مخفی کنید. VPN رایگان

VPN های رایگان شهرت بدی دارند و کاملاً درست. ما شاهد رسوائیهای مختلف مختلفی هستیم که حول محور VPN های رایگان می چرخند ، که مشهورترین آنها مربوط به HolaVPN است. هولا درگیر بسیاری از معاملات سایه زا بود که کل وب سایت اختصاص داده شد تا مردم را از آن دور نگه دارد.


با این حال ، hid.me VPN ادعا می کند تمام نسخه های خود را با نسخه رایگان خود تغییر دهد. نسخه رایگان veş.me ادعا می کند که تمام امنیتی را که انتظار دارید از یک حق بیمه VPN مانند رمزگذاری AES-256 ، یک سیاست سختگیری بدون ورود و جلوگیری از نشت DNS / IP داشته باشد.

گفتن “اگر پرداخت نمی کنید ، پس محصول هستید” در صنعت VPN بسیار رایج است. با این حال ، نسخه رایگان veş.me به روشی تنظیم شده است که از طریق آن شرکت هنوز قادر به حفظ خود است و در عین حال VPN قابل اعتماد را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بصورت رایگان استفاده کنند.

اجازه دهید’s جلو بروید و به ویژگی ها و همچنین محدودیت های قرار داده شده روی نسخه free.me رایگان ، همراه با تفاوت های نسخه رایگان ، پلاس و پریمیوم سرویس نگاهی بیندازید..

hid.me ویژگی های نسخه رایگان VPN

اجازه دهید’همه ویژگی ها را از هم جدا کنید و ببینید که آیا نسخه رایگان در مقایسه با سایر VPN های رایگان ارزش آن را دارد یا نه؟.

امنیت

اولین چیزی که شما باید بدانید این است که نسخه رایگان veş.me از لحاظ امنیتی مانند برنامه های پرداخت شده آنها ، به استثنای پروکسی SOCKS ، تقریباً دارای تمام ویژگی های یکسانی است. شما به همه چیز از جمله امکان داشتن یک IP مشترک ناشناس ، پروتکل های مختلف مختلف برای اتصال از طریق ، و تقسیم Tunneling دسترسی پیدا می کنید..

سرعت

یکی از بهترین موارد در مورد برنامه رایگان این است که سرعت شما به هیچ وجه پرتاب نمی شود. این در مورد درصد نسبتاً کمی از VPN های رایگان صادق است ، زیرا بیشتر آنها نسخه های آزمایشی را برای آشنایی کاربران با محصول خود ارائه می دهند. از طرف دیگر veş.me به شما امکان می دهد تا از تمام پتانسیل ها استفاده کنید.

حریم خصوصی

علاوه بر این ، hid.me ادعا می کند که داده های کاربر را وارد نمی کند یا سابقه مرور هر یک از کاربران رایگان VPN خود را نمی فروشد. محاکمه آزمایشی free.me توسط محققان امنیتی مستقل حسابرسی شده است و مشخص کرده اند که سیستم آنها داده های کاربر را ذخیره نمی کند ، بنابراین احتمال فروش داده های شما بسیار کم است..

پشتیبانی مشتری

دقیقاً مانند برنامه Plus و Premium ، هنگام استفاده از برنامه رایگان به پشتیبانی 24/7 مشتری دسترسی پیدا خواهید کرد. یک گزینه چت زنده در hid.me وجود دارد’وب سایت ، که به راحتی می توانید در گوشه پایین سمت راست به آن دسترسی پیدا کنید. در صورتی که نمی خواهید با کسی گپ بزنید یا مشکلی را که باید به صورت عمیق توضیح داده شود ، می توانید یک بلیط پشتیبانی ایجاد کنید یا از جامعه می خواهید راه حلی تهیه کنید.

محدودیت داده

اکثر VPN ها باید نسخه های رایگان خود را به عنوان هزینه بازاریابی برای محصول کامل رفتار کنند و مخفی کردن. به منظور محدود کردن هزینه های خود ، و ایجاد انگیزه برای کاربران برای به روزرسانی در یک برنامه پرداخت شده ، نسخه رایگان hid.me محدودیت های خاصی دارد.

یعنی درپوش داده 2 گیگابایتی وجود دارد. در بالای آن ، شما فقط یک بار اجازه دارید یک اتصال داشته باشید. این بدان معناست که وقتی کامپیوتر شما متصل است ، می خواهید از مخفی کردن تلفن.me بر روی تلفن خود استفاده کنید ، برای اینکه راهی برای تلفن خود پیدا کنید ، باید کامپیوتر خود را جدا کنید..

نحوه نصب نسخه free.me

اکنون ، ما شما را از طریق فرآیند تنظیم نسخه رایگان veş.me می گیریم. اول از همه ، باید به وب سایت hid.me بروید و روی آن کلیک کنید ثبت نام کن در گوشه بالا سمت راست.

یکی از مزایای ثبت نام این است که در هنگام استفاده از VPN رایگان نیازی به تهیه اطلاعات کارت اعتباری خود ندارید. بیشتر VPN های دیگر از شما درخواست می کنند که هنگام ثبت نام این اطلاعات را ارائه دهید و یک آزمایش رایگان در قالب ضمانت برگشت پول به شما ارائه می دهیم..

هنگامی که نامه الکترونیکی ، رمزعبور و سایر اطلاعات خود را تهیه کردید ، می توانید برنامه را بارگیری کنید. veş.me برنامه هایی را برای Windows ، macOS ، iOS ، Android ، Windows Phone و برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox دارد. هر برنامه را که می خواهید بارگیری کنید و آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید انتخاب کنید.

پس از نصب برنامه ، به سادگی با ایمیل و رمز ورود خود وارد شوید و سروری را انتخاب کنید که می خواهید به آن متصل شوید. برای داشتن حداکثر ثبات بهتر است سرور را نزدیک به محل خود انتخاب کنید. سپس به سادگی کلیک کنید وصل کنید.

Free vs Plus vs Premium

همانطور که در بالا بیان کردیم ، محدودیت های خاصی در سرویس رایگان وجود دارد به دلیل این واقعیت که مخفی بودن.م قادر به کسب درآمدی از آن نیست. به ما اجازه دهید برخی از ویژگیهای مخفی کردن را با هم طی کنیم’خدمات پرداخت شده ای که جزئی از برنامه رایگان نیستند.

مخفی کردن.me به علاوه

hid.me دو برنامه متفاوت با پرداخت دارد. اولین مورد آنها پلاس است که در صورت پرداخت 12 ماه قبل (با ضمانت 14 روزه برگشت) می توانید ماهانه 9/95 دلار یا 4.49 دلار در ماه بدست آورید. به علاوه دارای کلیه ویژگی هایی است که جزئی از برنامه رایگان به همراه پروکسی SOCKS برای محافظت بیشتر است.

با این حال ، نسخه Plus هنوز هم محدود است به این معنا که شما فقط می توانید یک دستگاه را در یک زمان به شبکه veş.me متصل کنید. این مسئله مشکلی ایجاد می کند زیرا تقریباً هیچ کس فقط از یک دستگاه دیگر برای اتصال به اینترنت استفاده نمی کند. اگر می خواهید ویژگی های بی حد و حصر داشته باشید ، باید برنامه Premium را بگیرید.

حق بیمه مخفی کردن

این سرویس اصلی veş.me است و به شما امکان می دهد دسترسی بی حد و حصر به اینترنت با امنیت درجه یک داشته باشید. نسخه premium مخفیه امنیتی را که در برنامه های فوق الذکر وجود دارد ، حفظ می کند اما کلاه داده را حذف می کند تا بتوانید به همان اندازه که می خواهید داده ها را بارگیری کنید..

در کنار آن ، شما همچنین می توانید پنج دستگاه مختلف را به طور همزمان وصل کنید. این بدان معنی است که شما در محافظت از تمام دستگاه های خود همیشه مشکلی نخواهید داشت. درمورد قیمت ، می توانید در صورت پرداخت 12 ماهه کامل (با ضمانت 14 روزه برگشت پول) ، برنامه حق بیمه را با 12.95 دلار در ماه یا 8.32 دلار در ماه دریافت کنید..

باید ارتقاء دهید?

بستگی دارد در گذشته ، شکایتی بزرگ که کاربران از مخفی کردن آن داشته اند این بود که این سرویس نسبت به سایر VPN ها نسبتاً گران قیمت بوده است. این مسئله دیگر اتفاق نمی افتد زیرا قیمت های ارائه شده اکنون در صنعت VPN استاندارد است.

برای اکثر افراد ، نسخه رایگان برای نیازهای روزانه آنها کافی نخواهد بود. حتی اگر چیزی را بارگیری نکنید ، می توانید طی 2 ساعت از طریق 2 گیگابایت داده اجرا کنید. فقط اگر احساس می کنید به یک VPN کم هزینه نیاز دارید ، باید از نسخه رایگان استفاده کنید ، اگرچه شواهد نشان می دهد که هر زمان که به اینترنت دسترسی دارید باید از VPN استفاده کنید..

طرح پلاس متنوع تر است زیرا بسیاری از کاربران گاه به گاه داده های کافی برای ماندگاری آنها در ماه دارند. اشکال اصلی این واقعیت است که شما می توانید فقط یک دستگاه را به طور همزمان متصل کنید. برای کسانی که اطلاعات زیادی بارگیری نمی کنند و معمولاً فقط به تلفن / لپ تاپ خود به اینترنت دسترسی پیدا می کنند ، برنامه Plus به خوبی کار خواهد کرد.

برای همه افراد دیگر ، برنامه Premium بهترین گزینه است زیرا امکان بارگیری ، تورنت و پخش نامحدود را فراهم می کند.

نتیجه

veş.me یکی از بهترین بسته های رایگان را که هم اکنون در بازار موجود است ، ارائه می دهد. امنیت کاملاً به نظر می رسد ، و به نظر می رسد یک راه عالی برای آزمایش کیفیت آنها قبل از بهار برای یکی از برنامه های حق بیمه آنها است. از زمان کاهش قیمت ، اکنون می توان از hid.me تقریباً با همان قیمت دیگر VPN های برتر در بازار لذت برد و آن را به طور کلی یک بسته بسیار جذاب ساخت.

قرائتهای توصیه شده:

مخفی کردن بررسی VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 + = 76

map