10 geriausių filmų torrentų vietų 2020 m


Žiūrėti savo mėgstamus filmus 2020 m. Tapo dar paprasčiau, nes geriausi filmų srautai leis jums žiūrėti naujausius filmus tiesiai iš namų. Lygiai taip pat, kaip per metus filmų padaugėjo, torrentų vietų skaičius taip pat padidėjo. „Torrent“ svetainių atsirado ir praėjo bėgant metams, tačiau geriausi visada išsiskyrė.

Šios išsiskiriančios „torrent“ svetainės bėgant laikui atleido keletą audrų, įskaitant teisinius apribojimus „torrent“ tinklalapiams, kurie matė kai kurias „torrent“ svetaines. Neseniai torrentų milžinas „Kickass Torrents“ sumažėjo po susidorojimo su torrentų vietomis.

Būkite saugūs kankindami. Pradėkite nuo vieno geriausių kantrių VPN: „ExpressVPN“

Pats galingiausias VPN rinkoje apima visas varginančias priemones’s greičio ir saugumo poreikius.

„NordVPN“

Ne tik greičiausias šiuo metu VPN, bet ir tas, kuris turi puikių pasiūlymų vartotojams.

„CyberGhost“

Pigi ir patogi vartotojui - „CyberGhost“ siūlo puikų serverių sąrašą ir geras P2P galimybes.

Kalbėdami apie filmų torrentus, galime’nekreipkite dėmesio į didėjantį srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“, skaičių. Šios svetainės greičiausiai sukando torrentų vietas’ populiarumas, ypač po pastarojo populiarumo tarp daugelio filmų mėgėjų.

Tačiau pateikę geriausių „torrent“ svetainių sąrašą, ypač skirtą mėgautis vaizdo įrašais, filmų mėgėjai gali būti tikri, kad jie’Rasite geriausius ir naujausius filmus 2020 m.

Ką’Dar daugiau, galite pasirinkti iš didelio šių torrentų svetainių sąrašo. Mes’patyrėme geriausius pasiekiamus filmų srautus, kad galėtumėte nuspręsti, kuris yra geriausias, atsižvelgiant į torrentų kokybę ir atsisiuntimo greitį.

1. Piratų įlanka

Interneto svetainė: https://thepiratebay3.org/

„The Pirate Bay torrent“ svetainės apžvalga

Ši svetainė tikriausiai yra “torrentų karalius” ir yra absoliuti klasika. Piratų įlanka ilgiausiai gyveno greičiausiai prieš tai, kai dar nebuvo jokios torrentinės svetainės. Jos torrentai yra patikimi ir suvaidino didžiulį vaidmenį laimėdami savo meilužių pasitikėjimą.

Ši svetainė išaugo net per daugelį ginčų. Jis buvo užblokuotas daugiau nei 20 šalių ir susidūrė su stipriausių pasaulio vyriausybių mūšiais. Nepaisant to, kad kai kuriose šalyse įstatymas yra neteisingas, jo patikimumas yra neabejotinas.

Didžioji dalis torrentų šioje svetainėje yra filmų torrentai. Be to, tai taip pat leidžia savo vartotojams torrent TV serialus, programas, knygas, muziką ir žaidimus. Svetainė palaiko greitą atsisiuntimą, o bendras torentų skaičius iki šiol buvo gerokai didesnis nei 3 milijonai.

Šioje „torrent“ svetainėje taip pat yra veidrodžių ar alternatyvių URL, kai kurie iš jų yra „ThePirateBay.red“, „TPBMirro.org“ ir „Tbp.tw“. Vidutinis torrentų atsisiuntimo greitis šioje svetainėje yra 3,1 MB / s. Sėklų gausa šioje torrent svetainėje gali padėti pasiekti didesnį failų atsisiuntimo greitį.

2. RARBG.to

Interneto svetainė: http://rarbg.to

RARBG peržiūra

Ši torrent svetainė laikoma geriausia naujo turinio paieškai. Ji gali būti ne tokia populiari kaip „The Pirate Bay“, tačiau joje yra gausi bendruomenė.

Iš esmės šioje vietoje sėjama labai daug. Svetainė taip pat nueina ilgą kelią, kad pasiūlytų jums daugybę naujų ir senų torrentų. Nuo 2018 m. Ši svetainė ir toliau siūlo filmų, TV laidų, muzikos, žaidimų ir programinės įrangos torrentus ir magneto nuorodas.

Ši svetainė gali būti ne moderni, tačiau savo darbą atlieka gana gerai. Tai suteikia sveiką liūtį dėlių.

Dėlės yra tie žmonės, kurie atsisiunčia tikruosius failus, bet nebendrauja su torrent failais su kitais vartotojais. Šie failai gali būti visa forma arba dalimis. Tai yra žmonės, kurie don’nesidalinkite linksmybėmis su kitais.

