6 geriausios Demonoid torrent alternatyvos 2020 m


Įkurta 2003 m., „Demonoid“ pakilo iki didžiausio viešojo sekimo torrento iki 2005 m., O 2018 m., Kaip teigiama, turi daugiau nei 10 milijonų registruotų vartotojų. Čia gausu kokybiškų filmų, žaidimų, muzikos, programinės įrangos ir dar daugiau, o tai verčia mus sugrįžti dar daugiau.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Kas nutiko Demonoidui?

Tačiau dėl savo rūpesčių su vyriausybe ir pramogų industrija ji keletą kartų atsijungė ir nuo šiol svetainė beveik keturis mėnesius neveikia..

„Demonoid“ darbuotojai oficialiame „Reddit“ forume paskelbė, kad jis neveikia dėl serverio problemų, o, kad būtų dar blogiau, „Demonoid“ domenas taip pat pasibaigė praėjusių metų gruodžio mėn..

Demonoido alternatyvos

Ieškojimas alternatyvių torrent svetainių, kurios yra tokios pat perspektyvios kaip Demonoid, gali šiek tiek nuvilti. Daugelis šių svetainių yra sukčiavimo šaltiniai arba teikia žemos kokybės duomenis.

Mes paruošėme Demonoid alternatyvų, kurios yra geros arba kai kuriais atvejais geresnės už Demonoid, sąrašą. Sąrašas suskirstytas į kategorijas taip:

  • Demonoidinės bendro kankinimo alternatyvos
  • Demonoidinės filmų ir TV laidų alternatyvos
  • Žaidimai torrent Demonoid alternatyvos

Demonoidinės bendro kankinimo alternatyvos

Piratų įlanka

Piratų įlanka yra viena seniausių ir viena šlovingiausių torrentų svetainių iš visų. Šiuo metu jis veikia su pradiniu .org domenu.

„The Pirate Bay torrent“ svetainės apžvalga

Galite rasti geriausios kokybės filmus, žaidimus, programinę įrangą ir muziką, o atsisiųsti iš „torrent“ yra taip paprasta, kaip paimti saldainius iš vaiko.

Kai paieškos juostoje įvedate filmo ar bet kurio daikto, kurį norite atsisiųsti, pavadinimą, jums visi failai suteikiami tuo vardu.

Pirate Bay paieškos rezultatų puslapis

Spustelėjus failą, rodoma visa failo informacija. Taip pat po kiekvieno torrento pavadinimu yra mygtukas, kurį galite spustelėti, norėdami tiesiogiai atidaryti atsisiuntimo failą uTorrent.

Kaip atsisiųsti torrentus iš „The Pirate Bay“

Dabar, prieš eidami į atsisiuntimo dalį, patikrinkite, kiek Sėjamosios ir Lečeriai. Sėjamosios yra tie vaikinai, kurie įkelia failus iš savo kompiuterio (kuris veikia kaip serveris). Kuo didesnis dėstytojų skaičius, tuo greitesnis atsisiuntimo greitis. Nes bendras lečerių įkėlimo greitis yra jūsų atsisiuntimo greitis.

Lečeriai yra vaikinai, kurie atsisiųsti failus, bet ne sėti juos.

Paspauskite magneto piktogramą “Gaukite šį torrentą” antraštė ir naršyklė prašo atidaryti failą „uTorrent“ arba „BitTorrent“, atsižvelgiant į tai, kurį „Bit Torrent“ klientą jūs’vėl naudojate.

„Pirate Bay“ atsisiuntimas

Kai paspausite Atidaryti, failas atsidarys „uTorrent“ programoje.

„Pirate Bay“ atsisiuntimas - atidaryti torrentą

Paspauskite “Gerai” ir jūsų failas bus pradėtas atsisiųsti.

„Pirate Bay“ atsisiuntimas veikiant

Tai, kas „The Pirate Bay“ pritraukia milijonus kankintojų, yra paprastas, tačiau patrauklus vaizdas. Tai patogi vartotojo sąsaja yra labai lengva naršyti, ir mes siūlytume jums atlikti savo kankinimus iš čia.

