IPVanish برای Hulu

واقعاً اینطور نیست’بعد از یک روز سخت کار در خانه و نشستن روی نیمکت و تماشای برنامه های تلویزیونی یا فیلم های مورد علاقه خود بسیار بهتر از خانه آمدن خواهید بود. از زمان ظهور خدمات استریم مانند Netflix ، Amazon Prime Video و BBC iPlayer ، دسترسی به مطالب باکیفیت از آسایش خانه های ما آسانتر از همیشه شده است..


به نظر می رسد Hulu یکی دیگر از سرویس های پخش جریان گسترده است که تعداد زیادی نمایش شگفت انگیز از طریق این پلتفرم خاص در دسترس است آخوند’داستان ، برج در حال بارگذاری, و میزبان کاملی از دیگر نمایشهای بسیار پرطرفدار.

مشکل این است که اقدامات محدودسازی جغرافیایی اعمال شده است ، به این معنی که هر کسی در خارج از ایالات متحده نمی تواند از این سرویس استفاده کند. این اتفاق ناامیدکننده است اگر در هر جای دیگر دنیا اتفاق بیفتد.

خوشبختانه ، شما’خوشحالم که می دانم که این چنین نیست’باید اینگونه باشد روشهای معدودی وجود دارد که می توانید از آنها برای دستیابی به محدودیت های جغرافیایی استفاده کنید ، که احتمالاً مؤثرترین VPN ها هستند (شبکه های خصوصی مجازی).

با توجه به این نکته ، این مقاله به طور خاص به یک VPN - IPVanish - نگاه می کند. این یکی از پرکاربردترین سرویس های VPN است که هم اکنون در جهان موجود است. از 10.00 دلار در ماه در دسترس است ، شما می توانید IPVanish را تقریباً در هر دستگاهی که فکر می کنید نصب کنید ، که شامل موارد زیر است:

  • پنجره ها
  • سیستم عامل مک
  • iOS
  • اندروید
  • تلویزیون آمازون آمازون
  • ویندوزفون
  • لینوکس
  • سیستم عامل Chrome
  • روترها

اما ، این وضعیت چگونه از نظر انسداد Hulu درج می شود؟ آیا سرعت اتصال خوب است؟ اجازه دهید’ببینم!

چرا هولو فقط در ایالات متحده موجود است?

محدودیت های جغرافیایی نیست’در عصر مدرن بسیار غیر معمول است ، در بسیاری از خدمات مانند Amazon Prime Video ، Netflix و دیگران همه از چنین محدودیت هایی استفاده می کنند تا از دسترسی هر کسی به خارج از یک منطقه مشخص به محتوا جلوگیری کنند. آی تی’همه اینها مربوط به توافقنامه های صدور مجوز است که در یک کشور خاص وجود دارد. اینها برای محافظت از قراردادهای حق چاپ بین هولو و دارندگان حق چاپ استفاده می شود.

این تنها دلیل عدم ارائه خدمات Hulu فقط در ایالات متحده است ، زیرا آنها می دانند’در حال حاضر با هر تولید کننده بین المللی فیلم و نمایش های تلویزیونی معامله دارید. به همین دلیل هرکسی که خارج از آمریکا باشد به سادگی پیروز شد’گزینه دسترسی به خدمات را داشته باشید.

خوشبختانه ، روشی وجود دارد که می توانید با استفاده از VPN مانند IPVanish محدودیت های موجود را پیدا کنید. در ادامه این قسمت در بخش بعدی بررسی خواهد شد. بنابراین ، بدون هیچ گونه آداب و رسوم بیشتر ، در اینجا’آنچه شما باید بدانید.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی Hulu با IPVanish

اگر شما’شما به دنبال دور زدن محدودیت هایی هستید که مانع دسترسی کاربران به Hulu در خارج از ایالات متحده ، شما می شود’خواهید فهمید که می توانید به راحتی به یک سرور VPN در ایالات متحده متصل شوید و بنابراین به نظر می رسد یک آدرس IP مستقر در ایالات متحده داشته باشد.

به نوبه خود ، این امر به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را به چیزی از گذشته تبدیل کنید - با دسترسی کامل بدون در نظر گرفتن مکان شما’مستقر در جهان است. این همچنین بدان معنی است که هرکسی که به خارج از کشور سفر می کند ، می تواند دقیقاً مانند آنچه در خانه انجام می دهد ، به همه محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کند.

شما’خواهید فهمید که IPVanish در کل 640+ سرور ایالات متحده را ارائه می دهد. بنابراین ، شما’مطمئناً هنگامی که حول محاصره Hulu می رود ، برای انتخاب فریب خورده اید’سیاست های محدودیت جغرافیایی. پیدا کردن یک دستگاه که به طور موثر کار می کند ممکن است کمی آزمایشی و خطا انجام دهد ، زیرا ممکن است Hulu برخی سرورها را مسدود کند. با گفتن ، شما’هنوز هم می فهمم سرورهای زیادی وجود دارند که به طور موثر برای اهداف جابجایی جغرافیایی کار می کنند.

IPVanish سرعت و عملکرد سرور ایالات متحده

وقتی نوبت به محتوای آنلاین می رسد ، برای اطمینان از عدم اهدا بودن ، به اینترنت کاملی نیاز دارید’تاخیر برخورد این مسئله بیشتر به یک مسئله تبدیل می شود و کیفیت محتوایی که در حال پخش آن هستید بالاتر می رود. تعریف استاندارد باید در اکثر بسته های استاندارد اینترنت خوب باشد ، اما پخش با کیفیت HD یا 4K اغلب به اتصال بسیار سریع تری نیاز دارد.

با این حال ، مشکل این است که VPN ها اغلب سرعت اتصال شما را کند می کنند. در این مثال خاص ، شما باید از یکی از سرورهای آمریکایی که از طریق IPVanish در دسترس است استفاده کنید.

در حین آزمایش ، متوجه شدیم که سرعت IPVanish Hulu بالاتر از حد متوسط ​​است و بنابراین شما نباید استفاده کنید’هنگام پخش مستقیم تلویزیون زنده یا دسترسی به محتوای درخواستی ، مشکلی ندارید. کاهش سرعت هنگام استفاده از VPN اجتناب ناپذیر است. اما شما’IPVanish را پیدا نخواهم کرد’به نظر می رسد بیش از حد اتصال شما را کند می کند. اگرچه این بسته به عوامل خاصی متفاوت خواهد بود ، از جمله سرعت اینترنت عادی شما و انتخاب سرور شما چقدر سریع است.

نتیجه

آی تی’روشن است که انتخاب عظیمی از سرورهای آمریکای شمالی و پشتیبانی چند پلتفرمی ، IPVanish را برای هر کسی که به دنبال دور زدن جغرافیایی مسدود شده هولو است ، گزینه ای عالی برای شما قرار می دهد..

با این حال ، اگر می خواهید گزینه های IPVanish را کشف کنید ، بهترین VPN ما را برای لیست Hulu جستجو کنید.

قرائتهای توصیه شده:

بررسی IPVanish

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 16