11 geriausių žaidimų torrentų svetainių 2020 m. (Kurios vis dar veikia)


Daugeliu atvejų tai’2020 m. tapo daug lengviau būti žaidėju’ne tik daugiau žaidimų, bet ir daugiau žaidimų torrentų, lengvai prieinamų internete.

Bet kada tai liečia kankinimus, tai gali būti didelis mūšis tarp patikimos kankinamų svetainių suradimo nuostabiems žaidimams ir atradimo, kad’s buvo uždarytas.

Be to, vartotojai turėtų saugotis, kad atsisiuntę autorių teisių saugomą turinį, jiems gali kilti rimtų problemų. Kad išvengtumėte raudonų rankų, turėtumėte užmaskuoti savo internetinę tapatybę naudodamiesi tarpiniu serveriu arba VPN paslauga.

Čia yra septyni geriausi VPT teikėjai, norintys keistis failais anonimiškai:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMINIMUM KAINA1.„NordVPN“1.NordVPN 3. 3 492 USD.„CyberGhost“2. „CyberGhost“ - 2 753 USD.„Surfshark VPN“4. „Surfshark VPN “- 1,994 USD.„ExpressVPN“3.ExpressVPN 8 8,325 USD.„PrivateVPN“5.PrivateVPN 3. 3,826 USD.„Hotspot“ skydas6. „Hotspot Shield“ - 7,997 USD.„TorGuard“7.TorGuard 4.1 4,17 USD

Peržiūrėkite visą sąrašą Geriausi kankinantys VPN.

Vertindami žaidimų kankinimo svetaines, mes turėjome šiuos reikalavimus:

 • gera žaidimų kolekcija
 • svetainių, kuriose nėra kenkėjiškų programų ir paspaudimų
 • darbiniai torrentai dideliu greičiu
 • lengvai naršoma svetainėje
 • žaidimų failai be virusų

Turėdami tai mes sugebėjome jus rasti 11 geriausių kankinančių svetainių, kurios leis jums žaisti gerai iki 2020 m. ir vėliau.

Geriausias darbinis žaidimas, kuris vilioja

 1. „TorrentsGames“ - geriausia kuratorių žaidimų torrent svetainė
 2. „GazelleGames“ - geriausia patikimiems žaidimų torrentams
 3. Parsisiųskite žaidimus „Torrentai“ - geriausia naujiems žaidimams
 4. Piratų įlanka - geriausia populiarių žaidimų torrentams
 5. „FitGirl“ kuprinės - geriausi žaidimų entuziastams
 6. RARBG - patikimiausias žaidimų torrentams
 7. „TorrentsBees“ - geriausias žaidimams kitomis kalbomis
 8. „CroTorrents“ - geriausia kompiuteriniams žaidimams
 9. Žaidimai „Torrentai“ - geriausi žaidimų torrentai ispanų kalba
 10. „TorrentSnack“ žaidimai - geriausiai tinka daugialypiams žaidimams
 11. „LimeTorrents“ - geriausia žaidimo torrentų įvairovė

1. „TorrentsGames“ - geriausia kuratorių žaidimų torrent svetainė

Interneto svetainė: https://torrentsgames.net/

Vienas iš pirmųjų vardų, kai kalbama apie žaidimų torrentų svetaines, teikiančias aukštos kokybės nuorodas į geriausius prieinamus torrentus, yra „TorrentsGames“.

torrentų žaidimai

Ši svetainė yra labiau pateikiama kaip gerai apgalvotas galimų žaidimų torrentų sąrašas, o ne įprastas Pirate Bay, „ISO Hunt“ ir kt..

Tai reiškia, kad, nes taip’s kurtas, tu’Taip pat galėsite sekti naujausias galimas žaidimų liūtis, įskaitant ieškant paslėptų brangakmenių, apie kuriuos nieko nežinojote..

Svetainėje gana lengva ieškoti ir rasti torrentus, naudojant gerai organizuotą susiejimo struktūrą, pagrįstą žaidimų platforma (PC, „PlayStation“, „XBox 360“ ir kt.). Tai’Taip pat labai puiku, kad „TorrentsGames“ suteikia jums torrent failą tiesiogiai, o ne šokinėja per atsitiktinius lankus, kad gautumėte torrent failą.

2. „GazelleGames“ - geriausias patikimų žaidimų torrentams

Interneto svetainė: https://gazellegames.net/

Tai dar viena populiari žaidimų kankinimo svetainė. Tačiau dėl nuolatinio susidorojimo su varginančiomis vietomis apskritai „GazelleGames“ pasirinko narystės metodą.

„gazelės“ žaidimai

Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, eidami į „GazelleGames“ svetainę, jūs’Jus pasitiks raginimas pirmiausia paprašyti prisijungti.

