3 geriausi 2020 m. „Kodi“ nemokami VPT


Jei norite nemokamo „Kodi“ VPN, jūs’d geriau įsitikinkite’s su maksimaliu saugumu ir privatumu. Kodėl? Kadangi daugelis žmonių naudoja „Kodi“ piratinės žiniasklaidos srautui transliuoti kaip kankinimų pakaitalą, galite sulaukti tam tikro savo IPT (interneto paslaugų teikėjo) ar valdžios institucijų dėmesio. Bet net jei jūs tiesiog bandysite atblokuoti geografiškai ribotos medijos srautus, galbūt norėsite išlikti kuo anonimingesni.

Dalyvauti autorių teisių pažeidimo byloje nėra tai, ko norėtum, nebent turėtum sudeginti kelis tūkstančius dolerių. Kai kurios šalys yra gana griežtos kovos su piratavimu atžvilgiu, o jų valdžios institucijos to nedaro’nereikia sėdėti laukiant, kol vartotojai bando apgauti juos naudodamiesi VPN.

Taigi, jei tu ne’Jei norite būti atsakingi už jūsų abejotiną interneto srautą, turite jį užmaskuoti ar užšifruoti. Čia yra geras VPT, bet jūs turite turėti tokį „Kodi“, kuris užtikrins geriausią jūsų anonimiškumo apsaugą..

Populiariausi 3 nemokami „Kodi“ VPN

Be papildomo pranešimo, pateiksime jums 3 populiariausias „Kodi“ nemokamas VPN paslaugas. Vis dėlto dar kartą turime pabrėžti, kad nemokama paslauga negali suteikti jums tokio saugumo ir privatumo lygio, kokį gali suteikti mokamas VPT. Su tuo pasakiau, čia’s mūsų geriausių galimų variantų sąrašas:

1. Aprašykite VPN

Užrašykite VPN paslaugos logotipą Apsilankykite „Windscribe“ VPN

Kaip ir geriausių nemokamų VPN paslaugų atveju, „Windscribe“ VPN vėl baigėsi viršuje. Nors yra keletas nemokamų paslaugų, siūlančių neribotą pralaidumą, ši paslauga yra viena iš dosniausių 10 GB mėnesio srauto riba, kurį galite panaudoti per 13 jos serverių. Naudodamiesi „Windscribe VPN“, jums gali pakakti pakankamai greičio, kad galėtumėte mėgautis muzika ar vaizdo transliacija. Panašu, kad šis nemokamas VPN palaiko „Android“ įrenginius, įskaitant „Amazon Fire TV“ ir „Linux“, skirtą „Kodi“.

Ką’Dar daugiau, tai taip pat viena saugiausių nemokamų paslaugų, kurią iš viso drįstame rekomenduoti „Kodi“. „Windscribe“ VPN yra didelis saugos ir privatumo funkcijų pasirinkimas, padedantis šiuo metu pretenduoti į geriausią nemokamą „Kodi“ VPN..

2. ProtonVPN

„ProtonVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „Proton VPN“

Nors „ProtonVPN“ yra naujokas VPN arenoje, jis jau sulaukė daug dėmesio teikdamas vieną saugiausių ir privačių nemokamų paslaugų. Tai griežta nėra žurnalų strategijos, DNS nuotėkio apsauga, privatus DNS tinklas ir „kill“ jungiklis visi prisideda prie aukšto lygio internetinio saugumo ir privatumo.

Taigi, kai kalbama apie „Kodi“, jūsų anonimiškumas tikrai užtikrintas naudojant „ProtonVPN“. Kitas didelis privalumas yra tas, kad ši paslauga turi neribotas mėnesio pralaidumas. Tačiau taip pat turime paminėti, kad pagrindinis nemokamos VPN versijos trūkumas yra tas, kad galima pasiekti tik tris serverius.

Tai akivaizdžiai reiškia, kad jūsų ryšio greitis gali skirtis atsižvelgiant į šių nemokamų serverių apkrovą. Paprastai nemokama „ProtonVPN“ versija pateikiama su tinkamais, tačiau gana lėtai, greičiausiai, nevienodas greitis. Atminkite, kad, kai naudojate šį VPN nemokamai, nėra P2P palaikymo, o tai gali apriboti jūsų „Kodi“ patirtį. Vis dėlto’Verta pabandyti išsiaiškinti, ar galite gauti tinkamų srautų iš Kodi.

3. Slėpti mane VPN

Slėpti mane VPN paslaugos logotipas Apsilankykite „Hide.me“ VPN

Žinoma, 2 GB mėnesio srauto riba ir 3 serveriai pasiūlyta nemokama versija laimėjo’t jus per toli; vis tiek galėtumėte bent pabandyti transliuoti naudodamiesi „Hide Me VPN“ ir sužinoti, ar tai nėra’tai paslauga, kuriai jūs įsipareigotumėte. Savo įrenginiuose galite būti įdiegę kelias VPN programas; taigi, kai baigsis jūsų „Windscribe“ 10 GB galiojimo laikas ir jūs to nepadarysite’Norėdami uždirbti papildomų GB naudodamiesi tweeting, tiesiog perjunkite į kitą nemokamą VPN, pvz., Slėpti mane.

Ši paslauga turėtų būti vidutinis greitis, kad galėtumėte naudotis ja su Kodi, bet ji’gali būti, kad jūs’Patirsite retkarčiais atsirandantį ryšį ir buferį, atsižvelgiant į jūsų vietą ir į kurį iš 3 serverių jungiatės.

Tiesa pasakius, nesame įsitikinę, kad ši paslauga jums yra pakankamai saugi dėl pranešta apie DNS ir WebRTC nutekėjimus. Tiesą sakant, tai’Beveik neįmanoma išvardyti 3 nemokamus „Kodi“ VPN be jokių trūkumų, nebent tai būtų nemokami aukščiausios kokybės VPN paslaugų bandymai.

Kodėl reikia vengti šių nemokamų „Kodi“ VPN

Nors kiti recenzentai gali atrodyti gana švelnūs kai kurių VPN paslaugų teikėjų atžvilgiu, mes manome, kad kalbant apie VPN ir „Kodi“, gera yra nepakankamai gera. Leiskite mums padėti jums surasti geriausią nemokamą „Kodi“ VPN, išvardydami keletą variantų, kurių patartume jums vengti.

Venkite šių „Kodi“ VPN

  • „Hotspot Shield“ VPN: Tai vienas dalykas’Tai yra 500 MB per dieną jūsų interneto srauto viršutinė riba, kurios gali nepakakti jūsų srautiniams poreikiams patenkinti. Stebime, kaip šis kitaip palyginti geras nemokamas VPN baigiasi minėjimu tame pačiame puslapyje su „Kodi“, nes jo oficialiuose tinklalapiuose yra sąrašas „Kodi“ kaip nepalaikoma platforma. Kažkas to nepadarė’spėjame, kad jie atliks namų darbus. Visiškai sąžiningai, mes radome būdą, kaip jį įdiegti „Kodi“, naudodami nulaužtą versiją. Bet tai yra mažiau nei idealu mūsų knygoje.
  • „TunnelBear“ VPN: Nors šis VPN gali turėti daugiau ar mažiau pakankamai saugumo funkcijų, kad apsaugotumėte jus nuo smalsių akių, tačiau jos juokingai ribotos (500 MB per mėnesį) pralaidumo riba, ši paslauga beveik nenaudojama kaip nemokamas „Kodi“ VPT.
  • „Betternet“ VPN: Nuo ko pradėti? Ten’Tai gera priežastis, kodėl „Betternet“ VPN apžvalgoje ši tarnyba gavo 4 savo saugos balus. Pradedantiesiems jis yra įsikūręs Kanadoje, „Penkių akių“ šalyje, jos privatumo politika yra gana neapibrėžta dėl asmeninės informacijos ir kaip ji tvarkoma. erzinantys trečiųjų šalių skelbimai ir seka bibliotekas, žurnalai jungtys, gana lėtas, turintis tik keletą serverių ir vietų, be to, jis neturi jokio žudymo jungiklio. Vis dėlto tam tikruose nemokamuose „Kodi“ sąrašų VPN jis gali tapti # 2 numeriu.
  • VPN vartai: Be baisių greičių, kuriuos galite patirti naudodamiesi šiuo VPN, dėl ko jis jau bus nenaudingas transliuojant filmus per „Kodi“, gali būti, kad „VPN Gate“ blogiausias saugumas ir privatumas. Taip nėra todėl, kad taip nėra’nesuteiksite jums tinkamų VPN protokolų, tačiau dėl savo registravimo praktikos ir dėl to, kad visi tūkstančiai individualių savanorių VPN serverių savininkų gali saugoti savo žurnalus apie jūsų naudojimą ir ryšius. Kadangi privatumas yra labai svarbus naudojant „Kodi“, mes niekada nerekomenduotume tokios paslaugos.
  • „CyberGhost“ VPN: Nors „CyberGhost“ yra vienas iš geriausių mūsų VPT pasirinkimų, jis turi nėra nemokamos versijos. Todėl įsitikinkite, kad tikrinote naujausius sąrašus ir apžvalgas tik tada, kai internete ieškote nemokamo „Kodi“ VPN..

Kodėl man reikia mokamo ar nemokamo „Kodi“ VPT?

Yra svarbus atsakymo klausimas: ar „Kodi“ yra teisėtas? Leisti’suprask vieną dalyką tiesiai. „Kodi“ yra atvirojo kodo programa, palaikanti įvairiausias platformas. Naudodamiesi „Kodi“ galite turėti prieigą prie visų rūšių medijos bibliotekų srautiniam perdavimui. Žinoma, jūs turite turėti galiojančią sąskaitą, pavyzdžiui, „Netflix“, „Hulu“, „Spotify“ ir pan. Iš esmės tai’tai daugialypės terpės bibliotekos centras arba specialus daugialypės terpės atkūrimo įrankis, iš kurio dėl trečiųjų šalių priedų galite transliuoti filmus ir muziką visur, kur esate, ir iš daugybės šaltinių..

Taigi, norėdami atsakyti į jūsų klausimą, taip, Kodi yra visiškai teisėtas. Bet tuo pačiu ir tai’Tai panašus į peilį, kurį galite panaudoti pjaustydami svogūną, bet taip pat galite naudoti jį ir už blogus darbus. Bet tik todėl’galima netinkamai naudoti peilį, jis to nepadarė’Tai reiškia, kad jis yra uždraustas ar laikomas neteisėtu, tiesa? Na, vis dėlto Londono metropolijos policija dėl to gali nesutikti.

Apskritai, ten’Naudojant „Kodi“ nėra nieko blogo ar neteisėto. Kam tai naudojate, yra kitas klausimas. Jei jums reikia suklastoti savo fizinę vietą, kad galėtumėte transliuoti tam tikrus vaizdo įrašus ar muziką, to negalėsite padaryti be VPN.

Nemokamos „Kodi“ VPN alternatyvos

Jei ieškote greitesnio, saugesnio ir neriboto „Kodi“ VPN, visada galite naudoti „premium“ VPN paslaugų bandomąsias versijas arba tiesiog nukreipkite pinigų grąžinimo garantiją kaip atsarginę variantą. Žinoma, šios alternatyvos veiks tik ribotą laiką, paprastai trunkančias nuo 3 iki 30 dienų. Vis dėlto ši patirtis turėtų suteikti idėją ir pagrindą palyginti, ar tai’Ar verta išleisti pinigus už papildomą paslaugą, ar ne, ar ne.

Geriausias „Kodi“ VPT

Ir jei vis dar abejojate, ar jums reikia „Kodi“ VPN, perskaitykite mūsų straipsnį, kodėl „Kodi“ platformoje reikia naudoti virtualų privatų tinklą.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map