10 nuostabių svetainių, kuriose galima rasti muzikos torrentų 2020 m. Ir vėliau


Muzikos industrija per pastaruosius 10 metų drastiškai pasikeitė. Pasirodžius daugybei muzikos srautinio perdavimo paslaugų, tokių kaip „Spotify“, „Apple Music“, „Pandora“ ir „SoundCloud“, ji’Nenuostabu, kodėl laikui bėgant muzikos torrentus buvo daug sunkiau rasti.

Vis dar yra didelė kankinamos muzikos rinka. Norite turėti muziką, o ne pasikliauti ja, naudodamiesi srautiniu būdu perduodama paslauga, nes kas žino, kokia ateitis bus ją palaikant?.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Vis dar yra daugybė patikimų „torrent“ svetainių, kurios vis dar sėdės 2020 m. Ir kuriose yra didelė vartotojų bazė, vis tiek skleidžianti naujus ir populiarius garso failus, nors jas rasti yra daug sunkiau, nei jūs galėjote atsiminti, ir jos yra maišomos svetainių, kuriose nėra populiarių svetainių, ir pasenusių įrašų apie tai, kokia svetainė vis dar veikia geriausiai.

Tai’todėl mes’Mes atlikome tyrimą už jus, ieškodami ir išrinkdami visą nenaudingą šiukšlių’„ve“ sudarė naujausių torrentų svetainių, kurios suteiks jums reikalingą muziką 2020 m., sąrašą.

RARBGAS

„RARBG“ buvo įkurta 2008 m. Ir yra viena didžiausių vardų filmų, muzikos ir kitų pramogų torrentų svetainėse.

RARBG torrentų apžvalga

Svetainės pagrindinis puslapis naudojamas kaip vadovas spustelėjant norimų atsisiųsti torrentų žanrus, todėl šoninėje juostoje bet kurią kategoriją yra lengva rasti..

Kairėje pusėje yra pasenusi skelbimų lenta, o dešinėje - atnaujintas informacinis biuletenis. Nors muzika nėra tokia didelė, kaip kadaise, ji vis dar atnaujinama kiekvieną dieną, todėl neturėtumėte’neturite problemų gauti tai, ko jums reikia.

Apskritai, RARBG vis dar yra svetainė, kuria galima pasitikėti, nors ir ja’Ne toks didelis, kaip šlovės dienos, čia vis dar yra stiprių liūčių, ypač aukštesnės kokybės.

„Torrentz2“

„Torrentz2“ yra meta paieškos sistema, apjungianti paieškos rezultatus iš daugelio torrentų svetainių, kad sužinotų geriausius pasiekiamus torrentus.

„Torrentz2“ svetainės apžvalga

Kai pirmą kartą atidarote „Torrentz2“, jūs’Pirmiausia pamatysiu, koks jis plikas. Ši svetainė yra skirta supjaustyti paieškos variklį ir nėra’nesijaudina norėdamas leisti žmonėms žinoti, ką’naujas ir populiarus.

Po poros paieškų dabartinės populiariosios muzikos, tokios kaip Drake ir Taylor Swift (Don’nekenčiu manęs), rezultatai buvo puikūs, nes pasirodė daugybė skirtingų svetainių, kurių visi rezultatai buvo organizuoti.

Jei ne’neturite jokios ištikimybės torrent svetainei, tada Torrentz2 yra ta vieta, kur turėtumėte eiti. Tai’Tai paprasta ir suteikia jums viską, ko jums reikia.

Piratų įlanka

Jūs visi žinote jos pavadinimą, ir taip, tai’Jis vis dar toks didelis kaip visada. Piratų įlanka vis dar yra viena stipriausių svetainių, tenkinančių visus jūsų torrento poreikius.

„The Pirate Bay torrent“ svetainės apžvalga

„The Pirate Bay“ vis dar pakuoja tą patį pagrindinį puslapį kaip visada, suteikia nedidelę paieškos variklį su keliomis populiariomis kategorijomis, kad surastų tai, ko jums reikia.

Vartotojų bazė vis dar yra stipri, o populiariausi torrentai atsisiunčiami greitai, o populiariausiųjų sąrašas 100 yra tobulas, jei jūs’vėl ieškote lengvų radinių. Tiesiog don’niekada nenaudokite “Aš’m pasisekė” mygtuką, nes visada turėtumėte būti saugūs ir pirmiausia patikrinti savo torrentus.

Piratų įlanka, nors garsėjantis torrentų pasaulyje, vis dar yra juokdaris, ir į tai reikia atsižvelgti, kai’vėl ieškai savo muzikos.

