Labākais Firefox VPN 2020. gadā


Kaut arī Firefox ir viens no trim drošākajiem pārlūkiem, tam joprojām ir nepieciešami vairāki instalēti spraudņi, lai pieprasītu šo vietu. Sākumā tas uzvarēja’t nevarētu sabojāt un pilnībā aizsargāt savu IP adresi, nemaz nerunājot par ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanu vai kāpšanu pa Ķīnu’s Lielais ugunsmūris.

Tas’Tāpēc jums ir nepieciešams Firefox VPN papildinājums, kurā tas viss ir vienā paketē. Un mēs’Atkal šeit, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko. Tātad, ļaujiet’s ienirt tieši iekšā.

Nav laika lasīt? Šeit ir mūsu labākie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. CENA1. NordVPN1.NordVPN ‣ 3,449 USD. ExpressVPN2.ExpressVPN 8 8,323 USD. Inacy VPN3.Ivacy VPN 1. $ 1,384. Vēstu VPN4.Aprakstiet VPN 1. USD 1,005. ZenMate5.ZenMate 2.0 USD 2.056. Slēpt manu IP VPN6.Slēpt manu IP VPN 2. 2,91 USD

Labākie Firefox VPN pakalpojumi

1. NordVPN

NordVPN servisa logotips Apmeklējiet NordVPN

Nav pārsteidzoši, ka viens no diviem labākajiem VPN nonāk arī Firefox galveno VPN pakalpojumu sarakstā. Tās šifrētais Firefox VPN papildinājums nodrošina jums 5500+ serverus 58 valstīs, nodrošinot ne tikai visaugstāko drošību, bet arī lielu ātrumu. Vieglais NordVPN Firefox paplašinājums aizsargā jūsu pārlūkošanas vēsturi, IP adresi un liek HTTPS, pat ja vietne to nedara.’t tas ir. Turklāt to CyberSec funkcija bloķē reklāmas, izsekotājus un aizdomīgas vietnes, kurās var būt ļaunprātīga programmatūra vai kas rada citus draudus.

Negatīvie ir tas, ka šī papildinājuma Windows versija joprojām ir 0.9.21 versija, kas ir atjaunināta gandrīz pirms gada. Neskatoties uz to’s ir lejupielādēts gandrīz 40 000 reizes, un tam ir 3,5 / 5 vērtējums no 289 atsauksmēm vietnē Mozilla’vietne.

Mēs esam pārliecināti, ka NordVPN Firefox pārlūka paplašinājums ir viena no labākajām iespējām 2020. gadā, jo īpaši tāpēc, ka tas var darboties kā atsevišķs, bez lietotnes NordVPN.

2. ExpressVPN

ExpressVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet ExpressVPN

ExpressVPN izslēgšana no šī saraksta nav iedomājama, kaut arī šī pārskata rakstīšanas brīdī paplašinājums Mozilla nebija pieejams.’vietne. ExpressVPN piedāvā vienu no ātrākajiem, ja pat ne visātrākajiem ātrumiem, pateicoties tā plašajam 9.3 un vairāk serveru tīklam 90+ valstīs. Pats Firefox paplašinājums darbojas arī kā šarms, vienlaikus nodrošinot aizsardzību pret WebRTC un DNS noplūdēm, kā arī cita veida aizsardzību.

Tomēr ir divi brīdinājumi ar ExpressVPN, kas paredzēts Firefox. Pirmkārt, tam ir nepieciešama pilna lietotnes darbība, un, otrkārt, tas joprojām ir viens no Saules sistēmas VPN ar visaugstākajām cenām..

3. Nepieejams VPN

Nepieejams VPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni IvacyVPN

Vietnes BestVPN.com uzvarētājs’s Ātrākā VPN balva 2019. gadā, Ivacy VPN saviem lietotājiem piedāvā arī jauku Firefox paplašinājumu. Tas palīdzēs atbloķēt Netflix, Hulu, BBC iPlayer un citas straumēšanas platformas, vienlaikus nodrošinot izcilu drošību. Ivacy VPN Firefox papildinājums palīdz izvairīties no ISP droseles un buferizācijas, nodrošinot lielceļiem līdzīgu ātrumu 50+ valstīs.

