2020 m. Vis dar veikia 11 geriausių „torrent“ svetainių


Paskutinis atnaujinimas: 2020 01 02

2020 m. Rasti gerų torrentų svetainių yra nuolatinė kova. Tiesiog kai pagalvoji’suradęs tobulą sekimo įrenginį, turintį daug aukštos kokybės torrentų ir nuostabų sėjamojo ir lečerio santykį, jis uždaromas dėl autorių teisių skundų.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Ir tada jūs turite vėl pradėti visą bandymų ir klaidų procesą. Jei tu’vėl pavargai, Donai’nerimauti - mes’padarėme jums tyrimą.

Mūsų kriterijai

Mes’„ve“ tyrė ir išbandė šimtus populiariausių „torrent“ svetainių, kad išsiaiškintų, ar jos:

 • vis dar dirba 2020 m
 • turi mažai kenkėjiškų programų arba jų nėra
 • siūlo platų turinio ar programinės įrangos pasirinkimą

Galų gale mes sugebėjome iškirpti tą didžiulį torrentų svetainių sąrašą žemyn tik iki 11. Šiose svetainėse teikiama tokia saugi ir turtinga patirtis, kokia gaunama kankinant, tačiau visos jos turi skirtingą pranašumą. Mes stengiamės apibendrinti, ko galite tikėtis iš kiekvieno, taigi, jūs ne’t neturi patirti vargo.

Vis dėlto kankintis yra rizikinga, todėl visus atsisiuntimus atlikome naudodami „NordVPN“ - aukščiausio lygio anonimiškumo įrankį, kuris gali paslėpti jūsų IP ir užšifruoti visą srautą..

Deja, negalėjome’Neanalizuokite šių populiarių torrentų svetainių, pamatydami, kaip jos visos buvo uždarytos neseniai (arba kai kuriais atvejais ne taip neseniai):

 • „SeedPeer“
 • „Zooqle“
 • „Bit Torrent“ scena (BTScene)
 • „YourBittorrent“
 • Demonoidas

Taigi leisk’s kasti į geriausias torrent svetaines, kurios vis dar veikia 2020 m.

1. Piratų įlanka

 • Interneto svetainė: https://thepiratebay3.org/ (ir įgaliotiniai)
 • Argumentai už: didžiulis pasirinkimas ir turinio įvairovė, lengva naršyti, gera torrent kokybė
 • Minusai: nieko gero neaiškiam turiniui, ypač muzikai
 • Užblokuotas: Argentina, Australija, Austrija, Belgija, Kinija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Indija, Indonezija, Airija, Iranas, Italija, Malaizija, Nyderlandai, Norvegija, Portugalija, Kataras, Rumunija, Rusija, Saudo Arabija, Singapūras, Ispanija , Švedija, Turkija, Jungtiniai Arabų Emyratai, JK

Visi’Bet kokio tipo turinio ar programinės įrangos šaltinis. Taip, nepaisant visų bandymų uždaryti „The Pirate Bay“, čia jis yra veikiančių torrentų svetainių sąraše. TPB laikas nuo laiko mažėja, tačiau visada yra perspektyvių tarpinių atstovų, jei galite’t įkelti pradinę svetainę.

Piratų įlanka - viena iš geriausių torrentų vietų

Dėl savo populiarumo, TPB yra labai įvairi. Daugeliui tai yra svarbiausias žaidimų, filmų ir visų kitų žaidimų šaltinis.

Piratų įlankoje lengva naršyti - ji beveik nepakito nuo pat įkūrimo. Norėdami juo naudotis, tiesiog suraskite torrentą, perskaitykite visą reikiamą informaciją ir tada tiesiog spustelėkite Gaukite šį torrentą arba magneto piktograma kairėje.

Kaip atsisiųsti torrentus iš „The Pirate Bay“

2. 1337x

 • Interneto svetainė: https://1337x.to/ (ir įgaliotiniai)
 • Argumentai už: nuostabios naršymo funkcijos ir torrent informacija, daugybė įvairiausių
 • Minusai: nelabai tinka neaiškiam turiniui, gali būti nukreipta į trečiąsias šalis
 • Užblokuotas: Austrija, Australija, Danija, Indija, Airija, Italija, Suomija, Prancūzija, Norvegija, Rusija, Ispanija, JK (sąrašas greičiausiai neišsamus)

Nors tai nėra geriausiai atrodanti „torrent“ svetainė sąraše, „1337x“ yra naudinga, kai jūs’vėl ieškote aktyvios „torrent“ svetainės su plačiu turiniu. „TorrentFreak“ duomenimis, tai yra 3-asis dažniausiai naudojamas torrent paieškos variklis 2018 m.

