15 geriausių „TorrentHound“ alternatyvų 2020 m


Jei jūs lankėtės „TorrentHound“ šiais metais, tada žinote, kad svetainė buvo uždaryta. Tai tik viena iš kelių populiarių kankinančių svetainių, kurios pastaruoju metu dingo.

2007 m. Atidaryta svetainė per dešimtmetį sukaupė milijonus lankytojų, tačiau niekada nebuvo pasiekusi „The Pirate Bay“ populiarumo. Vis dėlto „TorrentHound“ turėjo atsidavusią vartotojų bazę. Nors kiti uždarė duris dėl ieškinių ar kitų teisinių bėdų, „TorrentCloud“ pasirinko uždaryti.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Šis sprendimas buvo finansinis. Jie negavo pakankamai srauto, kad kompensuotų dideles svetainės priežiūros išlaidas. Svetainės populiarumas greitai išaugo, tačiau pamažu jos vartotojų skaičius mažėjo. Be to, svetainės savininkams nuolat reikėjo apsisaugoti nuo piratavimo lobistų, o tai dar labiau padidino įmonės patiriamą stresą..

Jei jums reikia naujos torrenting svetainės, kurią norite naudoti, pateiksime geriausių TorrentHound alternatyvų apžvalgą. Skirstėme svetaines į tris kategorijas, kad būtų lengviau sekti. Tai apima „TorrentHound“ alternatyvas:

  • bendras kankinimas
  • filmo / TV kankinimas
  • žaidimas kankinantis

Išnykus tiek daug torrent svetainių, gali būti sunku sekti, kaip veikia šios svetainės. Tai padės išsiaiškinti kankinančią situaciją dabar, nes visos toliau pateiktos svetainės veikia.

„TorrentHound“ alternatyvos bendram kankinimui

Leisti’Pažvelkite į geriausias „TorrentHound“ alternatyvas, kad patenkintumėte visus jūsų kankinamus poreikius.

Piratų įlanka

„The Pirate Bay torrent“ svetainės apžvalga

Piratų įlanka yra populiariausia svetainė, skirta bendrajam kankinimui.

Piratų įlankoje buvo išmesta daugybė kliūčių, įskaitant kelis bandymus ją uždaryti, tačiau svetainei pavyko įveikti visas šias kliūtis. Sąsaja, kuri primena „Google“, yra pakankamai tiesi, kad naujokai lengvai rastų ir atsiųstų pavadinimus.

Svetainėje galite rasti garso failus, TV laidas, filmus, programas, žaidimus ir dar daugiau. Yra net būdas peržiūrėti 100 populiariausių torrentų, kad galėtumėte pamatyti tai, kas šiuo metu yra populiaru. Tai yra didžiausias torrent indeksas internete, todėl svetainės siūloma įvairovė yra neprilygstama.

RARBGAS

RARBG torrentų apžvalga

„RARBG“, pristatytas 2008 m., Yra idealus, jei ieškote naujų leidimų.

Mūsų mėgstamiausia „RARBG“ dalis yra ta, kad šioje vietoje yra daug sėklų. Nuo žaidimų iki populiariausių filmų, svetainėje yra platus 2018-ųjų pavadinimų pasirinkimas. Katalogas atnaujinamas kiekvieną dieną.

Neigiama yra tai, kad svetainė yra nuolat tikrinama. Ši svetainė jau užblokuota keliose šalyse, įskaitant JK. Beje, mūsų atsisiųsti torrentai buvo aukštos kokybės, o svetaine buvo lengva naudotis.

Torlockas

„Torlock torrent“ svetainės apžvalga

„Torlock“ pasižymi žaidimų, filmų, TV serialų ir dar daugiau, bet ypač naudinga naudojant elektronines knygas ir anime pavadinimus.

Mūsų mėgstamiausia šios „TorrentHound“ alternatyvos dalis buvo lengva naudotis. Paieškos funkcija yra labai intuityvi. Ieškojome „Full Metal Alchemist: Season One“ ir iškart radome tai, ko norėjome. Tada mes jį atsisiuntėme be jokių problemų.

Turėdami daugiau nei 4 milijonus torentų, yra iš ko rinktis. Minimalistinis požiūris į dizainą padeda išvengti katalogo pertekliaus.

