12 geriausių „ExtraTorrent“ alternatyvų 2020 m


„ExtraTorrent“, antra pagal dydį „torrent“ svetainė po „The Pirate Bay“, geriausiai žinoma dėl savo plataus pramogų indekso, neseniai buvo uždaryta. Nepamiršk; svetainės administratoriai nepateikė jokio įspėjimo ar paaiškinimo. Jos vartotojams liko atspėti žlugimo priežastį.

Tai įvyko po to, kai registratorius nusprendė visiškai uždaryti svetainę ir su ja susijusius domenus. Kadaise garsios kankinančių svetainių su įspūdingu lankytojų srautu nebuvo daugiau.

Naudotojus, patenkančius į „ExtraTorrent“ pagrindinį puslapį, priima paprasta, bet aiški žinutė, informuojanti vartotojus apie šį sprendimą ir patarianti nenutolti nuo tikėtinų klonų..

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Bandant rasti alternatyvą kadaise iškilusiam torrentui, tai sunki užduotis. Kai nenuspėjamai uždarote daugiau svetainių, turite žinoti, kas’Liko geros kančios.

Nepaisant to, nereikia panikuoti. Straipsnyje bandoma išspręsti šią problemą, pasiūlant kitas geriausias „ExtraTorrent“ alternatyvas. Atidžiai apžiūrėsime kiekvieną svetainę, pateikdami jos privalumus ir trūkumus, kad, tikimės, rastume jums labiausiai tinkančią torrent svetainę.

Norėdami tai padaryti, mes’šias „ExtraTorrent“ alternatyvas padalinsime į atskiras kategorijas, įskaitant tas, kurios yra specialiai skirtos:

Šios kategorijos apima:

  • bendras kankinimas
  • filmų ir TV kankinimas
  • žaidimo torrentai

Alternatyvos bendrajam kankinimui

Tai yra geriausios „ExtraTorrent“ alternatyvos, kurias radome 2018 m., Kurios patenkins jūsų bendruosius kankinančius poreikius.

Piratų įlanka

Ši liūdnai pagarsėjusi svetainė, geriau žinoma kaip TPB sutrumpinta forma, turi daugybę duomenų.

„The Pirate Bay torrent“ svetainės apžvalga

Ideali „ExtraTorrent“ alternatyva, TPB, be daugelio kitų dalykų, siūlo daugybę garso įrašų, vaizdo įrašų, programų ir žaidimų. Kaip premiją, jis siūlo kiekvieno torrento failus ir magneto nuorodas.

Svetainėje yra sveikas eismas, daug vartotojų nuolat sėja ir lekia torrentus. Dėl šios priežasties „The Pirate Bay“ pasižymi puikiu sėjamųjų ir lečerių santykiu ir suteikia mums laisvę atsisiųsti labiausiai patinkančius torrentus iš įvairių.

Deja, „The Pirate Bay“ yra užblokuota 28 šalyse, įskaitant Švediją, Airiją, Australiją ir JK. Jei atsidūrėte šiose šalyse, pagalvokite apie kitas „ExtraTorrent“ alternatyvas arba naudokite VPN, kad apeitumėte blokus..

RARBGAS

Įkurta 2008 m., „RARBG“ yra sparčiai populiarėjantis filmų torrentas, siūlantis torrent failus ir magneto nuorodas, kad būtų lengviau keistis lygiaverčiais failais..

RARBG peržiūra

RARBG svetainėje lengva naršyti. Galite atsisiųsti filmus, žaidimus, muziką, programinę įrangą, TV laidas ir kt. Ši svetainė išskiria iš kitų svetainių tokią savybę, kad ji leidžia vartotojui žiūrėti filmo priekabą internete ir apžiūrėti 10 geriausių kiekvienos kategorijos torrentų..

Palyginti su kitomis torrent svetainėmis, RARBG siūlo daugiau prieinamumo. JK, Danija, Airija ir Portugalija yra keturios iš tik devynių šalių, turinčių dabartinius IPT blokus šioje svetainėje.

1337x

Paprastas dizainas ir turtingas funkcionalumas, 1337X yra dar viena puiki „ExtraTorrent“ alternatyva.

1337x torrent svetainės apžvalga

Nors tai’Ši kategorija nėra pati patraukliausia, šioje „ExtraTorrent“ alternatyvioje svetainėje yra visi duomenys, kuriuos „ExtraTorrent“ pateikė.

Jį sudaro aštuonios kategorijos, būtent; filmai, televizija, žaidimai, muzika, programos, anime, dokumentiniai filmai, kiti ir XXX. Kiekviename faile galime pamatyti sėjamąsias, lečerius, dydį ir įkėlimo amžių, kaip parodyta žemiau.

1337x

Ką’Dar daugiau, 1337X suskirstė failus į kategorijas pagal populiarumą ir 100 geriausių kiekvienam mėnesiui. Be to, svetainėje pateikiamos nuorodos į kitas alternatyvias svetaines, kuriose galima rasti tą patį failą.
„1337X“ IPT užblokuotas tik keturiose šalyse - Australijoje, Airijoje, JK ir Austrijoje.

Jei randate, kad pagrindinis domenas yra užblokuotas, dabar galite pabandyti naudoti kitus du domenus, kurie yra 1337x.la arba 1337x.to. Kita galimybė yra apeiti blokus naudojant VPN.

„LimeTorrents“

„LimeTorrents“ yra nusistovėjusi svetainė, gyvuojanti daugiau nei penkerius metus.

„LimeTorrents“ apžvalga

Kaip senutė, svetainė nuosekliai siūlo daugybę įvairių torrentų atsisiųsti. Taip pat iš pagrindinio puslapio lengvai pasiekiame svarbiausius ir naujausius „torrentus“. Svetainės operatoriai taip pat palaiko „torrent“ talpyklą „iTorrents“, kurią taip pat naudoja kelios kitos „torrent“ paieškos sistemos.

Ši „ExtraTorrent“ alternatyvi svetainė leidžia vartotojui atsisiųsti filmus, TV laidas, muziką, programas ir kt., Todėl visa tai yra suapvalinta torrent svetainė. Kiekvieno failo torrentai yra išvardyti pagal įkėlimo dieną, dydžius, sėjamąsias, lečerius ir sveikatą, kaip parodyta žemiau..

„Lime Torrents 2“

Nors svetainė platina didžiąją dalį savo failų legaliai, kai kuriuose failuose yra autorių teisių saugomo turinio. „Limetorrents“ to nedaro’t pagrindinius failus. Tačiau autorių teisių savininkai jį atidžiai tikrino.

Todėl šią svetainę užblokuosite JK, Australijoje, Indijoje ir JAV. Be to, dėl nuolatinių domenų ir prieglobos problemų kartais sunku prisiminti aukščiausio lygio domeną, reikalingą norint patekti į svetainę.

Filmų ir TV kankinimų alternatyvos

„Torrenting“ yra populiariausia filmų ir TV šou nišoje, ir, jei tai, tai yra geriausios „ExtraTorrent“ alternatyvos’ką tu’vėl po.

MKVCage

Kalbant apie filmus ir TV laidas, „MKVCage“ yra „ExtraTorrent“ alternatyva, kurią turime aplankyti.

„MKVCage“ torrent svetainė

„MKVCage“ siūlo platų filmų ir TV programų spektrą. Jie reguliariai atnaujina savo svetaines, kad įsitikintų, jog turimi filmai ar laidos yra naujausios. Filmų ir laidų klasifikavimas, be kitų formų, priklauso nuo atgaminimo tipo (DVDrip, BluRay) ir kokybės (1080p, 720p, 480p)..

Kai spustelėsime atsisiuntimo mygtuką, esantį po kiekvienu failu, svetainė pateiks jums papildomos informacijos apie failą ir galimas atsisiuntimo nuorodas, kaip parodyta žemiau.

„MKVCage“ torrent atsisiuntimo puslapis

Kaip svetainė’Pavadinimas rodo, kad filmų ir TV laidų torrent failų formatavimas yra .mkv formato. Todėl prieš pradėdami atsisiųsti, turime įsitikinti, kad turime daugialypės terpės grotuvą arba išmanųjį televizorių, palaikantį šį formatą.

YTS

Ši „ExtraTorrent“ alternatyvi svetainė visame pasaulyje yra žinoma kaip geriausias YIFY filmų „torrent“ parsisiuntimo šaltinis.

YTS (YIFY) torrent svetainės apžvalga

Svetainėje galima atsisiųsti YIFY torrentus 720p, 1080p ir 3D kokybės. Tiems iš mūsų, kurie nėra susipažinę su terminu YIFY, tai liūdnai pagarsėjęs didelės raiškos filmų įkėlėjas, kurio mažesnis failo dydis yra apie 700 MB, kompaktinio disko dydžio..

YTS turi unikalų ir aiškų svetainės dizainą. Spustelėjus nuorodą, svetainė iškart atsisiunčia magneto nuorodą, kad būtų galima nedelsiant atsisiųsti iš mūsų pageidaujamo „BitTorrent“ kliento. Kiekvienas failas skirstomas į kategorijas pagal jo žanrą, IMDb partitūrą ir auditorijos reitingą, kaip parodyta žemiau. Taip pat galite pasirinkti failo dydį ir kokybę:

YTS (YIFY) torrent atsisiuntimo parinktys

Kino torrentų organizacija yra svarbiausia. Mes matome naudotojų komentarus apie tam tikrą filmą kartu su siužetu ir kita failo informacija. Nepaisant to, kad URL buvo pervadintas į YTS.AM, „YTS“ svetainė vis dar teikia tas pačias funkcijas, kaip ir anksčiau.

Pradinis svetainės savininkas buvo parodytas kaip „Yiftach“ Naujosios Zelandijos valdžios institucijų, todėl svetainė buvo užblokuota kitose šalyse, tokiose kaip JK, Suomija, Indonezija, Australija, Singapūras ir kitos šalys..

EZTV

Kalbant apie „ExtraTorrent“ alternatyvą, kuri suteikia naujausias TV laidas tiek pagal epizodą, tiek pagal sezoną, EZTV yra kaip tik tai.

EZTV torrent svetainės apžvalga

EZTV svetainė nėra tokia patraukli akiai, kaip kitų torrent svetainių kategorijos. Tačiau tai kompensuoja turėdamas nesibaigiantį TV torrent failų sąrašą. Torrent failai egzistuoja poromis iš dviejų ar daugiau.

Kiekvienos TV laidos parinktys išvardytos pagal dydį, išleidimo laiką ir sėjamąsias, kaip parodyta žemiau.

EZTV failo informacija

„Torrent“ failai turi įspūdingą greitį, nes svetainė visada aktyvi. Remiantis naujausiais tyrimais, svetainė buvo uždrausta dešimtyje šalių, įskaitant JK, Australiją, Turkiją, Norvegiją ir Nyderlandus..

Popkorno laikas

Su vartotojo sąsaja, konkuruojančia su „iTunes“ ir „Netflix“, „Popcorn Time“ teikia integruotą „BitTorrent“ klientą ir daugialypės terpės grotuvą..

„Popcorn Time“ pagrindinis puslapis

Ši „ExtraTorrent“ alternatyva yra toli gražu ne įprasta kankinančių svetainių srautinio perdavimo paslauga, kuriai naudojami P2P protokolai, norint gauti turinį iš kankinančių svetainių. Visi vartotojai, turintys kompiuterius, „Mac“ ir „Linux“, turi apsilankyti svetainėje ir atsisiųsti naujausią versiją.

„Popcorn Time“ gali pasigirti unikaliu dizainu ir patogia vartotojo sąsaja, leidžiančia srautiniu būdu transliuoti filmus ir TV laidas HD ir SD kokybe be jokio buferio ar delsimo. Žingsniai yra aiškiai paaiškinti svetainėje, kaip parodyta žemiau.

Popcorn laiko žingsniai

Keletą metų keletas vyriausybių mėgino panaikinti šią svetainę. Dėl šios priežasties ši svetainė buvo užblokuota daugelyje šalių. Tačiau vis tiek galite apeiti IPT blokus ir gauti prieigą naudodami „Popcorn Time“ VPN.

Su visais privalumais vienintelis trūkumas yra tas, kad nėra atsisiuntimo parinkčių, tačiau norint srautiniam turiniui persiųsti, reikia atsisiųsti „Popcorn Time“ klientą..