Svetainė yra graži lengva naršyti, kurių kategorijos patogiai pateikiamos pagrindinio puslapio apačioje (ir šoninėje juostoje, kai esate’dar giliau svetainėje).

1337x torrent svetainės apžvalga

1337x dažnai minimas kaip geriausias „torrent“ paieškos variklis, panašios kokybės kaip „The Pirate Bay“.

Spustelėję konkretų torrent failą, gausite gerai sutvarkytas puslapis su visa reikalinga informacija (sėjamosios, lečeriai, įkėlimo amžius, failo informacija ir kt.) ir kelios parinktys failui atsisiųsti.

Bet būkite įspėti: nors gali būti 4 torrent failo atsisiuntimo parinktys, tik du iš jų tikrai duos jums failą, o kiti kartais gali nuvesti jus į atsitiktines vietas.

Kaip atsisiųsti torrentus iš 1337x

3. „MagnetDL“

 • Interneto svetainė: https://www.magnetdl.com/
 • Argumentai už: gerai užsakytas, greitas, daug įvairovės, nėra skelbimų
 • Minusai: mažiau sėjamųjų nei populiaresnėse torrent svetainėse
 • Užblokuotas: Netaikoma

Gandai apie „MagnetDL“’Mirtis, atrodo, buvo labai perdėta.

Tai svetainė tiems, kurie žino: jos dizainas yra senosios mokyklos, tačiau visa informacija pateikiama švariai ir svetainė yra labai greita.

„MagnetDL“ pagrindinis puslapis

„MagnetDL“ gali būti ne itin populiari, tačiau tai yra „top torrent“ svetainė. Tai’turinio, kuriame daug nesąmonių, pvz., iššokančiųjų reklamų, skleidžiančių daugelį kitų šiuo metu veikiančių „torrent“ stebėjimo priemonių. JK vartotojams tai jau seniai naudojama „torrent“ paieškos varikliui, kur jis išlieka vienas iš nedaugelio IPT neužblokuotų..

Patekę į atsisiuntimo puslapį, jūs’Pamatysite standartinį išdėstymą. Tiesiog spustelėkite magneto piktogramą ir galite pradėti atsisiųsti:

„MagnetDL“ atsisiuntimo puslapis

4. YTS (YIFY)

 • Interneto svetainė: http://www.yts.am/
 • Argumentai už: puikiai tinka filmams
 • Minusai: nieko gero, erzinančios reklamos
 • Užblokuotas: Australija, Indija, Indonezija, Singapūras, JK (sąrašas greičiausiai neišsamus)

YTS yra svarbiausias šaltinis, iš kurio galima atsisiųsti filmų torrentus iš YIFY, populiaraus įkėlėjo didelės raiškos filmai, mažų dydžių. Tai apima egzotinių kalbų, pvz., Telugų, turinį.

YTS (YIFY) torrent svetainės apžvalga

Svetainė yra švari, gerai organizuota ir lankytojams suteikia galimybę atsisiųsti filmus 720p arba 1080p formatu, 1080p versijos yra didesnis failas, o 720p versijos paprastai yra mažesnės nei 1 GB..

YTS (YIFY) torrent atsisiuntimo parinktys

„YTS“ suteikia ne tik galimybę atsisiųsti įvairaus dydžio ir kokybės failus, bet ir „Rotten Tomatoes Critics“ vertinimą, „Rotten Tomatoes Audience“ reitingą, „IMDB“ rezultatą ir svetainę.’savo mėgstamų / mėgstamiausių sumų.

5. „LimeTorrents“

 • Interneto svetainė: https://www.limetorrents.info/ (ir limetorrents.asia, limetorrents.zone, limetor.com, limetor.pro)
 • Argumentai už: daugybė įvairovės, tinkama rasti torrent failų šaltinius
 • Minusai: rizikinga, jei tu’re atsargiai apie tai, kur esate’vėl atsisiųsti iš
 • Užblokuotas: Australija, Prancūzija, Indija, JK, JAV (sąrašas greičiausiai neišsamus)

Kitas senbuvis ir gėris yra „LimeTorrents“, kuris atėjo į kelią nuo pat jo įkūrimo 2009 m. Ši svetainė skiriasi nuo daugumos kitų torrentų svetainių šiame sąraše, nes ji nėra „torrent“ stebėjimo priemonė, o veikiau meta paieškos variklis (jis renka paieškos rezultatus iš kitų torrent svetainių).

„LimeTorrents“ apžvalga

Kai naudojate „LimeTorrents“, tai’svarbu spustelėti tik ant Parsisiųsti torrentą arba Magnetas mygtukai - kiti mygtukai nuves jus į keistas vietas. Be to, atsižvelkite į jus’vėl ruošiatės atsisiųsti.

