ما گودزیلا را دوست داریم.

انگلستان ، لندن ، 60 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت بادکنک انگلستان

ما انتظار داشتیم سرعت بسیار بالاتری از سرور اروپایی ، حتی اگر آن را داشته باشیم’بیشتر از مقدار کافی برای پخش محتوای UHD (4K) ، که مانند سایر همتایان کمتر ، فوق العاده و کمتر HD مسدود شده است.

انگلستان ، WINDFLIX UK ، 22 Mbps

تست سرعت WINDFLIX UK

دوباره ، ما نمی توانیم’آیا یک آزمایش Fast.com مناسب انجام می دهیم ، اما اعداد Ookla ما را ناراضی کردند - کمتر از حداقل UHD در همان قاره وقتی ژاپن سه برابر بیشتر به ما داد؟ اما حداقل آن را مسدود نتفلیکس. یک دقیقه یا بیشتر طول می کشد تا جریان از SD به HD ارتقا یابد ، و زمان بارگذاری می تواند سریعتر باشد ، اما با Windscrib می توانید’خیلی ترسناک باشید.

هلند ، آمستردام ، 140 Mbps

سرعت سرور هلند را ویندوز کنید

افزایش سرعت غیرمنتظره سرعت ما را خیره کرد ، اما همه چیز پس از دیدن بدنام متوقف شد “خب ، چیزی پیش آمد…” خطای جریان.

آلمان ، فرانکفورت ، 86 Mbps

تست سرعت آلمان سرعت باد

سرور آلمانی با توجه به نتایج تست Fast.com ، دارای 86 مگابیت بر ثانیه پتانسیل بسیار خوبی را نشان داده است. اما این به معنای آن نبود که خواسته های جریان ما را برآورده سازد زیرا Windscrib ما را مجبور کرد که دوباره به صفحه خطای سیاه Netflix خیره شویم ، و سفر جهانی خود را با یادداشتی پایان بخشیم..

نحوه استفاده از Windscrib برای Netflix?

استفاده از Windscrib برای Netflix قطعه ای از دسر شیرین است که به طور معمول با استفاده از تکنیک تهیه غذا که معمولاً به عنوان پخت شناخته می شود تولید می شود. پس از تنظیم حساب Netflix ، باید سرور را در همان کشور انتخاب کنید. اگر این’یا ایالات متحده یا انگلیس ، یک سرور WINDFLIX مناسب انتخاب کنید.

ثبت نام Windsli برای Netflix

کاربران از یادگیری آن خوشحال خواهند شد Windscrib برنامه هایی را نه تنها برای سیستم عامل های اصلی بلکه برای Amazon Fire TV و دستگاه های Nvidia Shield دارد. علاوه بر این ، از روترهای مختلف پشتیبانی می کند و دستورالعمل هایی در مورد نحوه پیکربندی آنها ارائه می دهد.

Windscrib با Netflix کار نمی کند

بعضی از مردم’این را در نظر بگیرید بیشتر VPN ها ، از جمله Windscrib ، اهدا نمی کنند’دسترسی به Netflix را تضمین کنید از هر نقطه جهان 24/7. این’به همین دلیل اگرچه ممکن است کاربر سرور تخصصی را انتخاب کرده باشد ، اما هنوز هم می تواند Windscribe را که با Netflix کار نمی کند ، پیدا کند. در این حالت ، ما پیشنهاد می کنیم سرور دیگر را امتحان کنید - اگر انگلیس آنچه را که می خواهید به شما نمی دهد ، ممکن است ایالات متحده باشد?

موارد بسیار زیادی وجود دارد که Windscrib می تواند’به ما کمک کنید تا از شروع خطای Netflix جلوگیری کنیم “وای…”, اما کاربران فقط باید نگران نباشند که هر دو سرور WINDFLIX این مسئله را خاموش کنند. پیشنهاد ما این است که کامپیوتر خود را مجدداً راه اندازی کنید و اگر مشکل همچنان ادامه داشت - با Windscrib تماس بگیرید’پشتیبانی. اما آماده باشید که صبورانه منتظر باشید زیرا این VPN هنوز هم نمی کند’یک گفتگوی زنده داشته باشید.

نتیجه

نتیجه گیری, Windscrib با دسترسی به کتابخانه های Netflix انگلستان و ایالات متحده از طریق سرورهای تخصصی ، آنچه را که نوید می دهد ، ارائه می دهد. متأسفانه ، این سرورها هیچ رمزگذاری ندارند و آن را فدای سرعت می کنند. که اگرچه عالی است ، اما گاهی اوقات می تواند زیر حد متوسط ​​باشد. این بدان معناست که اگر بعد از تماشای نمایش روی آن سرورها بمانید ، ممکن است خود را کمتر از آنچه فکر می کردید هستید ، پیدا کنید.

هنگام تست سرورهای معمولی ، از دیدن آنها خوشحال شدیم ژاپن’s Netflix را مسدود کرد زیرا بیشترین تعداد عنوان را از همه کتابخانه ها دارد. در هر صورت ، شما باید به هر حال این VPN را برای خودتان آزمایش کنید. انجام این کار آسان است زیرا Windscrib نسخه رایگان را ارائه می دهد.

Windscrib نه تنها با Netflix بلکه تقریباً در هر سیستم عامل جریان ، از جمله iPlayer BBC و Amazon Prime می تواند کار کند. این است که اگر شما را برنامه IP استاتیک برای کاربران مسکونی 8 دلار در ماه برای جلوگیری از جلوگیری از جغرافیایی.

سرانجام ، در حالی که برنامه های تلویزیون های هوشمند لمس خوبی هستند ، اما انتظار می رود پیشرفت بهترین پشتیبانی چت زنده باشد. این باید برای هر ارائه دهنده حق بیمه VPN ، که Windscribe به وضوح است ، ضروری باشد.

قرائتهای توصیه شده:

نحوه استفاده از Windscrib

Windscrib برای Kodi

نقد در Windscrib

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =