10 nuostabių knygų torrentų svetainių 2020 m


„Torrentai“ yra vienas iš geriausių būdų rasti nemokamas knygas, kurias galite perskaityti vienu mygtuko paspaudimu. Deja, torrent svetainėse sunku suspėti. Daugybė populiarių kankinančių svetainių uždaromos be įspėjimo, o naujos atsiranda kasdien.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Šis straipsnis apims keletą geriausių knygų torrentų svetainių, kurios vis dar veikia 2020 m. Daugumoje svetainių daugiausia dėmesio skiriama daugybei žanrų, todėl norite susipažinti su keliomis svetainėmis.

Nesvarbu, ar norite išmokti naujo pomėgio, ar norite perskaityti smagų nuotykį, kankinanti svetainė turės tai, ko jums reikia.

1337x

„1337x“ yra aukso kasykla knygų mylėtojams, norintiems plataus žanrų pasirinkimo, kuriame galima rasti visko: nuo senų mėgstamų klasikų leidinių, šiuolaikinių rašytojų knygų, žurnalų, enciklopedijų ir net brėžinių..

1337x knygų torrentams

Paieškos funkciją lengva naudoti, tačiau kadangi svetainėje taip pat yra filmų ir žaidimų torrentų, turite juos įtraukti “knyga” jūsų paieškos terminuose. Ieškojome visos „Hario Poterio“ serijos, ir ji iškart atsirado. Mums pasirodė, kad knygą „torrent“ lengva atsisiųsti.

Svetainės dizainas yra aptakus ir lengvai naršomas. Nors kai mes naudojomės svetaine, buvo vienas iššokantis langas, tačiau ten nebuvo’t bet kokių peradresavimų.

Apskritai, naudodamiesi šia svetaine, mes pastebėjome daug daugiau teigiamų dalykų nei neigiamų.

„Zooqle“

„Zooqle“ yra puikus ne grožinės literatūros knygų šaltinis, joje yra daugybė esė rinkinių, vadovėlių ir patarimų knygų..

„Zooqle“ torrent svetainės apžvalga

Torrentai yra suskirstyti į tokias kategorijas kaip “audio knyga”, “komiksai” ir “vadovėliai”, todėl juos lengva rasti. Tačiau pastebėjome, kad išblukusi svetainės spalvų schema blaško dėmesį, nes dėl to tekstą tapo sunkiau skaityti.

Mūsų mėgstamiausia svetainės dalis yra ta, kad ten nebuvo’• jokių skelbimų, iššokančiųjų langų ar peradresavimų. „Zooqle“ vidutinis greitis yra 1,9 MB / s, o tai nėra pats didžiausias, tačiau vis tiek viršija vidutinį.

Nors mums atrodė, kad atranka yra patraukli, estetika šiek tiek pakeitė vartotojo patirtį ir to nenorėjo’Nepasirink to panašiose kankinančiose svetainėse.

Planetos el. Knyga

„Planetos“ el. Knyga yra vieta, kur galima rasti klasikinės literatūros pavadinimus.

Planetos elektroninių knygų svetainės apžvalga

Mes nustatėme, kad šioje svetainėje lengviausia naršyti, tačiau katalogas buvo daug mažesnis nei kitų svetainių, kurias bandėme. Galite ieškoti pagal pavadinimą arba pagal autorių.

Visos bibliotekoje esančios knygos yra visiškai nemokamos, ir mes sugebėjome akimirksniu atsisiųsti Daktaro Moreau salą.

„Doctor of Moreau sala“ iš planetos el. Knygos

Jei katalogas būtų didesnis, tai būtų vienas iš pirmųjų mūsų pasirinkimų. Deja, tai yra trūkumas, kurio sunku nepaisyti.

free-ebooks.net

Nemokamos elektroninės knygos yra platus elektroninių knygų pasirinkimas nuo grožinės literatūros iki negrožinės literatūros vaikams’s knygos.

Nemokami knygų torrentų el. Knygos

Ši svetainė yra universali, nes galite atsisiųsti knygas tiesiogiai arba kaip „torrent“. Grožinės literatūros skyrius yra ypač įspūdingas. Didžioji dalis negrožinės literatūros bibliotekos yra sutelkta į verslą, tačiau grožinės literatūros skyriuje yra puikus klasikinės ir popsinės literatūros derinys..

Mums patinka, kad didžiąją dalį pavadinimų taip pat galite atsisiųsti anglų arba ispanų kalbomis.