„LimeTorrents“ atsisiunčia torrentus

6. RARBGAS

 • Interneto svetainė: https://rarbg.to (ir rarbgmirror.com, rarbg.link, rarbg.is, rarbgs.com, rarbgaccess.org, rargbunlock.com, rarbgmirror.xyz, rarbgproxy.org)
 • Argumentai už: daug informacijos apie torrentą, gera turinio įvairovė, švari svetainė
 • Minusai: kartais gali’Nerandate tikrai populiaraus turinio arba mažai sėjamųjų
 • Užblokuotas: Australija, Bulgarija, Danija, Prancūzija, Indija, Indonezija, Italija, Portugalija, Saudo Arabija, JK

RARBG yra gerbiamas senosios mokyklos bulgarų kankinimosi svetainė su daugybe įvairiausių. Vienas jos privalumų yra tai, kokia išsami informacija yra kiekviename „torrent“ sąraše.

RARBG peržiūra

RARBG yra gana turtingų neaiškumų ir gali būti gera vieta ieškantiems B filmų, porno ar meno namų. Iš vis dar veikiančių „torrent“ svetainių „RARBG“ yra viena geriausių hindi filmams, nulaužtai programinei įrangai ir žaidimams..

Atsisiųsti failus yra paprasta’Pamatysite nuorodą kiekvieno puslapio viršuje.

RARBG atsisiuntimo puslapis

7. EZTV

 • Interneto svetainė: https://eztv.ag/ (ir eztv.rocks, eztvproxy.com, eztv.red, eztv.ukunblock.download, eztv.unblocked.pl, eztv.unblockall.org, eztv.ag, eztv.unblocked.bet, eztvmirror.com, eztv.bypassed.cool)
 • Argumentai už: nuostabus televizijos laidoms
 • Minusai: nenaudinga jokiam kitam turinio tipui
 • Užblokuotas: Australija, Kanada, Airija, JK, JAV

Sukurtas specialiai atsisiuntimui Televizijos laidos ir serialai, EZTV buvo nuolatinis buvimas kankinančių bendruomenėje.

EZTV torrent svetainės apžvalga

Nors ji teigia, kad apie 2005 m. Estetiką ir UX, vis dėlto ji siūlo paprastas, lengvai suprantamas metodas TV laidų torrentų paieškai ir atsisiuntimui.

„Torrent“ arba „magnet“ failą galite atsisiųsti tiesiai iš paieškos rezultatų arba galite patekti į konkretų failo atsisiuntimo puslapį.

EZTV „torrent“ atsisiuntimo puslapis

„Torrent“ svetainės, kurios vis dar veikia, tačiau mažesnės už vidutinę

Tai yra keletas populiaresnių svetainių, kurios vis dar veikia 2020 m.

Tačiau nors buvo teigiama, kad jos yra vienos geriausių torrentų svetainių internete, mūsų testai parodė didelius spragas jų realiame veikime.

8. „iDope“

 • Interneto svetainė: https://idope.xyz/ (ir idope.prox4you.icu, idope.nocensor.xyz, idope.t0r.club, idope.123unblock.pro, idope.unblockproject.xyz)
 • Argumentai už: paprasta ir turi daug įvairovės
 • Minusai: naršyti nepatogu, nėra filtravimo, erzina skelbimai
 • Užblokuotas: Netaikoma

„iDope“ yra duoklė legendiniams „Kickass Torrents“ - kad ir ką tai reikštų. Tai’s dar vienas pavyzdys minimali torrent paieškos variklio svetainė: „iDope“ išdėstymas ir spalvų paletė yra labai panaši į mūsų geriausio draugo „Google“.

Tačiau tai taip pat reiškia nėra’t ypač patogu naršyti - tu’Tai galėsite padaryti tik spustelėję išskleidžiamąjį meniu viršuje.

„iDope“ - viena iš populiariausių „torrent“ svetainių

Atrodo, kad nėra galimybės atsisiųsti torrent failų tiesiai iš paieškos rezultatų - jūs’Turėsiu įvesti kiekvieną įrašą ir slinkti į apačią.

„iDope torrent“ atsisiuntimo puslapis

9. „Torlock“

 • Interneto svetainė: https://www.torlock.com/
 • Argumentai už: tinka anime, televizijai, filmams ir žaidimams; labai lengva naudoti
 • Minusai: labai erzinantys skelbimai
 • Užblokuotas: Australija, Indija, JK (sąrašas greičiausiai neišsamus)

„Torlock“ yra viena iš paprasčiau atrodančių „torrent“ paieškos sistemų svetainių ir viena geriausių, jei norite ką nors greitai rasti. Tai’s ypač tinka anime torrentams (nors uždari „torrent“ sekimo įrenginiai, tokie kaip „BakaBT“, vis dar yra geresni), tačiau taip pat turi geras TV serialų, filmų ir žaidimų pasirinkimas.

