پراکسی مخفی

اگر در مدرسه هستید یا در کشوری زندگی می کنید که دسترسی به وب سایتهای خاصی محدود شده باشد ، یک پروکسی می تواند راه حل مناسبی باشد. در حالی که بسیاری از افرادی که چنین محدودیت هایی را بر آنها تحمیل کرده اند ، اغلب با استفاده از VPN به پایان می رسند ، زیرا بسیاری از آنها نمی دانند پراکسی چیست..


ما این مسئله را به شما ارائه خواهیم داد که یک پروکسی چیست و چگونه می تواند به مرور مرور اینترنت شما بسیار ایمن تر از گذشته کمک کند. ما همچنین در مورد پراکسی مخفی veş.me ، که یکی از پیشرفته ترین پراکسی های جهان است و بارگذاری شده با یک تن از ویژگی های مختلف نیز برای شما تعریف خواهیم کرد..

در پایان ، ما’اختلافات بین پروکسی و VPN را پوشش می دهیم تا بتوانید اهداف مختلف آنها را بفهمید و تصمیم بگیرید کدام یک را برای نیازهای مرور خود استفاده کنید..

نحوه عملکرد پروکسی

پروکسی چیست؟?

پروکسی برای سرور پروکسی کوتاه است. یک سرور پراکسی به عنوان یک مرد میانسال بین شما و سروری که می خواهید به آن متصل شوید عمل می کند.

به عنوان مثال ، اگر به فیس بوک وصل شوید ، اتصال شما درخواستی را به سرورهای فیس بوک ارسال می کند و بعد از پذیرش درخواست ، انتقال داده را شروع می کنید. اما ، اگر از طریق سرور پروکسی متصل شوید ، می توانید داده ها را از سرور پروکسی درخواست کنید و سپس داده ها را از سرورهای فیس بوک درخواست کرده و برای شما ارسال می کند..

چرا از پروکسی استفاده می کنید?

2 دلیل اصلی برای استفاده از پروکسی وجود دارد. مورد اول این است که شما می توانید هر سانسوری را که ممکن است اینترنت شما داشته باشد ، طی کنید. بسیاری از کشورها قوانینی سختگیرانه در مورد استفاده از اینترنت دارند که به کاربران امکان دسترسی به وب سایتهای خاص را نمی دهد.

با استفاده از یک پروکسی ، می توانید برخی از محدودیت های موجود در آدرس IP اینترنت خود را دور بزنید. این امر می تواند در صورت محدودیت اینترنت شما توسط دولت ، کارفرمایان یا مدرسه شما کمک کند. پس از باز کردن یک وب سایت پروکسی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL را که می خواهید بازدید کنید تایپ کنید و بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

پروکسی راهی خوب برای اطمینان از این است که هیچ کس قادر به مرور تاریخچه مرور شما نیست

ثانیا ، یک پروکسی راهی خوب برای اطمینان از این است که هیچ کس قادر به مرور تاریخچه مرور شما نیست. این هیچ پنهانی نیست که احتمالاً چندین سازمان مختلف وجود دارند که در حال حاضر از فعالیت اینترنت شما جاسوسی می کنند. یک پروکسی اطمینان خواهد داد که هرکسی که به سابقه مرور شما توجه کند ، فقط می تواند ببیند که شما به یک پروکسی متصل هستید و هیچ چیز دیگری.

ویژگی های پروکسی پنهان کنید

تعداد ونیم وب سایت پروکسی در اینترنت موجود است. به منظور ایستادگی از بقیه بسته ، پراکسی ها باید ویژگی های اضافی را ارائه دهند. پروکسی hid.me همین کار را می کند ، بنابراین اجازه دهید’در مورد موارد اضافی که هنگام استفاده از پروکسی آنها به دست می آورید ، نگاهی بیندازید.

نقشه مکان های پروکسی مخفی کنید

مکان های پروکسی پنهان کنید

یکی از مهمترین مزایای استفاده از پراکسی مخفی. این است که شما می توانید مکانی را که می خواهید به عنوان یک پروکسی عمل کنید انتخاب کنید. در حال حاضر 3 کشور مختلف برای شما وجود دارد که آلمان ، ایالات متحده و هلند را انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید که هرچه سرور پروکسی به مکان شما نزدیکتر باشد ، تجربه شما سریعتر و با ثبات تر خواهد بود. Hide.me به منظور ارائه بهترین تجربه ممکن برای همه ساکنان در حال حاضر در اروپا و آمریکای شمالی ، این مکانها را به صورت استراتژیک انتخاب کرده است. متأسفانه ، هیچ مکانی در حال حاضر در هیچ یک از قاره های دیگر موجود نیست.

ویژگی های امنیتی پروکسی پنهان کنید

پروکسی ها معمولاً نسبت به اتصال استاندارد شبکه ایمن تر به نظر می رسند ، اما در مقایسه با سایر ابزارهای امنیتی شبکه مانند VPN ، به اندازه کافی ایمن نیستند. Hide.me سعی دارد با ارائه ویژگیهای خاصی که شما را از تهدیدهایی مانند هک و بدافزار محافظت می کند ، تغییر دهد.

به عنوان مثال ، این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید کوکی ها را در صفحه مجاز کنید یا خیر. علاوه بر این ، شما امکان رمزگذاری کامل URL و همچنین داده های صفحه را که بازدید می کنید ، دارید. رمزگذاری اطمینان حاصل می کند که حتی اگر کسی بتواند ترافیک شبکه شما را رهگیری کند ، قادر به رمزگشایی از آن و نگاهی به داده های شما نخواهد بود.