Apskritai tai yra viena geriausių knygų torrentų svetainių. Svetainės universalumas gerokai atsveria bet kokius jos trūkumus.

01Torrent

„01Torrent“ yra „torrent“ internetas, kuriame galite rasti patarimų, komiksų ir kulinarinių knygų, taip pat filmų ir žaidimų.

01Torrent knygų torrentams

Vienas dalykas, kuris mums patiko „01Torrent“ yra tas, kad mes galime pasakyti, kad turinys yra reguliariai atnaujinamas. Kas savaitę pridedamos naujos el. Knygos. Galite ieškoti pagal pavadinimą, kategoriją arba išleidimo datą.

Juodos ir baltos svetainės schema yra nesudėtinga ir neskaidri. Mes atsisiuntėme „Science: A Visual Encyclopedia“ ir atsisiuntimas vyko sklandžiai. Tai buvo vienas iš didesnių failų, o atsisiųsti vis tiek reikėjo kelių minučių.

Tai yra viena svetainė, kurią mes tikrai dar kartą naudosime. Tai buvo lengva naudoti, tačiau vis tiek buvo platus pavadinimų pasirinkimas.

Ebookee

„Ebookee“ yra viskas, pradedant nuo techninių vadovėlių, baigiant mados žurnalais ir baigiant moksliniais romanais.

„Ebookee“ svetainės apžvalga

Pastebėjome, kad prie interneto nustatymo reikėjo šiek tiek priprasti. Kategorijos pateikiamos horizontaliai, o ne vertikaliai, todėl svetainėje buvo sunkiau naršyti.

Mes radome svetainę ypač naudingą žmonėms, norintiems sužinoti apie naują dalyką ar pomėgį, tačiau grožinės literatūros skyriuje taip pat yra tinkamas pasirinkimas. Sąsaja mums priminė Vikipediją, kuri teigiamai prisidėjo prie mūsų patirties su svetaine.

Spustelėję pavadinimą pamatysite išsamų teksto aprašymą ir panašių pavadinimų sąrašą.

Nors buvo keletas negatyvų, mums patiko naudotis svetaine. Kai priprantate prie maketo, svetainė iš tikrųjų yra labai gerai sutvarkyta.

„Torrentoff“

„Torrentoff“ yra dar viena knygų kankinanti svetainė, kurioje yra daugybė literatūros pavadinimų.

„Torrentoff“ apžvalga

Su daugiau nei 733 000 pavadinimų šioje svetainėje galite rasti daugybę eklektiškų knygų. Taip pat galite rasti įvairių užsienio kalbų pavadinimų. Sąsaja yra viena iš elementariausių, su kuria mes bendravome, todėl norėdami rasti knygas, turėjome pasikliauti paieškos juosta.

Blogiausia svetainės dalis yra ta, kad daugumoje pavadinimų nėra aprašymo ar santraukos, todėl mes negalėjome pasakyti, ką mes atsisiuntėme, kol.

Daug knygų

„ManyBooks“ yra svetainė, kurioje daugiausia dėmesio skiriama romaninėms, paslaptingoms ir mokslinės fantastikos el. Knygoms, tiek mokamosioms, tiek nemokamoms.

Svetainės „ManyBooks“ apžvalga

Iš visų mūsų patikrintų svetainių „ManyBooks“ turėjo vizualiausiai patrauklią svetainę, pasižyminčią aukštos kokybės grafika ir ryškiomis spalvomis. Mums pavyko rasti tokios klasikos kaip Emma, ​​taip pat šiuolaikinės grožinės literatūros.

Kataloge taip pat yra pavadinimų įvairiomis kalbomis, įskaitant anglų, prancūzų, ispanų ir japonų kalbas. Galite atsisiųsti pavadinimus kaip torrentus arba perskaityti el. Knygą tiesiogiai svetainėje. Daugelis tekstų yra iš projekto „Gutenberg“, kuris yra vienas patikimiausių el. Knygų šaltinių.

Mums ši svetainė labai patiko. Svetainė buvo patraukli ir informatyvi. Mes radome būtent tai, ko norėjome, ir sugebėjome atsisiųsti el. Knygą be jokių problemų.

Technikos knygos nemokamai

„Tech Books for Free“ yra „torrent“ svetainė, skirta technologijų, mokslo ir kompiuterių sričių žmonėms.

