10 geriausių garso knygų torrentų svetainių 2020 m


Garso knygos egzistuoja dešimtmečius, tačiau 2020 m’jų klausausi labiau nei bet kada anksčiau. Tai’Niekam ne paslaptis, kad daugelis iš mūsų dirba užimtus darbus, užimtas keliones į darbą ir atgal, ir naudojasi įvariu gyvenimo būdu, todėl dažnai būna labai sunku rasti laiko pasinerti į knygą..

Kaip ir transliacijos, garso knygos suteikia mums laisvę mėgautis puikiu turiniu, einant į gyvenimą. Ne tik tai, bet ir garso knygos pasakotojas ‘atlieka’ romanas, kuris gali patobulinti įdomiausias pasakojimo dalis ir padaryti ją emocingesnį.

„Torrent“ vartotojams gera žinia ta, kad daugelyje svetainių yra gausios garso knygų torrentų kolekcijos. Bloga žinia yra tai, kad labai nedaugelis jų iš tikrųjų specializuojasi garso knygų kūrime. Blogiausia žinia yra tai, kad daugelis tų, kurie tai daro, yra tik kvietimas.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Kaip toks, ar tu’vėl audio knygų fanatikas arba tiesiog nori prisijungti prie formato’sparčiai populiarėjanti, mes’pateikėte dešimties geriausių svetainių, kurias galima naudoti 2020 m., sąrašą.

Tokiu būdu galite įsitikinti, kad visada turite puikią istoriją, kad galėtumėte būti kompanijoje, kol esate’dirbdami, važiuodami į darbą ar iš darbo ar net valydami namą.

Garso knygos įlanka

„AudioBook Bay“ yra lengvai šiuo metu veikianti garsiausia garso knygų torrentų svetainė, o už mūsų pinigus ji yra’s galbūt geriausias.

„AudioBook Bay“ garso knygų torrentams

Jos turinys yra gerai organizuotas ir rūšiuojamas pagal kalbą, žanrą ir amžių. Svetainėje gali pasigirti didelė draugiškų vartotojų bendruomenė, kuri aktyviai peržiūri naujus įkėlimus, todėl lengva žinoti, kuriomis torrentomis galima pasitikėti..

Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad jūs turite sudaryti sąskaitą, kad atsisiųstumėte torrentus. Tačiau tai nieko nekainuoja ir leidžia prisijungti prie užklausų forumo, į kurį administratoriai, atrodo, reaguoja gana dažnai.

„AudioBook Bay“ forumas

„Torrentoff“

„Torrentoff“ yra viena iš mažiau žinomų „torrent“ svetainių apskritai, tačiau jos garso įrašų kolekcija garsinėms knygoms pranoksta daugumą konkurentų’.

„Torrentoff“

Tai patogi „torrent“ svetainė, turinti aiškų, aiškų dizainą. Kaip ir daugelis kitų „torrent“ svetainių, „Torrentoff“ to nedaro’t yra tam tikra garso knygų kategorija.

„Torrentoff“ paieškos rezultatai

Tai gali paversti paieškos funkciją chaotiška. Rezultatų puslapyje taip pat nerodomas kiekvieno torrento santykis su vienetais, todėl paieškos procesas užima dar daugiau laiko..

Vis dėlto, jei jums pavyks naršyti, tai jis’Labai tikėtina, kad „Torrentoff“ turi jums garso knygą’vėl ieškote.

Sumo torrentas

„Sumo Torrent“ yra dar viena torrentų svetainė, esanti „be radaro“, kurioje yra daug daugiau garso knygų torrentų nei daugumoje konkurentų..

„Sumo Torrent“ apžvalga

Ši svetainė taip pat turi ‘audio knyga’ paieškos parinktis, kuri pagreitina norimo torrento nustatymo procesą. Kitas pranašumas yra tai, kad rezultatų puslapyje jis rodo kiekvieno torrento pradinį santykį.