„Torrent“ atsisiuntimai

„Torrent“ atsisiuntimuose rasite viską, ką galite rasti iš knygų, muzikos, filmų, žaidimų ir tt. Turi gana paprastą ir tiesioginį pagrindinį puslapį.

Pagrindiniame puslapyje pateikiami naujausi visų kategorijų failai su atitinkamais sėjamaisiais, lečeriais ir sveikata.

„TorrentDownloads“ peržiūri geriausius „torrent“ tinklalapius

Kai spustelėsite nuorodą, būsite nukreipti į aprašymo puslapį. Čia yra keturios atsisiuntimo parinktys. Trys iš jų yra tiesiai po failo pavadinimu. Mygtukas, esantis viduryje, ir magneto nuoroda „torrent“ informacijoje atsisiųsti torrent failus.

„Torrent“ atsisiuntimai 2

Jei paspausime mygtuką su “Atsisiųskite „Torrent“” parašytas .torrent failas atsisiunčiamas. Norėdami įkelti jį į „uTorrent“, spustelėkite jį ir paspauskite “Gerai”.

„Torrent“ atsisiuntimai 3

Jei spustelėsime “Magnetinis ryšys”, naršyklė prašo įkelti failą „uTorrent“.

„Torrent“ failų atsisiuntimas

Skirtingai nuo daugelio „torrent“ svetainių, „Torrent“ atsisiuntimai teikia informaciją apie sėjamąją, lečerį ir informaciją apie sveikatą, o tai yra didelis pliusas, nes galite nustatyti, kiek laiko jūsų failas atsiųs. „Torrent“ atsisiuntimai visada bus mūsų populiariausių „torrent“ sąraše.

Kalkių torrentai

„LimeTorrents“ apžvalga

„Lime Torrents“ yra vienas iš senų berniukų, tokių kaip „Demonoid“ ir „The Pirate Bay“, ir viena didžiausių aukštos kokybės torrentų duomenų bazė..

Nepaisant kelių blokavimo bandymų, svetainė veikia visiškai tik pakeisdama domeno vardą. Įvedę URL nukreipiame į jo pagrindinį puslapį.

Ieškodami arba tiesiog spustelėję failą pagrindiniame puslapyje, gauname šį aprašymo puslapį su “Magnetų atsisiuntimas” variantas arba “Atsisiųskite „Torrent“” variantas.

„LimeTorrents“ atsisiunčia torrentus

Kur “Magnetų atsisiuntimas” iškelia iš naršyklės prašymą įkelti failą į torrentą, “Atsisiųskite „Torrent“” parinktis atsisiųsti failą, kuris spustelėjus įkelia failą į „uTorrent“. Daugybė blogos kokybės torrentų randami „Lime“ torrentuose, bet tai’Tai geras dalykas, verčiantis jį išlikti mūsų sąraše. Be to’vargu ar kada žemyn.

Todėl’partneris už blogus laikus.

Demonoidinės filmų / TV laidų alternatyvos

YTS

YTS (YIFY) torrent svetainės apžvalga

YTS yra neoficialus YIFY grupės palikuonis. „YTS“ rasite tik HD (720p, 1080p, 3D) kokybės ir labai mažo dydžio filmus.

Tai tikrai įgyvendina tai, ką žada. Tai yra ir buvo pastaruosius dvejus metus populiariausia filmų atsisiuntimo svetainė.

Filmų atsisiuntimas negali būti lengvesnis nei atsisiuntimas iš šios svetainės. Jo sąsaja su vartotoju yra draugiškiausia, pateikiant filmo priekabą ir pateiktą santrauką. Tiesiog spustelėkite savo mėgstamą filmą…

YTS (YIFY) torrent atsisiuntimo parinktys

Spustelėkite atsisiųsti, ir jums bus suteikta galimybė pasirinkti filmo spausdinimo kokybę. Atsisiunčiate norimą kokybę ir mėgaujatės filmu.

Šioje svetainėje yra daugybė iššokančiųjų skelbimų, kurių galima išvengti naudojant gerą skelbimų blokatorių, tačiau jis’nėra jokių kompromisų dėl kokybės, todėl tai yra pirmoji populiariausių filmų svetainė.

