10 geriausių „uTorrent“ alternatyvų 2020 m


„Torrenting“ pastaraisiais metais vėl išaugo, nes privatumo ir saugumo problemos tampa vis labiau paplitusios vartotojams, turintiems prieigą prie turinio internete.

Be to, nuolatinės problemos, susijusios su „Kodi“ ir kai kuriais platformos priedais, esančiais trečiosiose šalyse, tik padeda žmonėms sugrąžinti kankinimus..

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Tačiau, atsižvelgiant į liūčių pobūdį ir turinio gausą, jos gali pateikti, šiomis dienomis sunku rasti patikimą kankinančių svetainę. Dar visai neseniai mes priklausėme nuo „uTorrent“, kad patenkintume savo kankinančius poreikius, tačiau atsižvelgiant į pastaruoju metu iškilusius klausimus, reikia ieškoti tinkamų „uTorrent“ alternatyvų..

Kodėl turime apsvarstyti „uTorrent“ alternatyvas?

„uTorrent“ pastaruoju metu turėjo keletą problemų, kurios paveikė vartotojus. Pavyzdžiui, „Windows 10“ asmeninių kompiuterių vartotojai praneša, kad gali’t net neatidaryti programinės įrangos savo kompiuteriuose.

Be to, rusų ir ukrainiečių vartotojai skundžiasi, kad yra bandomi atsisiųsti „Yandex“ naršyklę, kai bando įdiegti „uTorrent“. Kiti vartotojai kalbėjo apie „rootkit“ kenkėjiškas programas, kurios yra įdiegtos jūsų sistemoje, kai atnaujinate. Taip pat buvo pranešimų apie įsilaužimą, nesugebėjimą atsisiųsti ir bendrą nepasitenkinimą programine įranga.

Tai’Dėl šių ir kitų priežasčių turime ieškoti patikimiausių „uTorrent“ alternatyvų, o tai nėra lengva, nes vis sunkiau rasti patikimas „torrent“ svetaines, o tai vis didėjant „torrent“ naudojimo apribojimams visame pasaulyje.

Tačiau, jei esate torrent vartotojas, jūs don’nereikia jaudintis! Šiame straipsnyje mes’ketinu papasakoti viską apie „uTorrent“ alternatyvas, kuriomis galite naudotis. Visi jie buvo išbandyti, todėl dabar žinome, kad jie’vėl dirbate puikiai.

Tai buvo gana sudėtinga - mes dažnai atsidurdavome diegdami netikras programas, užpildytas skelbimais. Kai kurios programos, kurias mes radome, nebuvo’t prieinamas visur. Kai kurie buvo nepatikimi.

Štai kodėl mes sukūrėme kriterijų rinkinį visoms mūsų išbandytoms programoms. Žemiau pateiktos „uTorrent“ alternatyvos yra surūšiuotos pagal šiuos kriterijus:

 • Patikimumas
 • Lankstumas
 • Saugojimo vietos

Mes’mes taip pat pasveriame kiekvieno pliusus ir minusus, tada mes’Taip pat pateiksime galutinį verdiktą kartu su mūsų rekomendacija. Taigi, jei jūs’vėl ieškote saugių ir patikimų „uTorrent“ alternatyvų, skaitykite toliau!

10 geriausių „uTorrent“ alternatyvų

Ir štai mes! Atlikę išsamius tyrimus, mes’sudarė dešimt geriausių „uTorrent“ alternatyvų sąrašą. Leisti’s prasideda!

# 1: Tixati

„UTorrent“ pakeitimas su stebinančiomis savybėmis

„Tixati torrent“ kliento ypatybės

„Tixati“ įvykdė visus mūsų reikalavimus ir netgi juos pranoko, todėl tapo puikia alternatyva „uTorrent“ vartotojams.

