10 geriausių komiksų torrentų svetainių 2020 m


Komiksai turi stebėtinai ilgą istoriją. Pirmasis komiksas buvo išspausdintas 1837 m., O modernus komiksas - 1933 m. Natūralu, kad komiksų pasaulis per pastaruosius 180 ir daugiau metų labai pasikeitė..

Anksčiau skaitytojai turėjo ieškoti specializuotose parduotuvėse ir perpardavinėtojų, norėdami rasti savo mėgstamus komiksus, tačiau skaitmeninė leidyba ir interneto plėtra sukūrė prieinamą turinį. Šiuolaikinis skaitytojas turi tiek daug galimybių, kad vienintelis juos sulaikantis dalykas yra patikimiausios vietos komiksų įsigijimui paieška.

Čia naudinga kankinti.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Turėdami patikimą kankinamąją svetainę, galite rasti šimtų komiksų torrentų sąrašą, kad galėtumėte greitai ir lengvai atsisiųsti. Ten’Nereikia savęs kankinti ieškant geriausių vietų komiksams. Mes’padarėme jums tyrimą.

Pateikiame 10 geriausių vietų, kuriose 2020 m. Rasime komiksų knygas, sąrašą:

  1. EBOOKEE
  2. Piratų įlanka
  3. 01Torrent
  4. 1337x
  5. „Books-Share“
  6. „TorrentOff“
  7. Kickaso torrentai
  8. „WorldWide“ torrentai
  9. „GetComics“
  10. „TorrentRoom“

1. KNYGOS

EBOOKEE, kaip siūlo pavadinimas, yra eBook kankinanti svetainė, siūlanti tūkstančius komiksų pavadinimų.

Ebookee

Ši svetainė turi gana nepatogų pagrindinį puslapį, tačiau to, ką EBOOKEE trūksta aptakaus stiliaus, kompensuoja greita ir efektyvi paieškos sistema. Viena gražiausių „EBOOKEE“ savybių yra dažnai atnaujinamas dešimtukas, kuris padeda rasti paslėptus lobius tarp daugelio jų pavadinimų..

Nors nėra “komiksai” kategorija pagrindiniame meniu, “komiksai” žyma, esanti nukreipimo puslapio viduryje, reiškia, kad svetainę galima lengvai panaudoti kankinant komiksų knygą.

„Ebookee“ komiksai

2. Piratų įlanka

Piratų įlanka, ko gero, yra seniausia svetainė mūsų sąraše, ir joje yra katalogas, kurį reikia parodyti.

Piratų įlanka

Nors „The Pirate Bay“ yra plačiai naudojama, gerai žinoma svetainė, neigiama yra tai, kad jos URL adresas nuolat keičiasi. Tačiau įgaliotųjų asmenų, norinčių patekti į svetainę, sąrašą galite rasti proxybay.bz.

„Pirate Bay“ komiksų torrentai

Jei norite naudotis tarpiniu serveriu, norėdami pasiekti „The Pirate Bay“, greičiausiai pamatysite, kad verta vargti! Svetainėje yra šimtai komiksų žvilgsnių, kurių galima ieškoti “kita” yra greitas būdas juos rasti tarp visų muzikos ir vaizdo įrašų.

3. 01Torrent

„01Torrent“ turi didelę komiksų kolekciją, kurią galite rasti svetainėje’s “el. knyga” skyrius.

01Torrent knygų torrentams

„01Torrent“ yra viena intuityviausių mūsų sąrašo svetainių, kurioje yra paprasta kategorijų ir paieškos sistema.

Deja, šioje svetainėje yra gana daug paspaudimų suaktyvinamų iššokančiųjų langų, kurie gali padaryti šiek tiek nelinksmą, tačiau dėl didelio katalogo ir prieinamų iššokančiųjų langų blokatorių „01Torrent“ verta apsilankyti..

4. 1337x

„1337x“ yra dar viena svetainė su didžiuliu katalogu, tačiau be galo daug iššokančiųjų langų ir skelbimų.

1337x torrent svetainės apžvalga

„1337x“ yra didesnis komiksų sąrašas nei daugelyje kitų svetainių’sąraše, o tinklalapio išdėstymas yra intuityvus ir vizualiai malonus.