„Zooqle“

„Zooqle“ yra vartotojui patogi, naujausia torrentų svetainė, kurioje kasdien pateikiama daugybė atnaujintų torrentų.

„Zooqle“ torrent svetainės apžvalga

Jei tu’Ieškodami naujausių torrentų, būsite labai patenkinti „Zooqle“. Svetainės nuostabus priekinis išdėstymas, pateiktas šiuo metu populiariausių torrentų sąrašas, ir ką’būsimasis.

Žiūrėdami iš dešinės pusės, galite pamatyti statistinius duomenis apie tai, koks populiarus jis yra. Jei per dieną gautumėte daugiau nei 3000 naujų torrentų, niekada neturėtumėte pamatyti jokių problemų ieškant to, ko jums reikia. Einu į muzikos skyrių, ten’Gausu populiarių albumų, kuriuose yra daugiau nei 500 sėjamųjų, todėl atsisiuntimo laikas niekada neturėtų kelti problemų.

aš galiu’pasakyti daugiau puikių dalykų apie šią svetainę. Tai’greitai, išdėstymas puikus, ir viskas atnaujinta. Labai rekomenduočiau patikrinti šią svetainę.

Torlockas

Jei tu’Jei kada nors jaudinatės dėl svetainės, kurioje pateikiamas virusas, „Torlock“ siūlo saugumo paskatas, mokėdami vartotojams tikrinti jos medžiagą.

„Torlock torrent“ svetainės apžvalga

„Torlock“ yra puiki svetainė, turinti aistringų vartotojų bazę, kuri visada laukia jūsų (ir jų piniginės) pranešdama apie klastotes kompensacijai gauti.

Svetainė yra gana patogi vartotojui, joje pateikiami visi populiariausi torrentai pagrindiniame puslapyje ir ten’Tai kategorijos mygtukas taip pat viršuje, dešinėje. Populiariausios raktinių žodžių paieškos taip pat yra malonios. Daugybė sėklų ir torrent sveikata stipri tiek naujai, tiek senai muzikai.

Jei tu’Jei esate nepageidaujamas rizikuoti ir norite įtraukti keletą svetainių į savo paieškos sąrašą, tada ši svetainė turi būti cikle.

Nešvarūs torrentai

„Dirty Torrents“ yra dar vienas konglomeratas, kurio pagrindas yra ieškoti jūsų žiniatinklyje, kad būtų galima rasti geriausius įmanomus srautus.

nešvarių torrentų svetainės pagrindinis puslapis

Svetainės paieškos variklis yra aiškus priekyje arba galite ieškoti pagal vieną iš specializuotų kategorijų, nurodytų pagrindiniame puslapyje. Tai’tai gražus ir paprastas išdėstymas’švarus ir be griozdo.

Spustelėjus garso įrašo viršutinę 24 val., Pasirodo didžiulis populiarių torrentų sąrašas, kurių dauguma per paskutines 24 valandas turėjo daugiau nei 200 sėklų. Turėtumėte neturėti jokių problemų gauti greitą atsisiuntimą naudodami „Dirty Torrents“.

Apskritai, aš esu didžiulis tiesiog suprojektuotų svetainių gerbėjas, ir „Dirty Torrents“ tai siūlo. Be to, dėl populiarių kategorijų ir populiariausių torrentų šioje svetainėje labai lengva naršyti.

„LimeTorrents“

„Limetorrents“ yra paprastas, puikiai atrodo ir išbandytas nuo 2009 m. Jei jums patinka švarūs ekranai be skelbimų, tada limetorrents yra tas, į kurį reikia atkreipti dėmesį..

„LimeTorrents“ apžvalga

Kai pirmą kartą atidarote „LimeTorrents“, gausite labai švarų pagrindinį puslapį su didele paieškos juosta, kategorijomis apačioje ir naujausių ir populiariausių torrentų juosta iš viršaus į apačią..

Svetainė yra labai aktyvi, o geriausi torrentai neša tūkstančius sėklų’nekyla problemų ieškant būtent to, ko jums reikia šioje svetainėje. Ieškojant populiariosios muzikos, daugelio kūrinių torrentinė sveikata buvo nepaprastai aukšta, todėl ši svetainė veikia kaip visada stipri.

Apskritai, „LimeTorrents“ yra švari, be griozdo ir turi milijonus muzikos galimybių.

Monova

Atsižvelgiant į daugelio dabartinių „torrent“ variklių požiūrį, „Monova“ yra tokia pati pagrindinė forma, kokia ji yra.

Monova

Kaip matote, sakant, kad dizainas yra pasenęs, jis pateikiamas per gražiai. Ši svetainė yra tik paieškos variklis, nieko daugiau.

Tai daro gerą darbą tuo, ką daro’Vis dėlto turėjau daryti, ir aš neradau jokių problemų ieškant populiariosios muzikos, nors „torrent“ puslapio išdėstymas yra lėtas ir nėra idealus, kai tu’naudoti skelbimų blokatorių.

Apskritai, tai’Tinkama svetainė. Tai turi pakankamai daug torentų, kad galėtų jus tęsti, tačiau „torrent“ puslapis be skelbimų blokavimo yra užpildytas skelbimais. Jei jums reikia rasti tam tikrą muziką ir išeikvoti savo išteklius, galite suteikti tai paskutinę išvaizdą.

01Torrent

Panašus į „Zooqle“ išplanavimo aspektu, „01Torrent“ suteikia vartotojui patogios patirties su naujausiomis populiarių naujinių nuotraukomis.

101torrent.net

Man patinka šioje svetainėje tai, kaip viskas yra paprasta, naudojant tik atsisiuntimo mygtuką. Nėra sėjamųjų, lečerių, torrent sveikatos. Tai’Visi jus patikrino ir paskelbiami tik stiprieji. Dėl to gali būti sunku rasti daugiau nišinės muzikos, bet jei jūs’Ieškodami daugiau populiariausių melodijų, greičiausiai ją rasite 01 torrent'e.

Svetainė atrodo profesionali ir joje lengva naršyti. Kategorijos atidaromos į didelį naujų leidimų sąrašą, o iš jų galite filtruoti.

Apskritai tai yra tvirta populiariosios muzikos svetainė, kurią verta patikrinti.

Toorgle

„Torrentų“ Google. „Toorgle“ suteikia jums meta-paieškos variklį, kuris patraukia srautus iš daugiau nei 450 kitų svetainių.

Torrent svetainė

Išdėstymas yra nepaprastai paprastas, todėl turėtumėte įsivaizduoti, kokią muziką norite atsisiųsti, nes jūs laimėjote’t negaunate daugybės rekomendacijų iš svetainės.

„Toorgle“ pateikia didžiulį sąrašą visų būtinų torrentų, o rasti populiariąją muziką nėra problema.

Jei ne’nereikia daug patarimų, kaip atsisiųsti savo muziką, ir turėk reikalingų dalykų sąrašą. „Toorgle“ yra puikus variklis viskam rasti.

Saugumas naudojant torrentus

Aistros kupina muzika yra pats geriausias būdas gauti geros kokybės garso įrašą internete, bet to nereikia’Tai reiškia, kad ji susijusi su tam tikra rizika.

Visada yra galimybė atsisiųsti tą masalą, kuriame pilna virusų, ir dar svarbesnę yra vis didėjanti vyriausybių ir korporacijų pozicija, kovojanti su ieškiniais dėl autorių teisių pažeidimo..

Geriausias sprendimas išvengti subjektų, stebinčių jūsų atsisiuntimus jūsų IP adresu, yra per VPN (virtualų privatų tinklą)..

VPT padeda paslėpti jūsų IP adresą ir priverčia naršykles galvoti apie jus’visiškai kitame vietiniame tinkle. Jei tu’naudodamiesi patikimu VPN, o ne iš šešėlinės svetainės, turėtumėte galėti laisvai atsisiųsti norėdami, nerizikuodami, kad jūsų pašto dėžutėje atsiras bylinėjimasis.

Norėdami gauti geriausią „torrent“ paslaugų patirtį, mes apskritai rekomenduotume „LimeTorrents“.

„LimeTorrents“ yra mūsų rekomenduojama muzikos torrentų svetainė.

Dėl lengvo naršymo, sumaišytų su aiškiomis kategorijomis ir ypač greitais atsisiuntimais sunku konkuruoti. Derinkite tai su patikimu VPN ir jūs’Galėsite turėti biblioteką, kurioje bus pilna jūsų mėgstamiausių hitų.

Taigi, koks yra geriausias VPN derinimas su jūsų asmenine mėgstama torrent svetaine? Laimei, mes’Padarėme jums tyrimą ir suradome geriausias kantrių VPN paslaugas. Mes labai rekomenduojame pasirinkti vieną iš jų, kad galėtumėte ramiai tęsti kančią.

Taigi, kuriuos iš geriausių šiandien išvardytų muzikos torrentų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’jūs praleidote? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Rekomenduojama:

Kaip saugiai atsisiųsti torrentus?

Kaip pagreitinti kankinimą?

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 6