Tiesą sakant, jei tai’pirmą kartą apsilankę svetainėje, jūs’Prieš leisdami patekti į svetainę, turėsite užsiregistruoti ir atlikti patvirtinimo procesą’s 60 000+ žaidimo torrentų.

3. Parsisiųskite žaidimus „Torrentai“ - geriausia naujiems žaidimams

Interneto svetainė: https://downloadgamestorrents.com/

Gana panašus stilius į „TorrentsGames“ yra „Download Torrent“ (labai raktinis žodis-y svetainės pavadinimas)..

parsisiųsti žaidimus

Kaip galima atspėti, ši svetainė leidžia atsisiųsti žaidimų torrentus, tačiau taip pat siūlo gana išsamų, kuruojamą žaidimų sąrašą..

Tiesą sakant, nemaža jo pasiūla yra panaši į „TorrentsGames“: žaidimai yra suskirstyti pagal platformas, jame siūlomas siūlomas žaidimas, o „torrent“ failą galite atsisiųsti tiesiogiai.

Nepaisant to’Viskas labai gerai, jei, pavyzdžiui, „TorrentsGames“ nusileidžia’Greitai galėsite rasti gana gerą alternatyvą.

4. Piratų įlanka - geriausia populiariems žaidimų torrentams

Interneto svetainė: https://thepiratebay3.org/

Joks tikrasis geriausių 2020 m. Žaidimų svetainių sąrašas negali būti išsamus, neminint kankinančių svetainių karaliaus The Pirate Bay.

piratų įlankoje

Atrodydama beveik tokia pati, kaip ir prieš beveik 10 metų, svetainė yra pagrįsta paieška, nors galite tyrinėti pavadinimus pagal kategorijas.

Aišku, tai’tai bendra kankinančių svetainių svetainė, todėl galite rasti daugybę skirtingų dalykų, kuriuos reikia atsisiųsti: filmų, knygų, TV laidų ir kt.

5. „FitGirl“ kuprinės - geriausi žaidimų entuziastams

Interneto svetainė: http://fitgirl-repacks.site/

Populiarus pasirinkimas žaidimų entuziastams, „FitGirl Repacks“ padeda perpakuoti žaidimus taip, kad juos būtų galima naudoti skirtingai..

fitgirl perpakuoja

Svetainė (arba „FitGirl“ asmenybė) teigia, kad myli suspaudimą, o ne įtrūkimus, o ji’t tikrai priimti prašymus, išskyrus specialius “Prašymų diena.” Visus šiuos dalykus svarbu atsiminti’vėl ieškai tam tikrų perpakuotų pavadinimų - tu’Turėsiu palaukti „FitGirl“, kad paleistų ją savo greičiu.

Laimei, kad turime 20 puslapių pilnų pavadinimų’tikrai tu’rasi būtent tai, ką tu’vėl ieškote.

6. RARBG - patikimiausias žaidimų torrentams

Interneto svetainė: https://rarbg.to/

Vis dar stipri 2020 m. Yra „RARBG“, patikima torrent svetainė, kurioje vis tiek galite atsisiųsti bet ką ir viską, įskaitant žaidimus.

rarbg

Tai’nesunku rasti žaidimo torrentus, nes galite tiesiog spustelėti mygtuką ‘Žaidimai’ kategorija kairėje puslapio pusėje.

Torrent failo nuoroda yra tiesiai puslapio viršuje, taigi jūs to nedarote’t net turite viską perskaityti, kad gautumėte tai, ko norite. Failas atsisiunčiamas tiesiogiai, nereikia jokių šlamšto peradresavimų ar abejotinų atsisiuntimų.

7. „TorrentsBees“ - geriausias žaidimams kitomis kalbomis

Interneto svetainė: https://www.torrentsbees.com/

Ši torrent svetainė yra skirta žaidimų failams, ir ji’gerai organizuotas ir malonus žiūrėti.

torrent bitė

Nusileidę svetainėje pamatysite populiariausius žaidimus (laimei, netgi turite galimybę pasirinkti skirtingas kalbas, jei anglų kalba nėra’g. tavo gimtoji kalba).

Jūs ne tik gausite kelis puslapius santraukos apie jums skirtą pavadinimą’jūs ieškote, bet jūs taip pat gausite vaizdo priekabą. Ten’s atsisiuntimo nuoroda tiesiai po vaizdo įrašu, kuriame pateikiamas .torrent failas.

8. „CroTorrents“ - geriausia kompiuteriniams žaidimams

Interneto svetainė: https://crotorrents.com/

Ši svetainė skirta vartotojams, ieškantiems tik patikimų kompiuterinių žaidimų torrentų.

crotorrents

Tai gera žaidimų torrent svetainė, bet ne pati didžiausia. Viena vertus, kai kurie žaidimai yra labai…specifinės (tokios kaip “Super sedėjas 2” ekrano kopijoje).

