Vai paslēpt mani VPN ir drošs?

Slēpt mani VPN ir bijis bloķēts pēdējās desmitgades laikā un kļuvis par vienu no visuzticamākajiem tirgū pieejamajiem VPN sniedzējiem. Tas piedāvā nelielu skaitu serveru ar 160+ serveru tīklu, kā arī bezmaksas VPN versiju, kurai nav pievienotas virknes.


Slēpt mani VPN ir arī viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas nemanāmi darbojas no Ķīnas. Acīmredzamākais šī VPN trūkums ir tas, ka tas nepalīdzēs atbloķēt Netflix vai BBC iPlayer. P2P lietotāji tomēr var gūt labumu no tādām uzlabotajām funkcijām kā portu pāradresācija, izmantojot Hide Me VPN.

Vai visas šīs sulīgās funkcijas un galvenie pakalpojumu sniedzēja piedāvājumi piedāvā Hide Me VPN drošu? Vai tas tiešām ir jūsu uzticības vērts? Šī raksta mērķis ir izpētīt visu galveno informāciju par Hide Me’drošības iestatīšana un kritiska viņu privātuma politikas apskate.

Izlasiet mūsu pilnu Hide Me VPN pārskatu

Vai vietnē Hide Me ir pieejamas anonīmas maksājuma metodes?

Sākot no get-go, Paslēpt mani ļauj jums būt aizsargātam katrā darījuma ar viņiem posmā, ļaujot veikt abonēšanas maksājumus, izmantojot tādas anonīmas metodes kā Bitcoin un Litecoin. Izmantojot anonīmus maksājuma veidus, jūs būtībā varat nodrošināt, ka jūsu identitāte katrā brīdī tiek slēpta.

Tā kā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju abonēšanas laikā parasti glabā jūsu konta informāciju failā, anonīma maksājuma metode vēl vairāk samazina personiski identificējamās informācijas veidu, kurai viņi var piekļūt. Tātad, runājot par anonīmu abonēšanas maksājumu pieņemšanu, Hide Me VPN var uzskatīt par drošu. Turpiniet lasīt, ņemot vērā citas jomas.

Vai Slēpt mani piedāvā spēcīgas drošības funkcijas?

Šī ir vēl viena joma, kurā izcili darbojas HN Me VPN. Pirmkārt, tas izmanto stabilu 256 bitu AES šifrēšanu, kas ir burtiski necaurlaidīga. Slēpt mani piedāvā arī automātisku nogalināšanas slēdzi, lai novērstu neaizsargātus interneta savienojumus, kad samazinās jūsu VPN savienojums. Pieejamo protokolu izteiksmē Hide Me atbalsta IKEv2, OpenVPN, SoftEther, SSTP un PPTP protokolus, kas gandrīz pilnībā aptver visas pieejamās sarežģītās iespējas.

Slēpt mani piedāvā arī uzlabotu IP noplūdes aizsardzību, kurai ideālā gadījumā vajadzētu uzlabot jūsu VPN aizsardzību, novēršot jūsu IP adreses noplūdi, tādējādi paslēpjot jūsu reālo identitāti. Turklāt ir pieejama arī sadalīta tunelēšanas funkcija, kas ļauj jums noteikt, kuras lietotnes vai satiksme tieši virzās uz jūsu ISP un kuras jānovirza caur VPN tuneli.

Ja jūs’vēlreiz prātoju, kādu lietotāja informāciju glabā Slēpt mani, tu’d priecājamies uzzināt, ka viņi jūsu e-pasta adresi glabā tikai šifrētā veidā. Tas nozīmē, ka tur’Reģistrējoties Slēpt mani, nav jāievada savs vārds’abonements.

Kaut arī Hide Me neuzglabā identificējamus žurnālus, viņi, protams, sīkdatnes galvenokārt izmanto analītiskiem nolūkiem. Pakalpojumu sniedzējs tomēr atbalsta “Neizseko” funkcija, kuru var aktivizēt pārlūkprogrammas preferenču rūtī. DNT būtībā signalizē vietnes, kuras nevēlaties, lai tiktu izsekotas jūsu tiešsaistes aktivitātes. Viņu privātuma politikas visatbilstošākā daļa to skaidri norāda ”Turklāt mēs NEKAD neuzglabājam VPN savienojuma žurnālus un laika zīmogus, kas atbilst jūsu ienākošajai un izejošajai IP adresei vai sesijas ilgumam.”.

