Slėpti.Mano VPN nemokamas

Nemokami VPN turi blogą reputaciją, ir visiškai teisingai. Mes matėme daugybę įvairių skandalų, besisukančių aplink nemokamus VPN, iš kurių garsiausias yra susijęs su „HolaVPN“. Hola dalyvavo tiek daug niūrių sandorių, kad visa svetainė buvo skirta žmonėms sulaikyti nuo jo.


Tačiau „hide.me“ VPN teigia, kad visa tai pakeis nemokama versija. „hide.me“ nemokama versija teigia turinti visą saugumą, kurio galite tikėtis iš premium VPN, pavyzdžiui, AES-256 šifravimą, griežtą neprisijungimo politiką ir DNS / IP nutekėjimo prevenciją.

Posakis “Jei nemokate, vadinasi, esate produktas” yra labai paplitusi VPT pramonėje. Tačiau „hide.me“ nemokama versija yra nustatyta taip, kad įmonė vis dar galėtų išsilaikyti, tuo pačiu suteikdama vartotojams patikimą VPN, kurį galima naudoti nemokamai..

Leisti’Eikite į priekį ir pažiūrėkite į „hide.me“ nemokamos versijos ypatybes bei apribojimus ir skirtumus tarp nemokamos, plius ir premium paslaugos versijų.

hide.me VPN nemokamos versijos funkcijos

Leisti’Išsirinkite visas funkcijas ir sužinokite, ar nemokama versija yra verta savo svorio, palyginti su kitais nemokamais VPN.

Saugumas

Pirmas dalykas, kurį turite žinoti, yra ta, kad nemokama „hide.me“ versija turi tas pačias saugumo savybes, kaip ir mokami planai, išskyrus „SOCKS“ tarpinį serverį. Jūs gaunate prieigą prie visko, įskaitant galimybę turėti anoniminį bendrai naudojamą IP, įvairius skirtingus prisijungimo protokolus ir dalijamąjį tunelį.

Greitis

Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su nemokamu planu, yra tai, kad jūsų greitis jokiu būdu nėra sumažinamas. Tai pasakytina apie nedidelę nemokamų VPT dalį, nes dauguma jų bandomąsias versijas pateikia tik tam, kad supažindintų vartotojus su savo produktu. Kita vertus, „hide.me“ suteikia galimybę išnaudoti visas galimybes.

Privatumas

Be to, „hide.me“ teigia, kad neprisijungia prie vartotojo duomenų ir neparduoda nė vieno savo nemokamo VPN vartotojo naršymo istorijos. „Hide.me“ nemokamą bandymą tikrina nepriklausomi saugumo analitikai, kurie leido suprasti, kad jų sistema nesaugo jokių vartotojo duomenų, todėl jūsų duomenų pardavimo tikimybė yra labai maža..

Pagalba klientams

Panašiai kaip „Plus“ ir „Premium“ planus, naudodamiesi nemokamu planu, jūs galite naudotis visą parą veikiančiu klientų aptarnavimu. Vietoje hide.me yra tiesioginio pokalbio parinktis’svetainės, kurią galite lengvai pasiekti apatiniame dešiniajame kampe. Jei nenorite su niekuo kalbėtis ar turite problemų, kurias reikia išsamiai paaiškinti, galite sukurti palaikymo bilietą arba paprašyti bendruomenės sprendimo.

Duomenų limitas

Daugelis VPT savo nemokamas versijas turi traktuoti kaip viso produkto rinkodaros išlaidas, o hide.me nesiskiria. Nemokamai „hide.me“ versijai yra tam tikri apribojimai, siekiant apriboti išlaidas ir paskatinti vartotojus paskatinti atnaujinti mokamą planą..

Būtent yra 2 GB duomenų dangtelis. Be to, jums vienu metu leidžiama tik viena jungtis. Tai reiškia, kad jei norite naudoti „hide.me“ savo telefone, kai jūsų kompiuteris taip pat yra prijungtas, turėsite atjungti kompiuterį, kad jūsų telefone būtų vietos.

Kaip nustatyti „hide.me“ nemokamą versiją

Dabar pateiksime jums nemokamos „hide.me“ versijos nustatymo procesą. Visų pirma, turite eiti į svetainę hide.me ir spustelėti Užsiregistruokite dabar viršutiniame dešiniajame kampe.

Vienas iš registracijos pranašumų yra tas, kad jums nereikia pateikti savo kreditinės kortelės informacijos, kai naudojate nemokamą VPN. Daugelis kitų VPT reikalauja, kad jūs pateiktumėte šią informaciją registruodamiesi ir suteiktumėte nemokamą bandomąją versiją pinigų grąžinimo garantijos forma.

Pateikę savo el. Pašto adresą, slaptažodį ir visą kitą informaciją, galėsite atsisiųsti programą. „hide.me“ turi „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Windows Phone“ ir naršyklės plėtinių programas, skirtas „Chrome“ ir „Firefox“. Pasirinkite, kurią programą norite atsisiųsti, ir įdiekite ją į savo įrenginį.

Įdiegę programą, tiesiog prisijunkite naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį ir pasirinkite serverį, prie kurio norite prisijungti. Geriausia pasirinkti arčiausiai jūsų buvimo vietos esantį serverį, kad būtų maksimalus stabilumas. Tada tiesiog spustelėkite Prisijungti.

Nemokamas vs plius vs Premium

Kaip jau minėjome aukščiau, nemokamoms paslaugoms yra tam tikrų apribojimų dėl to, kad hide.me negali iš to uždirbti pajamų. Leiskite mums apžvelgti kai kurias „hide.me“ funkcijas’mokamos paslaugos, kurios nėra nemokamo plano dalis.

„hide.me Plus“

„hide.me“ turi du skirtingus mokamus planus. Pirmasis iš jų yra „Plus“, kurį galite gauti už 9,95 USD per mėnesį arba 4,49 USD / mėn. Per mėnesį, jei sumokėsite už 12 mėnesių iš anksto (su 14 dienų pinigų grąžinimo garantija). „Plus“ turi visas funkcijas, kurios yra nemokamo plano dalis, taip pat „SOCKS“ tarpinį serverį, skirtą papildomai apsaugai.

Tačiau „Plus“ versija vis dar yra apribota ta prasme, kad vienu metu prie „hide.me“ tinklo galite prijungti tik vieną įrenginį. Tai kelia problemą, nes beveik niekas nenaudoja tik vieno prietaiso prisijungti prie interneto. Jei norite turėti neribotas funkcijas, turėsite patraukti „Premium“ planą.

„hide.me Premium“

Tai yra pagrindinė „hide.me“ paslauga ir ji suteikia galimybę neribotai naudotis internetu užtikrinant aukščiausią apsaugą. „Hide.me premium“ versija palaiko aukščiau minėtuose planuose rastą apsaugą, tačiau pašalina duomenų dangtelį, kad galėtumėte atsisiųsti tiek duomenų, kiek norite.

Be to, vienu metu galite sujungti penkis skirtingus įrenginius. Tai reiškia, kad jums nebus problemų visą laiką saugoti visus savo įrenginius. Kalbant apie kainą, „Premium“ planą galite gauti už 12,95 USD per mėnesį arba 8,32 USD per mėnesį, jei mokate už visus 12 mėnesių (su 14 dienų pinigų grąžinimo garantija)..

Ar turėčiau atnaujinti hide.me?

Priklauso. Anksčiau pagrindinis „hide.me“ vartotojų skundas buvo tas, kad paslauga, palyginti su kitais VPN, buvo gana brangi. Taip jau nėra, nes dabar siūlomos kainos yra standartinės visoje VPN pramonėje.

Daugeliui žmonių nemokamos versijos nepakaks jų kasdieniams poreikiams patenkinti. Per kelias valandas įmanoma sunaudoti 2 GB duomenų, net nieko neatsisiųsdami. Turėtumėte naudoti nemokamą versiją tik tuo atveju, jei jaučiatės reikalingi VPN, nors įrodymai rodo, kad turėtumėte naudoti VPN kiekvieną kartą prisijungdami prie interneto.

„Plus“ planas yra universalesnis, nes daugybė atsitiktinių vartotojų turės pakankamai duomenų, kad jiems pakaktų mėnesio. Pagrindinis trūkumas yra tai, kad vienu metu galite prijungti tik vieną įrenginį. Tiems, kurie neatsisiunčia daug duomenų ir dažniausiai internetu naudojasi tik savo telefone / nešiojamajame kompiuteryje, „Plus“ planas veiks tikrai gerai.

Visiems kitiems „Premium“ planas yra geriausias, nes jis leidžia neribotą laiką atsisiųsti, torrentuoti ir transliuoti.

Išvada

„hide.me“ siūlo vieną iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių nemokamų paketų. Saugumas atrodo tvirtas, ir tai atrodo puikus būdas išbandyti jų kokybę prieš jums pavasarį rengiant vieną iš jų priemokų planų. Nuo kainos sumažėjimo dabar galima mėgautis „hide.me“ už maždaug tokią pačią kainą kaip ir kiti populiariausi VPT rinkoje, todėl tai yra labai patrauklus paketas.

Rekomenduojama:

hide.me VPN peržiūra

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 59