Antra, kai paspausite milžinišką žalią ‘„Torrent“ atsisiuntimas’ mygtuką, kartais būsite nusiųsti į kokį nors keistą tinklalapį. Tačiau antrą ar trečią pabandykite jūs’Gausiu magneto nuorodą į „torrent“ failą, ir atrodo, kad viskas bus gerai.

9. Games Torrent - geriausi žaidimų torrentai ispanų kalba

Interneto svetainė: https://www.gamestorrents.tv/

Žaidimai „Torrentai“ yra gana gera to, kas jūs, santrauka’Rasite šioje svetainėje, nors jie turėtų’ve pridėjo dar kelis žodžius: ispaniškai.

gamestorrents.tv

Laimei, jūs galite lengvai išversti spustelėdami mygtuką (ypač „Chrome“), taigi’Čia ne daug problemų, jei jūsų ispanų kalba šiek tiek aprūdijusi. Nepaisant to, jei jūs’Jau esate keliose kankinančiose svetainėse, tikriausiai galite rasti kelią aplink šią vietą be didelių problemų.

Tiesiog būkite tikri, kad jūs to nepadarėte’t spustelėkite didelius mėlynus mygtukus (jie nuves jus į kitą svetainę). Tiesiog eik į gražų baltą, o ne žalią, ‘„Descargar Torrent“’ mygtuką šalia apačios.

10. „TorrentSnack“ žaidimai - geriausiai tinka daugialypiams žaidimams

Interneto svetainė: https://games.torrentsnack.com/

Kita gražiai atrodanti svetainė su kuruojamu turiniu’„TorrentSnack Games“, sukurtas specialiai žaidimų torrentams, yra geras pasirinkimas bet kuriam entuziastams.

žaidimai torrent užkandis

Kaip ir kitos puikios „torrent“ svetainės, skirtos žaidimams, šis savo turinį suskirsto į žaidimų platformas, atsisiųsdamas gerą pavadinimo santrauką (įskaitant vaizdus ir vaizdo įrašus)..

Ten’aiški nuoroda ir mygtukas, kad galėtumėte gauti torrent failą be jokių juokingų peradresavimų.

11. „LimeTorrents“ - geriausia žaidimo torrentų įvairovė

Interneto svetainė: https://www.limetorrents.info/

„LimeTorrents“ (ar .info, .zone, ar .whatever) yra viena iš labiau pažįstamų bendrų kankinančių svetainių.

liepžiedžiai

Jame yra daugybė galimų failų, tačiau turėtumėte atsižvelgti į šį prieinamumą su druska: jei naudojate naujesnius pavadinimus, gali būti gana sunku rasti sėjamąsias..

Tiesą sakant, nebent pavadinimas yra populiarus, atrodo, kad nėra sėjamųjų ar lečerių, o tai reiškia, kad failas gali būti gana ilgai įstrigęs „uTorrent“, kad galėtumėte pradėti jį leisti..

Aistringas saugumas atsisiunčiant žaidimų torrentus

Kalbant apie kankinimus, būtų labai neatsargu nepaminėti saugos. Aš’Kalbu ne tik apie apsaugą nuo virusų ir infekcijų, bet ir apie apsaugą nuo bylinėjimosi ar persekiojimą megakorporacijų, tvirtinančių apie autorių teisių pažeidimus.

Tam geriausias sprendimas bus naudoti VPN (virtualų privatų tinklą). Mes’Čia daug aptarėme VPT ir mes tuo tikime’Tai geriausias būdas apsaugoti save.

Atminkite, kad naudodamas žaidimų VPN galite paslėpti tikrąją IP ir vietą, priversdami svetaines ir naršykles galvoti apie jus’iš viso kitame mieste ar šalyje. Tai reiškia, kad niekas negalės jūsų sekti - tol, kol jūs’naudodamiesi patikima VPN paslauga.

Mes’apžvelgėme geriausias kantrių VPN paslaugas, todėl labai rekomenduojame tai patikrinti. Sužinokite, kodėl „ExpressVPN“, „NordVPN“ ir „CyberGhost“ yra geriausi pasirinkimai, kad galėtumėte būti saugūs atsisiųsdami mėgstamus žaidimus.

Taigi, kurias iš geriausių žaidimų torrentų svetainių, kurias naudojate 2020 m., Naudojate? Bet kokie pagrindiniai, kuriuos mes’praleidau?

Bet koks mes’Jūs išvardijote, kad jūs’vėl kyla problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 55