Kaip pagreitinti kankinimą: 7 ypač greiti nulaužimai


„Torrenting“ yra tik dar vienas būdas perkelti failus iš vieno kompiuterio į kitą. Nors daugelis žmonių torrentus sieja su nelegaliu atsisiuntimu, tai’tai tik technologija. Tai būtų tarsi sakymas, kad „YouTube“ yra neteisėtas, nes yra dainų, kurios pažeidžia autorių teises „YouTube“.

Torrenting yra tik technologija. Tai, ką jūs darote, padaro jį teisėtu ar neteisėtu. Tai’Jūsų pareiga įsitikinti, ar bandėte torrentus naudoti teisėtai ir etiškai.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Šiame straipsnyje mes nurodysime jus, kaip naudoti torrentus ir galiausiai apie tai, kaip pagreitinti kankinimus. Bet pirmiausia tai’Svarbu žinoti, kodėl ir kaip kankinimas veikia, tai yra įsitikinti, kad prieš pradėdami paspartinti torrentus, jūs turite pagrindines žinias apie liūtis..

Tai yra skirtingos dalys, kurias šiandien aptarsime:

 • kas daro kankinimą tokiu ypatingu
 • kaip liūtys veikia 2018 m
 • kaip atsisiųsti naudojant
 • būtinas kankinimas
 • kaip pagreitinti kankinimą 7 paprastais būdais

Kas daro kankinimą tokiu ypatingu?

Šiandien’Pasaulyje, mes turime keletą būdų atsisiųsti failus iš interneto. Įprastas atsisiuntimo būdas yra failo kopijavimas iš nuotolinio serverio. Kitos galimybės apima failų atsisiuntimą iš debesies, naudojant bendro naudojimo debesyje paslaugas.

Naudodamiesi kankinamosiomis galimybėmis, failų dalijimasis yra šiek tiek kitoks ir dėl šių priežasčių jis išsiskiria.

 • Atsisiųsdami „torrent“ failus gausite galimybę naudotis visomis prieigomis, kurias turite interneto ryšiu. Atsisiuntimai nėra’t yra ribotas, kai torrentai naudojami atsisiuntimui; gausite kuo greitesnį jūsų ryšio greitį.
 • Atsisiuntimų kokybė yra didžiausia, kai failai atsisiunčiami naudojant torrentus. „Torrent“ padeda surūšiuoti sugadintus ir neatsakomus failus. Dėl šios priežasties per torrentus atsisiunčiami failai yra aukštos kokybės.
 • Neskaitant torentų klientų, kurie iš visos technologijos gauna naudos iš rodydami skelbimus, „torrent“ yra atviro kodo ir be reklamos
 • Tai’Taip pat svarbu pažymėti, kad torrentai don’t priklauso nuo bet kurio serverio. Jūs imate tik bitus iš vartotojo’mašina, kad būtų galima atsisiųsti failą į savo kompiuterį.

Kaip liūtys veikia 2018 m

„Torrent“ technologijos neįtikėtinumas yra tas, kad vietoj to, kad duomenys būtų serveryje, kur yra ribotas ryšys, „torrent“ skaido failą į dalis, tuo pačiu dalydamasis iš visų naudojamų kompiuterių visiems kitiems..

Tai yra paprasčiausia technologija, užtikrinanti torrentus.

Šio tipo failai yra daug efektyvesni nei kitų rūšių atsisiuntimas, nes vienu metu galima užmegzti tiek daug jungčių, kad tai būtų efektyviausias būdas dalintis failais kompiuteryje su kitais..

Norėdami dirbti su torrent, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos jūs’Turėsiu padaryti.

Gaukite patikimą „Bit Torrent“ klientą

Pirmasis žingsnis, kurį reikia atlikti atsisiunčiant torrent failą, yra patikimo torrent kliento naudojimas. „Bit Torrent“ klientas padės tvarkyti visus atsisiuntimus vienoje vietoje.