3. YTS.ag (YTS.am)

Interneto svetainė: https://yts.am/

YTS (YIFY) torrent svetainės apžvalga

Svetainė’Duomenų bazėje yra milijonai filmų, ne tik bet kurios kitos turinio kategorijos. Tarp svarbių jos bruožų yra vizualus vaizdas. Nors YTS talpina piratinį turinį, jis yra pakankamai geras, kad galėtų konkuruoti su keliomis populiariomis srautinio perdavimo svetainėmis.

Vartotojo abonementas yra būtinas norint iš operatorių reikalauti turinio. Ši sąskaita taip pat suteikia galimybę svetainėje siųsti atsiliepimus ir komentuoti. Tinklalapis’Paieškos laukelyje pateikiamas efektyvus reikiamo turinio paieškos būdas. Tai taip pat apima filtrus ir kitas tikslių paieškų rūšiavimo parinktis.

Svetainė nepalaiko greito atsisiuntimo. Kitos funkcijos, kompensuojančios šios svetainės trūkumą, yra keli alternatyvūs URL ir tinkamas failų atsisiuntimo greitis (1,8 MB / s)..

Be to, svetainėje taip pat yra naujausių ir klasikinių filmų kolekcija. Svetainė taip pat gerai palaiko riboto pralaidumo vartotojus.

4. 1337X

Interneto svetainė: https://1337x.to/

1337x torrent svetainės apžvalga

Dažnai įvertinta kaip geriausia svetainė, kur galima žiūrėti torrentus, ši svetainė yra puikus pasirinkimas ieškant filmų, žaidimų ir TV šou torrentų. „Torrentus“ lengva rasti dėl patobulintos sąsajos, kuri palengvina ir pagerina sekimą. Jos patogi sąsaja ir didelė turinio įvairovė yra puikus svetainės derinys.

Vieną dalyką, kurį turite žinoti apie šią svetainę - neabejotinai jis yra populiarus stebėjimo priemonė tiek, kiek „Google“ ją slepia nuo paieškos rezultatų. Kai svetainė patiria daug srauto ir nepavyksta pakrauti, yra veidrodžių, kad galėtumėte sulaukti savo torrentų, kai jums jų prireiks. 11 metų, kai esate prisijungę, taip pat nueina ilgą kelią parodydami svetainės patikimumą.

Kartu su išsamiu torrent failų katalogu yra magneto saitai. Įspūdingos savybės lemia tai, kad svetainė yra geriausia „The Pirate Bay“ pakaitalas. Kadangi 90% jos torrentų yra filmų torrentai, akivaizdu, kad dauguma žmonių renkasi šią svetainę filmų torrentams.

Ši svetainė nėra tik hype. Dėl savo ypatybių operacijos yra beveik panašios į „The Pirate Bay“ operacijas, todėl tai tampa perspektyvia alternatyvia svetaine. Tačiau gali atrodyti, kad vidutinis šios svetainės atsisiuntimo greitis akimirksniu nepavyks.

Nepaisant to, turint daugiau nei 2 milijonus atsisiuntimų pagal savo juostą, atrodo, kad svetainė nemažina savo tempo teikdama geriausius filmų srautus vartotojams. Nedidelis skirtumas nuo jo aukštesniojo lygio yra tas, kad jis nepalaiko greito atsisiuntimo.

5. „Zooqle“

Interneto svetainė: https://zooqle.me/

„Zooqle“ torrent svetainės apžvalga

Palyginus su kitomis čia išvardytomis svetainėmis, ši svetainė yra palyginti jauna. Priežastis, dėl kurios mes nusprendėme jį aukštai įvertinti, buvo unikalios savybės. Dėl daugiau nei 3 milijonų torentų duomenų bazės svetainė specializuojasi patikrintų torrentų indeksavime.

Jame taip pat pateikiamas įvairių kategorijų turinys. Ką’Išskirtinis šios torrento puslapis yra tas, kad vienoje šalyje ji nėra draudžiama.

Tai’Taip pat sunku nepastebėti aukšto atsisiuntimo greičio. Greitis siekia net 3,5 MB / s. Jo veidrodžiai taip pat yra puikios alternatyvos, kai svetainėje yra per daug srauto.

6. „Torrentz2“

Interneto svetainė: https://torrentz2.eu/ (arba https://torrentz2.cc/)

„Torrentz2“ svetainės apžvalga

„Torrentz2“ yra dar viena jauna torrentų svetainė, bet ne tik filmų torrentams. Po to, kai 2016 m. Savanoriškai buvo uždaryta jos pagrindinė svetainė, „Torrentz2“ buvo paleista užpildyti „Torrentz.eu“ paliktos tuštumos. Nuo to laiko ji įrodė, kad abejojantys asmenys neteisūs. Puikus jo derinys su kitomis paieškos sistemomis padeda pateikti vieną didžiausių torrent duomenų bazių

Į 61 milijoną torrentų taip pat įtraukti filmų ir muzikos torrentai, kurie dabar dažni šioje svetainėje.

Iš atliktų tyrimų akivaizdu, kad jis turi daugiau filmų nei bet kuris kitas. Vidutinis atsisiuntimo greitis lygus 1,9 MB / s, nors jis nepalaiko greito atsisiuntimo.

