Ar kankinimas yra saugus 2020 m.?


„Torrenting“ yra nuostabus būdas perkelti failus. Pasiskirstę atsisiuntimą visame bendraamžių ir sėjamųjų pulke, galite atsisiųsti didelius failus, darydami mažesnį tinklo poveikį ir turėdami daugiau galimybių paskirstyti failus iš mažesnių mašinų..

Atsižvelgiant į tai, „BitTorrent“ protokolo pobūdis reiškia, kad galų gale prisijungiate prie daugybės kompiuterių. Tu ne’visada žinai, kas tu’iš naujo jungiatės prie kompiuterio ar jie gali norėti pakenkti jūsų kompiuteriui.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Su „BitTorrent“ susijusi daugybė rizikų; ypač žmonėms, kurie gali būti mažiau susipažinę su protokolu ir apskritai failų bendrinimu. Vis dėlto padaryta didžiulė pažanga asmens saugumo ir privatumo srityje, be to, yra daugybė būdų, kaip galime sumažinti kai kuriuos kankinančių pavojų.

Kadangi tiek daug skirtingų klientų ir paslaugų žada greitį ir privatumą, turime paklausti savęs: ar kankintis saugu? Norėdami atsakyti į šį klausimą, mes’Pažvelkime į keletą skirtingų temų:

  • su kankinimu susijusią riziką
  • būdai, kaip apsaugoti save
  • kuris torrent klientas yra saugiausias?
  • verdiktas: yra kankinantis saugus?

Tikimės, kad kada nors mes’Mes aptarėme šias temas šiek tiek nuodugniau’Galėsiu geriau atsakyti į klausimą ir padėti panašiems vartotojams pasidalyti saugiais ir asmeniniais failais. Ar kankintis saugu?

Leisti’s turi žvilgsnį.

Kankinimo rizika

„Torrenting“ leidžia mums perduoti didelius failus mažu pralaidumu, naudojant namų kompiuterius, o ne didelėse serverių fermose. Protokolas leidžia masiškai valdyti didžiulį duomenų perdavimą, o tai gali atrodyti kaip geras dalykas.

Tačiau yra daugybė rizikų, kurias prisiimame prisijungdami prie tiek daug vartotojų ir galėdami bendrinti savo failus su pasauliu. Tai reiškia, kad kankindamiesi kyla pavojus kenkėjiškų programų infekcijai, kuri gali kelti didžiulį pavojų jūsų privatumui ir kompiuterio gerovei..

Ten’Tai taip pat teisiniai padariniai, kurie skiriasi skirtingose ​​šalyse ir visada keičiasi. Norėdami kankintis saugiai, turėsime suprasti, kaip veikia šie rizikos veiksniai.

Kenkėjiškų programų rizika

„BitTorrent“ protokolas veikia leisdamas atsisiųsti mažas duomenų dalis iš paskirstytų šaltinių. Nors tai suteikia daug privalumų perduodant failus, tai taip pat atskleidžia jūsų kompiuterį esant dideliam kiekiui kenksmingų ryšių. Ten’Taip pat galimybė atsisiųsti kenkėjišką programinę įrangą, paslėptą kaip teisėtas failas.

Be šių rizikų, „torrent“ klientai paprastai leidžia kitiems vartotojams prisijungti prie jūsų kompiuterio ir atsisiųsti failus, kuriuos taip pat galite pateikti, o tai suteikia dar vieną kelią kenkėjiška programine įranga ar kitomis manipuliacijomis.

Kenkėjiška programinė įranga gali pakenkti jūsų kompiuteriui’Funkcionalumas ir privatumas įvairiais būdais, todėl jį pašalinti gali būti labai sunku. Kai kurios kenkėjiškos programos gali net visam laikui sugadinti jūsų kompiuterį arba užgrobti jo dalis, kad kažkas kitas galėtų jas naudoti jums nežinant. Norėdami pažaboti šią riziką, akivaizdžiai norime apriboti galimų kenkėjiškų programų infekcijas.

Teisiniai padariniai

Didžioji dalis failų, perduotų naudojant „BitTorrent“ protokolą, yra neteisėtos laikmenų kopijos; filmus, vaizdo žaidimus ir muziką.

Šių failų atsisiuntimas daugelyje šalių paprastai yra nelegalus. Nors visada gera idėja yra atsisiųsti tik jūsų failus’Jei turite teisinę teisę, vis tiek gali būti gera idėja apsaugoti savo privatumą, kai kankinate teisiniais tikslais.

Kai kurios organizacijos iš tikrųjų daro tai, ką vadina “autorių teisių perėmimas”. Tai reiškia, kad reikia ginti autorių teises, kad būtų galima gauti naudos iš bylinėjimosi. Nors tokia praktika gali teisėtai apsaugoti intelektinės nuosavybės savininkus, vykdoma daug veiklos, susijusios su masinėjimu ir kaltinimais pažeidėjams, atsisiunčiantiems specialiai šiam tikslui skirtas autorių teisių saugomas bylas..

Vuze - ar kankinimas yra saugus?

Jei norite sugauti ką nors nelegalaus, galite patirti daug nemalonumų, taigi’Visada jūs esate suinteresuotas apsaugoti savo privatumą. Informacija apie savo vietos įstatymus taip pat yra gera idėja. Pasidomėkite, ar jūsų rajone egzistuoja didelė autorių teisių perėmimo kultūra, ir būkite atsargūs, kad kankinate populiarius daiktus, kurie gali būti pateikiami norint atsekti neteisėtus atsisiuntimus..

Taigi, ar kankintis saugu? Svarbiausia yra išlikti informuotam. Pirmasis žingsnis į saugų kankinimą yra žinoti su tuo susijusią riziką.

Būdai, kaip apsaugoti save

Kai supranti riziką, kankinimasis gali atrodyti nevertas. Kenkėjiškos programinės įrangos užkrėtimo ir privatumo pavojus yra didelis. Pagrindinis dalykas, į kurį norime atkreipti dėmesį norėdami padidinti savo torrentų saugumą, yra privatumas.

„Torrent“ yra siejami su sekimo įrenginiais, kurie saugo informaciją apie „BitTorrent“ vartotojų IP adresus ir programinės įrangos paketus. Tai leidžia protokolui palengvinti didelius atsisiuntimus paskirstytuose vartotojų tinkluose, tačiau taip pat padidina jūsų IP stebėjimo riziką.

Geriausi būdai apsisaugoti nuo šios rizikos yra atsakingos atsisiuntimo praktikos ir privatumo apsauga.

Saugus atsisiuntimo būdas

Pirmas dalykas, kurį galite padaryti, kad išvengtumėte nereikalingo stebėjimo ar kenkėjiškos programos, yra atsakingai atsisiųsti. Tai reiškia, kad reikia naudoti patikimas svetaines ir įsitikinti, kad jūsų failai yra’atsisiųsti yra tai, ką jie sako, kad jie yra.

Pirmas dalykas, kurį galite padaryti, yra sužinoti apie jūsų svetainę’vėl naudojate.

Įsitikinę, kad naudojate tik patikimas svetaines, sumažės rizika atsisiųsti kenkėjišką programinę įrangą, kuri galėtų pakenkti jūsų privatumui ar jūsų įrenginio funkcionalumui. Norėdami atskirti saugias ir nesaugias svetaines, turite atlikti keletą tyrimų ir pamatyti, ką kiti žmonės sako apie svetainę.

Pavojingos kankinančios svetainės

Jei yra daug žmonių, kurie sako gerus dalykus apie svetainę, tada ji’s tikriausiai (daugiausia) saugus. Tačiau jei yra daug neigiamų komentarų ar net pranešimas apie kenksmingą pranešimą (pvz., Su „TorrentKing“, pavaizduota aukščiau), tada’tai ženklas, kaip iš ten išeiti!

Kitas saugaus atsisiuntimo aspektas yra įsitikinimas, kad atsisiųstas failas yra tas, kurio norite. Geriausias būdas tai padaryti yra visada įsitikinti, kad torrent failai sutampa su nurodytais svetainėje, ir patikrinti jų failus..

Jei jie nesutampa arba atrodo keistai (pvz., „Ben Hur HD“ 3,1 MB), juose gali būti kenkėjiškos programinės įrangos, užmaskuotos kaip teisėti duomenys.

Rekomenduojama skaityti:

Kaip saugiai atsisiųsti torrentus?

Privatumo apsauga

Be kenkėjiškos programinės įrangos, kita pagrindinė su kankinimu susijusi rizika yra privatumas. Atsisiųsdami nenuskaitytą programinę įrangą iš dešimčių paskirstytų šaltinių, galite lengvai nusipirkti toną šnipinėjimo programų, užkimšančių jūsų kompiuterį. Ši kompromituojanti programinė įranga gali būti naudojama norint kaupti duomenis apie jūsų kompiuterį ir naršymo įpročius ar net valdyti dalį kompiuterio be jūsų žinios..

Kadangi torrentai stebi IP adresą, naudojamą prisijungiant prie jų, tikriausiai geriausia yra naudoti tarpinį serverį arba virtualų privatų tinklą (arba VPN) norint privatizuoti jūsų ryšį. VPN leidžia prisijungti per privatizuotą tinklą, specialiai suprojektuotą tam, kad vartotojai galėtų privačiai prisijungti prie interneto, naudodamiesi visomis padidintomis saugomis ir funkcionalumais, kurias suteikia patentuotas VPN serveris..

expressvpn kaina vpnpro

Yra labai daug VPN ir visi jie siūlo skirtingus funkcijų rinkinius ir kainas. Išsiaiškinę, koks VPN yra geriausias kankinti, būtų galima patikslinti visą straipsnį, tačiau čia galime peržvelgti keletą pagrindų..

Geras VPN veiksmingai privatizuos jūsų ryšį išlaikant tinkamą greitį. Daugelio VPN problema yra ta, kad, norint pasiekti jūsų tikslą, jūsų ryšiui reikia atlikti papildomą veiksmą, o tai visada lemia jūsų atsisiuntimų ir svetainių lėtėjimą..

Atsižvelgiant į tai, ten yra daugybė kompetentingų VPT, siūlančių neblogą greitį ir kainas. „ExpressVPN“ yra tas, kuris yra labai rekomenduojamas. Jis siūlo visišką privatumo apsaugą už priimtiną kainą ir reguliariai teikia nuolaidas ir pasiūlymus už savo paslaugas.

Kuris klientas yra geriausias saugiam kankinimui?

Kitas žingsnis, kurį galite žengti, yra įsitikinti’naudodamiesi tinkamu „torrent“ klientu. Daugelis iš šių klientų siūlo platų apsaugos funkcijų spektrą, pvz., Leidžia tinkinti, kaip kolegos prisijungia prie jūsų kliento, ir suteikia jums visišką valdymą, kaip atsisiųsti failus..

Kurios savybės yra svarbiausios saugai?

Yra keletas „torrent“ klientų siūlomų funkcijų, kurios yra labai efektyvios sprendžiant privatumo problemas.

Daugelis „torrent“ klientų siūlo VPN palaikymą, o dauguma jų taip pat leidžia vartotojui nustatyti tarpinio serverio parametrus, kad jis automatiškai prisijungtų per tarpinį serverį. Kiti apima duomenų šifravimo palaikymą, kad kas nors bandytų pažvelgti į tai, ką jūs’vėl atsisiųsti laimėjo’negalėtum pamatyti to, ką tu’darote.

qBittorrent tarpinio serverio parinktys vpnpro

Norėdami pasiekti maksimalų privatumą kankindami, kartu su įgaliotuoju asmeniu turite naudoti VPN. Tai sustabdys „torrent“ sekiklį nuo jūsų tikrojo IP registravimo ir paslėps jūsų veiklą, kad niekas iš tikrųjų nematytų to, kas jūs’darote. Geriausi torrent klientai leis jums tai padaryti kaip integruotą funkciją, taip pat turės tokius dalykus kaip IP filtrai, kad galėtumėte automatiškai uždrausti kenkėjiškiems IP adresams prisijungti prie savo įrenginio.

„qBittorrent“ yra puikus privatumo klientas. Jis turi paprastą diegimą, atviro kodo architektūrą ir minimalistinių funkcijų rinkinį, pagrįstą privatumu. yra daugybė gerų VPN, kuriuos taip pat lengva naudoti kartu su „qBittorrent“.

Kuris klientas yra tikrai geriausias?