Technikos knygos nemokamai

Mes nustatėme, kad ši svetainė yra puikus šaltinis studentams. Čia yra daugybė techninių vadovėlių, vadovėlių, programavimo vadovų ir vadovėlių.

Vienas neigiamas svetainės aspektas yra tai, kad nėra paieškos juostos. Jūs turite naršyti katalogą rankiniu būdu. Pastebėjome, kad nors dauguma nuorodų veikė, pora jų yra pasenę. Tačiau parsisiuntimai buvo beveik akimirksniu.

Nors nutrūkę saitai erzino, tai buvo geriausia vieta rasti srautus, susijusius su technologijomis ir skaičiavimu.

katcr.co

Veidrodinė svetainė dabar nebenaudojamiems „Kickass Torrent“ tinklalapiams siūlo knygas, filmus, TV laidas ir žaidimus.

katcr.co - „Kickass Torrent“ veidrodis knygų torrentams

Kas mums labiausiai patiko šioje svetainėje, yra bibliotekos dydis. Čia galite rasti biografijų, komiksų, vadovėlių, romanų ir dar daugiau. Iš visų vietų „Kickass Torrents“ buvo sunkiausia naršyti. Paieškos funkcija, nors ir veiksminga, šiek tiek užtruko.

Taip pat yra pasirinktinės paieškos parinktis, tačiau ji buvo išjungta, kai bandėme naudoti. Vėliau grįžę į svetainę vėl veikėme.

Mes to nepadarėme’Ši svetainė patinka ne tik originalui, bet jei jums patiko originalas, mes’jau išvardijote geriausias „Kickass Torrent“ alternatyvas.

Geriausia knygų torrentų svetainė yra…

Iš visų kankinančių vietų mums patiko 1337x.

Tinklalapiai buvo nesudėtingi, jų atsisiuntimas buvo greitas, o knygų pasirinkimas buvo puikus, ypač kai tai buvo susiję su neinformacijų pavadinimais. Dėl grožinės literatūros, knygoms pritaikytos „torrent“ svetainės turėjo geresnį pasirinkimą.

Mums patiko „Planetos“ el. Knygų tinkamumas, tačiau mūsų mėgstamiausia buvo „ManyBooks“, nes katalogą radome įvairesnį. Grafika padarė svetainę naudingesnę, o kiekviename pavadinime buvo išsami santrauka.

Saugiai atsisiųskite savo mėgstamiausias knygas

Norėdami saugiai atsisiųsti torrentus, įsitikinkite, kad turite įdiegtą antivirusinę programinę įrangą. Daugelyje svetainių jūs negalite atskirti saugių torrentų nuo kenksmingų, todėl jums reikia papildomos apsaugos.

Jūs taip pat norite patikrinti komentarų skyrių. Jei daugybė vartotojų susidūrė su torrent problemomis, dažniausiai galėsite pasakyti. Taip pat norite vengti atsisiųsti failus kaip .exe failus. Vykdomieji failai yra failai, kuriais greičiausiai perduodami virusai.

Pagaliau jūs’Tikriausiai norėsite prisijungti prie VPN. Tai yra vienintelis tikras būdas, kuriuo galite padaryti savo torrentinę veiklą anoniminę. Turėdami gerą VPN, organizacijos ir asmenys negalės matyti ar sekti jūsų IP adreso.

Mūsų mėgstamiausias VPN yra „Nord VPN“, kuris šviečia dėl savo stiprių privatumo ir saugos funkcijų (skaitykite mūsų „NordVPN for Torrenting“ puslapį, kad sužinotumėte daugiau). Yra ir kitų VPT, kurie taip pat puikiai tinka kankinti. Visą sąrašą galite rasti puslapyje Geriausias „torrenting“ VPN.

Atminkite, kad naudojant VPN atsisiuntimo greitis bus ilgesnis, tačiau paprastai skirtumas yra mažiausias. Taip pat atminkite, kad kai kurios VPN paslaugos saugo veiklos žurnalus, o kai kurios ne.

Jei norite būti tikrai anonimiški, susiraskite VPN paslaugą, kurioje nėra jokių žurnalų. Pamatysite VPN paslaugų, kurios, kaip teigiama, yra nemokamos, tačiau beveik visos jos yra nesaugios. Verčiau turėtumėte pasirinkti žinomą VPN paslaugą.

Su tuo, jūs’Greitai ir ramiai atsisiųsime mėgstamas knygas.

Taigi, kuriuos iš geriausių šiandien išvardytų knygų torrentų naudojate 2020 m.? Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!”

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =