IPVanish serveru saraksts

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji ar lepnumu norāda, ka viņu serveri tiek uzskatīti par viņu mājaslapām, jo ​​vairumā gadījumu tas tā ir’s saīsne par lielisku kvalitāti. Tas liek domāt, ka pakalpojumu sniedzējs ir īpaši lielisks, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu (domāju, ka Netflix) un apietu stingrus satura filtrus represīvākās teritorijās (domāju, ka Ķīna)


IPVanish neatšķiras. Pirms jums’Pārlūkot līdz tās sākumlapai, pakalpojumu sniedzējs jūs priecīgi informē, ka tam pieder 1 300+ anonīmi serveri. Lielākā daļa no tā liecībām, ieskaitot vienu no TechRadar, arī nostipriniet ideju, ka IPVanish ar savu lielo serveru floti nodrošina lielisku VPN pieredzi.

Kaut arī šeit ir svarīgs daudzums, tas tomēr’s faktisko serveru kvalitāte, kas galu galā rada atšķirību. Šī iemesla dēļ mēs’no jauna iepazīstoties ar IPVanish serveru sarakstu, lai sniegtu jums informāciju par to, cik spēcīgi un labi novietoti tā serveri patiesībā ir.

Cik liels ir IPVanish serveru saraksts?

IPVanish serveru flote kopā ir 1 310 privātīpašumā esošu serveru (t.i., nav virtuālu vai ’viltus’ serveri). Šie serveri ir izvietoti 75 vietās 50 valstīs.

Raugoties no konteksta, tas izskatās iespaidīgi. Tomēr 50 valstīs ir pārāk zems augstākās kvalitātes VPN līmenis. Piemēram, Astrill VPN piedāvā tikai ceturto daļu serveru, kas ir IPVanish, taču tie’izplatīts vairāk nekā 60 valstīs, kas tādējādi nodrošina spēcīgāku sasniedzamību.

Astrill ir arī pazīstams kā viens no ātrākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū, kas aizvien vairāk uzticas argumentam, ka mazāk ir vairāk, kad runa ir par VPN serveriem. Kā tādi mēs’es gribētu iedziļināties numuros, lai redzētu, cik labi šajā ziņā darbojas IPVanish.

IPVanish serveru saraksta izplatība

Kā jau minējām, IPVanish kopumā izvirza pretenzijas uz 1 310 serveriem. No tiem 678 atsevišķi atrodas Ziemeļamerikā, bet 468 - Eiropā. Kopējais kopējais serveru saraksts ir 87%.

Pārējām 14 valstīm paliek mazāk nekā 200 serveru, kas ir sadalīti šādos reģionos:

  • Centrālā un Dienvidamerika: 23 (1,7%)
  • Okeānija: 70 (5,3%)
  • Āzija: 61 (4,7%)
  • Āfrika un Tuvie Austrumi: 10 (0,8%)

Kā redzat, IPVanish serveri ir ļoti noslogoti Austrālijas un Jaunzēlandes angļu valodas tirgos.

Pakalpojumu sniedzējam ir zemāka serveru koncentrācija Āzijā un Okeānijā (10%) nekā NordVPN (15,4%), zaudējot arī par kopējo summu.

Visi Dienvidamerikas serveri agrāk atradās Brazīlijas dienvidaustrumos (Riodežaneiro un Sanpaulu), tāpēc mēs priecājāmies redzēt IPVanish sarakstam pievienojot Kolumbiju, kas darbojas kā saikne ar Kostariku.

Diemžēl joprojām starp Dienvidāfriku un Izraēlu nav serveru - attālums pārsniedz 7500 km, jo ​​vārna lido. Pat Sanpaulu serveris ir tuvāk, neskatoties uz to, ka to atdala Atlantijas okeāns.

Iedzīvotāju skaits Āfrikā un Dienvidamerikā parasti nav pietiekami blīvs, lai VPN pakalpojumu sniedzēji tur varētu iegādāties simtiem serveru, taču tas tā nav’Tas nozīmē, ka šo reģionu lietotāji nelieto’t vispār nav pelnījis piekļuvi VPN serverim.

Salīdzinājumam - lai gan Astrill ir mazāk serveru nekā IPVanish, tie visā Dienvidamerikā ir vienmērīgāk izvietoti, uzlabojot vispārējo piekļuvi.

