Slėpti.me tarpinį serverį

Jei lankote mokyklą ar gyvenate šalyje, kur prieiga ribojama tik tam tikrose svetainėse, įgaliotinis gali būti puikus sprendimas. Nors daugelis žmonių, kuriems yra nustatyti tokie apribojimai, dažnai naudojasi VPN, nes daugelis iš jų nežino, kas yra tarpiniai serveriai..


Mes pateiksime jums informaciją apie tarpinį serverį ir kaip tai gali padėti padaryti jūsų interneto naršymą daug saugesnį nei anksčiau. Mes taip pat papasakosime apie „hide.me“ tarpinį serverį, kuris yra vienas pažangiausių tarpinių serverių pasaulyje ir apkrautas daugybe skirtingų funkcijų..

Galų gale mes’Apžvelgsime tarpinių serverių ir VPN skirtumus, kad galėtumėte suprasti skirtingus jų tikslus ir nuspręsti, kurį iš jų naudoti savo naršymo poreikiams.

Kaip veikia įgaliotinis

Kas yra įgaliotinis?

Tarpinis serveris yra tarpinis serveris. Tarpinis serveris veikia kaip tarpininkas tarp jūsų ir serverio, prie kurio bandote prisijungti.

Pvz., Jei prisijungsite prie „Facebook“, jūsų ryšys nusiųs užklausą į „Facebook“ serverius ir pradės perduoti duomenis, kai tik užklausa bus priimta. Tačiau jei prisijungsite per tarpinį serverį, paprašysite duomenų iš tarpinio serverio, kuris tada paprašys duomenų iš „Facebook“ serverių ir atsiųs jums.

Kodėl verta naudoti tarpinį serverį??

Yra 2 pagrindinės priežastys, kodėl reikia naudoti tarpinį serverį. Pirmasis yra tas, kad jūs galite pereiti bet kokią cenzūrą, kurią gali turėti jūsų internetas. Daugelyje šalių galioja griežti interneto naudojimo įstatymai, kurie neleidžia vartotojams patekti į tam tikras svetaines.

Naudodamiesi tarpiniu serveriu, galėsite apeiti kai kuriuos apribojimus, susijusius su jūsų interneto IP adresu. Tai gali padėti, jei vyriausybė, darbdavys ar mokykla apriboja jūsų internetą. Kai atidarysite tarpinio serverio svetainę, viskas, ką jums reikia padaryti, yra įvesti URL, kurį norite aplankyti, ir galėsite jį pasiekti.

Tarpinis serveris yra geras būdas įsitikinti, kad niekas negali pažvelgti į jūsų naršymo istoriją

Antra, tarpinis serveris yra geras būdas įsitikinti, kad niekas negali pažvelgti į jūsų naršymo istoriją. Ne paslaptis, kad tikriausiai yra daugybė skirtingų organizacijų, kurios šiuo metu šnipinėja jūsų veiklą internete. Įgaliotasis serveris užtikrins, kad kiekvienas, pažvelgęs į jūsų naršymo istoriją, matys tik tai, kad esate prisijungę prie įgaliotojo serverio, ir nieko daugiau.

„Hide.me“ tarpinio serverio funkcijos

Internete yra daugybė įgaliotųjų svetainių. Įgaliotiniai turi turėti papildomų funkcijų, kad išsiskirtų iš likusios pakuotės. „Hide.me“ tarpinis serveris daro būtent tai, todėl leiskite’Pažvelkite į papildomas gėrybes, kurias gaunate naudodamiesi jų įgaliotuoju serveriu.

„Hide.me“ tarpinių vietų žemėlapis

„Hide.me“ tarpinio serverio vietos

Vienas iš pagrindinių „hide.me“ įgaliotojo serverio naudojimo pranašumų yra tai, kad galite pasirinkti, kurioje vietoje norite veikti kaip įgaliotasis serveris. Šiuo metu yra 3 skirtingos šalys, iš kurių galite pasirinkti: Vokietija, JAV ir Nyderlandai.

Atminkite, kad kuo arčiau tarpinis serveris yra jūsų vieta, tuo greitesnė ir stabilesnė bus jūsų patirtis. „Hide.me“ strategiškai pasirinko šias vietas, kad visiems gyventojams, kurie šiuo metu yra Europoje ir Šiaurės Amerikoje, būtų kuo geresnė patirtis. Deja, šiuo metu nėra vietų jokiuose kituose žemynuose.

„Hide.me“ tarpinio serverio saugos funkcijos

Tarpiniai serveriai paprastai laikomi saugesniais nei įprastas tinklo ryšys, tačiau nėra pakankamai saugūs, palyginti su kitomis tinklo saugos priemonėmis, tokiomis kaip VPN. „Hide.me“ bando tai pakeisti siūlydamas tam tikras funkcijas, kurios apsaugotų jus nuo grėsmių, tokių kaip įsilaužimas ir kenkėjiška programa.