Ar kankintis saugu? Galiausiai tai priklausys nuo kliento ir konfigūracijos, kurią galiausiai naudosite, kai torrensite. Čia yra dešimtys labai rekomenduojamų klientų, kurie labai gerai integruojasi su įvairiais prieinamais VPN. Kai kurie kiti klientai turi funkcijų rinkinius, kurie labai prisideda prie privatumo ir bendro saugumo.

Juk geriausi torrent klientai yra tie, kuriais vartotojai iš tikrųjų nori naudotis. Vartotojų saugumas yra vienas iš lengviausių dalykų, kurį geras klientas gali padaryti, kad jis taptų patrauklus „torrent“ vartotojams.

Didžiausią „torrent“ klientų saugumą

Daugeliui klientų būdinga atvirojo kodo architektūra, kuri gali būti labai naudinga saugos ir privatumo klausimams. Didelė kūrėjų bendruomenė paprastai veikia geriau nei vienišas koduotojas, dirbantis iš jo garažo.

Toks klientas kaip „Deluge“ turi puikų papildinių palaikymą, leidžiantį plačiai pritaikyti sąsają ir saugos funkcijas. Jis taip pat turi standartines darbalaukio ir kliento-serverio iteracijas.
Šis klientas yra labai rekomenduojamas naudoti su „Nordic“ ir „FreeNAS“ saugyklomis. Paprastai vartotojams atrodo, kad darbalaukio diegimas yra puikus, tačiau klientas yra pakankamai galingas, kad „torrent“ keistuoliai paleistų ir specializuotas saugojimo operacines sistemas..

Eidami į atsisiuntimo puslapį, rasite sąrašą operacinių sistemų, kurioms galima įdiegti. Spustelėję „Windows“ nuorodą, pamatysite įkėlimų sąrašą:

Išsamios „torrent“ kliento versijos „vpnpro“

Tiesiog atsisiųskite ir paleiskite naujausią .exe, kad įdiegtumėte „Deluge“. Diegimo programoje nėra slaptos papildomos programinės įrangos ar pasiūlymų, todėl ji yra’S gana paprasta nustatyti. Kartą jūs’vėl ir bėgai, tu’Jei norite įsitikinti, norėsite pereiti kai kuriuos nustatymus’darote viską, ką galite, kad apsaugotumėte savo privatumą:

Pateikite svarbius „vpnpro“ nustatymus

Svarbu įsitikinti, kad tinklo stebėtojai yra įjungti tinklo priedai, nes tai užtikrins geriausią ir greičiausią ryšį su sėklomis ir bendraamžiais. Tai svarbu, jei jūs’naudokite VPN, nes šios programos gali labai sulėtinti jūsų ryšį.

Žemiau esantys šifravimo nustatymai leidžia išlikti anoniminiams prisijungiant prie stebėjimo priemonės per kriptografiją. Įsitikinkite, kad nustatytas tiek „atvykstamojo“, tiek „išeinamojo“ šifravimas “Įjungtas” užtikrinsite, kad išliksite bent šiek tiek anonimiški.

Verdiktas: yra kankinantis saugus?

Apskritai kankintis gali būti labai rizikinga veikla. Ten’Daug pastangų, susijusių su bendraamžių failų mainų teisėtumu ir saugumu, ir dėl vis dar kylančios baimės mes’pripažino, kad kankinimai bus gana saugūs 2020 m .; jei imsis reikiamų priemonių apsisaugoti.

Kenkėjiškų programų užkrėtimo ir privatumo pažeidimo rizika yra gana baugi’Tai daug teisinių problemų, kurių galite sulaukti neteisėtai atsiųsdami autorių teisių saugomą medžiagą (arba, neduok dieve, paleidę kompiuterį į kenksmingą robotinį tinklą). Laimei, dauguma klientų ir VPN tarnybų labai stengiasi žengti vienu žingsniu priekyje autorių teisių apsaugos programėlių ir kenkėjiškų programų programuotojų.

Kaip ir kas nors kitas, jei tu’Jei norite mokytis ir saugoti save, kankintis gali būti verta rizikos.

Kaip galite saugiai jaustis kankindamiesi 2020 m.? Ar yra kas mes?’praleidote, kad jums gali tekti dalintis? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 79 =