Alternatyvos žaidimų torrentams

Jei tu’Jei norite specialiai niežti žaidimų niežėjimą, tada šios žaidimų torrentų svetainės yra puiki „ExtraTorrent“ alternatyva.

„CroTorrents“

„CroTorrents“ yra „ExtraTorrent“ alternatyvi svetainė, skirta atsisiųsti nemokamus kompiuterinių žaidimų torrentus.

Žaidimo torrentų svetainės „CroTorrents“ apžvalga

Iš „CroTorrents“ svetainės galite gauti naujausius žaidimų atnaujinimus, funkcijas ir specifikacijas. Svetainėje yra patogi ir paprasta sąsaja, siūlanti platų nemokamų žaidimų, kuriuos galima atsisiųsti, pasirinkimą.

Žaidimų suskirstymas į kategorijas priklauso nuo žanro, kad būtų lengviau ieškoti. Ką’Be to, „CroTorrents“ svetainėje yra DUK parinktis, kuri mums padės geriau suprasti, kaip naršyti svetainėje.

Kai paspaudžiame pasirinktą žaidimą, svetainė pateikia konkrečias žaidimo instrukcijas, kurias vartotojas turi pereiti prieš spustelėdamas „torrent“ atsisiuntimo mygtuką, kaip parodyta žemiau..

„CroTorrents“ instrukcijos

„GazelleGames“

Ši „ExtraTorrent“ alternatyva yra tiesiog privatus žaidimų stebėjimo įrankis.

„GazelleGames“ apžvalga

Vienintelis laimikis yra tai, kad prieš prisijungdami prie visų žaidimų turime atlikti registracijos procesą. Kai tai atsitiks, atgal nebegrįš. „GazelleGames“ svetainė gali pasigirti daugiau nei 60 000 žaidimų torrentų, kruopščiai sugrupuotų į skirtingus žanrus.

Iš pradžių paaiškėja, kad naršyti svetainėje yra sudėtinga, bet kai jau pripratome, prie jos priprantame’s kaip vaikas’žaidžia. Platus žaidimų spektras pateikiamas dešinėje, pateikiant kiekvieno žaidimo dydį, sėjamąsias, lečerius ir įkėlimo laiką, kaip parodyta žemiau.

„Gazelės“ žaidimai

Parsisiųsti žaidimą Torrentai

Kai reikia įgyvendinti mūsų žaidimų potraukį, atsakymas yra „Download Game Torrent“.

Parsisiųsti žaidimų torrentų apžvalgą

Ši „ExtraTorrent“ alternatyvi svetainė leidžia mums iš karto žaisti internetinius žaidimus skirtinguose įrenginiuose. Jei mes’Ieškodami konkretaus žaidimo, galime spustelėti paieškos mygtuką ir įvesti žaidimą. Priešingu atveju yra daugybė žaidimų, kuriuos galite pasirinkti.

Kai spustelėsite pasirinktą filmą, atsidarys naujas puslapis su trumpa žaidimo apžvalga, trumpa filmuota medžiaga ir ‘Parsisiųsti dabar’ mygtuką puslapio apačioje.

Nuo pat pavadinimo „Download Games Torrent“ yra paprasta ir neįtikėtinai patogi svetainė, leidžianti pateikti vartotojų komentarus ir apžvalgas. Be to, norint prisijungti prie žaidimų, nereikia registruoti sąskaitos, kaip tai daroma „GazelleGames“.

PC žaidimų parsisiuntimas

„PC Games“ parsisiuntimai, kaip aiškiai rodomi pagrindiniame puslapyje, yra filmų A – Z dalys.

„PCGames“ - atsisiųskite apžvalgą

Kaip rodo pavadinimas, ši svetainė yra skirta kompiuterinių žaidimų torrentams. Įdomu tai, kad norimus žaidimų „torrent“ failus galime atsisiųsti be vargo. Ši „ExtraTorrent“ alternatyva yra palaima užmaskuoti pastangų tenkinant torrentų vartotojų žaidimų poreikius.