Pvz., Jūs turite nuspręsti, ar norite leisti slapukus puslapyje. Be to, turite galimybę visiškai užšifruoti URL, taip pat lankomo puslapio duomenis. Šifravimas užtikrins, kad net jei kažkas galės perimti jūsų tinklo srautą, jis negalės jo iššifruoti ir peržvelgti jūsų duomenis.

Šifravimas užtikrina, kad net jei kažkas galės perimti jūsų tinklo srautą, jis negalės jo iššifruoti ir pažvelgti į jūsų duomenis

Galiausiai turite galimybę pašalinti ir scenarijus, ir objektus. Šie 2 deriniai yra žinomi kaip vienas iš labiausiai paplitusių kenkėjiškų programų platinimo būdų ir galimybė jas pašalinti gali paskatinti su saugumu susijusius vartotojus paskatinti naudoti tarpinį serverį „hide.me“..

Naršyklės plėtinys

Naršyklės plėtinys

Taip pat galite atsisiųsti jų naršyklės plėtinį, skirtą „Chrome“ ir „Firefox“, kad galėtumėte naudotis sklandžiu interneto naudojimu, kai tarpinis serveris veikia fone. Ši funkcija puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta bet kuriuo metu įjungti tarpinį serverį.

„Hide.me“ tarpinis serveris ir VPN

Pagrindinė hide.me teikiama paslauga yra jų VPN. VPN yra labiau pažengęs nei įgaliotasis serveris ir gali būti naudojamas norint turėti daug geresnę apsaugą internete nei tarpinis serveris gali suteikti jums.

Vienas pagrindinių tarpinio serverio trūkumų yra tas, kad jį labai lengva užblokuoti. Jei jūsų mokykla / darbdavys / vyriausybė žino apie įgaliotinius, jie gali tiesiog užblokuoti svetainės domeną ir nebegalėsite jo pasiekti. Kita vertus, VPT turi tūkstančius bendrų IP, paskirstytų šimtuose skirtingų serverių, todėl jų beveik neįmanoma užblokuoti.

Be to, VPN suteikia daug geresnį saugumą nei įgaliotasis serveris. „Hide.me“ VPN turi AES-256 šifravimą ir apsaugą nuo IP ir DNS nuotėkių. Be to, VPN programą galite įdiegti beveik bet kuriame šiuolaikiškame įrenginyje, įskaitant telefoną, planšetinį kompiuterį ir asmeninį kompiuterį, užtikrindami visų periferinių įrenginių saugumą..

Ką turėtum naudoti? VPN arba PROXY

Ką turėtum naudoti?

Tai sunkus sprendimas, kuris priklauso nuo jūsų poreikių. Jei esate kažkas, kas tik nori patekti į užblokuotas svetaines, tarpinis serveris gali būti jums tinkamas. Nereikia investuoti į VPN, jei nesijaučiate, kad jums reikia papildomo saugumo.

Tačiau geriausia, jei investuojate į VPN. Yra daugybė skirtingų pranašumų, kuriuos gausite pradėję naudotis VPN. Jūs ne tik galėsite mėgautis patobulintu VPN saugumu, bet ir galėsite naudotis tokiomis paslaugomis kaip „Netflix US“ ir „Amazon Prime“..

Atsisiuntę paslėptą VPN, galėsite pasiekti daugiau nei 160 serverių, esančių visame pasaulyje. Be to, jokia jūsų veikla internete jokiu būdu nebus prisijungusi. Tai leidžia įsitikinti, kad valdžios institucijoms bus nepaprastai sunku įsitraukti į jūsų interneto srauto duomenis, net jei joms pavyks įsigyti teisinį dokumentą, leidžiantį tai padaryti..„Hide.me“ VPN nemokamas planas

Taip pat galite nemokamai naudotis VPN. Tačiau prie „slėpti mane“ tinklo vienu metu galėsite prijungti tik vieną įrenginį (skirtingai nei penkis „Premium“ plano duomenis) ir kiekvieną mėnesį galėsite naudoti tik du GB duomenų.

Šis nemokamas planas gali būti puikus būdas išbandyti VPN paslaugą ir sužinoti, ar tai jums. Po to galite pasirinkti „Plus“ arba „Premium“ planus. Čia galite pažvelgti į skirtingų planų pranašumus ir trūkumus.

Išvada

Štai ką gausite naudodami „hide.me“ tarpinį serverį:

  • Prieiga prie kai kurių užblokuotų svetainių internete
  • Trys skirtingos vietos, iš kurių galima prisijungti (naudinga, jei jūsų paslauga yra geografiškai apribota vienoje iš šių trijų šalių).
  • Pagrindinės saugos funkcijos, tokios kaip šifravimas ir galimybė išjungti scenarijus.

Nors kai kuriems žmonėms gali pakakti tarpinio serverio, daugumai žmonių VPN yra geresnė galimybė. Galite sutaupyti pinigų užsiprenumeravę kelis mėnesius, o visos papildomos lengvatos beveik tikrai bus to vertos.

Rekomenduojama:

„Hide.me“ VPN peržiūra

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 11 =