RARBGAS

RARBG peržiūra

RARBG yra vienas didžiausių torrentų baseinų. Viršuje jis pridedamas prie kitų geriausių „torrent“ svetainių, tokių kaip „The Pirate Bay“, „KickAss“, „Demonoid“ ir kt.

Kiekvieną dieną į šią svetainę įkeliamos naujausios TV laidos, filmai ir muzika. Šioje svetainėje galite rasti beveik kiekvieną beveik visų šalių filmą ar TV laidą.

Pagrindinis puslapis gana lengvai suprantamas. Spustelėkite norimą nuorodą, kuri pateks į aprašymo puslapį.

RARBG atsisiuntimo puslapis

Galite įvertinti svetainės kokybę pagal jos dėmesį detalėms. RARBG yra puikus to pavyzdys. Nuoroda į torrentą yra aprašymo viršuje su magneto jungtimi.

Mes pastebime, kad RARBG yra visiškai be klaidų. Kartais tai gali būti neprisijungus, bet tai’tik dėl serverio problemų. Mes tikrai siūlome naudoti RARABG.

Demonoidinės žaidimų alternatyvos

Žaidimai Torrentai

Žaidimų torrentų apžvalga

Iš pradžių ispanų kalba ši svetainė priklauso geriausių žaidimų torrentų svetainėms. Žaidimai „Torrent“ yra sukurti specialiai norint patenkinti žaidėjų poreikius. Naršydami svetainėje rasite „Bloodborne Skidrow“, „Skidrow Crack“, 3DM žaidimus ir daugelį kitų. Kartą jūs’Jei pradiniame puslapyje turėsite išversti puslapį į anglų kalbą.

Spustelėdami žaidimo atsisiuntimo nuorodą, naršyklė nukreipia į aprašymo puslapį. Čia matai “Atsisiųskite „Torrent“” mygtuką.

Kaip atsisiųsti failus iš žaidimų torrentų

Nepaisant didžiulės žaidimų bibliotekos, naršantiems ne ispanų kalba gali šiek tiek skaudėti užpakalį naršant svetainėje.

Bet tikram žaidėjui tai’Tai tik dar viena smagi misija.

Donas’nepamirškite naudoti VPN

Vienas dalykas, kurį turėjote suprasti, yra tas, kad tam tikrose vietose torrentų atsisiuntimas gali būti neteisėtas. Daugelio „torrent“ svetainių įkūrėjai ir savininkai buvo sugauti ir teisiami dėl autorių teisių pažeidimų. Niekada nerasite personalo ar svetainės savininko naudodamiesi jo tikruoju vardu, nes tai gali sukelti daug problemų.

Bet taip nėra’Neleisk mums naudoti torrentų. Virtualūs privatūs tinklai arba VPN’s yra privatus kanalas tarp dviejų ar daugiau įrenginių. VPT’naudojami paslėpti asmens internetinį srautą nuo interneto paslaugų teikėjo ar IPT akių.

VPN yra labai daug’ten, iš ko rinktis. Bet jūs turite būti atsargūs, nes daugelis šių VPN’s don’t leisti kankintis. Mes surinkome VPN sąrašą’s, kurias galite naudoti, norėdami saugiai atsisiųsti torrentus:

  • „NordVPN“
  • „ExpressVPN“
  • Puikus privatumas
  • „Mullvad“ VPT

Peržiūrėkite visą mūsų sąrašą geriausių VPN, skirtų kankinimui.

Pabaigoje, nuodugniai išanalizavę privalumus ir trūkumus, priėjome sprendimą, kad „The Pirate Bay“ yra geriausia alternatyva Demonoidui.

Remiantis mūsų analize, The Pirate Bay yra geriausia alternatyva Demonoid.

Ir VPT’s, mūsų asmeninė patirtis leidžia manyti, kad „NordVPN“ yra geriausias VPN, naudojamas kankinant.

Taigi kurią iš šių čia išvardytų demoonoidų alternatyvų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 60