Tu’Norėsiu naudoti šią svetainę su iššokančiųjų langų blokavimo priemone, juo labiau, kad skelbimai paprastai yra vertinami suaugusiesiems, o tai nėra neįprasta kankinančioms svetainėms, kuriose rodomi suaugusiųjų filmai. Nepaisant šio leidimo, 1337x yra neabejotinai viena geriausių komiksų knygų kankinančių svetainių mūsų sąraše!

5. Dalykis knygomis

„Books-Share“ yra greita, be iššokančių langų lengvai prieinama komiksų knyga.

„Books-Share“

Kaip ir kitose šio sąrašo svetainėse, „Book-Share“ turi greitą paieškos variklį, tačiau naudą suteikia darbas su dalykais ir ISBN. Svetainėje yra paskirtas komiksų ir grafinių romanų skyrius, o tai nėra kažkas, ką daugelis kitų svetainių turėjo.

Kitas puikus „Books-Share“ dalykas yra tas, kad jie nuolatos ieško naujų pavadinimų iš bendruomenės, vadinasi, nauji pavadinimai pridedami dažnai.

knygomis dalintis komiksų knygomis

6. „TorrentOff“

„TorrentOff“ yra dar viena stiliaus paieškos svetainė, kuri gali pasigirti turinti milijonus galimų failų.

„Torrentoff“

Kaip ir kitose ieškomose svetainėse, nėra’t konkretus “komiksai” kategorija, tačiau šimtai komiksų torrentų yra sumaišyti tarp kitų etikečių.

Laimei, kai „TorrentOff“ ieškote komiksų pavadinimo, paieškos rezultatuose naudojamas a “komiksas” žyma, kuri padės greitai rasti pasirinkimą sąraše.

„TorrentOff“ komiksų knygos torrentai

7. Kickaso torrentai

„Kick Ass Torrents“ yra viena keisčiausių svetainių mūsų sąraše, tačiau ji yra čia dėl rimtos priežasties.

katcr.co - „Kickass Torrent“ veidrodis

Nukreipimo puslapis yra nepaprastai nepatogus, tačiau atvirai siūlo daugiau informacijos apie liūtis nei bet kuri kita svetainė’ve pažvelgė. Nėra aiškios rimties ar priežasties, kodėl elementai yra išvardijami jų kategorijų skirtukuose, tačiau yra daugiau rezultatų nei daugelyje kitų svetainių, kurias mes’ieškojau.

Geriausias dalykas „Kick Ass Torrents“ yra tai, kad, nepaisant nepatogios likusios svetainės išvaizdos, paieškos variklis leidžia suskaidyti rezultatus į lengvai nugriebiamas, skirtukų kategorijas!

„KickAss Torrent“ veidrodis 2

8. „WorldWide“ torrentai

Kita vizualiai įspūdinga svetainė - „WorldWide Torrents“ turi aptakų nukreipimo puslapį su naudingais kategorijų skirtukais, įskaitant vieną, skirtą komiksams..

„WorldWide“ torrentai

Ši svetainė yra puiki dėl daugybės komiksų ir grafinių romanų pasirinkimo. Deja, spustelėję suaktyvinti iššokantys langai gali padaryti paiešką šioje svetainėje šiek tiek sunkesnį nei kitų.

Be to, kai jūs naršote nuo pagrindinio puslapio, nebėra slankiosios paieškos juostos. Spustelėję paieškos funkciją, pateksite į atskirą, nepatogų paieškos puslapį, kurio nėra’ko tikitės išlipę į tokį gerai suplanuotą pagrindinį puslapį. Nepaisant to, turimi failai, kategorizuota paieška ir didelis sėklų kiekis daro „WorldWide“ torrentus puikiu pasirinkimu komiksų knygai.

9. „GetComics“

„GetComics“ yra vienintelė komiksų knygą kankinanti svetainė mūsų sąraše, tai reiškia, kad jie turi vieną iš geriausių galimų komiksų pasirinkimų.

„GetComics“

Viena gražiausių „GetComics“ savybių yra ta, kad visi organizaciniai skirtukai ir kategorijos yra specialiai pritaikyti komiksams, todėl tai yra lengviausias būdas rasti būtent tai, ko ieškote.

Jie net turi „indie“ savaitės skyrių, kuriame galite atsisiųsti didelę grupę savarankiškai publikuojamų komiksų iš karto, kad padėtumėte rasti ką nors naujo, kuo džiaugtis!

10. „TorrentRoom“

Paskutinė svetainė mūsų sąraše - „TorrentRoom“ turi supaprastintą nukreipimo puslapį su lengvai naršomu meniu.

„TorrentRoom“

Ši svetainė, kaip ir kiti ne komiksų specifiniai kankinamieji centrai, esantys mūsų sąraše, neturi konkrečios komiksų kategorijos. Tačiau kategorijų sąrašas pateiktas gražiai, todėl nesunkiai rasite “komiksai” pogrupis, esantis “kita.”

„TorrentRooms“ turi daugiau nei 91 000 pavadinimų, kurie šiuo metu yra išvardyti komiksų rinkinyje, turi tiek pat, kiek siūlo daugiau žinomų svetainių, kurias mes’aptarėme.

„TorrentRoom“ komiksai

Sauga ieškant komiksų torrentų

Komiksų mylėtojų rankose yra visas pasaulis, kai reikia sužinoti apie komiksų knygą, kurią galima rasti internete. Daugybė pasirinkimo galimybių dažnai gali paskatinti mažiau atsiminti saugos svarbą kankinant.

Piratai gali rasti jūsų asmeninę informaciją ir ją ras, jei nesibaiminate dėl to, ką spustelėjote, atsisiųsite ar įdiegėte, kai kankinate..

Be to, tai’lengva netyčia pasiimti kenkėjiškas programas ir virusus, kurie gali nuniokoti jūsų kompiuterį ir asmeninius failus. Tai nėra’net neminint asmeninės atsakomybės, susijusios su autorių teisių įstatymais ir federalinėmis bausmėmis, padarytomis tiems, kurie pripažinti kaltais dėl skaitmeninio piratavimo.

Štai kodėl taip svarbu naudoti gerą VPN ieškant komiksų torrentų. VPT apsaugos jūsų skaitmeninę tapatybę keliais būdais, tačiau labiausiai tai galima padaryti, persiunčiant jūsų IP adresą į tą, kuris yra bendrinamas.

Naudojant VPN nėra’Tai reiškia, kad turite paaukoti atsisiuntimų greitį. Daugybė VPT, įskaitant „NordVPN“ ir „ExpressVPN“, siūlo greitą atsisiuntimą su aukščiausio lygio sauga.

„NordVPN“ „NordVPN“ 9.5 / 10Neteisėta privatumo praktika, modernios saugos funkcijos ir patikimos geografinio atblokavimo galimybės daro „NordVPN“ neginčijamą pramonės lyderį. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, šis VPT jus patenkino - viskas prasideda tik nuo 3,49 USD / mėn.

 • Puikus saugumas
 • Puikus serverių sąrašas
 • Nuostabus „Netflix“
 • Gerai kankina
 • Labai lengva naudoti
 • Prieinamos kainos

Kuri svetainė yra geriausia?

Kalbant apie komiksų torrentus, yra daugybė nuostabių variantų. Jei ieškote tikrai neaiškaus ar sunkiai randamo pavadinimo, gerai pasivaikščiokite po keletą populiarių svetainių, tokių kaip „The Pirate Bay“..

Tačiau, jei norite gauti geriausią patirtį, turėtumėte apsižvalgyti „GetComics“.

„GetComics“ yra mūsų mėgstamiausia svetainė komiksų torrentų atsisiuntimui.

Jų aptakus dizainas, specifinės komiksų knygos savybės ir nepriklausomų kūrinių palaikymas veikia kartu, kad suteiktų jums geriausią geriausią patirtį.

Pora, kad naudodamiesi puikiu VPN ir komiksų pasauliu, esate jūsų austrė. Peržiūrėkite mūsų geriausių VPN sąrašą, kad padėtumėte nuspręsti, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Taigi, kuriuos iš geriausių šiandien išvardytų komiksų torrentų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Rekomenduojama:

Kaip saugiai atsisiųsti torrentus?

Kaip pagreitinti kankinimą?

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − = 70