„Sumo Torrent“ išplėstinė paieška

Ši rodymo funkcija taip pat leidžia pastebėti ‘apsinuodijo’ torrentų, kuriuose paprastai būna išpūstas skaičius sėjamųjų, kad apgautų vartotojus atsisiųsti kenkėjiškas programas. Deja, Sumo tai ypač jautriai reaguoja, todėl saugokitės venkite torrentų su neįprastai dideliu sėklų skaičiumi (pavaizduota žemiau).

„Sumo Torrent“ paieškos rezultatai

„LimeTorrents“

„LimeTorrents“ yra viena mylimiausių torrentų svetainių apskritai, daugelis vartotojų giria didžiulį torrentų rinkinį ir paprastą naudojimąsi.

„LimeTorrents“ apžvalga

Šią kolekciją sudaro tūkstančiai garso knygų. Kol trūksta „Sumo Torrent“’Išplėstinis paieškos filtravimas, „LimeTorrents“ pavyksta dėl savo saugumo funkcijų; labai mažai tikėtina, kad čia susidursite su užnuodytu torrentu.

„LimeTorrents“ audio knygų paieškos rezultatai

Iš tiesų „LimeTorrents“ atrodo viena tikriausių torrentų svetainių. Greta „AudioBook Bay“ mes’Neabejotinai rekomenduoju šią svetainę kaip geriausias vietas patenkinti savo audio knygų potraukį.

Sėjinukas

Kai kalbama apie liūtis, sako daug žmonių, ‘jei jis egzistuoja, tai jis’s ant Seedpeer.’

„Seedpeer torrent“ svetainės apžvalga

Tai gali būti tiesa, bet taip nėra’nebūtinai geras dalykas. Kaip ir kai kurie kiti čia esantys garso knygų šaltiniai, „Seedpeer“, matyt, neturi filtro užnuodytiems torrentams.

(Leisti’s face it: garso knyga Steponui Kingui’s 1984 m. romanas „Drakono akys“ neturi 355 sėjamųjų.)

Taip pat atrodo neįmanoma rūšiuoti rezultatų pagal ‘sėklos’, dėl to „Seedpeer“ yra dar sunkiau rasti tinkamus torrentus. Nepaisant to, vis tiek verta patikrinti, ar jūsų norimas torrentas niekur kitur nerastas.

1337x

Dėl „Pirate Bay“ tikėtino nutraukimo „1337x“ tapo vertu kankinančių milžinų įpėdiniu.

1337x torrent svetainės apžvalga

Šioje „torrent“ svetainėje yra daugiausia naujesnio turinio, taigi, palyginti su „LimeTorrents“ ir „Seedpeer“, jos bendro repertuaro šiek tiek trūksta. Tačiau to, ko trūksta, 1337x suteikia patikimumo, saugumo ir prieinamumo.

1337x garso knygos

Dėl savo populiarumo, 1337x’s torrentai paprastai būna gerai sėjami, o tai reiškia, kad iš šios svetainės atsisiųstieji torrentai dažnai būna greitesni nei iš svetainių, kuriose yra silpni sekimo įrenginiai. Iš esmės tai yra puiki vieta apsilankyti, jei „LimeTorrents“ neveikia arba jos torrentai atsisiunčiami per lėtai.

Rutrackeris

„Rutracker“ yra Rusijos torrentų svetainė, kurioje yra puikus visko, įskaitant ir audio knygas, kolekcija.

„Rutracker“ apžvalga

Žinoma, tiesioginis neigiamas šios svetainės trūkumas yra tas, kad ji’s rusų kalba. Tačiau išdėstymą lengva naršyti, jei jūs’iš naujo susipažinę su kitomis torrent svetainėmis (nors „Google“’puslapio vertimas tikrai yra naudingas šiuo atžvilgiu).

Rutracker.org

Kita problema čia yra ta, kad „Rutracker“ yra negraži svetainė, kurioje naudojama įterpta „Google“ paieškos funkcija. Bet kuriuo atveju nė vienas iš šių dalykų netrukdo būti geram ir Rutracker’audio knygų kolekcija nėra nė viena.

Torrents.me

Torrents.me yra torrentų meta paieškos sistema, panašiai kaip mylimasis Torrentz2.eu.