Ivacy VPN piedāvā vienas dienas bezmaksas izmēģinājumu un 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Kas’s vairāk, augstākā līmeņa pakalpojumam cenas ir gandrīz par zemu. Turklāt IvacyVPN pieņem anonīmus maksājumus, piemēram, kriptovalūtas. Vienīgais, ko mēs don’Tā, piemēram, ir tās atrašanās vieta Singapūrā, kas ir Piecu acu alianses partnere. Tā’s ir atsevišķs pārlūka paplašinājums, un to var vienlaikus izmantot 5 ierīcēs.

4. Nospiediet VPN

Izveidojiet VPN pakalpojuma logotipu Apmeklējiet vietni Windscribe

Windscribe VPN ir viens no nedaudzajiem premium līmeņa VPN pakalpojumiem, kam ir lielisks Firefox papildinājums un arī bezmaksas versija, lai izmēģinātu lietas savā tempā. Patiesībā, ja jūs’neveiciet straumēšanu un straumēšanu, pietiek ar 10 serveriem un 10 GB mēnesī. Un, ja jūs nolemjat paturēt visus 480+ serverus 60 un vairāk valstīs, lai izjustu vienu no ātrākajiem savienojuma ātrumiem, esiet gatavs cenām, kuras šokētu tikai Scrooge McDuck.

Vējraksts’s Firefox VPN piedāvā divkāršu apiņu funkciju papildu drošībai, kā arī reklāmu bloķēšanu, laika joslu krāpšanu, lietotāju aģentu pagriešanu, lai cīnītos pret pirkstu nospiedumu noņemšanu, un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, jūsu pašu sīkdatņu briesmonis, kurš tos visus ēd līdz pēdējam. drupināt, aizverot pārlūka cilni. Lai mēs neizklausītos pēc pārdevējiem, mēs’Atgādināšu, ka tas viss notiek uz tērzēšanas atbalsta rēķina.

5. ZenMate

ZenMate pakalpojuma logotips Apmeklējiet Zenmate

Bezmaksas patstāvīgi pārlūka paplašinājumi - tas’Tas ir diezgan daudz tāpēc, ka citādi viduvējs VPN pakalpojums bieži tiek uzskatīts par labākajiem VPN Firefox sarakstiem visā tīmeklī. Tās Firefox papildinājums ir ļoti ērti lietojams, atbloķē Netflix un ļauj izveidot savienojumu ar serveriem vairāk nekā 30 vietās visā pasaulē. Nav brīnums, ka ZenMate ir vairāk nekā 45 miljoni lietotāju.

ZenMate lietošanas trūkumi ir tiešraides tērzēšanas atbalsta trūkums, un esošais tāds nav’labprāt atbild uz jums ASAP. Turpinot ātruma tēmu, don’Es negaidu daudz šajā departamentā - tur’Tik daudz jūs varat darīt ar pārapdzīvotību, ja jums ir tik plaša lietotāju bāze. Jāsecina, ka ZenMate ir labs, ja jūs’pieturieties pie tās bezmaksas versijas, jo par līdzīgu naudas summu jūs varat saņemt ExpressVPN vai NordVPN.

6. Slēpt My IP VPN

Slēpt Mana IP VPN pakalpojuma logotipu Apmeklējiet vietni Slēpt manu IP VPN

Mēs arī vēlējāmies pievienot pilnīgi bezmaksas opciju Hide Me VPN - labākajam starpniekserverim, kuram arī ir Firefox papildinājums. Tā’Ir iespējams straumēt Netflix, izmantojot Hide My IP, bet tikai krievu un rumāņu bibliotēkās.

Slēpt manu IP ir arī nagging ekrāns, kurā tiek lūgts pieteikties katru reizi, kad ielādējat vietni, bet tas tā’s ir cena par bezmaksas Firefox VPN, kuras mērķis ir sniegt jums vispilnīgāko paketi, pretī neprasaot gandrīz neko.

Piesardzība attiecībā uz Hola VPN for Firefox

Runājot par Hola VPN, jums ir nepieciešami tikai trīs vārdi - don’t to izmantot! Pat ja Hola VPN ir viens no populārākajiem pakalpojumiem, jo ​​tas’ir bez maksas, ka’s par to, runājot par tā plusiem.