 • Patikimumas: „Tixati“ yra gana saugi, net jei jos vartotojo sąsaja nėra’t visa tai įspūdinga. Tai gali atrodyti kaip šimtai nenaudingų „torrent“ klientų internete, bet nereikia’t už tai patenka. Tai’Tai iš tikrųjų yra gana gera ir jūs visada galite pakeisti tai, kaip ji atrodo.
 • Lankstumas: „Tixati“ gali būti labai lengvai pritaikoma, panašiai kaip buvo anksčiau „uTorrent“, kad galėtumėte pakeisti jo sąsają, kaip jums atrodo tinkama. Tikriausiai todėl ne daug dėmesio buvo skirta jo numatytai sąsajai. Vartotojai tai pakeis, jei nori.
 • Saugojimo vietos: Kaip ir „uTorrent“, „Tixati“ yra gana lengvas, tai reiškia, kad ne daug jūsų atminties bus naudojama šiai programai.

Be to, jis turi puikų šifravimą ir apima visas standartines kankinančias funkcijas, tokias kaip droseliavimas, pralaidumo valdymas ir kitos, kurias jūs’esate pripratę. Be to, joje taip pat yra pokalbių dėžutė, skirta pagerinti bendravimą tarp vartotojų.

Verdiktas: Mes rekomenduojame tai tiems, kurie nori greito, žaibiško kankinimo, taip pat tiems, kurie mėgsta pritaikyti savo torrent programinę įrangą pagal savo pageidavimus.

# 2: Didžiulis

Pakaitalas su palaikymu

Didysis torrent klientas

„Deluge“ pateko į mūsų sąrašą, nes, kaip ir „Tixati“, pasiūlė įdomų išteklių derinį, kuris jums bus naudingas kankinant.

 • Patikimumas: „Deluge“ galima rasti „Windows“, „Linux“ ir visų trijų operacinių sistemų vartotojai giria už tai. Be to, ją taip pat teikia trečiųjų šalių ir oficialūs palaikymo papildiniai. Ten’Taip pat yra atsisiunčiamas „Deluge“ palaikymo papildinys, kuriame bus nagrinėjamos problemos, kurios gali kilti susidūrus su „Deluge“.
 • Lankstumas: „Deluge“ yra labai lankstus. Jei norite, galite ją atsisiųsti naudodami originalų kodą. Jūs netgi galite palikti RSS palaikymą, jei to nepadarote’to nenoriu. Galite lengvai sumaišyti ir suderinti savo mėgstamas funkcijas’Tai labai lengvai pritaikoma.
 • Saugojimo vietos: „Deluge“ yra labai lengvas su labai paprasta vartotojo sąsaja.

Papildomos funkcijos taip pat apima nuotolinės prieigos funkcijas.

Verdiktas: Tai’Tai puikus kryžminės platformos torrentas, kurį galite naudoti, kad jūsų rankos būtų nešvarios.

# 3: qBittorrent

Pakaitalas uTorrent, kuris to nedaro’t nuvilti

„qbittorrent“ apžvalga

„qBittorrent“ yra labai panašus į „uTorrent“, todėl yra mūsų asmeninis mėgstamiausias. Čia’kodėl:

 • Patikimumas: „qBittorrent“ yra saugus, turimas paieškos variklis, palaikantis tiek torrent failus, tiek magneto nuorodas. Jame taip pat yra diegimo programa, leidžianti atsisiųsti papildinius.
 • Lankstumas: Panašiai kaip ir „uTorrent“, „qBittorrent“ turi pritaikymo funkcijas, leidžiančias kurti ir personalizuotus „torrent“ variantus. Be to, joje taip pat yra intelektualių funkcijų, tokių kaip jūsų kompiuterio užmigdymas, kai atsisiunčiama.
 • Saugojimo vietos: „qBittorrent“ yra lengvas. Čia taip pat nėra skelbimų, kurie yra tikrai gražūs, atsižvelgiant į tai, kiek jų buvo „uTorrent“.

„qBittorrent“ turi viską, ką „uTorrent“ padarė savo piko metu, o po to dar keletą. Štai kodėl mes jam labiau linkime nei kiti. Jis turi labai lengvai prieinamą įrankių juostą, kurioje yra visos valdymo funkcijos, todėl lengva naršyti.

Verdiktas: „qBittorrent“ yra puikus tiems, kurie pradeda kankintis, ir tiems, kurie nori „uTorrent“ be skelbimų.

# 4: transmisija

„UTorrent“ alternatyva, kuri yra puiki, kai tik užklupi

Transmission torrent kliento apžvalga

Perdavimas galimas įvairiose operacinėse sistemose, įskaitant „Linux“, „Mac“ ir „Windows“, kur jos populiarumas auga. Populiarumo augimo priežastis yra ta, kad perdavimas yra torrent programinė įranga, kuri atsigauna po praeities problemų.

Anksčiau ji buvo susijusi su saugumo problemomis ir kenkėjiška programine įranga, tačiau per pastaruosius kelerius metus ji sugebėjo pakeisti savo reputaciją ir parodė, kad ji gali būti puiki kankinant.

 • Patikimumas: Transmisija’komandos komanda sunkiai dirba, kad ji būtų labai patikima. Ankstesnė kenkėjiškų programų patirtis lėmė, kad ji tapo dar stipresnė ir saugesnė. Dėl savo ankstesnės reputacijos, transmisija yra pasiryžusi priversti kiekvieną vartotoją’patirtis kuo pozityvesnė.
 • Lankstumas: Skirtingai nuo kitų uTorrent alternatyvos šiame sąraše mes pripažįstame, kad transmisija nėra’t lanksčiausias. Visų pirma, „Windows“ versija turi tik pagrindines savybes. Jos sąsaja yra gana neįprasta, tačiau ją pavyksta atlikti, kad galėtumėte lengvai to nepastebėti.
 • Saugojimo vietos: Transmisija leidžia ypač greitai kankintis. Tai nėra’t sunkus sandėliuoti, kad’s perdavimo taškas.

Tačiau daugeliui vartotojų svarbiausias „Transmission“ išjungimas yra jo sąsaja. Kaip minėta, jo sąsaja daugeliui yra gana neįprasta ‘paslėptas’ programinės įrangos parinktys, kurių daugeliui atrodo nuobodu ieškoti. Tačiau jei jūs’Jei norite skirti laiko ir sužinoti apie tai, turite puikią „uTorrent“ alternatyvą!

Verdiktas: Transmisija nebuvo’Pirmasis mūsų pasirinkimas. Tačiau, kai tik jūs jį paslėpsite, jis yra gana geras, todėl mes siūlome skirti laiko išmokti.

# 5: „FrostWire“

Torrent klientas, kurio jūs niekada nežinojote, kad jums reikia

„FrostWire“ apžvalga

Kitas mūsų mėgstamiausias sąraše yra „FrostWire“. „FrostWire“ pateikia savo paieškos variklį, per kurį galite rasti bet kuriuos norimus torrent failus. Tai apima papildomas paties „FrostWire“ funkcijas.

 • Patikimumas: „FrostWire“ yra labai patikimas savo atsisiuntimo greičiu. Be to, ji apima visas pagrindines jus kankinančias funkcijas’Reikės ir sudėtingesnių funkcijų, kurių kiti torrentai gali nepadengti. Be to, jis suderinamas tiek su „Windows“, tiek su „Mac“, taip pat siūlo klientams „Android“.
 • Lankstumas: „FrostWire“ turi labai paprastą sąsają’t tikrai negali būti pakeistas. Kai kuriems žmonėms tai gali sukelti nepatogumų, nes jo dizainas šiek tiek pasenęs.
 • Saugojimo vietos: Kaip ir dauguma torrent klientų šiame sąraše, FrostWire nėra’t. per daug atlaidus saugojimo vietai, todėl dirbti su juo yra be vargo.