Vai Slēpt mani darbojas no drošas jurisdikcijas??

Slēpt mani VPN darbojas no Malaizijas, kas ir patiešām laba lieta, kas jāatzīmē, jo šai valstij nav obligātu datu saglabāšanas likumu. Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs faktiski var izpildīt solījumu saglabāt nulles žurnālus. Malaizija nav arī 5, 9 vai 14 acs valstu locekle, kas nozīmē’Viņiem nav juridisku pienākumu glabāt vai dalīties ar personisko informāciju ar dalībvalstīm.

Tomēr, iespējams, būs vērts novērot Malaizijas un Ķīnas attiecības nākamajos gados, lai noskaidrotu, vai sadarbība starp abām valdībām, it īpaši saistībā ar to diplomātiskajiem līgumiem, var novest pie personas datu apmaiņas jebkādā formā. Pašreizējā situācijā Malaizija ir VPN draudzīga valsts, un tai visā pasaulē nevajadzētu radīt bažas par drošību paslēpes lietotājiem.

Vai ir kāda vēsture, kurā Slēpt mani dalītos ar tiesībaizsardzības iestādēm??

Šajā brīdī tur’s nav būtiska datu atklāšanas skandāla, kas ir saistīts ar Hide Me. Tas nozīmētu vai nu to, ka tiesībaizsardzības iestādes nekad nav pieprasījušas, vai arī viņiem nav bijis nekā, ar ko dalīties, jo viņiem ir nulles žurnāli.

Tā kā Hide Me atrodas Malaizijā, kura neparedz nekādu datu saglabāšanu, viņi’viņi patiešām spēj uzturēt savu nulles žurnālu politiku, kas nozīmē, ka viņiem, iespējams, nav nekā kopīga, kad tiek aicināti tiesībaizsardzības dienesti.

Varbūt pakalpojumu sniedzējs vai nu ievēro solījumus saglabāt nulles žurnālus, vai arī tas vēl ir jāpārbauda. Neskatoties uz to, balstoties uz mūsu atklājumiem, mēs varam droši apgalvot, ka Hide Me ir droša vēsture.

Atbilstošāka informācija

Viens ievērojams notikums filmā Slēpt mani’vēsture būs 2018. gadā, kad būs ziņojumi par WebRTC noplūdēm no šī VPN lietotājiem. Noplūdes notika tīmekļa pārlūkprogrammu rezultātā atklājot lietotājiem’ IP adreses bez viņu ziņas.

Tomēr, lai atrisinātu šo problēmu, Hide Me ātri izlaida pārlūku paplašinājumus un papildinājumus pārlūkprogrammām Google Chrome un Firefox. Šie paplašinājumi ļāva lietotājiem manuāli bloķēt WebRTC noplūdes manuāli, tādējādi novēršot turpmākus atkārtojumus. Lai gan tas, šķiet, rada lielas bažas, tas tomēr’s faktiski ir ievainojamību Firefox un Chrome rezultātā un ietekmē plašu VPN pakalpojumu sniedzēju loku.

Galīgais spriedums: vai paslēpt mani, VPN ir drošs?

Hide Me VPN var nebūt viens no lielākajiem tirgus dalībniekiem vai tam ir liels serveru tīkls, taču, runājot par lietotāju drošību un drošumu, tas’s noteikti ir viens no tiem, kuriem varat uzticēties. Tas piedāvā visas svarīgākās drošības funkcijas un pāris uzlabotas iespējas, lai aizsargātu jūsu privātumu neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas (pat Ķīnā). Balstoties uz to, mēs’re diezgan pārliecināts, ka jūs’d piekrīt mums, ka Hide Me ir drošs VPN.

VPN ar drošu drošību un efektivitāti, ja runa ir par P2P failu apmaiņu un Kodi straumēšanu’gandrīz nav iemesls, kāpēc jums to nevajadzētu darīt’t pierakstieties šodien Slēpt mani.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + = 20