7. „iDope“

Interneto svetainė: https://idope.xyz/

„iDope torrent“ svetainės peržiūra

Mes laikome šią torrent svetainę ir priskiriame ją prie geriausių ne tik pagal savo ypatybes, bet ir pagal jos atneštus „Kickass Torrent“ prisiminimus. Žemiau jo logotipo yra šūkis “Duoklė „KickAss Torrents“.”

Nepaisant trumpo augimo laiko, torrent svetainėje yra didžiulė duomenų bazė, kurioje yra gerokai daugiau nei 18 milijonų torrentų. Svetainėje yra švari vartotojo sąsaja, taip pat galima mobilioji versija. Dėl šios savybės kankintis naudojant išmanųjį telefoną yra lengva užduotis. Vidutinis jos atsisiuntimo greitis taip pat įspūdingas (3,7 MB / s).

8. „Torlock“

Interneto svetainė: https://www.torlock.com/

„Torlock torrent“ svetainės apžvalga

„Torlock“ taip pat yra torrentinė svetainė, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas TV laidoms ir filmų torrentams. Viena iš unikalių šios torrento savybių yra jos dėmesys tikriesiems torrentams. Tai daro viską, kad kovotų su netikrais torinais. Anksčiau ji pristatė programą, kuri vartotojams moka dolerį už kiekvieną padirbtą torrentą, rastą šioje svetainėje.

Ši svetainė taip pat turi alternatyvų URL, jei pagrindiniame domene susidaro spūstys. Turėdami iki 4,4 milijono torrentų duomenų bazę, vartotojai gali patogiai pasiekti torrentus ir juos atsisiųsti naudodami vidutinį 3,1 MB / s greitį..

9. Limetorrents

Interneto svetainė: https://www.limetorrents.info/

„LimeTorrents“ apžvalga

„Limetorrents“ yra patikima torrent svetainė, veikianti daugiau nei penkerius metus. Šios svetainės operatoriai taip pat palaiko „iTorrents“ talpyklą, paprastai pasidalijamą beveik su visais torrent paieškos varikliais.

Gana nesunku pasiekti filmų ir TV laidų tikruosius srautus. Reguliarus turinio atnaujinimas taip pat lemia, kad ši „torrent“ svetainė labai patenka į mūsų sąrašą.

Atskirame šios svetainės tinklalapyje rodomi 100 populiariausių torrentų, kad žinotumėte ką’s tendencijos.

10. EZTV.ag

Interneto svetainė: https://eztv.io/

EZTV torrent svetainės apžvalga

Dauguma šios svetainės lankytojų yra tie, kurie nori atsisiųsti TV laidas, o tai yra praktiškai vienintelė kategorija, kurią šioje svetainėje būtų galima rasti. Jo pagrindinė išvaizda neatima iš to, kad ji yra viena iš geriausių torrent svetainių su didele torrent duomenų baze.

„Torrent“ saitai ir kita svarbi informacija pateikiama lentelių forma. Šioje svetainėje lankytojai gali susikurti vartotojo abonementus, kad išsaugotų mėgstamiausius srautus.

Sauga atsisiunčiant filmų torrentus

Kai kankinate, svarbu žinoti apie piratinį turinį. Dalis šių torrentų svetainių turinio gali būti saugomos autorių teisių. Autorių teisių įstatymų pažeidimas gali baigtis ieškiniu, ypač tokiose didžiosiose ekonomikose kaip JAV, Kanada, JK ir net Australija.

Prieiga prie torrent svetainių taip pat gali būti sudėtinga, ypač kai jūs’konkrečiose šalyse. Tai atsitinka visada, kai bandote patekti į užblokuotą torrento svetainę. Paprastas būdas apeiti šią kliūtį yra naudoti VPN.

VPN yra virtualus privatus tinklas, užtikrinantis saugų naršymą ir prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio. Taigi, kai esate šalyje, kurioje uždrausta tam tikra „torrent“ svetainė, patekti į svetainę bus naudinga naudojant VPN naršyklėje..

Geras VPN padės nuslėpti jūsų vietą, kad suteiktumėte prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio, išlaikant aukštą naršymo ir atsisiuntimo greitį.

Ir nugalėtojas yra…

Iš mūsų geriausių šių metų filmų „torrent“ svetainių sąrašo, Piratų įlanka išlieka ryklys vandenyne.

Per daugelį metų ji pasirodė esanti geriausia. Šalyse, kur tai’s uždrausta, rekomenduojame naršyklėje naudoti „ExpressVPN“, kuris, mūsų manymu, yra geriausias kankinavimui skirtas VPN. Tokiu būdu garantuojama geriausia kankinanti patirtis!

Taigi, kuriuos iš geriausių šiandien išvardytų filmų torrentų naudojate 2020 m.? Ar yra kokių nors pagrindinių, kuriuos mes’praleidau?

Bet kokie mes’jau išvardijote problemų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 83