IPVanish bezmaksas izmēģinājums

IPVanish jau sen ir pazīstams kā viens no ātrākajiem un progresīvākajiem VPN tirgū. Lai ļautu lietotājiem izmēģināt produktu un redzēt priekšrocības sev, IPVanish piedāvā bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju.


IPVanish piedāvā izmēģinājumu divos dažādos veidos. Viens no tiem ir paredzēts tieši tā iOS lietotājiem, bet otrs - visiem pārējiem.

Mēs iepazīstināsim jūs ar visiem dažādajiem veidiem, kā jūs varat bez maksas pārbaudīt IPVanish, un palīdzēsim jums izveidot kontu..

IPVanish iOS izmēģinājuma versija

IPVanish bezmaksas izmēģinājuma versija iOS darbojas nedaudz savādāk nekā viņu izmēģinājums citām platformām. Lai gan jūs saņemat 7 dienu naudas atdošanas garantiju, ja iegādājaties pakalpojumu, izmantojot citu platformu, jūs saņemat bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja izmantojat App Store.

IPVanish iestatīšana operētājsistēmā iOS vislabāk ir ne tikai tas, ka nedēļu varat izmantot pakalpojumu pilnīgi bez maksas, bet arī tas, ka jūs saņemat piekļuvi visām funkcijām, kas ir pilnas versijas sastāvdaļa. Lielākā daļa citu VPN, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus, ierobežo savus pakalpojumus, ierobežojot jūsu joslas platumu vai ierobežojot serveru skaitu, kuriem varat izveidot savienojumu (vai abus)..

Bezmaksas operētājsistēmas iOS izmēģinājuma versija ļauj jums bez maksas piekļūt IPVanish. Jums būs pieeja visiem 1300+ serveriem, kas atrodas vairāk nekā 50 valstīs, kā arī viņu 40 000+ koplietotajiem IP.

Kā bez maksas izmantot IPVanish operētājsistēmā iOS

IPVanish iestatīšanas process operētājsistēmā iOS ir bez piepūles. Tā vietā, lai reģistrētos galvenajā vietnē, reģistrēšanai varat izmantot programmu IPVanish.

Lejupielādējiet lietojumprogrammu no App Store un iestatiet savu IPVanish kontu, izmantojot savu e-pasta adresi. Pēc tam jums būs iespēja izvēlēties vienu no maksājuma veidiem, kas ir saistīti ar jūsu App Store kontu.

Kad esat pabeidzis reģistrācijas procesu, varat sākt izmantot IPVanish bez maksas. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas viens no serveriem, ar kuriem izveidot savienojumu (vai izmantot ieteikto), un trāpīt “Pievienojieties.”

Ja jūs’Ja jūs neesat apmierināts ar pakalpojumu, 7 dienu laikā varat viegli atcelt savu IPVanish bezmaksas izmēģinājumu un no jums nemaksāt santīmu. Lai to izdarītu, dodieties uz sava iTunes konta iestatījumiem un pieskarieties “Pārvaldīt abonementus.” Jūsu IPVanish abonements būs redzams šeit, un jūs varat izmantot izvēlni, lai atceltu bezmaksas izmēģinājumu.

Kā bez maksas pārbaudīt IPVanish

Ja jūs’Ja neplānojat izmantot IPVanish tikai iOS ierīcē, izmēģinājuma versiju var iestatīt arī savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Galvenā atšķirība starp parasto un iOS izmēģinājuma versiju ir tāda, ka parastais izmēģinājums ir 7 dienu naudas atdošanas garantija, kas nozīmē, ka jums tas būs jāiegādājas vispirms.

Šajā laika posmā jūs varēsit piekļūt visiem IPVanish’s funkcijas, tāpat kā iOS izmēģinājuma versijā. Jūs varēsit arī izmantot IPVanish jebkurā no ierīcēm, kuras vēlaties. Papildus tam’IPVanish izmēģinājuma laikā ir iespējams vienlaikus savienot tīklā 10 dažādas ierīces, nodrošinot, ka jums būs maksimāla drošība visās jūsu ierīcēs..

