10 geriausių „Torrent9“ alternatyvų


„Torrent9“ greitai tapo viena populiariausių kankinančių svetainių pasaulyje, tačiau pastaruoju metu žmonės ieškojo perspektyvių „Torrent9“ alternatyvų..

Kodėl? Dėl tam tikrų nežinomų priežasčių prancūzų nukreipta torrent svetainė lapkričio pabaigoje neleido atsisiųsti torrent failų. „Torrent9“ yra svetainė, kuri’populiariausias prancūzakalbėse šalyse, į kurias įeina ne tik Prancūzija, bet ir Kamerūnas bei Gabonas.

Vietoj galimybės atsisiųsti „Torrent9“ rodo daugiausia pranešimus, raginančius lankytojus naudotis VPN. Pranešama, kad viena žinutė netgi pasakė:

“„Torrent9“ nebebus siūlomi atsisiuntimai”

Vis dėlto atrodo, kad galimybė atsisiųsti vėl grįžo. Tai’Labai tikėtina, kad kažkas gali dar kartą paveikti parsisiuntimus iš svetainės vėliau. Nepaisant to, tai’Dabar svarbu, kad prancūziškai kalbančių kantrių gerbėjai rastų geriausias „Torrent9“ alternatyvas, kad jie galėtų ir toliau mėgautis mėgstamu turiniu bet kada ir kur tik nori.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Ieškojome geriausių „Torrent9“ alternatyvų internete ir išskaidėme jas į dvi dalis:

  • Prancūzų kalbos „Torrent9“ alternatyvos
  • Anglų kalbos „Torrent9“ alternatyvos

Taigi leisk’s pasinerti.

5 prancūzų kalbos „Torrent9“ alternatyvos

# 1 Cpasbien

„Cpasbien“ - „Torrent9“ alternatyva

Tai turėtų būti didžiausias konkurentas dėl prancūzų kalbos kankinančio karaliaus titulo. „Cpasbien“ siūlo daugybę filmų, knygų, muzikos, žaidimų ir TV serialų, kurie reguliariai atnaujinami. Dar geriau, jie turi gana aktyvią bendruomenę, turėdami omenyje jus’Turėsite greitą turinį prancūzų kalba.

Svetainė yra maloni ir labai gerai organizuota - tai leidžia suprasti, kodėl tai yra viena iš mūsų mėgstamiausių kankinančių svetainių prancūzų kalba.

# 2 YGG torrent

„YGG Torrent“ - „Torrent9“ alternatyva

Didžiuodamasis 2,4 milijono aktyvių paskyrų, „YGG Torrent“ tikrai užpildo vietą, kurią neseniai paliko „Torrent9“. YGG ateina, kaip pati teigia, iš populiariosios, bet dabar mirusios kankinamosios svetainės T411 pelenų..

Tai ypač nesudėtinga kankinanti svetainė, turinti paprastą naršymą svetainėje, suskirstytą į kategorijas, 100 geriausių ir dar daugiau. Ten nėra’t tūkstančiai naujausių kankinančių failų sėjamųjų; nepaisant to, jie yra gana greiti.

# 3 Annuaire telefono mokestis

Annuaire telefono mokestis - „Torrent9“ alternatyva

Ši įdomiai atrodanti svetainė yra dar vienas puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems „Torrent9“ alternatyvų. Tinklalapyje yra palyginti naujų atsisiuntimų, tačiau ne taip reguliariai, kaip naudojant „YGG Torrent“ ar „Cpasbien“.

Išdėstymas gana paprastas - jo tikrai nėra’Yra daugybė įvairiausių viliojančių svetainių, tačiau jūs galite lengvai joje naršyti ir gauti tai, ko norite.

# 4 „ZeTorrents“

„ZeTorrents“ - „Torrent9“ alternatyva

Ši populiari „Torrent9“ alternatyva turi tik dvi aiškias kategorijas: filmus ir žaidimus. Daugumos žmonių laimei, kad taip’viskas, ko jiems reikia. Čia galite rasti daugybę populiarių žaidimų ir filmų.

Tačiau yra ir vienas trūkumas (be ribotų galimybių ir ne taip lengva naršyti): jie neturi’t atnaujinti labai reguliariai. Naujausias filmas yra nuo 2018 m. Rugsėjo mėn., O naujausias kompiuterinis žaidimas - nuo 2018 m. Gruodžio 28 d. - taigi atrodo, kad jie žaidimams teikia pirmenybę šiek tiek labiau nei filmai.

# 5 „GKTorrent“

„GKTorrent“ - „Torrent9“ alternatyva

Tai dar viena gana tiesmuki kankinanti svetainė. Nepaisant to, ji yra viena iš geresnių „Torrent9“ alternatyvų, matanti daugybę filmų, TV laidų, muzikos, knygų ir žaidimų..

Galite lengvai juo naršyti ir rasti tai, kas jums’vėl ieškote. Taip nėra’Neturime bendruomenės jėgos ir greičio, kaip tai daro „Cpasbien“, tačiau ji tokia’gana patikimas.

Mūsų mėgstamiausia prancūzų kalbos „Torrent9“ alternatyva neabejotinai yra Cpasbien.

Anglų kalbos „Torrent9“ alternatyvos

# 1 Piratų įlanka

„The Pirate Bay“ torrent svetainė

Mes’Jau minėjome, kaip mes manome, kad Piratų įlanka yra bene geriausia iš geriausių torrentų vietų 2020 m’kodėl negalėjome’Pažvelkite į geriausias „Torrent9“ alternatyvas neminėdami šios.

Tai’Jį lengva naršyti, jame yra daug aistringų bendruomenės narių, o jei svetainė kada nors sumažės, galite rasti daug įgaliotinių. Neabejotinai viena iš mūsų mėgstamiausių anglų kalbos „Torrent9“ alternatyvų.

# 2 YTS („Yify“)

YTS (YIFY) torrent svetainės apžvalga

Jei tu’Jei norite surasti filmus, kad galėtumėte torrent, tada jūs laimėjote’t nerastumėte geresnės nišai būdingos kankinamosios svetainės nei YTS. Parodydami „Yify“ atsisiuntimus (kuriuose yra tikrai mažų filmų), galite rasti viską, ko tik norite.

Svetainė taip pat yra gana maloni, su labai geru dizainu ir vartotojo sąsaja.

# 3 1337x

1337x torrent svetainės apžvalga

„1337x“ turi daug rimtų priežasčių būti tarp geriausių „Torrent9“ alternatyvų šiuo metu. Tai gana greita ir turi gerai sutvarkytą puslapį, kuriame parodyta viskas, ką reikia žinoti apie tam tikrą failą.

Tai gali būti ne pati geriausiai atrodanti svetainė, tačiau patikimai atsisiųsti galime tikrai rekomenduoti.

# 4 „LimeTorrents“

„LimeTorrents“

„LimeTorrents“ yra viena iš seniausių kankinimo vietų (veikianti 2009 m.), Kuri „LimeTorrents“ išgyveno labai daug. Bet net ir praėjus visiems šiems metams, jūs vis tiek galite priklausyti nuo to, ar jie pasiūlys atsisiųsti puikių, aukštos kokybės failų.

Pranešama, kad ji turi daugiau nei 10 milijonų torentų, todėl tai yra viena didžiausių kankinančių failų saugyklų. Tai’Taip pat gana lengva naršyti ir rasti tai, ko norite, todėl tikrai laimėjote’čia nereikia nusivilti.

# 5 RARBG

RARBG torrentų apžvalga

Galiausiai mes’Pažiūrėsime į kitą senutę: RARBG. Nepaisant amžiaus, jis vis dar yra viena iš geriausių „Torrent9“ alternatyvų. Ten yra daugybė filmų, tačiau retkarčiais susiduriame su svetainės problema: jos nėra’Neturite daug sėjamųjų net kai kuriems labai populiariems filmams.

Tai rodoma tik retai, bet taip’Tai kažkas, ko mes neturime’Tikriausiai rasite su daugybe kitų čia išvardytų „Torrent9“ alternatyvų.

Nepaisant to, ji’Neabejotinai vienas iš geresnių ir mes manome, kad jūs’tau tai patiks.

Mūsų mėgstamiausia iš „Torrent9“ anglakalbių alternatyvų yra „The Pirate Bay“.

Prisiminkite, kad drąsiai mokykitės

Tai’svarbu atsiminti, kad turėtumėte saugiai sklisti. „Pirate Bay“, „Torrent9“ ir daugelis kitų kankinančių svetainių turi problemų dėl to, kad kankinant dažnai reikia dalytis autorių teisių saugomu turiniu, už kurį gali būti baudžiama įstatymais. Bent jau turinio gamintojai gali kreiptis į jus ir jus’Turėsiu sumokėti dideles baudas.

Dėl šios priežasties mes visada rekomenduojame naudoti VPN (torrenting ir visa kita). VPN (virtualūs privatūs tinklai) padeda užmaskuoti tikrąją tapatybę, leisdami jums naudoti kitą jūsų pasirinktą IP adresą. Tokiu būdu, jei aš’m Paryžiuje, galiu greitai prisijungti prie VPN serverio Vokietijoje, ir tai atrodys kaip aš’m faktiškai Vokietijoje.

Ne tik tai, bet ir mano srautas bus užšifruotas. Tokiu būdu niekas negalės nustatyti to, kas aš’ką darau, kokias svetaines aš’lankomės, bylos I’m atsisiuntimas ir tt Mes’Jau aptarėme geriausius kankinamų VPT ir rekomenduojame apsilankyti dabar.

Kuri iš šių „Torrent9“ alternatyvų yra jūsų mėgstamiausia? Ar turite kokių svarbių dalykų, kuriuos praleidome? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Rekomenduojama:

Ar kankintis saugu?

Ar kankinimas yra neteisėtas?

Kaip pagreitinti kankinimą?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =