Nemokamas „Popcorn“ laiko VPT 2020 m


Baigėsi tos dienos, kai gali nuklysti į ką nors kitą’„Netflix“ sąskaitą arba išvis užsisakyti „Netflix“. Susideda iš daugybės platformų, „Popcorn Time“ yra programinė įranga, kuri suteikia jums nemokama srautinio perdavimo alternatyva kuriuos reikia užsiprenumeruoti, pvz., „Netflix“. Tai’nemokama ir gali suteikti sklandų srautinį transliavimą - viskas, ką jums reikia padaryti, tai sėdėti ir atsipalaiduoti žiūrint bet kurį filmą, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje..

Tačiau dažnai galite pastebėti, kad jūsų galimybė naudotis „Popcorn Time“ yra ribota arba nesaugi; tokiais atvejais jums reikės VPN, kad galėtumėte pasiekti turinį.

Nors mokėjimas už VPN žlugdo, kad nereikia mokėti už „Popcorn Time“, ši problema yra išvengta.

Šiame straipsnyje sužinosite apie VPN paslaugų ženklus, kurie gali pasiūlyti nemokamą „Popcorn Time“ VPN, užtikrindami linksmą ir lengvą „Popcorn Time“ patirtį. Taip pat aptarsime keletą VPN teikėjų, kurių reikėtų vengti.

Kodėl „Popcorn Time“ turėtumėte naudoti nemokamą VPN?

srautinį turinį „Popcorn Time“ metu

Nors galite srautiniu būdu transliuoti turinį „Popcorn Time“ nenaudodami VPN, galite susidurti su atsisiųsto turinio teisėtumu susijusios problemos savo šalyje, ar galėtum turėti saugumo problemos mobiliajame įrenginyje ar kompiuteryje. Kai pasirenkate srautiniam turiniui, „Popcorn Time“ jį atsisiunčia naudodamas „BitTorrent“ protokolus. Kadangi „Popcorn Time“ naudoja „peer-to-peer“ (P2P) technologiją, turinys dalijamasi su kitais žmonėmis, kai jis pradedamas atsisiųsti. Turinys galimas tol, kol nebus ištrinta TV programa ar filmas arba uždaryta programa „Popcorn Time“.

Kai vartotojas srautiniu būdu perduoda turinį naudodamas VPN, srautas yra saugus.

VPT padeda niekam neleisti žvilgtelėti į jūsų kompiuterį ar įrenginį ir pamatyti, ką darote internete. Šalys, įskaitant JK, Belgiją, Vokietiją ir Australiją, be kita ko, nurodė interneto paslaugų teikėjams blokuoti „Popcorn Time“’srautinio transliavimo paslaugas dėl autorių teisių problemų. Taigi, jei nenaudosite VPN, galite susidurti su teisinėmis problemomis ir būti nubausti už piratinio turinio srautinį perdavimą.

Nemokami VPT paprastai būna puikūs, tačiau jūs turite atsiminti, kad jie neturi visų funkcijų, kurias rastumėte naudodamiesi mokamomis versijomis..

Tai’Taip pat tikėtina, kad saugumas ir greitis ne visada yra lygiaverčiai tam, ko reikia norint sklandžiai perduoti turinį. Srautinės filmai ir vaizdo įrašai reikalauja geras ryšys ir pakankamas pralaidumas, tačiau dauguma nemokamų VPN paslaugų apribos šias funkcijas.

Serverių vieta ir skaičius taip pat yra svarbūs veiksniai, tačiau dauguma nemokamų VPN paslaugų turi ribotus serverius kurie naudojami P2P turiniui transliuoti ar torrentui. Tokiu atveju sraute gali kilti problemų, jei serveriais naudojasi daug žmonių. Taip pat reikia vengti VPN tiekėjų, kurie renka, kaupia ar dalijasi jūsų asmenine informacija, nes jie kenkia jūsų privatumui. Yra ir kitų VPN, ribojančių duomenų perdavimą, tai reiškia, kad negalite perduoti pagrįsto turinio kiekio. Perskaitykite daugiau informacijos apie geriausias nemokamas VPN paslaugas, kuriomis galite naudotis naudodamiesi „Popcorn Time“.

1. Aprašykite VPN

Užrašykite VPN paslaugos logotipą Apsilankykite „Windscribe“

Daugelyje nemokamų VPN yra per mažos duomenų ribos, tačiau „Windscribe“ VPN yra dosnus 10 GB per mėnesį duomenų limitas jei maitinate savo el. laiške; jei tu ne’t, vis tiek galite mėgautis 2 GB duomenų per mėnesį. Nors numatytasis „Windscribe“ duomenų tuneliavimo protokolas yra „IPsec“ / „IKEv2“, taip pat galite pasirinkti „OpenVPN“, kuris naudoja AES-256 duomenų šifravimą, stipriausias iki šiol. Vartotojai taip pat gali naudoti TCP, UDS arba Stealth, tai yra TCP per STunnel. „STunnel“ funkcija dažniausiai taikoma, kai kitos parinktys neveikia. Pavyzdžiui, jei bandote prisijungti prie serverio Kinijoje, galite naudoti parinktį „STunnel“; tačiau tai taip pat yra lėčiausias pasirinkimas.

„Windscribe“ taip pat turi papildomą ugniasienės apsaugą. Nemokama VPN versija yra apsiriboja 11 šalių ir dirbs vartotojams „Mac“, „Android“, „iOS“ ir „Windows“. „Windscribe“ yra įsikūrusi už Toronto ribų, Kanada. Nors jis yra ne JAV teisėsaugos agentūrose, vis tiek gali kilti duomenų privatumo problemų.

2. „ZoogVPN“

„ZoogVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „ZoogVPN“

„ZoogVPN“ anksčiau buvo žinomas kaip „ZoogTV“. VPT teikėjas yra įsikūrusi Graikijoje, šalyje, kurioje galioja puikūs privatumo įstatymai ir yra už “Keturiolika akių”, pagal informaciją jų oficialioje svetainėje. Nemokami vartotojai yra apsaugoti naudojant 128 bitų šifravimas, kuris yra stiprus, nors ir silpnesnis nei 256 bitų šifravimas. Šifravimas pateikiamas kartu su autentiškais SHA256 ir RSA-2048 rankos paspaudimais, kurie visi padeda palaikyti įvairius protokolus, tokius kaip PPTP, L2TP / IPsec, IKEv ir OpenVPN..

Be to, VPN paslauga nedomina vartotojų’ veikla internete. „ZoogVPN“ taip pat turi savo DNS serverius, kurie sustiprina saugumą ir privatumą. VPN yra suderinamas su operacinėmis sistemomis, įskaitant „Mac“, „Windows“, „Linux“, „Android“, „iOS“ ar net maršrutizatoriai. Ji turi serverius Honkonge, tačiau tai nepadara jo prieinamu Kinijoje. Nemokama paslauga turi tris serverius, o vartotojai gali prisijungti tik viename įrenginyje. Tai taip pat turi riboti mėnesiniai 2 GB duomenys. Kitas neigiamas aspektas yra tas, kad „ZoogVPN“ neturi nužudymo jungiklio, kurie gali palikti vartotojus’ IP yra veikiami, jei nepavyksta sujungti VPN.

3. Paspartinkite

Pagreitinkite paslaugos logotipą Apsilankykite „Speedify VPN“

„Speedify“, kaip rodo jo pavadinimas, daugiausia dėmesio skiria šifravimo užtikrinimui dideliu greičiu. Nors nemokamos pakopos greičiai gali būti ne tokie dideli kaip mokamos versijos, jie vis tiek yra gana geri, o paslauga naudos visus turimus interneto ryšius, kad suteiktų puikų našumą ir naudotojo patirtį.. Naudodamiesi nemokamu planu, galite mėgautis tokiu pačiu serverių skaičiumi, kaip ir mokamu planu, vienintelis skirtumas yra siūlomi duomenys. Kaip nemokamas vartotojas, jūs tik gausite 4 GB duomenų už pirmą mėnesį, ir 1 GB kitiems mėnesiams. Tiek duomenų pakaks tik paprastam naršymui, o ne rimtam turinio perdavimui.

Paspartinkite gali būti naudojamas penkiuose įrenginiuose ir yra suderinamas su „Windows“, „Mac“, „Android“ arba „iOS“. Tai tikrai siūlo ChaCha - arba AES pagrįsti šifravimo algoritmai, ir jis gali būti naudojamas Kinijoje, kur yra vienas iš jo serverių, nors patariama atsargiai. Ši VPN paslauga yra optimizuotas „BitTorrent“ ir P2P veiklai.

4. ProtonVPN

„ProtonVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „ProtonVPN“

Teikiama nemokama „ProtonVPN“ paslaugos pakopa neribotas duomenų kiekis, tačiau jis yra lėtesnis nei mokama versija. „ProtonVPN“ rimtai nori išlaikyti vartotojus’ tapatybės saugios. Kai kuriuos savo serverius jie laiko Šveicarijos nuosėdų prieglaudoje nuo šaltojo karo epochos, kuri yra 3 000 pėdų po žeme. VPN veikia „Windows“ ir „Mac“, taip pat „Android“; tačiau, jei jungiatės prie jo serverių naudodami „Linux“ ir „iOS“, jis naudoja trečiosios šalies paslaugą „OpenVPN“. Taip pat galite įjungti „ProtonVPN“’tinklo, naudojant maršrutizatorių, kuriame veikia DD-WRT, AsusWRT arba „pfSense“ programinė įranga. Norėdami papildyti savo saugos funkcijas, „ProtonVPN“ integruoja „Tor“ anonimiškumo tinklą.

Kai einate į jų svetainę, yra internetinė instrukcija, kurioje pateikiami „Android“, „iOS“, „Windows 10“ ir „Blackberry“ įrenginių rankiniu būdu nustatyti naudojant tuneliavimo protokolą IKEv2 / IPsec, o ne „OpenVPN“. VPT teikėjas sako, kad neturi žurnalų ir nestebi ar net nerašo interneto veiklos, tačiau Kinijos vartotojams tai gali sukelti problemų.

ProtonVPN taip pat turi nužudyti jungiklį, kuri yra svarbi savybė, padedanti užtikrinti privatumą. Kai kuriuose nemokamuose VPN nėra šios funkcijos, kuri padeda apsaugoti vartotoją’IP adresas, kai VPN serveris praranda ryšį, užtikrindamas, kad niekas neišklausytų interneto ryšio. ProtonVPN srautas užšifruotas naudojant AES-256 šifravimas ir tuneliuotas per laiko patikrintus OpenVPN protokolus. Atminkite, kad „OpenVPN“ teikiamas per trečiąją šalį, kuri gali būti abejotina.

ProtonVPN yra įsikūrusi Šveicarijoje, taigi vartotojai neturi problemų su JAV ir Europos Sąjungos teisėsaugos agentūromis. Šveicarijos privatumo įstatymai yra vieni iš griežčiausių, suteikiantys vartotojams pasitikėjimą, kad jų interneto veikla nėra prižiūrima priežiūros agentūrų ir jų duomenys yra tinkamai apsaugoti. Tačiau labai svarbu žinoti, kad Šveicarija yra viena iš Interpolo narių, o nemokamų serverių vartotojai negali pasiekti „ProtonVPN“ saugių branduolių serverių, esančių Švedijoje, Islandijoje ir Šveicarijoje..

5. „SurfEasy“ VPN

„SurfEasy“ VPN paslaugos logotipas Apsilankykite „SurfEasy“

„SurfEasy“ nemokama sąskaita yra geras pasirinkimas, jei ieškote garso šifravimo, kai naudojate „Popcorn Time“. Kinijos vartotojai gali išbandyti „SurfEasy“, nes ji gali apeiti ugniasienes ir kitus įprastus interneto cenzūros tipus, tačiau vis tiek patartina elgtis atsargiai. Nemokama sąskaita turi apribojimus tuo, kad negalėsite perjungti serverio regionų. Jūs taip pat negausite neribotos duomenų apsaugos iškilus ryšio problemoms, dėl kurių jūsų IP adresas gali būti aptiktas.

Nemokamiems vartotojams bus suteikta a 500 MB duomenų viršutinė riba kiekvieną mėnesį, kurio yra nedaug, tačiau jį galima naudoti srautui per penkis įrenginius. Daugiau duomenų galima uždirbti atlikus tokias užduotis, kaip, pavyzdžiui, pakviečiant draugus prisijungti prie „SurfEasy“. Tai suteiks jums dar 500 MB kiekvieną mėnesį. „SurfEasy“ galima rasti pagrindinėse operacinėse platformose -„Mac“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“. Jį taip pat galima rasti „Amazon“ ir yra plėtinių „Chrome“ ir „Opera“ naršyklės.

6. Slėpti mane VPN

Slėpti mane VPN paslaugos logotipas Apsilankykite „Slėpti mane“ VPN

Slėpti mane VPN pateikia tai, ką žada. Jis turi labai gerą ryšį, o jo duomenų kiekis yra įdomus rimto turinio transliuotojams. Šis VPN paslaugų teikėjas turbūt labiausiai žinomas dėl to, kad neturi pralaidumo ribos, net ir nemokamiems vartotojams. Tai taip pat nepateikia vartotojams skelbimų, kurie gali erzinti transliuodami turinį „Popcorn Time“ ir kitose pramogų platformose. Šis VPN paslaugų teikėjas yra žinomas dėl saugumo, greičio ir skaidrumo.

Jis nelaiko žurnalų ir yra suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis platformomis, įskaitant „Mac“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“. Protokolai, kuriuos naudoja „Hide Me“ nemokama versija, yra PPTP, L2TP, IKEv2 ir IKEv2. Tačiau nemokami vartotojai negali prieiti „OpenVPN“. Duomenų šifravimo lygis yra aukštas, nes „Hide Me“ naudoja AES-256 savo tinklui apsaugoti. Pagal numatytuosius nustatymus paslėpti mane apsaugo vartotojus nuo DNS ir IP nutekėjimų. Vartotojai taip pat gali naudoti „Hide Me VPN“ Kinijoje, nes jis apeina Didžiąją ugniasienę.

Integruota ugniasienė padeda apriboti išeinančius ir gaunamus ryšius per VPN serverius, tai reiškia, kad IP nutekėjimas neįmanomas. Nužudymo jungiklis yra funkcija, kurios nerandate naudodami daugybę nemokamų VPN, tačiau paslėpti mane eina dar daugiau žingsnių, kad pateiktų šį privatumo įrankį. Nutraukus jungiklį, nutrūksta visos išeinančios jungtys, kai nutrūksta VPN ryšys. Slėpti mane yra įsikūrusi Malaizijoje, ir ji neturi ryšių su Vakarų vyriausybėmis. Pagal įstatymus neprivaloma registruoti informacijos ar saugoti interneto veiklos žurnalus. Nepriklausomai nuo to, ar naudojate nemokamą, ar mokamą versiją, jūs gaunate techninė pagalba visą parą. Nemokamos „Hide Me VPN“ paslaugos apribojimas yra tas, kad mokėdami vartotojai turi prieigą prie daugiau nei 34 serveriai, galite pasirinkti tik 3 serverio vietas: Nyderlanduose, Kanadoje ir Singapūre. Taip pat galite prijungti tik vieną įrenginį, o duomenų perdavimo mėnesinis limitas yra 2 GB.

Kaip naudotis nemokamu VPN popcorn laiku

Daugeliu VPN paslaugų lengva naudotis ir jos laikosi panašaus modelio. Triukas yra turėti VPN, kuris siūlo tinkamą greitį, leidžia P2P srautui ir srautiniam perdavimui, turi patikimą šifravimą. Taip pat patartina gauti VPN, kuris turi griežtą ne žurnalo politiką. Norėdami naudoti „Popcorn Time“ VPN, turite atsisiųsti ir įdiegti „Popcorn Time“ paslaugą į savo prietaisą. Kad diegimas vyktų gerai, įsitikinkite, kad atsisiuntėte „Popcorn Time“ versiją, suderinamą su jūsų operacine platforma. „Popcorn Time“ veikia skirtingose ​​platformose, įskaitant „Mac“, „Linux“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“.

Tada turėtumėte kreiptis į nemokamą VPN paslaugą, kurią galite pasiekti naudodamiesi prisijungimo duomenimis. Prisijungę prie VPN paskyros, galite nustatyti savo nuostatas ir pasirinkti serverio vietą. Turėsite užmegzti interneto ryšį, tada galėsite saugiai pradėti naudoti „Popcorn Time“ ir mėgautis pasirodymu.

Geriausi „Popcorn Time“ nemokami VPN: 2 geriausi pasirinkimai

geriausi nemokami VPN, skirti „Popcorn Time“

Nors tai’nerekomenduojama naudoti nemokamus VPN, kai srautuojate turinį, kuris laikomas neteisėtu ar pažeidžia autorių teisių įstatymus, kaip „Popcorn Time“ atveju, „Windscribe“ VPN ir „ProtonVPN“ yra pagrįstas pasirinkimas.