رمزگذاری اطمینان حاصل می کند که حتی اگر کسی بتواند ترافیک شبکه شما را رهگیری کند ، قادر به رمزگشایی از آن و نگاهی به داده های شما نخواهد بود

و در آخر اینکه ، شما می توانید Scriptts و Objects را حذف کنید. این دو ترکیب بعنوان برخی از رایج ترین راه های انتشار بدافزار شناخته شده اند و امکان حذف آنها می تواند به کاربران مربوط به امنیت انگیزه استفاده از پراکسی مخفی را بدهد..

برنامه افزودنی مرورگر

برنامه افزودنی مرورگر

همچنین می توانید پسوند مرورگر آنها را برای Chrome و Firefox بارگیری کنید که به شما امکان می دهد در حالی که پروکسی در پس زمینه دارید ، یک تجربه اینترنتی یکپارچه داشته باشید. این ویژگی برای افرادی که دوست دارند همیشه از پروکسی استفاده کنند عالی است.

پراکسی مخفی کردن در مقابل VPN

اصلی ترین سرویس ارائه شده توسط veş.me سرویس VPN آنهاست. یک VPN از پروکسی پیشرفته تر است و می تواند از آن برای محافظت بسیار بهتر از اینترنت استفاده کند ، زیرا یک پروکسی می تواند در اختیار شما قرار دهد.

یکی از مهمترین معایب پروکسی این است که مسدود کردن آن بسیار آسان است. اگر مدرسه / کارفرمای / دولت شما از وب سایت های پروکسی اطلاع دارد ، آنها به سادگی می توانند دامنه وب سایت را مسدود کنند و شما دیگر قادر نخواهید بود به آن دسترسی داشته باشید. از طرف دیگر ، VPN هزاران IP مشترک در صدها سرور مختلف دارد که مسدود کردن آنها تقریبا غیرممکن است..

علاوه بر این ، یک VPN امنیت بسیار بهتری نسبت به پروکسی فراهم می کند. Hide.me VPN دارای رمزگذاری AES-256 به همراه محافظت در برابر نشت IP و DNS است. علاوه بر این ، می توانید برنامه VPN را تقریباً در هر دستگاه مدرن از جمله تلفن ، رایانه لوحی و رایانه شخصی خود نصب کنید و امنیت را در همه لوازم جانبی خود تضمین کنید.

از چه مواردی باید استفاده کنید؟ VPN یا PROXY

از چه چیزی باید استفاده کنید?

این یک تصمیم دشوار و تصمیمی است که به نیازهای شما بستگی دارد. اگر کسی هستید که به دنبال دستیابی به وب سایتهای مسدود شده هستید ، ممکن است پروکسی برای شما خوب باشد. اگر احساس نمی کنید به امنیت بیشتری احتیاج دارید ، نیازی به سرمایه گذاری در VPN نیست.

با این حال ، بهتر است اگر در VPN سرمایه گذاری کنید. با شروع استفاده از VPN ، مزایای مختلف زیادی وجود دارد. نه تنها شما می توانید از امنیت پیشرفته ای که VPN دارد ، بهره مند شوید ، بلکه می توانید به خدماتی مانند Netflix US و Amazon Prime نیز دسترسی پیدا کنید..

هنگامی که مخفی کردن VPN را مخفی کنید ، می توانید به بیش از 160 سرور واقع در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. همچنین هیچ یک از فعالیت های اینترنتی شما به هیچ وجه وارد سیستم نمی شود. این امر مسلم می سازد كه دست داشتن اطلاعاتی در مورد ترافیك اینترنت شما حتی اگر آنها موفق به دستیابی به یك سند قانونی شوند كه به آنها اجازه انجام این كار را می دهد بسیار دشوار خواهد بود..برنامه رایگان VPN Hide.me

همچنین استفاده از VPN به صورت رایگان برای شما امکان پذیر است. با این حال ، شما فقط قادر خواهید بود تا یک بار یک دستگاه را به شبکه مخفی کردن من متصل کنید (بر خلاف پنج برای برنامه Premium) و فقط می توانید هر دو ماه از دو گیگابایت داده استفاده کنید..

این برنامه رایگان می تواند یک روش عالی برای امتحان کردن سرویس VPN باشد تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر. پس از آن می توانید برنامه پلاس یا برنامه پریمیوم را انتخاب کنید. شما می توانید در اینجا به مزایا و مضرات برنامه های مختلف نگاهی بیندازید.

نتیجه

در اینجا آنچه را با پروکسی hid.me دریافت می کنید:

  • دسترسی به برخی وب سایتهای مسدود شده در اینترنت
  • سه مکان مختلف برای اتصال از (مفید باشد اگر سرویس شما محدود به یکی از آن سه کشور باشد).
  • ویژگی های اصلی امنیتی مانند رمزگذاری و امکان خاموش کردن اسکریپت ها.

در حالی که یک پروکسی ممکن است برای برخی افراد کافی باشد ، دریافت VPN گزینه بهتری برای اکثر افراد است. با عضویت در چندین ماه می توانید در هزینه صرفه جویی کنید ، و تمام مزایای اضافی تقریبا مطمئناً ارزش آن را خواهد داشت.

قرائتهای توصیه شده:

پنهان کردن بررسی VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2