„Torlock torrent“ svetainės apžvalga

„Torlock“ viršuje pateikia populiariausių „torrent“ paieškos raktinių žodžių sąrašą, taigi, jei jūs’Ieškant karščiausio turinio, gali tekti net jo ieškoti.

Atsisiuntimo puslapio išdėstymas yra gana paprastas ir didelis „Torrent“ mygtukas viršuje, centre, galite lengvai atsisiųsti failą. Arba galite spustelėti mygtuką magneto piktograma viršutiniame dešiniajame puslapio kampe.

„Torlock“ atsisiuntimo puslapis

10. „TorrentDownloads“

 • Interneto svetainė: https://www.torrentdownloads.me/ (ir torrentdownloads.unblockall.org/, torrentdownloads.unblocker.cc/, torrentdownloads.unblocker.win/, torrentdownloads.immunicity.cab/).
 • Argumentai už: patogus naršymas, daug turinio
 • Minusai: klaidų, rizika būti nukreipta
 • Užblokuotas: Netaikoma

„TorrentDownloads“ yra viena iš gausiausių šiuo metu aktyvių „torrent“ svetainių. Jis turi daug Televizija, filmas, muzika, žaidimai, programinės įrangos torrentai ir dar daugiau. Jei gali’nerasdami ko nors kituose populiariuose „torrent“ paieškos varikliuose, „TorrentDownloads“ gali tiesiog padaryti triuką.

„TorrentDownloads“ peržiūri geriausius „torrent“ tinklalapius

Torrentai yra gerai organizuotas - kiekvienoje kategorijoje yra daug pakategorių, kad naršymas būtų labai efektyvus.

Spustelėję norimą atsisiųsti failą, gausite standartinį atsisiuntimo puslapį. Tiesiog įsitikinkite, kad spustelėjote tik centrą Atsisiųskite „Torrent“ mygtuką arba pilką Magnetinis ryšys toliau žemiau.

„TorrentDownloads“ atsisiuntimo puslapis

11. „Torrentz2“

 • Interneto svetainė: https://torrentz2.eu/ (arba https://torrentz2.cc/)
 • Argumentai už: daugybė įvairovės, tinkama rasti torrent failų šaltinius
 • Minusai: didelė kenkėjiškų programų rizika, jei jūs’vėl nesi atsargus
 • Užblokuotas: Netaikoma

Tai sena ir paprastai atrodanti torrento svetainė. Kaip ir „LimeTorrents“, „Torrentz2“ yra a “meta paieškos,” tai reiškia, kad jis sujungia kitų svetainių rezultatus, o ne siūlo savo torrentus.

„Torrentz2“ svetainės apžvalga

Tai reiškia, kad „Torrentz2“ tik apibendrina rezultatus’nėra naršymo funkcijos. Kartą jūs’Jei įvedėte savo paieškos terminą, turite keletą pasirinkimo galimybių filtruoti, ypač Kokybė pasirinkimas. „Torrentz2“ šaltiniai pateikia daugybę „torrent“ svetainių, todėl blogos kokybės ar net kenkėjiškų programų nuorodos yra neišvengiamos, nebent žiūrėtumėte tik patikrintus sąrašus..

„Torrentz2“ yra puikus, jei galite’t nerandate ko nors tiesiogiai ir norite sutaupyti sau vargo, susijusio su keliolika atskirų „torrent“ stebėtojų.

„Torrentz2“ atsisiuntimo puslapis

Saugus kankinimasis 101: naudokite VPN

Būtų labai neatsargu išvardyti geriausias „torrent“ svetaines, neminint saugumo.

Kaip ir tu’Turbūt žinote, kad vyriausybės ir autorių teisių savininkai nuolat siekia atremti kankinančias svetaines ir torrentų vartotojus. Tai’Dėl šios priežasties daugybė populiarių torrent svetainių, kurios vis dar veikia, yra užblokuotos daugelyje šalių.

Blokavimas nuošalyje, autoriaus teisių pažeidimas gali užtraukti milžiniškas baudas (ir už jas užtraukė baudas) torrent vartotojams. Kadangi „BitTorrent“ yra labai skaidrus protokolas, sugauti jus labai lengva.

nebent tu’vėl naudojate VPN, kuris slepia tikrąjį jūsų IP adresą, todėl atrodo, tarsi jūs’įsikūręs kitame mieste, šalyje ar net žemyne. Šį anonimiškumą sustiprina stiprus šifravimas - net jei IPT norėtų žiūrėti į jūsų srautą, jiems tai būtų visiškai nenaudinga..

Taigi, kurias iš geriausių šiandien išvardytų torrent svetainių naudojate 2020 m.? Ar yra kokių populiariausių torrentų svetainių, kurias praleidome?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 42 = 45