Torrents.me

Priežasties, kodėl mes to nepadarėme’į „Torrentz2.eu“ neįeina, tačiau jis yra tas, kad jis neduoda daug rezultatų dėl audio knygų. Štai kur „Torrents.me“ pavyksta - ji’Tai daug pranašesnis paieškos įrankis nei populiariausias konkurentas.

„Torrent-me“ paieškos rezultatai

Vienintelis tikras trūkumas yra tai, kad to nepadarė’neatnaujinti savo veidrodžių tokioms svetainėms kaip „The Pirate Bay“. Tokiu atveju turite rasti užblokuotos svetainės tarpinį serverį ir pakeisti paieškos rezultato URL. Be to, šiuo klausimu neturime tikrų skundų.

„MagTors“

„MagTors“ yra santykinai naujokas torrent scenoje, ir šiuo metu tai yra greičiausiai įkeliama torrent svetainė.

„MagTors“ svetainės apžvalga

Tik trijų milijonų torentų kolekcija atrodo maža, palyginti su tokiomis svetainėmis kaip „iDope“, kurioje yra daugiau nei šešis kartus didesnė suma. Nepaisant to, „MagTors“ gali pasigirti didžiuliu garso įrašų knygų kiekiu, todėl tai yra viena patikimiausių svetainių, skirtų garso knygų fanatikams 2020 m..

„MagTors“ audio knygos puslapis

Atidžiau apžiūrėjus, atrodo, kad „MagTors“ yra iš esmės saugi torrento svetainė, o jos antraštė praneša, kad joje yra ‘Tik patvirtinti torrentai.’ Skubantiems ši svetainė turėtų būti jūsų apsilankymas.

„WorldWide“ torrentai

Galiausiai turime „WorldWide Torrent“ - dar vieną vertą naujoką - jei galite tvarkyti skelbimus.

„WorldWide“ torrentai

Tiesą sakant, šis yra linkęs į iššokančius langus ir puslapio skelbimus, dėl kurių svetainė atsilieka. Tai’Jie taip pat yra mažiau patrauklūs ir saugūs nei naujokai, tokie kaip „MagTors“, turintys pagrįstą apsinuodijimo torrentu riziką.

„WorldWide Torrent“ paieškos rezultatai

Nepaisant to, atsargiai naršydami „WorldWide Torrent“ galite pasinaudoti jo pranašesnėmis paieškos funkcijomis ir didžiuliu garso knygų torrentų asortimentu, kurie suteikia šiai svetainei pranašumą prieš daugybę konkurentų.

Saugumas naudojant torrentus

Kad ir kas tu’kankina, jūs visada turite būti atsargūs ir elgtis atsargiai. Autorių teisių troliai tampa vis labiau ginčytini, ir šie juridiniai asmenys gali lengvai sekti jūsų IP adresą.

Geriausias būdas išlikti saugiems kankinantis yra naudoti virtualų privatų tinklą (VPN), kuris slepia jūsų IP adresą, pakeisdamas jį aplink pasaulį, taigi neįmanoma jūsų sekti..

Dažnas klaidingas VPN supratimas yra tas, kad dėl jų jūsų ryšys gali atsilikti. Tai visiškai netiesa, nes geriausios torrent VPN paslaugos leidžia mėgautis neribotu atsisiuntimo greičiu ir kartu užtikrinti visišką saugumą.

Išvada: kokia yra geriausia garso knygos torrent svetainė?

Visos torrentų svetainės mes’Įtrauktieji turi savo pranašumų ir trūkumų, tačiau geriausias visų pusių pasirinkimas yra „AudioBook Bay“.

Mūsų populiariausias garso įrašų torrentas yra „AudioBook Bay“.

Tai’yra išsamus, patikimas ir turi puikią bendruomenę, nukreipiančią visus vartotojus į geriausius srautus. Kol tu’galite naudoti vieną iš geriausių VPN kankinimui, jūs galite’Negalima to padaryti blogai.

Taigi, kuriuos iš geriausių šiandien išvardytų garso knygų torrentų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Rekomenduojama:

10 nuostabių knygų torrentų svetainių 2020 m

10 geriausių komiksų torrentų svetainių 2020 m

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 88

map