„Torrentz2“

„Torrentz2“ svetainės apžvalga

„Torrentz2“ yra bendra kankinanti svetainė, kuri neseniai buvo atnaujinta ir patobulinta.

Bibliotekoje yra gausus žaidimų, filmų ir laidų pasirinkimas. Tačiau įspūdingiausią radome muzikos katalogą. Svetainės dizainas yra menkas ir paieškos juosta išdėstyta priekyje ir centre.

Daugybė torrentų yra vyresni nei 10 metų, todėl tai yra gera svetainė, jei norite ieškoti senesnių torrentų. Nors mums patinka paprastas svetainės dizainas, mes praleidome įtraukę dešimt geriausių sąrašų’dabar populiarus.

„Zooqle“

„Zooqle“ torrent svetainės apžvalga

„Zooqle“ yra viena iš naujausių kankinančių svetainių, tačiau ji jau sulaukė daug dėmesio.

Svetainėje jau yra daugiau nei 3,7 mln. Torrentų, kuriuos reikia naršyti. Mūsų mėgstamiausia šios kankinančios svetainės dalis yra ta, kad turinys yra gerai subalansuotas. Santykinai lengvai galite rasti švietimo turinio, programinės įrangos ir pramogų turinio.

Nors sąsajoje gali būti naudojami tam tikri patobulinimai, tikėtina, kad jie laiku išspręs problemas. Mes vis tiek sugebėjome rasti mums reikalingus torrentus ir juos atsisiųsti, nors tai užtruko šiek tiek ilgiau nei naudojant RARBG ir „Torlock“.

Galiausiai svetainė mums vis tiek patiko.

„TorrentHound“ alternatyvos filmams ir televizijai

Šios alternatyvos suteiks jums geriausios patirties’vėl ieškote filmų ir TV laidų.

EZTV

EZTV torrent svetainės apžvalga

EZTV yra vienas iš geriausių variantų ieškant TV torrentų.

Kasdien pridedant naujų epizodų, atrodytų, kad pasirinkimas yra begalinis. Svetainėje yra dramų, komedijų, muilo operų, ​​sporto, vėlaus vakaro laidų ir dar daugiau. Čia galite rasti dabartinių laidų, bet taip pat galite rasti nerodomų serialų.

Mes nustatėme, kad šios svetainės išvaizda paseno. Tai neapsunkino svetainės naudojimo, tačiau pašalino vartotojo patirtį. Kiekvienoje serijoje / sezone taip pat rodomas įvertinimas šalia pavadinimų, kad galėtumėte pamatyti, koks pasirodymas gerai įvertintas su kitais vartotojais.

YTS

YTS (YIFY) torrent svetainės apžvalga

YTS yra kankinanti platforma, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas filmams.

Ši „TorrentHound“ alternatyva puikiai tinka kino gerbėjams, nes čia galite rasti dabartinius hitus, taip pat klasikinius filmus. Svetainė vizualiai stulbina, ir mums patiko išdėstymas. Svetainėje taip pat nėra’nereikia daug pralaidumo, o tai yra dar vienas privalumas.

Apskritai tai buvo mūsų mėgstamiausia svetainė atsisiųsti filmus. Biblioteka turi tiek daug, iš ko rinktis. Mums pavyko rasti visus mėgstamus filmus.

ETTV

ETTV torrent svetainės apžvalga

ETTV yra dar viena „TorrentHound“ alternatyva, orientuota į televiziją, tačiau filmus taip pat galite rasti čia.

Buvo nesunku rasti naują ir populiarų TV turinį, tačiau reikėjo ieškoti aplink, kad rastume mažiau žinomus pavadinimus. Išplėstinė paieška yra gana naudinga. Galite ieškoti pagal kategorijas, kad nereikėtų’Kai norite rasti TV laidą, nereikia ravėti filmų pavadinimų. Nauji epizodai pridedami kiekvieną dieną, kad galėtumėte neatsilikti nuo dabartinių laidų.

Apskritai tai buvo viena geriausių svetainių, tokių kaip „TorrentHound“, ieškant TV epizodų. Mes galėjome išsiversti be skelbimų, tačiau pasirinkimas sukėlė šį nepatogumą.

9xmovies

9xMovies torrent svetainės peržiūra

„9xmovies“ siūlo platų Holivudo filmų pasirinkimą, nors pagrindinis dėmesys skiriamas Bolivudo filmams.

Nors mums patinka spalvinga svetainė, dėl oranžinės ir žalios spalvų schemos svetainės tekstą buvo sunku perskaityti. Beje, kataloge yra platus tarptautinių pavadinimų pasirinkimas. Jei ieškote ne tik amerikietiškų filmų, tai yra gera vieta pradėti.

Daugiausia dėmesio skiriant filmams, bibliotekoje taip pat galite rasti dubliuotų TV laidų epizodų. Daugelis pavadinimų, kuriuos matėme, buvo nauji, bet mes matėme ir keletą senesnių filmų.

Nyaa

„Nyaa“ apžvalga

„Nyaa“ kankina anime titulų centras. Populiari svetainė uždaryta praėjusiais metais, bet dabar ji vėl sukurta. Kataloge yra daugiau nei 500 000 torrentų, įskaitant daugelį populiarių anime filmų ir TV laidų. Mums patinka, kad bibliotekoje yra daug senesnių pavadinimų, kuriuos sunku rasti kitose svetainėse.

UI yra nesudėtinga ir lengvai naudojama. Yra net galimybė filtruoti perdarymus, kurie žymiai palengvino pavadinimų paiešką. Apskritai, tai buvo viena geriausių svetainių, kurias radome anime torrentų atsisiuntimui.

„TorrentHound“ žaidimų alternatyvos

Ir galiausiai mes’dar kartą ieškote geriausių „TorrentHound“ alternatyvų, jei jūs’vėl domina žaidimų torrentai.

„CroTorrents“

Žaidimo torrentų svetainės „CroTorrents“ apžvalga

„CroTorrents“ yra kankinanti svetainė, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas nemokamiems žaidimams.

Galite ieškoti kompiuterinių žaidimų pagal žanrus. Kai kurios kategorijos apima veiksmą, siaubą, lenktynes ​​ir strategiją. Mums šioje svetainėje patinka tai, kad jei galite’neradę ieškomo žaidimo, galite parašyti prašymą.

Apskritai tai buvo viena geriausių svetainių, kurias radome žaidimams. Mes radome daugybę mėgstamų žaidimų, įskaitant „neteisybę“, „The Sims“ ir „Dragon Quest“. Torrentai, kuriuos mes atsisiuntėme, buvo aukštos kokybės.

Žaidimų vandenynas

„Ocean of Games“ svetainės apžvalga

„Ocean of Games“ yra kankinanti svetainė, ypač naudinga „Mac“ vartotojams.

Paprastai žaisti kompiuteriu yra lengviau nei „Mac“, tačiau „Mac“ vartotojams ši svetainė yra stebėtinai lengva. Deja, šis pranašumas taip pat turi keletą trūkumų.

Ką pastebime šioje svetainėje, yra tai, kad buvo labai sunku pasakyti, ką atsisiuntėte. Daugelyje žaidimų yra keli leidimai, tačiau pavadinimai nebuvo aiškiai paženklinti. Mes rekomenduojame naudoti šią svetainę tik tuo atveju, jei galite’neraskite to, ko ieškote kitur.

ParsisiųstiGamesTorrents

Parsisiųsti žaidimų torrentų apžvalgą

„DownloadGamesTorrents“ yra vienas didžiausių žaidimų torrentų pasirinkimo internete.

Šioje svetainėje yra viskas - nuo kompiuterinių žaidimų iki „XBOX 360“ žaidimų iki PS2 žaidimų. Svetainė yra
gerai suplanuotas. Išdėstymas yra gerai organizuotas, todėl buvo lengva rasti visus žaidimus, kurių norėjome. Be to, jie atsisiuntė greičiau, nei mes tikėjomės.

Jei ieškote įvairovės, mes tikrai rekomenduotume šią „TorrentHound“ alternatyvą.

„GazelleGames“

„GazelleGames“ apžvalga

„GazelleGames“ gali pasigirti per 60 000 su žaidimais susijusių torrentų.

Šioje svetainėje reikia susikurti ir užregistruoti sąskaitą. Šis procesas nepavyko’t trunka ilgai. Kai ji buvo baigta, svetaine buvo tikrai lengva naudotis. Mes to nepadarėme’nekyla problemų ieškant norimų žaidimų, ir jie iškart atsisiųsti.

