Windscrib در حال اتصال نیست – یک راهنمای عیب یابی


همه VPN ها ، حتی ارائه دهندگان نخبه مانند Windscrib ، در برابر مشکلات اتصال آسیب پذیر هستند ، مانند امتناع از اتصال یا قطع ارتباط در وسط بارگیری.

مواردی وجود دارد که این ارتباط بیشتر با ISP یا موقعیت مکانی شما دارد. بنابراین تلاش برای ارائه دهنده مشابه ، مانند NordVPN ، ممکن است این ترفند را انجام دهد.

اگر شما’مجدداً یک کاربر Windscrib هستید ، این وبلاگ در مورد بعضی از متداول ترین موارد مرتبط با Windscrib بحث نمی کند ، و به شما در حل آنها کمک می کند - هر بار ورود به سیستم ، از مرور امن و مطمئن استفاده کنید..

اولین چیزها اول: اصول را قبل از حفر کردن بیشتر امتحان کنید

طبق معمول برنامه های اینترنتی ، اقدامات ساده ای وجود دارد که باید همیشه قبل از تماس با تیم پشتیبانی یا شروع به کار با تنظیمات درگاه ، آنها را امتحان کنید..

در مورد عدم اتصال Windscrib ، چند عمل ساده وجود دارد که قبل از هر چیز باید انجام شود:

  1. سعی کنید ارتباط را جدا کنید ، مشتری Windscrib را ببندید ، و مجدداً آن را مجدداً راه اندازی کنید
  2. اگر این کار را نمی کند’کار کنید ، سیستم خود را راه اندازی مجدد کنید و دوباره امتحان کنید
  3. اگر این کار را نمی کند’ممکن است ایده خوبی باشد برای نصب مجدد برنامه Windscrib از ابتدا

شما’d از اینکه چند وقت یکی از این سه عمل می تواند مسئله اتصال Windscrib را برطرف کند تعجب می کنید. بنابراین’شما را فرض کنید’با یک مشکل فنی پیچیده و پیچیده روبرو شده اید. مسئله به خوبی می تواند در اعماق پوست باشد.

مشکل شماره 1: سرعت

بعضی اوقات ، کاربران می توانند’اتصال برقرار کنید زیرا اینترنت آنها بسیار کند است. به طور کلی ، شما’برای به دست آوردن بیشترین استفاده از VPN به یک اتصال قوی نیاز دارید. به یاد داشته باشید ، آنها به دلیل رمزگذاری ، تکه ای از پهنای باند شما را تراشیده و هرگونه ارتباط عقب افتاده ای با مشکل مواجه خواهند شد.

چه کاری می توان انجام داد اگر Windscrib سرعت کافی را نداد’اندازه گیری کنید?

اگر مسئله سرعت داشته باشد ، ممکن است برخی راه حل ها در دست باشد.

  1. بررسی کنید که به سرور نزدیک محل زندگی خود وصل می شوید. این ممکن است که بار مسیریابی ترافیک در نیمی از جهان بیش از حد برای Windscrib و اتصال آرام شما باشد. جابجایی به سرور مجاور اغلب این مشکل را حل می کند.
  2. ممکن است بخواهید با درگاه ها آزمایش کنید. Windscrib به شما امکان می دهد کدام پورت ها را استفاده کنید. برخی می توانند توسط شبکه محلی شما محدود شوند یا برای استفاده VPN ضعیف تنظیم شوند. بنابراین چند گزینه دیگر را امتحان کنید. ممکن است شما از افزایش سرعت متعجب شگفت زده شوید.

پروتکل ها همچنین در برخی موارد می توانند تقصیر داشته باشند. Windscrib امکان تغییر از OpenVPN را به شما می دهد’TCP به UDP یا IKEv2. برای انجام این کار ، سر به سمت “اولویت ها” منو و سپس “ارتباط.” در این صفحه پروتکل را ضامن کرده و دوباره وصل کنید. این می تواند تأثیر قابل توجهی در سرعت شبکه داشته باشد.

همچنین ممکن است محدودیتی برای اجرای گذرگاه VPN روی روتر شما وجود داشته باشد. برای انجام این کار ، شما’نیاز به دسترسی به روتر دارید’سیستم عامل (بنابراین ممکن است برای کارمندان یا دانش آموزان مناسب نباشد). اگر دسترسی دارید ، به صفحه پیکربندی بروید و گزینه ای را انتخاب کنید که دارای لیستی از آن باشد “IKEv2 از آن عبور می کند.” یا با تهیه کننده روتر خود تماس بگیرید و یک راه حل خاص بخواهید.

مشکل شماره 2: درگیری نرم افزار

VPN ها اغلب به دلیل درگیری نرم افزارهای محلی از بین می روند. بیشتر اوقات ، فایروال ها یا سایر مشتری های VPN مقصر هستند.

در حالی که فایروال ها خط دفاعی ارزشمندی را در برابر مزاحمان فراهم می کنند ، می توانند ترافیک قانونی را نیز از بین ببرند ، بنابراین ممکن است لازم باشد فایروال خود را غیرفعال کنید تا از بیشترین نتیجه استفاده کنید..

در مورد سایر سرویس های VPN ، بیشتر درایورهای TAP خود را نصب می کنند یا موارد موجود را به روز می کنند ، که اغلب منجر به کار نکردن Windscrib می شود..

چگونه برای حل تعارضات نرم افزار Windscrib

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، هنگام شروع شروع به کار با ویندوز رونق ، فایروال ها مظنون اصلی هستند. اما حتی پس از غیرفعال کردن فایروال ، مشکلات اتصال می تواند ادامه یابد. پس چه می دهد؟ آی تی’احتمالاً درگیریهای دیگر باعث ایجاد مشکل شده است.

به عنوان مثال ، برخی از مشتریان درگیری شدید با محصولات شبکه ای را تولید کرده اند که توسط برند Killer تولید شده است - به ویژه با نام تجاری’کنترل کننده اترنت. در این موارد ، نصب مجدد Killer را انجام دهید’رانندگان اغلب اثر لازم را داشتند.

در موارد دیگر ، کاربران درگیری با مرورگرهای وب مانند Firefox را گزارش می دهند. Windscrib دارای یک پسوند محبوب مرورگر است و این معمولاً با یکپارچه سازی موزیلا کار می کند’مرورگر است ، اما گاهی اوقات می تواند در دسترس یا ناکارآمد باشد.

در اینجا ، ممکن است ارزش افزودنی uBlock را که با Windscrib کار می کند ، غیرفعال کنید. اگر این نمی کند’کار کنید ، سعی کنید نصب Firefox را تازه کنید. این غالباً می تواند از هرگونه اختلاف و نزاع ناشی شود.

سرانجام شناخته شده است که نرم افزار آنتی ویروس باعث ایجاد مشکلاتی در Windscrib می شود. به عنوان مثال ، کسپرسکی و نورتون’محصولات s به طور مرتب در تالارهای پشتیبانی Windscrib جمع می شوند. اگر می توانید ارائه دهندگان AV را تغییر دهید ، این مشکل را برطرف می کند. اما جابجایی به IKEv2 اغلب به Windscrib اجازه می دهد تا با بسته های آنتی ویروس مشکل ساز وجود داشته باشد ، بنابراین ابتدا سعی کنید.

مشکل شماره 3: مشکلات شبکه محلی (LAN)

آیا از Windscrib VPN در کتابخانه ، محل کار یا مدرسه استفاده می کنید؟ در بعضی موارد ، تنظیمات شبکه محلی با شبکه های خصوصی مجازی تداخل می کند - غالباً بدون اینکه ادمین از آن آگاهی داشته باشند. اما بیشتر اوقات ، مدیرها دقیقاً می دانند چه کاری انجام می دهند.

سعی کنید راه حلی برای انسداد محلی VPN پیدا کنید

اگر هیچ منعی برای استفاده از VPN در جایی نیستید ، با مدیران شبکه تماس بگیرید و آنها باید بتوانند وضعیت را حل کنند. با این حال ، این مسئله به احتمال زیاد توسط یک بلوک آگاهانه VPN در بخشی از مدرسه یا محل کار شما ایجاد می شود.

در این حالت ، ممکن است راه حلی وجود داشته باشد. به برنامه Windscrib بروید “تنظیمات” از منو کلیک کرده و روی آن کلیک کنید “ارتباط” برگه اکنون ، را انتخاب کنید “مخفیکاری یا WStunnel” گزینه تحت پروتکل ها. این ممکن است این واقعیت را که شما از VPN استفاده می کنید ، پنهان کند.

از طرف دیگر ، ممکن است بخواهید از درگاه های 80 یا 443 استفاده کنید. در بعضی موارد ، این می تواند باعث شود ترافیک رمزگذاری شده از ترافیک وب قابل تشخیص نباشد. یکی از این دو تمایل به کار دارد.

نمی توان ایستادن برق متوقف شد؟ به NordVPN بروید - سرویس قابل اطمینان ترین ناوگان سرور. NordVPN دریافت کنید

اگر می توانید’مشکلات اتصال Windscrib خود را برطرف کنید?

گاهی اوقات ، به نظر نمی رسد که هیچ چیز کار کند ، اما دان نیست’ناامیدی اگر شما’همه چیز را امتحان کرده ام’زمان لازم برای دریافت کمکهای تخصصی است. Windscrib یک تیم پشتیبانی بسیار مورد توجه دارد و تقریباً به همه عادت دارند “صفحات نمایشی متصل نمی شوند” پرس و جو.

قبل از تماس با آنها ، واقعاً به استخراج برخی از اطلاعات تشخیصی درباره برنامه شما کمک می کند. این ممکن است فنی به نظر برسد ، اما به نظر می رسد’واقعا سخت نیست.

وقتی با مشکل اتصال روبرو شدید ، چند دقیقه صبر کنید. اکنون مشتری Windscrib را باز کرده و به سمت سمت راست بروید “اولویت ها” منو. انتخاب “اشکال زدایی” گزینه ، پس از آن “ارسال گزارش.” با این کار گزارش مفصلی به تیم پشتیبانی ارسال می شود و توصیف می کند که در هنگام عدم موفقیت در اتصال ، چه چیزی در برنامه Windscrib رخ داده است.

اما شما’دوباره تمام نشده وقتی تو’گزارش ورود به سیستم اشکال زدایی را به Windscrib ، رئیس شرکت فرستادید’صفحه پشتیبانی انتخاب “ارسال بلیط” دکمه.

وقتی بلیط شما ارسال شد ، باید به طور خودکار با گزارش اشکال زدایی شما مطابقت داشته باشد ، و به Windscrib اجازه می دهد’تیم برای بررسی برنامه چرا در تلاش برای اتصال است.

دان’هنگام استفاده از VPN ، برای اتصال ضعیف حل و فصل کنید

اگر به طور مداوم مشکلات اتصال Windscrib را تجربه می کنید ، آن’قابل قبول نیست در امروز’محیط دیجیتالی ، ما به امنیت جامد احتیاج داریم و هیچ کاربر نباید خدمات درجه دوم را قبول کند - خصوصاً هنگام پرداخت هزینه های ماهانه برای این امتیاز.

بنابراین اگر می توانید’بعد از امتحان کردن همه چیز در ارتباط باشید’در مورد صحبت کردیم ، آماده سوئیچ ارائه دهندگان شوید. VPN ها باید پاسخگوی نیاز مشتری باشند و رأی دادن با پای شما تنها راه اطمینان از این اتفاق است.

خوانده شده توصیه می شود:

نقد در Windscrib

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − 25 =