Aprašymas’10 GB duomenų per mėnesį riba nėra blogai. Jis taip pat turi daugiau serverių, kuriais nemokami vartotojai gali naudotis. Nors įprastoms VPN paslaugoms gresia stebėjimas serveriuose, „ProtonVPN“ užkerta kelią šiai veiklai nukreipdamas srautą per saugų pagrindinį tinklą tose šalyse, kurios laikomos privatumo požiūriu palankiomis, pavyzdžiui, Islandijoje ir Šveicarijoje. Tai reiškia, kad net kai yra baigtinio serverio, kuris yra sudarytas, jis negali atskleisti jūsų pradinio IP adreso. Nepaisant to, kad „ProtonVPN“ yra patikimas VPN su neribotu pralaidumu, jis turi trūkumų. Pavyzdžiui, laisvos pakopos vartotojui leidžiama prisijungti tik prie serverių Japonijoje, JAV ir Nyderlanduose. Greitis taip pat sumažintas, todėl jums nepatiks didelis žaibiškas greitis. Tačiau vis tiek galite srautiniu būdu transliuoti turinį naudodami „Popcorn Time“ programą.

Keli nemokami VPN, skirti „Popcorn“ laikui išvengti

Yra daugybė kitų nemokamų VPN, kuriuos galite rasti rinkoje; tačiau jie gali būti netinkami transliuoti turinį „Popcorn Time“ metu. Priežastys gali skirtis priklausomai nuo šių VPN ypatybių. Kai kurie turi problemų, susijusių su pralaidumu; kiti nesiūlo visiško privatumo. Pvz., Naudojant nemokamą „Hotspot Shield“ VPN versiją yra nuoskaudų, kad VPT teikėjas renka vartotojo duomenis įvesdamas „JavaScript“ kodus. Ji taip pat sulaiko srautą, kad nukreiptų interneto vartotojus į kitas svetaines, pavyzdžiui, el. Prekybos svetaines. Jei vartotojo duomenys parduodami rinkodaros įmonėms, tai neleidžia turėti privatumo politikos be žurnalų. „TunnelBear“ VPN’Nemokamos pakopos paslauga turi pakankamai saugumo funkcijų, kad užtikrintų, jog jokia smalsioji akis nestebi jūsų veiklos. Tačiau iš kitos pusės, jų 500 MB duomenų per mėnesį riba yra maža, ir tai negali jums padėti srautiniu būdu perduodant „Popcorn Time“ turinį, kur jūs gaunate HD vaizdo įrašus ir filmus.

„Betternet“ VPN taip pat nėra geras pasirinkimas, nes jis turi problemų dėl asmeninės informacijos registravimo. Čia rodomi trečiųjų šalių skelbimai, o HD vaizdo įrašų ir filmų srautas yra mažas. Šis VPN teikėjas taip pat neturi žudymo jungiklio, stebi bibliotekas ir yra įsikūręs Kanadoje, „5 akių“ stebėjimo grupės šalyje. „VPN Gate“ yra pati blogiausia privatumo ir saugumo politika. Jos sparta yra maža, todėl ji nesiūlo tinkamų VPN protokolų.

Prieš pasirenkant nemokamą VPN, pasižiūrėkite, ką jis siūlo. Vartotojų atvejai’ VPN tarnybų pažeidžiamas duomenų privatumas auga ir net dideliems vardams VPN paslaugose netaikomos išimtys.

Nemokamas „Popcorn Time“ VPN: esmė

Pasirinkti nemokamą VPN kankinimui ir P2P gali būti sudėtinga, nes daugelis šių paslaugų turi trūkumų. Jei esate Kinijoje ir norite pasiekti „Popcorn Time“ platformos turinį, galite naudoti „ZoogVPN“, „Hide Me VPN“ ir „Windscribe“. „ProtonVPN“ turi problemų apeiti Didžiąją ugniasienę. Kadangi nemokami VPN turi duomenų apribojimus, norite sužinoti, kuri paslauga leidžia jums turėti gerą patirtį naudojant patikimą pralaidumą. „ZoogVPN“’nemokama pakopų paslauga idealiai tinka paprastoms interneto veikloms. 2 GB pralaidumas yra palyginti mažas bet kokiai prasmingai „Popcorn Time“ transliacijai, bet galbūt vienas ar du filmai gali jums padėti..

Jei svarstote apie nemokamą „Popcorn Time“ VPN, kuris nenuvils pralaidumo ir duomenų kiekio, tada apsvarstykite „ProtonVPN“ ir galbūt „Windscribe“. Jei esate vartotojas, kuris labai gerai žino privatumo įstatymus, galite naudoti „Slėpti mane“ VPN, tačiau 2 GB duomenų apribojimas riboja didelę turinio srautinę transliavimo patirtį „Popcorn Time“ metu..

Rekomenduojama skaityti

Geriausias „Popcorn“ laiko VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − = 27

map