Mums tai buvo ypač naudinga ieškant kompiuterinių žaidimų, tačiau svetainėje taip pat buvo konsolinių žaidimų. Nors registracijos procesas buvo nedidelis nepatogumas, mes vis tiek rekomenduotume šią svetainę rasti žaidimų vandenyne.

GamesTorrents

Žaidimų torrentų apžvalga

„GamesTorrents“ yra viena iš geriausių „TorrentHound“ alternatyvų internete.

Pajutome, kad svetainės kūrėjai išties atnaujina savo auditoriją. Grafika yra patraukli žaidėjams, o svetainės išdėstymas buvo funkcionalus. Kataloge yra kompiuteriniai žaidimai, „Mac“ žaidimai, „PlayStation“ žaidimai, „Nintendo“ žaidimai ir daug daugiau.

Vien tik veislei tai yra puiki pirmoji stotelė, jei jūs’vėl žaidėjas, norintis atsisiųsti torrentą. Galėjai kelias valandas tiesiog naršyti jų gausioje bibliotekoje.

Geriausios „TorrentHound“ alternatyvos

Jei buvote pamaldus „TorrentHound“ vartotojas, galbūt negalėsite rasti svetainės, kuri imituoja „TorrentHound“ vartotojo patirtį. Tačiau liko daugybė kankinančių svetainių, kurios vis dar daro torrentų atsisiuntimą lengva užduotimi.

Dėl bendrų torrentų mūsų mėgstamos svetainės yra „The Pirate Bay“ ir „RARBG“. Mes nustatėme, kad kiekviena bendra kankinanti svetainė turėjo savo privalumų ir trūkumų. Tačiau šios dvi svetainės turėjo daugiausia ir naujausių pavadinimų, o tai daro skirtumą.

Televizijos laidose ir filmuose mums labiausiai patiko „YTS“ ir „Yidio“. Jie buvo lengviausiai naudojami ir pasiūlė didžiausią pasirinkimą.

Žaidimams mes teikėme pirmenybę „GamesTorrents“. Visa vartotojo patirtis buvo patraukli. Mums labai patiko ieškoti jų katalogo ir surasti visus paslėptus brangakmenius.

Būkite saugūs naudodamiesi kankinančiomis svetainėmis

Nors kankinimasis yra linksmas, turime pabrėžti, kad svarbu būti saugiam. Vyriausybės kovoja su piratavimu ir autorių teisių pažeidimais. Autorių teisių įstatymų pažeidimas gali jums kainuoti didelę baudą arba netgi nusiųsti jus į civilinį teismą. Blogiausias scenarijus yra kalėjimas.

Jei planuojate atsisiųsti torrentus, jums reikia VPN paslaugos.

Iš esmės VPN paslauga yra jūsų internetinės veiklos nematomumo apdangalas. Tai slepia tikrąją jūsų buvimo vietą (ir užkoduoja jūsų ryšius), kad žmonės negalėtų atsekti jūsų IP adreso. Tai daro jūsų internetinę veiklą saugesnę ir privatesnę. Naudojimasis VPN paslauga yra vienintelis patikimas būdas įsitikinti, kad niekas negali stebėti jūsų kankinančios veiklos.

Galite rasti nemokamas VPN paslaugas, tačiau mokamos paslaugos paprastai yra saugesnės. Geriausios VPN svetainės vis dar siūlo puikų atsisiuntimo greitį.

Rekomenduojama: Nemokamas „Torrenting“ VPN, geriausias „Torrenting“ VPN

Galutinės mintys

Mūsų mėgstamiausia „TorrentHound“ alternatyva apskritai yra „RARBG“.

Svetainė buvo nauja ir dabartinė, ir tai mus laimėjo. Mūsų mėgstamiausia VPT paslauga yra „NordVPN“.

Nors yra ir pigesnių alternatyvų, ši siūlo geriausią kankinančią patirtį. Tai taip pat turi vieną iš labiausiai žinomų reputacijų, susijusių su privatumu ir sauga.

Taigi kurią iš šių čia išvardytų „TorrentHound“ alternatyvų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!”

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − = 44