Šioje svetainėje mes galime greitai atsisiųsti ir įdiegti įvairius žaidimus. Vartotojo sąsaja yra tokia patraukli kaip niekad ir lengvai naršoma. Kai spustelėsime pasirinktą žaidimą, pasirodys išskleidžiamasis įkėlimo ir žaidimo informacijos vadovas su kai kuriomis žaidimo ekrano kopijomis ir atsisiuntimo nuorodomis..

Reikšmingas šios svetainės pranašumas: Visos nuorodos yra keičiamos, tai reiškia, kad galite paimti skirtingas dalis iš skirtingų kompiuterių ir pradėti jas atsisiųsti tuo pačiu metu.

„ExtraTorrent“ kilimas ir kritimas

Įkurta 2006 m., Tuo metu, kai tokiose vietose kaip Mininova ir „TorrentSpy“ dominavo „torrent“ scena, „ExtraTorrent“ pakilo į topų sąrašus ir tapo antra didžiausia torrentų svetaine, atsekdama tik už „The Pirate Bay“..

„ExtraTorrent“ buvo pasiryžusi kurti savo auditoriją. Tačiau jo populiarumas išaugo dėl nuolatinio domenų vardų paslaugų ir hostingo įmonių spaudimo imtis veiksmų. Tai buvo pabaigos pradžia.

2015 m. Lapkričio mėn. „ExtraTorrent“ prarado visus tris domenus (extratorrent.cc, extratorrent.one ir extra.to), kuriuos naudojo veidrodžiams. Administratoriai vis dėlto pakeitė juos naujais ir svetainė vėl veikė.

2017 m. Kovas buvo paskutinis šiaudas, kai svetainė’„“ domeno vardą uždarė registratorius. Daugiausiai spėliojama, kad teisinė įtaka yra pagrindinė jo nykimo priežastis. „ExtraTorrent“ dabar prisijungė prie kitų kritusių „BitTorrent“ gigantų, tokių kaip „KickassTorrents“ ir „TorrentHound“.

Visi „ExtraTorrent“’„s“ domenai nukreipia į tą patį pranešimą: “„ExtraTorrent“ visiškai išsijungė” ir patarimas vartotojams nenutolti nuo netikrų „ExtraTorrent“ svetainių. Nepaisant nuolatinių gandų, nėra jokio ženklo, kad svetainė grįš.

Be to, kad ji yra uždaroma, daroma ir pagrindinė jos išleidimo grupė - ETRG. „Ettv“ ir „Ethd“, priešingai, remiasi donorų dalomaisiais dokumentais, kad padengtų išlaidas.

Saugumas naudojant torrentus

Prieš lipant į drąsiai sklindantį vagoną, pravartu pirmiausia suprasti riziką, susijusią su torrentų atsisiuntimu. Tarp galimų pavojų yra teisinių problemų ir šnipinėjimo programų, pažeidžiamumas ir pavojus duomenų saugai.

VPN (virtualus privatus tinklas) yra ryšio metodas, sukuriantis saugų ir užšifruotą ryšį su privačiais ir viešaisiais tinklais. Vartotojui, priklausomam nuo torrent efektyvumo, jums reikės VPN, kad būtų galima saugiai pasiekti torrent svetaines.

Daugelis VPN padidina saugumą, tačiau sulėtina greitį. Asmeniniai ir paslėpti mano IP VPN yra šio fakto išimtys. Dviejų jų atsisiuntimo greitis yra atitinkamai 125.58 ir 81.61 Mbps, tai yra gana didelis serverio greitis.

Iš visų aptartų „ExtraTorrent“ alternatyvų „GazelleGames“ svetainė yra pati saugiausia dėl savo privatumo funkcijos.

„GazelleGames“ yra mūsų populiariausios „ExtraTorrent“ alternatyvos, nes jos yra’ai saugiausias.

Užregistravę sąskaitą, jūsų duomenys bus saugūs. Geriausias „VPN“ kankinimui yra „ExpressVPN“ su stipriu šifravimu ir plačiu VPN protokolų asortimentu..

Taigi, kurią iš šių šiandien išvardytų „ExtraTorrent“ alternatyvų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Rekomenduojama:

Geriausios torrent svetainės

Kaip saugiai atsisiųsti torrentus?

Kaip pagreitinti kankinimą?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 31