„FrostWires“ funkcijų sąraše yra galimybė lengvai savo paieškos sistemoje atrasti debesų bazes ir „BitTorrent“ failus. Vis dėlto prie jo reikia šiek tiek priprasti, bet kai tik pripranti, tai pripranti’Tai puiki programinė įranga, kurią turite savo arsenale.

Verdiktas: „FrostWire“ puikiai tinka tiems, kurie ieško „torrent“ kliento specialiai garso failams. „FrostWire“ iš tikrųjų buvo sukurta atsižvelgiant į tai, todėl jūs’„Torrent“ kliente rasite „iTunes“ papildinį - tai, kas paprastai nerasta kitoje programinėje įrangoje.

# 6: „CuteTorrent“

Paprasta kankinanti programinė įranga jūsų kasdieniniams kankinimo poreikiams tenkinti

„CuteTorrent“ klientas

„CuteTorrent“ gali padaryti viską, ką jūs’d kasdienės kankinančios veiklos poreikis. Tai taip pat apima daugybę įdomių funkcijų, tokių kaip mainai vieniems su kitais ir interneto sėjos, taip pat kitos kankinančios funkcijos, tokios kaip torrentų filtravimas ir dar daugiau.

 • Patikimumas: „CuteTorrent“ reputacija yra patikima, todėl galite tai naudoti visiems savo pagrindiniams kankinimo poreikiams. Iš tikrųjų dirbti su ja yra gana paprasta ir lengva.
 • Lankstumas: „CuteTorrent“ yra šiek tiek pritaikomas. Jos galimybės yra ribotos, tačiau vartotojai mėgsta šią programinę įrangą daugiausia dėl visų joje esančių funkcijų, tokių kaip „torrent“ dalijimasis ir kita.
 • Saugojimo vietos: „CuteTorrent“ yra labai lengvas, todėl yra puikus darbas su juo. Štai kodėl tai labai kankina vartotojus’ pasirinkimas ir puikus „uTorrent“ pakaitalas, į kurį būtinai turėtumėte atkreipti dėmesį.

„CuteTorrent“ turi paprastą, patogią sąsają, kurią gana lengva išmokti. Skirtingai nuo kitos šiame sąraše esančios programinės įrangos, jūs laimėjote’t negali jo atstumti. „CuteTorrent“ kūrėjai suprato, kaip žmonės reaguoja į skirtingas sąsajas, todėl jie laikėsi paprastos ir intuityvios.

Verdiktas: „CuteTorrent“ yra kankinantis klientas, kurį neabejotinai rekomenduojame jums dėl to, kaip lengva priprasti. Be to, ji taip pat apima labai galingą „BitTorrent“ biblioteką pačioje programinės įrangos šerdyje, todėl jūs’galėsite rasti viską, ko jums reikia.

# 7: rTorrent

Parašyta C ++ jūsų naudai

rTorrent

Kaip ir „CuteTorrent“, „rTorrent“ naudojasi „BitTorrent“ biblioteka yra labai svarbi, todėl ji yra labai galinga. Tai’Tai iš tikrųjų geriau nei pati „uTorrent“, nes trūksta skelbimų ir jo gamintojai atsižvelgė į vartotojo patirtį.

 • Patikimumas: „rTorrent“ buvo sukurtas naudojant C ++. Štai kodėl kūrėjai galėjo sutelkti dėmesį į tokius dalykus kaip jo greitis ir efektyvumas. Vienas iš pagrindinių „rTorrent“ pardavimo taškų buvo tas, kad jis yra gana stabilus ir neturi’Neužšaldykite jo naudodamiesi, todėl „Torrent“ dalijimosi bendruomenėje jis tapo ypač populiarus.
 • Lankstumas: Tai iš tikrųjų yra CLI pagrįstas torrent klientas, todėl jis yra gana lankstus. Kaip jau minėjome anksčiau, jos kūrėjai labai atidžiai žiūrėjo į vartotojo patirtį, taigi jūs’Rasite paprastą, bet švarią vartotojo sąsają ir bendrą fantastinę vartotojo patirtį.
 • Saugojimo vietos: „rTorrent“ buvo sukurtas atsižvelgiant į našumą, todėl iš tikrųjų yra labai lengvas.

Atsižvelgiant į tai, kaip rTorrent buvo sukurtas naudojant C ++, jis’Tai tikrai nenuostabu, kad yra puikus algoritmas, kuris leidžia naudoti puikias funkcijas, tokias kaip visų torrent failų tvarkymas vienoje torrent failų siųstuvoje. Bet tai’Ne viskas, naudodami „rTorrent“, jūs pasiekiate puikų greitį, jei nėra nulio skelbimų.

Verdiktas: „rTorrent“ yra labai galingas dėl turimos bibliotekos ir kalbos, kuria buvo parašyta. Todėl, jei jūs’vėl ieškai alternatyvos „uTorrent“, kuri galėtų atlaikyti didžiulius torrent failus, šį’s puikiai tinka darbui.

# 8: baisiau

„Torrent“ su 100% anonimiškumu

Baisiau

„Tribler“ yra „BitTorrent“ klientas, kuris leis jums torrent visišką anonimiškumą.

 • Patikimumas: Kadangi jis yra tiesiogiai pagrįstas „BitTorrent“ protokolu, „Tribler“ yra labai patikimas naudoti. Tai taip pat gana saugu, o kadangi tai leidžia jums išlikti anoniminiams kankinant, ten’Visų pirma nėra jokio nerimo dėl kankinimo.
 • Lankstumas: „Tribler“ yra atvirojo kodo programinė įranga. Jis siūlo anonimiškai keistis bendraamžių failais ir paversti jį mėgstamiausiu visiems.
 • Saugojimo vietos: Baisiau isn’t sunkus failas, taigi jūs to nedarote’nereikia jaudintis, nes užima daug vietos saugykloje.

„Baisiausias“ populiarumas išaugo dėl to, koks stabilus yra kankinantis klientas. Tai leidžia internetu pasiekti visus mėgstamus failus ir yra prieinama daugelyje operacinių sistemų, tokių kaip „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Android“..

Verdiktas: Mes rekomenduojame „Tribler“, nes, skirtingai nuo daugelio kitų „torrent“ programinės įrangos, kurią paima vyriausybės visame pasaulyje, „Tarseras“ niekada nebuvo to objektas. Taip yra todėl, kad „Tribler“ kūrėjai greitai paskelbė apie savo ketinimus dėl „torrent“ kliento, nes jis buvo sukurtas padėti žmonėms mėgautis turiniu, dalijantis savo turiniu konkrečiai su kitais..

# 9: Vuze

Labai skiriasi nuo „uTorrent“, bet taip pat gerai

„Vuze“ apžvalga

Skirtingai nuo kitų to sąrašo torrentų, „Vuze“ yra „uTorrent“ alternatyva, kuri ne tokia kaip visa. Viena vertus, jis yra užrakintas. Tačiau yra ir kitų programinės įrangos aspektų, kurie jums patiks.

 • Patikimumas: „Vuze“ siūlo saugią, patogią naudoti aplinką su įdomiomis funkcijomis, tokiomis kaip RSS įvestis, pralaidumo reguliatoriai ir dar daugiau.
 • Lankstumas: „Vuze“ yra užrakintas. Tai reiškia, kad jūs galite’t visai to nereikia pritaikyti. Tačiau ji turi savo pakaitinį „torrent“ klientą, vadinamą „Vuze Leap“, kuris, galbūt, labiau tiktų jūsų skoniui’vėl vienas pritaikymui.
 • Saugojimo vietos: Nors „Vuze“ nėra tiksliai lengviausias „torrent“ klientas, jis taip pat nepablogins jūsų kompiuterio. Atsisiųsti galima gana įprastu tempu, taigi’s tikrai nėra taip blogai.

„Vuze“ taip pat yra skelbimų. Tačiau galite užsiregistruoti „Vuze Plus“, kuris yra prenumeratos paketas, kuris atsikratys tų skelbimų ir suteiks prieigą prie dar daugiau funkcijų.

Verdiktas: „Vuze“ visiškai skiriasi nuo „uTorrent“, tačiau to nėra’Tai reiškia, kad jūs, kaip buvęs „uTorrent“ vartotojas, laimėjote’negalėti juo naudotis ar visai nepatikti. Tačiau jūs’Sužinosite, kad iš tikrųjų gana lengva išmokti naudotis „Vuze“. Mes labai rekomenduojame, ypač jei jūs’vis dar pradedantis grumiantis žaidimas.

# 10: „BitTorrent“

„UTorrent“ nusipirkusi įmonė nėra’nėra taip blogai, kaip jūs galite manyti

„BitTorrent“ „uTorrent“ alternatyvos

Mes suprantame, kad „BitTorrent“ įtraukimas gali atrodyti šiek tiek keistas, nes „uTorrent“ įsigijimas iš esmės lėmė jo žlugimą. Tačiau mes nusprendėme suteikti šansą, nes dėl visų jo trūkumų jis yra tikrai geras „torrent“ klientas.

 • Patikimumas: Jei tu’Ieškant programinės įrangos, kuri atlieka darbą, atsisiunčiama srovė ir ne daugiau kaip tu’atėjai į reikiamą vietą. „BitTorrent“ yra gana standartinis kankinantis klientas, neturintis daug papildomų detalių.
 • Lankstumas: Kitaip nei „uTorrent“, „BitTorrent“ visai nėra lankstus. Tačiau jis palaiko torrentus, magnetų nuorodas ir paieškos sistemos failus. Tai panašu į „uTorrent“’Tai nereikalinga būtinybė, be to, papildomas pranašumas yra galimybė sukurti torrentus.
 • Saugojimo vietos: Nors „BitTorrent“ iš tikrųjų yra lengvas, jame yra skelbimų, kurie erzina daugelį vartotojų, tačiau jei jūs’vienas iš tų žmonių, kurie tiesiog nori kankintis ir nieko daugiau, jums tai yra gerai.

Verdiktas: „BitTorrent“ buvo originalus „torrent“ klientas. Jis iš tikrųjų yra atsakingas už visą kankinančią programinę įrangą, taigi, nors ji yra gana paprasta ir pilna skelbimų, mes rekomenduojame ją, nes ją saugu naudoti be jokių rūpesčių..

Jei tu’ieškodami dar didesnio saugumo kankindami, tada rekomenduojame naujovinti į „BitTorrent Pro“, kuriai pridedama papildomų skelbimų.

Išvada

Galų gale, kaip matote, ten yra kelios „uTorrent“ alternatyvos. Jums tiesiog reikia jų labai sunkiai ieškoti. Tačiau, kaip mes jums parodėme, visa tai ieškojimas atsiperka, ir mes’atidengėte puikius „torrent“ klientus, kurie gali netgi aplenkti „uTorrent“’populiarumas.

Visų pirma, mūsų mėgstamiausias torrent failas buvo „qBittorrent“.

Mūsų mėgstamiausia „uTorrent“ alternatyva yra „qBittorrent“.

Jei pažvelgsite į „qBittorent“, jūs’Rasite geriausią atitikimą „uTorrent“. Tai labai panašu į programinę įrangą, tačiau ji yra geresnė. Galite pasakyti, kad „qBittorrent“ yra nauja ir patobulinta „uTorrent“ versija.

Kai kuriems čia esantiems „torrent“ klientams reikia, kad jūs vėl išmoktumėte jų sąsajos, ko ne visi nori. Puikus atsakymas į šį vargo sprendimą yra tiesiog pasirinkti „qBittorrent“.

Taigi, kurią iš šių šiandien išvardytų „uTorrent“ alternatyvų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!”

Rekomenduojama:

Kaip saugiai atsisiųsti torrentus?

Kaip pagreitinti kankinimą?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 75