Sākumā ar to’Tas nav pat VPN, bet gan starpniekserveris, un tāds, kurš noteikti uzvarēja’t galu galā ikviens’Labāko starpnieku saraksts. Pat ja jūs don’Jums nav jārūpējas par jūsu privātumu vai anonimitāti, un jūs vienkārši vēlaties izmantot Hola VPN for Firefox, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam saturam.’Lai atbloķētu Netflix, būs nepieciešama apmaksāta versija.

Un, lai gan Hola VPN var atbloķēt straumēšanu, jums vajadzētu būt gatavam, ka jūsu dators tiks izmantots kā “īsts” augšupielādētājs ne tikai ar autortiesībām aizskarošu, bet, iespējams, arī nelegālu saturu. Tas ir tāpēc, ka Hola VPN lietotāji savā starpā koplieto IP un joslas platumu. Un, ja kaut kas noiet greizi, veiksmi, sazinoties ar atbalsta dienestu, kuru apmeklē vairāk nekā 175 miljoni lietotāju.

Kā mēs izveidojām šo sarakstu

Pirmkārt, šajā sarakstā ir ne tikai VPN ar Firefox pārlūka paplašinājumu, bet arī starpniekserveri, jo abos gadījumos tas ir’s tikai pārlūka trafiku, kas’tiek aizsargāti.

Otrkārt, ne visi zemāk esošie dalībnieki piedāvā bezmaksas versijas, jo biežāk nekā nav jāmaksā par kvalitatīvu pakalpojumu tiešsaistes drošības pasaulē. Turklāt tie, kas meklē labāko bezmaksas VPN for Firefox, drīz iegūs savu sarakstu.

Treškārt, Firefox ir ārprātīgi nepopulārs mobilais pārlūks, tāpēc šis raksts vispirms ir paredzēts galddatoru lietotājiem, kuri netiks apdullināti, lai uzzinātu, ka noteiktam VPN nav sava Android vai iOS pārlūka paplašinājuma. Faktiski lielākā daļa VPN donoru’t nav mobilo pārlūkprogrammu paplašinājumu, un daudzi darbvirsmas versiju papildinājumi netiek atbalstīti.

Visbeidzot, var būt reizes, kad vēlaties aizsargāt tikai jūsu pārlūkprogrammas trafiku, atstājot spēles, mocības un citas aktivitātes bezmaksas. Tas’s, kad pārlūka paplašinājums kļūst parocīgs, un ja to nedara jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs’t jums tāda ir’pats varat atrast trešās puses risinājumu Firefox.

Par Mozilla Firefox

Firefox ir trešais populārākais pārlūks pasaulē. Šis Mozilla fonda dibinātais 2000. gadu sākumā kā alternatīva draņķīgajam Internet Explorer, šis bezmaksas un atvērtā koda pārlūks lēnām, bet vienmērīgi kāpj popularitātes kāpnes desmit gadu laikā, sasniedzot 35%.

Tieši tad bezmaksas un slēgtā avota pārlūks no meklēšanas giganta Google nolika spīles uz sliedēm, sākot metodiski sakratīt nabaga Firefox.

Tā’Ir atkal desmitgades mija, un mēs atrodam Firefox satricinātu, bet nemaisāmu. Piekāršana zem 5% gandrīz izmiris līmenī, tāpat kā sarkanā panda pārlūkā’logotips, Firefox joprojām ir uzņēmums nr. 2 starp galddatoru lietotājiem. Kas’s vairāk, tas’s ir populārākais pārlūks dažās valstīs, piemēram, Kubā vai Eritrejā.

Bet Firefox nav pametis mobilo sakaru tirgu, kas pēdējos desmit gados patiesi ir bijis tā ļaunais malumednieks. Izmantojot pārdēvēto Firefox operētājsistēmai Android, Firefox un iOS un uz drošību vērsto Firefox Focus, Mozilla atkal paceļas, lai cīnītos ar līdzīgiem mCent un KaiOS savā ceļā, lai atgūtu “7 collas vai mazāk” domēns.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 + = 60