Ja pakalpojums jūs neapmierina, varat vienkārši pārtraukt savu abonementu pirms izmēģinājuma perioda beigām un atgūt naudu pilnībā. Ļaujiet’Apskatiet, kā jūs varat bez maksas iestatīt izmēģinājuma kontu.

Kā sākt IPVanish izmēģinājumu

Dodieties uz IPVanish vietni un reģistrējieties ar saviem akreditācijas datiem. Jums tiks lūgts veikt maksājumu šeit, un vislabāk ir izvēlēties metodi, ar kuras palīdzību jūs viegli atmaksāt (gan kredītkartes, gan PayPal ir perfekti).

Kad maksājums ir apstrādāts, jūs’Jūs varēsit sākt lietot IPVanish bez maksas. Vienkārši lejupielādējiet lietojumprogrammu jebkurai OS, kuru izmantojat. IPVanish piedāvā iespēju izvēlēties no daudzām dažādām lietotnēm, ieskaitot Windows, macOS, Linux, Android un pat Amazon Firestick..

Kad lietojumprogramma ir lejupielādēta un instalēta, varat sākt izmantot savu IPVanish bezmaksas izmēģinājumu. Izvēlieties kādu no serveriem un noklikšķiniet uz izveidot savienojumu, lai internetā nonāktu pilnīgi anonīmi.

Kā pārtraukt IPVanish bezmaksas izmēģinājumu

Ja jums patika bez maksas izmantot IPVanish, tad pirmajās septiņās lietošanas dienās jebkurā laikā varat pieprasīt atmaksu. Lai to izdarītu, vienkārši piesakieties savā IPVanish kontā viņu vietnē un dodieties uz vadības paneli. Vadības paneļa beigās būs poga, kas ļauj atcelt abonementu.

Tā’Laba prakse vispirms ir sazināties ar atbalsta dienestu un noskaidrot, vai jebkurai no problēmām, kas jums radušās saistībā ar pakalpojumu, ir risinājums. IPVanish piedāvā tiešraidi 24 stundas diennaktī, ko var sasniegt viņu vietnē.

Ja jūs izvēlaties naudas atmaksas iespēju, atcerieties, ka naudas atgriešana var prasīt pat 10 darba dienas.

Funkcijas, kuras iegūstat ar IPVanish izmēģinājuma versiju

IPVanish ir lielisks ar straumēm, un viņi’re nebaidos to parādīt. Izmēģinājuma laikā jūs varat mocīties tik daudz, cik vēlaties. Turklāt IPVanish nodrošina jūsu satiksmi ar AES-256, to pašu šifrēšanas standartu, ko izmanto bankas un militārpersonas..

IPVanish ir arī stingra politika bez reģistrēšanās. Gandrīz visi VPN apgalvo, ka tā ir, taču daudziem no viņiem ir konfidencialitātes politika, kas nosaka, kā viss nav tā, kā šķiet. IPVanish gadījumā viņiem ir precīza konfidencialitātes politika, un, iespējams, viņi nekādā veidā nereģistrē jūsu datplūsmu..

Secinājums

IPVanish ir viens no labākajiem VPN tirgū. Tas, ka viņi jums piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu bez ierobežojumiem pārbaudīt viņu produktu, patiešām parāda viņu ticību viņu pakalpojumam.

Ja jūs’IOS lietotājam piekļūt IPVanish izmēģinājumam ir diezgan vienkārši un viegli, jo varat izmantot savu App Store kontu un iestatīt to dažu mirkļu laikā. Citi var pieprasīt 7 dienu naudas atdošanas garantiju ar dažiem klikšķiem IPVanish vietnē.

Kopumā IPVanish piedāvā ne tikai lieliskas iespējas, bet arī pirms pirkuma izdarīšanas varat tos izmēģināt bez maksas. Ja jums patīk IPVanish, tad, reģistrējoties ilgākam laika posmam, jūs varat saņemt milzīgas atlaides. Ja jūtat, ka gribējāt vairāk, tad varat saņemt atlīdzību bez grūtībām, padarot to par lielisku pakalpojumu cilvēkiem, kuri ir jauni VPN, kā arī veterāniem, kuri vēlas izmēģināt kaut ko jaunu..

Izlasiet mūsu pilnu IPVanish pārskatu

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =