آیا Hide Me VPN ایمن است؟

Hide Me VPN برای بهترین بخش در یک دهه گذشته در این منطقه قرار داشته است و به یکی از معتبرترین ارائه دهندگان VPN موجود در بازار تبدیل شده است. این دستگاه دارای تعداد کمی سرور با شبکه 160+ سرور و همچنین نسخه VPN رایگان و بدون رشته متصل است.


Hide Me VPN همچنین یکی از معدود ارائه دهندگان انتخابی است که یکپارچه از چین کار می کند. بارزترین عیب این VPN این است که به شما در رفع انسداد Netflix یا iPlayer BBC کمک نمی کند. با این حال کاربران P2P می توانند از داشتن ویژگی های پیشرفته مانند حمل و نقل پورت هنگام استفاده از Hide Me VPN بهره مند شوند.

آیا با وجود این همه ویژگی های آبدار و ارائه کلیدهای ارائه دهنده ، Hide Me VPN ایمن است؟ آیا واقعاً ارزش اعتماد شما را دارد؟ مقاله زیر با هدف کشف کلیه جزئیات اصلی در مورد Hide Me است’امنیت امنیتی و نگاهی جدی به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها.

بررسی کامل Hide Me VPN ما را بخوانید

روشهای پرداخت ناشناس با Hide Me در دسترس هستند?

از طریق دریافت ، Hide Me به شما امکان می دهد با استفاده از روش های ناشناس مانند Bitcoin و Litecoin ، در هر مرحله از معامله خود با آنها محافظت بمانید. با استفاده از روش های پرداخت ناشناس ، اساساً می توانید اطمینان حاصل کنید که هویت شما در هر نقطه پنهان می ماند.

از آنجا که بیشتر ارائه دهندگان VPN معمولاً هنگام اشتراک ، اطلاعات حساب شما را در پرونده نگه می دارند ، یک روش پرداخت ناشناس ، نوع اطلاعات شخصی شناسایی شده ای را که به آنها دسترسی دارید ، بیشتر می کند. بنابراین ، از نظر قبول پرداخت اشتراک ناشناس ، Hide Me VPN را می توان ایمن دانست. همچنان که سایر حوزه ها را در نظر می گیریم به خواندن ادامه دهید.

آیا Hide Me ویژگیهای امنیتی قدرتمندی را ارائه می دهد؟?

این منطقه دیگری است که Hide Me VPN در آن سرآمد است. اول از همه ، از رمزگذاری قوی AES 256 بیتی استفاده می کند که به معنای واقعی کلمه غیر قابل نفوذ است. Hide Me همچنین سوئیچ kill اتوماتیک را برای جلوگیری از اتصال به اینترنت بی سیم در هنگام قطع ارتباط VPN شما ارائه می دهد. از نظر پروتکل های موجود ، Hide Me از پروتکل های IKEv2 ، OpenVPN ، SoftEther ، SSTP و PPTP پشتیبانی می کند که تقریباً همه گزینه های دشوار موجود را در بر می گیرد..

Hide Me همچنین یک محافظت در برابر نشت IP پیشرفته را ارائه می دهد که به طور ایده آل می تواند با جلوگیری از نشت آدرس IP شما از این طریق ، هویت واقعی شما را پنهان کند ، از محافظت در برابر VPN کمک کند. علاوه بر این ، یک ویژگی تونل زنی اسپلیت نیز موجود است که به شما امکان می دهد تعیین کنید کدام برنامه یا ترافیک مستقیم به ISP شما می رود و کدام یک باید از طریق تونل VPN مسیریابی شود..

اگر شما’دوباره می دانید که چه نوع اطلاعاتی کاربر توسط Hide Me ذخیره می شود ، شما’d خوشحالم که می دانید آنها فقط آدرس ایمیل شما را به صورت رمزگذاری شده ذخیره می کنند. این یعنی آنجا’دیگر نیازی به ورود نام خود در هنگام ثبت نام در مخفی کردن من نیست’اشتراک.

در حالی که Hide Me هیچ پرونده مشخصی را ذخیره نمی کند ، آنها مطمئناً از کوکی ها بیشتر برای اهداف تحلیلی استفاده می کنند. ارائه دهنده ، با این حال ، پشتیبانی می کند “پیگیری نکنید” ویژگی ای که می تواند از صفحه تنظیمات برگزیده مرورگر شما فعال شود. DNT در واقع وب سایتهایی را که مایل نیستید فعالیت آنلاین خود را ردیابی کنید ، سیگنال می دهد. مرتبط ترین بخش سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به وضوح بیان می کند ”علاوه بر این ، ما هرگز سیاهههای مربوط به اتصال VPN و نشانهای زمانی که مطابق با آدرس IP ورودی یا خروجی شما یا مدت زمان جلسه باشد ، ذخیره نمی کنیم.”.

آیا Hide Me از یک حوزه قضایی امن کار می کند?

Hide Me VPN از مالزی فعالیت می کند که نکته بسیار خوبی است زیرا این کشور هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات ندارد. این بدان معنی است که ارائه دهنده می تواند در واقع وعده خود را برای نگهداری از پرونده های صفر انجام دهد. مالزی همچنین عضو 5 ، 9 یا 14 کشور چشم نیست ، به معنای آنها’هیچ مسئولیت قانونی برای حفظ یا اشتراک اطلاعات شخصی با کشورهای عضو وجود ندارد.

اما ، شایسته است روابط مالزی و چین را طی چند سال آینده رعایت كنیم تا ببینیم كه آیا همکاری بین دو دولت به ویژه در زمینه توافق های دیپلماتیک آنها ممکن است منجر به به اشتراک گذاری داده های شخصی به هر شکلی شود. با توجه به شرایط فعلی ، مالزی یک کشور دوستانه VPN است و هیچ نگرانی در مورد ایمنی کاربران Hide Me در سراسر جهان ایجاد نمی کند..

آیا سابقه اشتراک داده های Hide Me با اجرای قانون وجود دارد?

در این مقطع زمانی ، آنجا’هیچ رسوایی بزرگ افشای اطلاعات که Hide Me را درگیر کرده است نیست. این بدان معناست که هرگز درخواستی از اجرای قانون صورت نگرفته است و یا اینکه هیچ چیزی برای اشتراک گذاری از آنجا که صفر بودن اطلاعات را حفظ کرده اند ، نداشته اند..

از آنجا که Hide Me در مالزی مستقر است و هیچ گونه اطلاعاتی را در اختیار آنها نمی گذارد ، آنها را کنترل می کنند’بسیار قادر به حفظ خط مشی صفر خود هستند که در نتیجه بدان معنی است که هنگام فراخوانی اجرای قانون ، ممکن است چیزی برای اشتراک گذاری نداشته باشند.

شاید ارائه دهنده یا به قول خود مبنی بر صفر نگه داشتن پرونده های صفر ادامه داده یا هنوز آزمایش نشده باشد. با این وجود ، بر اساس یافته های خود ، با اطمینان می توان گفت که Hide Me سابقه ای ایمن دارد.

اطلاعات مرتبط تر

یک واقعه قابل توجه در Hide Me’تاریخچه در سال 2018 خواهد بود که گزارش هایی در مورد نشت WebRTC از کاربران این VPN منتشر شده است. این نشت در نتیجه مرورگرهای وب که کاربران را فاش می کنند رخ داده است’ آدرس IP بدون اطلاع آنها.

با این حال ، Hide Me سریعاً افزونه‌ها و افزودنیهای مرورگر را برای Google Chrome و Firefox به سرعت منتشر کرد تا این مشکل برطرف شود. این برنامه های افزودنی به کاربران اجازه می دهد تا نشت WebRTC را به صورت دستی مسدود کنند و از این طریق از بروز مجدد بیشتر جلوگیری کنند. اگرچه به نظر می رسد این یک نگرانی عمده است ، اما’در واقع به دلیل آسیب پذیری های موجود در Firefox و Chrome بوده و بر طیف گسترده ای از ارائه دهندگان VPN تأثیر می گذارد.

حکم نهایی: Hide Me VPN ایمن است?

Hide Me VPN ممکن است جزو بزرگترین بازیکنان بازار نباشد یا دارای شبکه بزرگی از سرورها باشد ، اما وقتی امنیت و امنیت کاربران پایین بیاید ، آن را’مطمئناً یکی از آنهایی است که می توانید به آن اعتماد کنید. این کلیه ویژگی های امنیتی اساسی و چند گزینه پیشرفته را برای محافظت از حریم خصوصی شما بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما (حتی در چین) ارائه می دهد. بر این اساس ، ما’شما خیلی مطمئن هستید’d با ما موافق باشید که Hide Me یک VPN ایمن است.

برای یک VPN با امنیت و کارایی سنگین در هنگام به اشتراک گذاری فایل P2P و جریان Kodi ، در آنجا وجود دارد’به هیچ وجه دلیلی مبنی بر اینکه چرا نمیخوای’امروز برای Hide Me ثبت نام کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − = 35