Jāsecina, ka IPVanish nodrošina ļoti nelielu pārklājumu lietotājiem ārpus Ziemeļamerikas un Rietumeiropas. Lietotājiem mazāk pārstāvētos reģionos var rasties problēmas atrast uzticamu tuvumā esošu serveri. Un, ja šis serveris avarē, tur’Ir ļoti maza iespēja izveidot dublējumu.

IPVanish servera ātrums

Šeit’s, kur patiesībā tiek iesaistīts iepriekš minētais jautājums. Mēs ātri pārbaudījām vairākus IPVanish serverus - salīdzinot tos ar lietotāju atsauksmēm, lai iegūtu lielāku izlases lielumu - un secinājām par kopīgu vienprātību: IPVanish ir bezjēdzīgs, ja vien jūs’atrodas fiziski tuvu vienam no viņu serveriem.

Tagad, kad jūs ir tuvu saviem serveriem, IPVanish nodrošina patiesi pienācīgu savienojuma ātrumu. Pārbaudot no Lielbritānijas, mēs atklājām, ka vairums Rietumeiropas serveru ir uzticami.

Tomēr tas samazinājās, kad nonācām Austrumeiropas serveros, piemēram, Polijā. Tāpat ASV serveri deva mums apmēram ceturto daļu no mūsu bāzes interneta savienojuma, un serveri Austrumāzijā mums bija pozitīvi bezjēdzīgi.

Salīdzinājumam ar citiem reģioniem: Lielbritānija un ASV ir tuvāk nekā attālums starp Brazīlijas un Kostarikas serveriem; nedaudz lielāks attālums atdala ASV un Japānu nekā starp Dienvidāfrikas un Izraēlas serveriem.

Tad maz pārstāvētajiem reģioniem IPVanish serveru saraksts lielākoties šķiet bezcerīgs.

IPVanish serveri un straumēšana

IPVanish pārsvarā darbojas koplietotās IP adresēs, kas anti-VPN pakalpojumiem, piemēram, Netflix un BBC iPlayer, ļauj vieglāk pamanīt, ka jūs’atkārtoti izmantojat starpniekserveri.

Tas nav’Vienmēr nav iespējams apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot dalītu IP - vienkārši jautājiet ExpressVPN, bet tas tā ir’Tas, iespējams, ir labs iemesls, kāpēc IPVanish vispār nevar apiet šos ierobežojumus.

Pat ja jums paveicās ar Netflix draudzīgu serveri, attālināto serveru ātrums ir tik mazs, ka’nav nekādas jēgas mēģināt kaut ko skatīties.

IPVanish serveri un straumēšana

Uz papīra, IPVanish patiesībā ir diezgan liels, lai aizrautu. P2P tiek atbalstīts visos serveros, un nodrošinātājs standarta veidā piedāvā SOCKS5 starpniekserveri - un abas šīs funkcijas ir būtiskas VPN torrentu atbalstam..

Pārbaudot, tas ļauj ātri mocīties, neparādot nekādus datus. Rietumeiropas lietotāji var priecāties par milzīgajiem 98 serveriem straumēm draudzīgajā Nīderlandē, kā arī vēl 10 Spānijā esošajiem serveriem, kas tiek nodrošināti kā rezerves kopija..

Protams, ka’s kur tas nokrīt atpakaļ; IPVanish’s torrent atbalsts lielākoties ir paredzēts Rietumeiropas lietotājiem. Tomēr šajā posmā mēs’es tikai priecājos redzēt, ka IPVanish serveru saraksts ir piemērots kaut kas, lai kas tas arī būtu.

Secinājums

Visticamāk, lietotāji IPVanish pārmācīsies’nespēja apiet starptautiskos ģeogrāfiskos ierobežojumus, un tie, kas atrodas ārpus Rietumeiropas un Ziemeļamerikas, var liecināt par pilnīgu serveru pārklājuma trūkumu viņu reģionos. Neskatoties uz to, ja jūs esat Rietumeiropas lietotājs, kuram nepieciešama papildu aizsardzība pret straumēm, IPVanish neapšaubāmi varētu būt uzticams risinājums jūsu vajadzībām..

Ieteicams lasīt

IPVanish pārskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 79