Yra daugybė klientų, kurie naudojasi srauniais klientais, norint užtikrinti, kad jūsų kompiuteris būtų apsaugotas nuo reklaminių programų, svarbiausia yra laikytis patikimų šaltinių. „uTorrent“ ir „Vuze“ yra du patikimi šaltiniai, iš kurių galite gauti savo „torrent“ klientą. Šiame pavyzdyje naudosime „uTorrent“.

 1. Atsisiųskite „uTorrent“. Pasirinkite iš kainodaros parinkties pagal savo poreikius ir atsisiųskite.

„uTorrent“ nemokami ir mokami planai

 1. Įdiekite „torrent“ klientą. Atminkite, kad būkite atsargūs diegdami „torrent“ klientą. Jei neatsisiunčiate iš patikimo šaltinio, tai’montuotojai gali būti pririšti prie kenksmingų gaminių.

„uTorrent“ diegimo programa

 1. Jūs gausite tokią „uTorrent“ sąsają.

„uTorrent“ sąsaja

Raskite patikimą „torrent“ ar „tracker“ svetainę

Dabar, kai turime „torrent“ klientą, mums toliau reikia patikimos torrent svetainės, kurioje yra torrent failų sąrašai. Šios svetainės dažniausiai nėra naudojamos’„Torrent“ failai nelaikomi, jie tarnauja tik kaip tarpininkas.

Paprasta „Google“ paieška parodys kai kurias viešąsias torrentų svetaines, nuo kurių galite pradėti.

Tai’Svarbu pažymėti, kad kai kurios torrentų svetainės neturi’Prieš uždarydami, per ilgai laikykitės tinklo. Kaip šio straipsnio rašymo metu, „Kickass Torrent“ veidrodis / nauja svetainė (katcr.co) vis dar veikia, ir mes tai naudosime savo vadovui.

Atsisiųskite savo torrent failą

Patekę į „Kickass Torrent“ pagrindinį puslapį, galite:

 1. Ieškokite elemento arba spustelėkite “perjungti į visą puslapį” norėdami gauti prieigą prie pagrindinio puslapio failų.

„KickAss Torrent“ veidrodis 2

 1. Suradę norimą failą, spustelėkite jį, žemiau esančiame paveikslėlyje mes pasirinkome “Lėlininkas…”Spustelėkite “Atsisiųsti magnetą” mygtuką ir jei turite „uTorrent“ klientą įdiegtą, kaip parodyta aukščiau, atsisiuntimas prasideda automatiškai.

„Kickass Torrent“ atsisiųsti magneto nuorodą

 1. Magnetinis failas suaktyvins jūsų „uTorrent“ kliento programinę įrangą. Pasirinkite kelią, kurį norite išsaugoti faile, ir spustelėkite Gerai, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

uTorrent magnetas - kaip pagreitinti kankinimą

 1. Atsisiuntimas prasideda pasirinkus kelią failui išsaugoti.

uTorrent parsisiuntimas

Dabar, kai mes jums parodėme, kaip veikia torrentas ir kaip jūs galite atsisiųsti savo pirmąjį torrent failą’laikas parodys, kaip paspartinti kankinimą, naudojant aprašytus metodus

Kaip pagreitinti kankinimą 7 paprastais ir greitais būdais

Daugelis žmonių nori per kelias sekundes atsisiųsti ar perkelti didžiulius skaitmeninius failus. Daugeliui pavyko išlaikyti gerą sąskaitą viename iš paklausiausių privačių „BitTorrent“ stebėjimo paslaugų teikėjų, kad būtų galima pagreitinti savo kankinančią patirtį..

Yra keletas puikių būdų, kaip pagreitinti torrentus, bet jūs’Turėsite rasti geriausius metodus, kurie jums tiks.

Šiame skyriuje mes parodysime įvairius būdus, kaip pagreitinti kankinimą.

