10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m


Stebina, kad dauguma knygų entuziastų vis tiek dovanoja’nežinote, kaip rasti mėgstamiausias vadovėlius, palikite tik juos atsisiųsti. Jiems knygos ieškojimas yra ilgas ir varginantis procesas.

Nepaisant nesibaigiančių susidorojimų su kankinančiomis svetainėmis, P2P parsisiuntimas bėgant metams nepaprastai pagerėjo. Viskas nuo kūno rengybos, mirksėjimo iki maisto pristatymo, dabar yra skaitmeninė. Tas pats pasakytina ir apie skaitymą.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Kas sakė, kad knygos suradimas turi būti jau „plytų ir skiedinių“ koncepcija? Galų gale, daugelis svetainių siūlo knygų vadovėlių atsisiuntimą, jų skaičius kasdien auga.

Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 geriausių tekstų knygos torrentų svetainių, kurios garantuoja, kad patenkins jūsų skaitymo norus. Mes eisime per kiekvieną svetainę, atidžiai išanalizavę jos privalumus ir trūkumus, kad padėtume jums surasti jums tinkančią vadovėlių versiją..

1. „FreeBookSpot“

Interneto svetainė: http://www.freebookspot.es/default.aspx

„FreeBookSpot“ yra viena populiariausių „torrent“ el. Knygų svetainių.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

Iš šios svetainės galite atsisiųsti nemokamas knygas, žurnalus, informacinius biuletenius ir komiksus. Ji taip pat turi funkciją, leidžiančią dalintis savo el. Knyga su kitais ir laukti jų atsiliepimų.

Svarbus pranašumas yra tai, kad registracija nėra privaloma, nors jos neigiama pusė yra tai, kad ji neturi patrauklios sąsajos. Vis dėlto, kalbant apie bendrą našumą, „FreeBookSpot“ siūlo gerą sėjamojo ir lečerio santykį bei puikų funkcionalumą..

2. Manybooks.net

Interneto svetainė: https://manybooks.net/

Ši svetainė yra puikus funkcionalumo ir dizaino derinys.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

Šioje svetainėje lengva naršyti, nes knygos suskirstytos į įvairius žanrus, kad paieškos procesas būtų mažiau įtemptas. Ką’Be to, vartotojas gali pasirinkti knygą skaityti internete, o ne atsisiųsti.

Manybooks.net yra vienas geriausių vartotojo sąsajos dizainų. Pagrindinis puslapis yra akivaizdus reginys, kuriame susimaišo spalvos ir įspūdingi vadovėlių viršelių dizainai.

Vis dėlto laimikis yra. Prieš atsisiųsdami bet kokį turinį, turite užregistruoti sąskaitą.

3. Atsiliepimų knygos

Interneto svetainė: http://www.feedbooks.com/

„Feedbooks“ yra „e-book torrent“ svetainė, leidžianti prieiti prie originalių ir viešų elektroninių knygų.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

„Feedbooks“ suteikia prieigą prie knygų bet kuriame įrenginyje, nesvarbu, ar tai būtų išmanusis telefonas, ar planšetinis kompiuteris. Naudodamiesi paieškos funkcija, galite rasti įvairių kategorijų, tokių kaip romanai, grožinė literatūra, romanų knygos ir dar daugiau.

Svetainėje pateikiamos įvairios skaitytojų nuostatos. Tiems, kurie nenori išleisti nė cento, naršykite turimas nemokamas originalias ir domenų knygas. Jei ne’Negalvodami mokėti už gerą knygą, yra kažkas ir jums.

4. Ebookee

Interneto svetainė: https://ebookee.org/

Ši vadovėlio „torrent“ svetainė labai stengiasi artimiausiu metu tapti viena geriausių.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

„Ebookee“ apima įvairių kategorijų knygas, tokias kaip verslas, pramogos, technologijos, grafika ir dar daugiau. Svetainėje taip pat yra 100 geriausių el. Knygų ir neseniai peržiūrėtų kategorijų, taip pat skaitytojų skaičius vienoje knygoje, kad būtų lengviau pasirinkti.

Šioje svetainėje nėra patraukliausių vartotojo sąsajų. Žanrai yra išvardyti atsitiktinai, ir priprasti prie svetainės reikia daug laiko’s išdėstymas. Ryškioje pusėje registracija nėra privaloma.

5. „EbookShare“

Interneto svetainė: http://ebookshare.net/

Tarp visų šių vadovėlių torrentų svetainių „Ebookshare“ yra laikoma mėgstamiausia.

Svetainė populiarėja dėl nesibaigiančių knygų kolekcijos. Tai leidžia skaitytojui pereiti visus aprašymus ir atitinkamai atsisiųsti torrentus. Galite naudoti autoriaus vardą, pavadinimą ir temą, kad sužinotumėte apie elektronines knygas be streso.

„EbookShare“ vartotojo sąsaja yra paprasta, tačiau funkcionali. Tačiau skirtingai nuo kitų vadovėlių torrentų svetainių, ši svetainė seka DMCA. Tai reiškia, kad atsisiųsdami elektroninės knygos torrentus turime naudoti VPN.

6. Projektas „Gutenberg“

Interneto svetainė: https://www.gutenberg.org/

Projektas „Gutenberg“ yra nemokama viešųjų elektroninių knygų svetainė.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

Svetainėje yra plati biblioteka, kurią sudaro ne mažiau kaip 57000 nemokamų el. Knygų. Vadovėlius galite atsisiųsti iš norimų prietaisų iš bet kurios vietos, nemokėdami nė cento.

Siūlomoms el. Knygoms nereikia unikalios programos, kurią būtų galima perskaityti. Tai palengvėjimas, nes dauguma svetainių imasi skaitytojų mokesčių už pritaikytas programas. Neatsargiai padarytas pagrindinis puslapis nėra patrauklus, turint tik nedidelę vietą knygų reklamai.

7. Planetos el. Knyga

Interneto svetainė: https://www.planetebook.com/

„Planetos“ el. Knyga yra puikus pasirinkimas skaitytojams, norintiems be vargo pažinti vadovėlių torrentus.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

Naudojimasis svetaine’Naudodama katalogo funkciją, vartotojas gali ištirti maždaug 50 000 pavadinimų. Jis turi mobiliesiems pritaikytą dizainą ir kelių formatų el. Knygas, prieinamas bet kuriame įrenginyje.

„Planet eBook“ yra aukščiausios kokybės el. Knygų pasirinkimas, o skaitytojas to neturi’t neturi mokėti už bet kurį iš jų. Visi vadovėliai yra viešo naudojimo ir neturi autorių teisių. Prieš pradėdami atsisiųsti, atidžiai patikrinkite savo šalies autorių teisių įstatymus.

8. „Free-ebooks.net“

Interneto svetainė: https://www.free-ebooks.net/

„Free-ebooks.net“ suteikia galimybę perskaityti mėgstamas knygas PDF formatu.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

Svetainėje yra daugybė žanrų, tokių kaip grožinė literatūra, technologijos, paslaptis, drama ir kiti. Jo vartotojo sąsaja yra įspūdinga, todėl tyrinėjimo procesas yra vertas jūsų laiko. Kaip ir kai kuriose kitose vadovėlių torrentų svetainėse, jis suteikia prieigą prie visų įrenginių iš bet kurios vietos.

Tačiau norėdami atsisiųsti mėgstamiausių elektroninių knygų torrent failus, turėsite užregistruoti sąskaitą.

9. PDF knygų pasaulis

Interneto svetainė: http://www.pdfbooksworld.com/

Kaip ir „Free-ebooks.net“, galite rasti PDF formato knygų be streso.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

Ši „torrent“ vadovėlio svetainė leidžia skaitytojui lengvai atsisiųsti knygas iš skirtingų įrenginių. Tai paprastas ir aiškus pagrindinis puslapis. Administratoriai žengė dar vieną žingsnį, pateikdami gaires svetainėje, kad būtų lengviau naršyti.

Esami žanrai yra neišsemiami. Paieškos funkcija viršuje pagreitina atrankos procesą, jei turite omenyje konkrečią knygą ar žanrą. Laimei, „PDF Books World“ to nepadaro’nereikalauti jokios registracijos.

10. Knygynai

Interneto svetainė: https://www.bookyards.com

Ši svetainė veikia kaip interneto portalas, leidžiantis vartotojams ieškoti nemokamų el. Knygų.

10 geriausių knygų knygų torrentų svetainių 2020 m

Kaip svetainė aiškiai nurodė savo pagrindiniame puslapyje, yra daugiau nei 7000 el. Knygų. Galite apsvarstyti įvairius žanrus, tokius kaip grožinė literatūra, biografija, istorija. Svetainėje yra dalijimosi parinktis, rastas skirtingose ​​platformose.

„Bookyards“ galite pasiekti iš savo PDA, „iPod“ ar „eBook Reader“ su iš anksto suformatuotu. Pagrindinis puslapis yra minimalistinio dizaino ir leidžia naršyti po įvairių autorių ir leidybos narių knygas. Vienintelis neigiamas aspektas yra privaloma registracija.

Saugumas naudojant torrentus

Kankinimas ne visada yra pasivaikščiojimas parke. Su ja gali būti susijęs pavojus, įskaitant kenkėjiškas programas ir šnipinėjimo programas, nesaugius duomenis, pažeidžiamumą ir teisines problemas.

VPN užtikrina saugų ir saugų ryšį tarp viešųjų ir viešųjų tinklų. Kad galėtumėte saugiai naudotis, vadovėlių torrentų svetainė turėtų eiti kartu su VPN.

„EbookShare“ turi geriausios vadovėlių kankinimo patirties. Ieškokite geriausio kankinimo VPN, kuris pasiūlys visą gyvenimą kankinančią patirtį.

Taigi, kuriuos geriausius čia išvardytus vadovėlių torrentus naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Rekomenduojama:

10 geriausių garso knygos torrentų

Kaip saugiai atsisiųsti torrentus?

Kaip pagreitinti kankinimą?

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 16 = 23