1. Patikrinkite interneto ryšį iš savo interneto paslaugų teikėjo (IPT).

Jie gali nustatyti jūsų maksimalų atsisiuntimo greitį pagal jūsų prenumeratą. Pats paprasčiausias tipas yra „Dial-up“ ryšys, kai ryšys vyksta per telefono liniją.

Jei naudojate šį tipą, galite apsvarstyti naujovinimą prie plačiajuosčio ryšio, kad būtų galima greičiau pasiekti prieigą. Plačiajuosčio ryšio galimybė apima DSL (tiesioginę paslaugų liniją) arba kabelinį ryšį. Jūsų IPT turėtų sugebėti patvirtinti kiekvieno ryšio greitį.

2. Pirmenybę teikite atsisiuntimams

Jei vienu metu atsisiunčiate daug „torrent“ failų, tikėtina, kad atsisiuntimas bus lėtesnis. Pirmiausia atsisiųskite svarbesnius, o vėliau atlikite kitus. Jei įmanoma, pabandykite atsisiųsti tik vieną failą vienu metu. Tai žymiai padidins jūsų greitį.

Jei atsisiunčiate kelis torrent failus, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą su mažiau prioritetu ir spustelėkite pristabdyti. Atsisiuntę prioritetinį failą, galite tęsti kitą failą.

uTorrent pristabdyti

3. Atsisiųskite torrentus su dideliu sėjamųjų skaičiumi

Torrentai, turintys didesnį skaičiuoklių skaičių sėjamosioms, yra lėtesni ir atsisiuntimas užtruks žymiai ilgiau nei atvirkštiniai. Kai kuriais atvejais torrent failas su mažai sėklų arba be jų padarys visą atsisiuntimą nepilną.

Vienas iš būdų tai patikrinti - ar jūsų mėgstama „torrent“ svetainė filtruoja failą pagal sėjamųjų skaičių.

Pavyzdžiui, „Kickass Torrents“ savo failus tvarko su failais, kuriuose yra šimtas didžiausių sėjamųjų, pagrindinio puslapio dešinėje.

„Kickass torrentų“ populiariausių sėklų šimtukas

4. Pasinaudokite „Seedbox“

„Seedbox“ įrenginiai pastaruoju metu išpopuliarėjo tarp „BitTorrent“ vartotojų. Įdiegus greitaeigiuose tinkluose, sėklų dėžė galės padidinti torrentų perdavimo greitį & palengvinti valdymą naudojant bet kurią pasaulio naršyklę.

Tačiau nereikėtų klaidinti, kad sėklų dėžės naudojimas apsiriboja tik „BitTorrent“ perkėlimo greičio didinimu.

Sėklų dėžutės schemaVaizdo šaltinis.

‘sėklų dėžė’ nėra toks pažįstamas terminas, kad daugelis iš mūsų būtų su tuo susipažinęs. Atskirtas ir privatus serveris, skirtas atsisiųsti & didesnių skaitmeninių failų įkėlimas greitesniu greičiu yra žinomas kaip speciali pradinė dėžutė.

Yra keli sėklų dėžės paslaugų pranašumai:

 1. didelis greitis: Dedikuoti ar bendrai naudojami serveriai veikia greičiau nei įprasta namuose teikiama interneto paslauga.
 2. greito atsisiuntimo ir įkėlimo galimybė: Sėklų dėžės leidžia neribotą pralaidumą įkeliant failus & padėkite jiems greičiau perkelti abiem būdais.
 3. ekonominis pranašumas: Sėklų dėžė suteikia vartotojui galimybę gauti ekonominį pranašumą atsižvelgiant į kainą & našumas, kurio nėra vartotojams, neturintiems sėklų dėžės. Tai taip pat suteikia jam / jai galimybę tinkamai tvarkyti specialią sąskaitą.
 4. visą parą prieiga prie torrentų įrenginio: „Seedbox“ yra kur kas pranašesnis už „BitTorrent“ stebėjimo įrenginius, nes jie vartotojams suteiks prieigą prie „seedbox“ serverių bet kuriuo metu & iš bet kurios pasaulio vietos.
 5. nėra IPT apribojimo pavojaus: Kadangi duomenų bazės sraute nėra informacijos apie IPT sąskaitą, vartotojui nekyla jokios rizikos, kad ISP bus apribotas.

Yra paslaugų teikėjų, kurie tam tikram laikotarpiui išduoda pradines dėžutes su mokėjimo planu. Kai kurie rekomenduojami paslaugų teikėjai yra šie:

 1. „Seedbox.io“
 2. „RapidSeedBox“
 3. „DediSeedBox“

5. Pakeiskite klientą’s jungties numeris

Padidinkite greitį pakeisdami jungčių skaičių. Jungčių skaičiaus pakeitimo priežastis yra išvengti perkrovos.

Nėra konkretaus skaičiaus, kuris pakeistų jungčių skaičių, tačiau jei žaisite su skaičiais, galbūt turėsite geresnių rezultatų, išskyrus tai, ką mes rekomenduosime..

Tinkamas skaičius yra 150–170, kai jungčių skaičius yra didžiausias, ir 100–120, kai didžiausias jungiamų bendraamžių skaičius yra vienas torrentas..

Norėdami tai pasiekti, atlikite šiuos veiksmus

 • Spustelėkite variantas
 • Pasirinkite lengvatos iš išskleidžiamojo meniu
 • Pasirinkite Pralaidumas iš galimo pasirinkimo jie pakeis jūsų nustatymus į skaičius, parodytus žemiau esančiame paveikslėlyje

uTorrent pralaidumas

6. Pridėkite klientui ugniasienės išimtį

Kitas veiksmingas būdas padidinti jūsų torrent failų spartą, nesvarbu, ar tai būtų įkėlimas, ar atsisiuntimas, yra ugniasienės išimties pridėjimas prie torrent kliento programinės įrangos. Norėdami pridėti ugniasienės išimtį prie „uTorrent“

 • Spustelėkite parinktį viršutiniame kairiajame „uTorrent“ kliento kampe
 • Raskite “pirmenybė” išskleidžiamajame meniu
 • Spustelėkite “Ryšys“ iš kairiojo skirtuko
 • Patikrinti “Pridėti ugniasienės išimtį

uTorrent ryšio nuostatos

7. Apribokite kliento visuotinį įkėlimo ir atsisiuntimo greitį

Norėdami padidinti torrentų greitį, apribokite torrentą’Visuotinis kliento įkėlimo ir parsisiuntimo greitis padės paspartinti procesą. Šis metodas buvo išbandytas tik tokiuose populiariuose „torrent“ klientuose kaip „BitTorrent“, „uTorrent“ ir „qBitTorrent“.

Daugelio klientų įkėlimo ir atsisiuntimo dažnis yra 0 (neribotas), o tai nepatartina.

Puikus diapazonas, leidžiantis išlaikyti jūsų įkėlimo greitį, yra 70–80%, o atsisiuntimo greitis turėtų išlikti 0.

Norėdami pakeisti šį nustatymą naudodami „uTorrent“, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 • Spustelėkite parinktį viršutiniame kairiajame kampe
 • Raskite Pirmenybė išskleidžiamajame sąraše
 • Spustelėkite Pralaidumas
 • Nustatykite bendrą įkėlimo greitį 70 proc.
 • Spustelėkite Taikyti tada Gerai

uTorrent ribinis pralaidumas

Čia jūs tai turite, aukščiau aprašyti veiksmai jums tiksliai parodo, kaip padaryti kankinimą greitesnį.

Nėra nustatytų formulių, kaip tai pasiekti, tačiau atlikdami daugybę bandymų ir klaidų iš jūsų pusės galėsite rasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Ar turite kitų patarimų ar gudrybių, kaip pagreitinti kankinimą? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + = 25

map